پیش بینی بت 940
برانکو: مرا به جلسه ای دعوت کردند که از قبل برنامه ریزی کرده بودند/ کمیته انضباطی چرا مرا احضار کرده است؟

برانکو: مرا به جلسه ای دعوت کردند که از قبل برنامه ریزی کرده بودند/ کمیته انضباطی چرا مرا احضار کرده است؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به چه علت کمیته انضباطی من را خواسته است و آیا به کسی توهین کرده یا کسی را تحقیر کرده ام؟ برانکو در پایان تمرین امروز تیمش و ا... 5 out of 5 based on 14 ratings.

برانکو: مرا به جلسه ای دعوت کردند که از قبل برنامه ریزی کرده بودند/ کمیته انضباطی چرا مرا احضار کرده است؟

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 6 اظهار نظر بازدید [ 5422 ] سه شنبه, 14 دی 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • برانکو: مرا به جلسه ای دعوت کردند که از قبل برنامه ریزی کرده بودند/ کمیته انضباطی چرا مرا احضار کرده است؟

برانکو: مرا به جلسه ای دعوت کردند که از قبل برنامه ریزی کرده بودند/ کمیته انضباطی چرا مرا احضار کرده است؟

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به چه علت کمیته انضباطی من را خواسته است و آیا به کسی توهین کرده یا کسی را تحقیر کرده ام؟ برانکو در پایان تمرین امروز تیمش و ا...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به چه علت کمیته انضباطی من را خواسته است و آیا به کسی توهین کرده یا کسی را تحقیر کرده ام؟

برانکو در  پایان تمرین امروز تیمش و اینکه برخی از حرف های او درباره تساوی تیم ملی برابر سوریه انتقاد کرده اند گفت: اگر برابر سوریه خوب بازی کردیم تبریک می گویم. ما مربیان، هم نتیجه را دنبال می کنیم و هم نوع بازی. بارها گفته ام بعضی وقت ها خوب بازی می کنید و می بازید یا برعکس. فوتبال بازی جذاب است و نمی شود نتیجه را پیش بینی کرد. قبلا هم این حرف زده ام که گاهی می بازید و مستحق باخت هستید چون حریف بهتر است. بعضی از باخت ها هم هست که استحقاقش را ندارید. مثل باخت ما به ذوب آهن که لیافت آن را نداشتیم. برای همین فوتبال بازی جذابی است و تضمینی برای تیمی وجود ندارد.

وی افزود: من اگر هر حرفی در مورد تیم ملی زدم دلیل بر این نیست که با کسی مشکل داشته باشم. تاکید می کنم من برای حمایت از تیم ملی هیچ کوتاهی نکردم و همیشه حمایت خود را به بهترین شکل از تیم ملی هم اعلام کرده ام و هم در عمل هم اینطور بوده است. در مقاطعی علیرضا بیرانوند و وحید امیری که مشکل آسیب دیدگی داشتند در خدمت تیم ملی قرار دادیم و مخالفتی با حضور آنها در آن شرایط در اردوی تیم ملی نکردیم. اگر حرفی می زنم به خاطر این است که به دنبال منافع باشگاهم هستم و مشکلی با کسی ندارم.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به صحبت های فتاحی مبنی بر اینکه مدعی شده برانکو هوادار تیم ملی نیست و بی جهت این صحبت ها را می کند و همچنین او نباید اجازه می داد ساسان انصاری از پرسپولیس برود، عنوان کرد: توقعی دارید من چه جوابی بدهم، در مورد رفتن ساسان انصاری صحبت هایم را کردم، این فرد بهتر است به کار خودش برسد که اتفاقا خیلی هم بد کار کرده است!

برانکو درباره اینکه فتاحی گفته در جلسه اخیرش با سرمربیان استقلال و پرسپولیس به آنها اعلام کرده بود در این تاریخ تیم ملی راهی اردوی امارات خواهد شد، گفت: من همان موقع که به جلسه رفتم گفتم موافق برگزاری این اردو نیستم و اعلام کردم چرا مرا به جلسه ای دعوت کرده اید که خودتان قبلا برنامه ریزی ها را انجام داده اید. وقتی آقایان از مدت ها قبل برنامه را چیده اند دیگر از من کاری برمی آمد. در همان جا به مسئولان گفتم چرا من اینجا هستم، شما که برای برگزاری این اردو از قبل برنامه ریزی کرده اید پس من در کار انجام شده قرار گرفتم.

وی در خصوص اینکه سازمان لیگ اعلام کرده چرا برانکو زمانی که 20 روز پیش در سازمان لیگ حضور یافت، به برنامه تیم ملی اعتراض نکرد و ظاهرا منتظر فرصتی بوده که انتقام بگیرد، گفت: بحث انتقام نیست. منتظر بودم برنامه به طور رسمی اعلام شود. آن زمان چیزهایی شنیده بودم و اگر حرفی می زدم، مدعی می شدند که ضد تیم ملی هستم. تا مطمئن نشدم که به دبی نرفته اند حرفی نزدم تا مقصر جلوه داده نشوم.

سرمربی پرسپولیس در خصوص اینکه شب گذشته سندی رو کرد که نشان می داد حرف هایش درست بوده، اما کمیته انضباطی او را احضار کرده است، تصریح کرد: به چه علت کمیته انضباطی من را خواسته است؟ معلوم است که به این کمیته می روم تا بگویم چه حرف اشتباهی زده ام؟ آیا به کسی توهین کرده یا کسی را تحقیر کرده ام؟ به من کمک کنید به چه کسی توهین کرده یا تشویش اذهان عمومی کرده ام؟

برانکو در واکنش به این سؤال که مربیانی چون علی دایی، محمد مایلی کهن و امیر قلعه نویی درباره برنامه ریزی کی روش انتقاداتی را مطرح کرده اند، گفت: وارد این مسائل نمی شوم که چه کسی چه کاری کرده است. صحبت های من از نظر فنی بود. توضیح بدهند که این اردو چه توجیه فنی دارد؟ سرمربی تیم ملی باید مربیان باشگاهی همکاری کند. تا حالا ایشان به باشگاه یا مربی سر زده و از آنها بخواهد همکاری کنند؟ ما روزانه برای فوتبال ایران کار می کنیم و واقعیت هم همین است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه سردار آزمون و سعید عزت اللهی در ایران حضور دارند، اما به اردوی تیم ملی دعوت نشده اند، خاطرنشان کرد: بله، آنها را به اردو نبرده اند، چون باشگاه های آنها اجازه نمی دهد.

سرمربی پرسپولیس به دعوت بازیکنان مصدومی چون وریا غفوری و مهدی ترابی به تیم ملی این چنین واکنش نشان داد و گفت: غفوری و ترابی بازیکنان عالی هستند، اما متأسفانه با مصدومیت روبه رو شده اند. شاید رفته اند که در حال و هوای تیم ملی قرار بگیرند. این مسئله مربوط به من نیست و نمی خواهم وارد این مسائل شوم. من تنها با این مسئله مخالفت کردم که این اردو هیچ فایده ای ندارد.

برانکو در مورد اینکه کمتر کسی توانسته عادل فردوسی پور را قانع کند، اما او با سند مجری برنامه نود را قانع کرد، خاطرنشان کرد: سعی می کنم با دلیل و مدرک صحبت کنم نه اینکه با احساس و انگیزه بی منطق حرف بزنم.

وی در خصوص بحث پیوستن سامان نریمان جهان به پرسپولیس عنوان کرد: هنوز چیزی قطعی نشده و هر وقت قرارداد بستیم، رسما اعلام خواهیم کرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 01:53 بعد از ظهر

  برانکو تااخرش پشتتیم!همشونومیشونیم سرجاشون

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 01:58 بعد از ظهر

  امیر حسین حسینی رئیس روابط عمومی فدراسیون
  مراقب حرف زدنت باش برانکو 40 میلیون ارتش سرخ
  در اختیار داره گوش به فرمان برانکو هستن اراده کنه
  جهنم میشه انوقت همه شما ها توش میسوزین

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 02:19 بعد از ظهر

  قطعا برانکو که خودش مربی تیم ملی بوده هیچوقت مخااف اردو تیم ملی نیست حتما نظر برانو اینست که آیا برای یه تساوی باسوریه لازمه حدود یکماه لیگ تعطیل گردد؟و یا بدون برنامه قبلی بازکنانای تیم را به یه اردو بی خاصیت دبی برد!!!؟

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 02:41 بعد از ظهر

  فقط حمایت

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 03:32 بعد از ظهر

  فقط حمایت
  کیروشباید ببدونه این اردو بی جهت بود و همچنین بازیکنان باید درک کنند بازیکن پرسپولیس هستند و جایی که الان هستند مدیون پرسپولیس هستند .
  کیروش میخواد بازیکن را مقابل برانکو قرار بده مثل زمان ژوزه که بازیکن اصلا حرف مربی را گوش نمیکردند .
  در اون سال ما از خط دفاع تا نوک حمله و نیمکت بازیکن ملی پوش داشتیم و به خاطر دعوای کیروش و ژوزه که دلیل اون کارنامه پر از قهرمانی ژوزه بود و برتر بودن ژوزه نسبت به کیروش قهرمانی که از همونابتدا همه متعلق به پپرسپولیس میدونستند از دست رفت.
  کیروش الان همین راه را میخواد طی کنه و اینبار با دعوت نکردن از پرسپولیس و فشار به بازیکنان که تا برانکو در پرسپولیس هست شما در تیم من نیستید .
  اما نکته اینجاست کیروش شما که ادعای صعود پیاپی به جامجهانی داری چرا به خاطر اختلاف با مربی بازیکن دعوت نمیکنی.
  در ضمن همه باید پشت مربی باشیم و بازیکنی که در صورتی جایگاه خودش را متوجه نباشه و بخواد به خاطر کیروش پرسپولیس را نابود کنه با تنبیه مواجه بشه.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب