پیش بینی بت 940
آقای کی روش! شما شطرنج باز قهاری هستید اما ...

آقای کی روش! شما شطرنج باز قهاری هستید اما ...

با اتمام نیم فصل اول لیگ شانزدهم هم اکنون طبق روال مرسوم و طبیعی جهان فوتبال تمامی باشگاه ها در برهه بسیار حساس آماده سازی برای نیم فصل نفس گیر آتی لیگ هستند ... 5 out of 5 based on 40 ratings.

آقای کی روش! شما شطرنج باز قهاری هستید اما ...

نويسنده : فرزان ایزدشناس 22 اظهار نظر بازدید [ 12288 ] سه شنبه, 14 دی 1395
:: خبر ویژه
آقای کی روش! شما شطرنج باز قهاری هستید اما ...

با اتمام نیم فصل اول لیگ شانزدهم هم اکنون طبق روال مرسوم و طبیعی جهان فوتبال تمامی باشگاه ها در برهه بسیار حساس آماده سازی برای نیم فصل نفس گیر آتی لیگ هستند ...

ارتش سرخ دات كام :

با اتمام نیم فصل اول لیگ شانزدهم هم اکنون طبق روال مرسوم و طبیعی جهان فوتبال تمامی باشگاه ها در برهه بسیار حساس آماده سازی برای نیم فصل نفس گیر آتی لیگ هستند و در این بین این حساسیت برای باشگاهی مانند پرسپولیس که در پی پایان دادن به حسرت 9 ساله قهرمانی لیگ است بسیار مضاعف تر می باشد.

بدون هیچ شکی صعود تیم ملی یک کشور به بالاترین آوردگاه فوتبال یک افتخار و هدفی بسیار بالا برای تمام وطن پرستان و فوتبالدوستان این مرز و بوم است و قطعا در این راه تیم ملی باید به خوبی آماده شود و شرایط خوبی برای آماده سازی اش فراهم شود.

اما آیا تاکنون شرایط بدی برای این تیم فراهم شده؟ آیا تعداد روزهای در اختیار تیم ملی بودن بازیکن ها (آن هم در مقاطع بسیار حساس برای باشگاه ها) کم بوده است؟!

آن هم تیم ملی که بخش اعظم آن را لژیونرها تشکیل میدهند و بر هیچ چشم حقیقت بینی تلاش ها و فشارهای کی روش و گروه فشار ایشان در ترغیب و حتی تهدید بازیکنان داخلی مبنی بر حضور در اروپا (به هر قیمتی) پوشیده نیست...

حال پس از انتقادهای کاملا به حق برانکو ایوانکوویچ سرمربی سرخپوشان پایتخت از برنامه های "قلدر مابانه و لجوجانه" سرمربی تیم ملی، گویی به ایشان برخورده (باور نکنید!) و در اقدامی مضحک و البته کاملا شطرنج وار تمامی ملی پوشان پرسپولیس را از اردوی بی معنای تیم ملی مرخص کرده است!!

بر کسی پوشیده نیست که کارلوس کی روش یک شطرنج باز قهار است که خوب میداند کی و چگونه مهره های سیاست خود را چیده و حرکت دهد. اقدام اخیر او از سوی هواداران پرسپولیس نه تنها انداختن توپ به زمین سرمربی سرخپوشان برای رسیدن به اهداف لجوجانه خویش تلقی میشود بلکه برداشت های قابل تاملی را در پی داشته است از جمله: فراهم کردن شرایط برای بیانیه ای که به زودی منتشر خواهد شد، به فکر فرو رفتن بازیکن های داخلی در حساس ترین برهه نقل و انتقالات که مبادا شانس ملی پوش شدن را به خاطر لجبازی ها از دست بدهند و غیره....

اما دیگر صبر هواداران عظیم پرسپولیس به سر آمده است.

خطاب به آقای کی روش (که بابت زحمت هایش بسیار سپاسگذاریم) می گوییم که اگر شما شطرنج باز قهاری هستید در کشوری حضور دارید که مهد کشتی جهان است و هواداران می دانند در مقابل خرابکاری ها علیه تیم محبوبشان و سرمربی دلسوزش چگونه گارد گرفته و فرد خرابکار را ضربه فنی کند...

ما با قدرت و اتحادی که همتای آن در تمام تاریخ وجود نخواهد داشت در کنار حمایت منطقی از تیم ملی وطنمان با قدرت پشتیبان پرسپولیس و منافع به حق آن و همینطور سرمربی دلسوزش هستیم. تاکید میکنیم با تمام قدرت!

از سوی خیل عظیم هواداران مصمم پرسپولیس


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 03:41 بعد از ظهر

  فقط اتحاد ارتش سرخ میتونه جلوی زیاده خواهی کچل پرتغالی رو بگیره !!!!زنده باد ارتشیان سرخ

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 03:47 بعد از ظهر

  کیروش هیچی نیست...ختی شطرنج باز خوبی هم نیست..فقط به خاطر کیروشی پور توی ایران مونده و به جز ایران هیچ جای دیگه نمیخوانش..انقدر هم از صعود به جام جهانی نگید لطفا..مگه دفعات قبل که رفتیم چه اتفاقی افتاد...

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 03:51 بعد از ظهر

  فقط اتحاد!ماتااخرش پشت برانکووپرسپولیس هستیم!کی روش داره گورخودشو میکنه

 • sun boysun boy :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 03:57 بعد از ظهر

  فقط برانکو، مردک هنوز پی نبرده به قدرت پرسپولیس کبیر و هوادار، پیش به سوی فرودگاه....

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:00 بعد از ظهر

  سر قضیه ایفمارک دمش رو چیدیم
  یه بار دیگه هم باید بزنیم تو پوزش

 • کبریا دشتیکبریا دشتی :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:05 بعد از ظهر

  یکی دو روز هست توی فضای مجازی و برخی سایت های ورزشی که دوستان همه به اسامی اونها واقف هستند اومدن و میگن ما به عنوان پرسپولیسی از حرکت برانکو ناراحتیم که جنگ رو وارد زمین پرسپولیس کرده تا پرسپولیس از این پس نتونه بازیکن ملی پوش و به درد بخور بگیره و قراردادببنده.
  اول اینکه به این دسته از افراد که تعدادشان از خس و خاشاک صحرا هم کمتر هست باید عرض کنم شما حق نداری برای پرسپولیس کبیر و هواداراش دل بسوزونی اگه خیلی از برانکو ناراحتی من یه پیشنهاد خوب براتون دارم و اونم اینه که برید و طرفدار حق و حقیقت باشید و بهتره برید طرفدار تیم لجنی پایتخت باشید به سرمربی گری و شومنی چون منصوریان.
  دوم اینکه هیچ کس حق انتقاد از برانکو نداره.حتی برانکو اشتباه کنه.مردیم از بس از خودی خوردیم.اون چندسال لعنتی که تیم با اقایان اسطوره 12 میشد بجای اینکه همه از موجودیت پرسپولیس دفاع میکردیم وارد بازی اسمها شدیم که جز ضرر به پرسپولیس چیزی عاید این تیم نشد همش گفتیم علییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی دایییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی و یا بالعکس فریاد زدیم علی فقط کریمی .همه ی اینا باطل و الکی هستند دیگه اجازه نمیدیم که تیم با دست خودیها به مسلخ بره .برانکو اگه دلال هم باشه که نیست بازهم حمایت تا قیامت.برانکو اگه از تو اسیا هم با تفکراتش حذفت کرد وظیفته از تیم حمایت کنی تا قیامت.برانکو اگه چهار بازی پشت سرهم خدایی تاکرده در شروع نیم فصل دوم باخت بازهم وظیفته حمایت تا قیامت.اگه طرفداری بخاطر این موزمار اجنبی پرتغالی ترسیده که بازیکنا به تیم ملی دعوت نشن به درک که هوادار پرسپولیسه.هوادار بی غیرت هم نمیخواهیم صدسال سیاه میخوام چنین هواداری نباشه.هر گونه انتقاد از برانکو و پرسپولیس فعلی ولو اگرم واقعا به حق باشه فقط و فقط باید اون انتقاد رو با سرعتی چندین برابر به گوینده منتقد حواله کرد چون همه ی ما میدونیم که چقدر دشمن داریم پس نیازی به کارشناسی هیچکس نیست در خانه کس است یک حرف بس است.
  سوم اینکه اگر بازیکنی همچون سروش رفیعی بخاطر ترس از دعوت نشدن به تیم ملی نخواد به پرسپولیس بیاد میخوام صدسال سیاه نیاد.اگر بازیکنان فعلی بخوان توی این جو الوده طرف مربی تیم ملی رو بگیرن باید به مسلخ کشیده بشن چونکه از باشگاه پول میگیرن و به باشگاه تعهد دارن.

  به دوستان پرسپولیسی واقعی خودم عرض میکنم نذارید پشت برانکو خالی بمونه.دیشب برانکو خیلی حرفها رو توی برنامه 90 زد که دهن کیروشی پور از تعجب وامونده بود و یارای سخن گفتن نداشت.پس بی جهت اب به اسیاب دشمن نریزید که دشمن اول کسی که لگد میکنه خود شما هوادار هستی .حالا بعد برو بشین کارشناسی کن که ایا برانکو حق گفته یا کیروش .یا اینکه بشین و فکر کن که اگه سروش نیاد چی میشه.سروش نیاد با همین بازیکنا یه سروش جدید میسازیم.سروش رفیعی دوسال توی تیم عربی تراکتور داره بازی میکنه که همش جلوی پرسپولیس بازنده ی محض بودن. از تصمیمات برانکو حمایت کنید که خوشبختی شما نزدیک است.

  ارتش لطفا تایید کنید

 • Mahdi MBMahdi MB :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:05 بعد از ظهر

  این مردک موزامبیکی کور خونده برانکو قلعه نوعی نیست ماهم هوادار بی عرضه کیسه نیستیم ما ارتش سرخیم اگه بخواد از پرسپولیس بازیکنی دعوت نکنه ماهم تحت هیچ شرایطی حمایت نمیکنیم وبه ورزشگاه نمیریم دیگه صبر بسه ببینیم کدوم هواداری میخواد آزادی رو بدون هوادار پرسپولیس جهنم کنه؟نکنه موزامبیکی فکر کرده طرفدارای کیسه حمایتش میکنن خخخخخ خودشم میدونه نمیتونه جلوی ارتش سرخ قراربگیره وگرنه نابود میشه برانکو تنها نیست یک ارتش پشتشه

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:05 بعد از ظهر

  هوادارا قرار گذاشتن برن فرودگاه پیشواز این هفت نفر
  هم این بازیکنا روحیه می گیرن و هم کیروش حساب کار دستش میاد

 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:09 بعد از ظهر

  والا

  دفعه قبل تو جام جهانی چیکار کرد ؟؟؟؟؟

 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:11 بعد از ظهر

  این موزامبیکی رو باید فرستاد خونه ش!
  اقای کیروش دیگه به ایران نیا!

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:17 بعد از ظهر

  فقط حمایت از برانکو روشن تر و واضح تر از این مگه داریم.
  فقط فقط حمایت

 • امیر رضا رنجبرامیر رضا رنجبر :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 04:40 بعد از ظهر

  تا اخر پشت برانکو هستیم کی روش و سازمان لیگ فدراسیون دیگه شورشو در اوردن

 • بهنام کلانتریانبهنام کلانتریان :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 05:20 بعد از ظهر

  #من_پرسپولیسم_و_از_برانکو_حمایت_میکنم

  پیشنهادم درست کردن کمپین میلیونی در حمایت از برانکو است

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 05:44 بعد از ظهر

  پروفسور هوادارا عاشقتن

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  سه شنبه, 14 دی 1395 - 07:07 بعد از ظهر

  ماهوادارمثل کوه پشت برانکوایستاده ایم اگه بخوادکوچکترین سرناسازگاری باپرسپولیس داشته باشه خودشوباکیروشی پورتحریم میکنیم اگه حمایت کردیم فقط به خاطرتیم ملیمووپرچم کشورمون بوده

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب