پیش بینی بت 940
پنجعلی: بازگرداندن ملی پوشان پرسپولیس لجبازی است

پنجعلی: بازگرداندن ملی پوشان پرسپولیس لجبازی است

پیشکسوت فوتبال ایران می گوید انتقادات در همه جای دنیا وجود دارد و کی روش به خاطر منافع ملی هم که شده نباید ملی پوشان پرسپولیس را آزاد می کرد. پنجعلی در گفت وگ... 5 out of 5 based on 6 ratings.

پنجعلی: بازگرداندن ملی پوشان پرسپولیس لجبازی است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 6735 ] چهارشنبه, 15 دی 1395
:: خبر
پنجعلی: بازگرداندن ملی پوشان پرسپولیس لجبازی است

پیشکسوت فوتبال ایران می گوید انتقادات در همه جای دنیا وجود دارد و کی روش به خاطر منافع ملی هم که شده نباید ملی پوشان پرسپولیس را آزاد می کرد. پنجعلی در گفت وگ...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت فوتبال ایران می گوید انتقادات در همه جای دنیا وجود دارد و کی روش به خاطر منافع ملی هم که شده نباید ملی پوشان پرسپولیس را آزاد می کرد.

پنجعلی در گفت وگویی درباره ترخیص بازیکنان پرسپولیس از اردوی تیم ملی فوتبال که در پی انتقادات برانکو ایوانکوویچ رخ داد اظهار کرد: من از این موضوع خبر نداشتم و الان که این را می شنوم تعجب می کنم. به نظرم رفتار کارلوس کی روش لجبازی بوده و باید منافع ملی را در نظر می گرفت.

او اضافه کرد: من به کار هر دو مربی اعتقاد دارم، ولی منافع ملی یک مملکت خیلی مهم تر از اعتراض و انتقاد یکی دو مربی است. شاید حضور هفت بازیکن پرسپولیس در اردوی تیم ملی این تیم را با مشکلاتی مواجه کند، اما رفتار دو مربی را بچگانه می دانم که به این اختلاف دامن می زند. هنوز هم این بازگشت ملی پوشان پرسپولیس را باور نکرده ام. امیدوارم این خبر صحت نداشته باشد.

مدافع سابق تیم ملی فوتبال ایران با انتقاد از رفتار کارلوس کی روش، گفت : در همه جای دنیا انتقاد می کنند، اما مربیان ملی فقط به منافع ملی باید توجه کنند. نمی دانم که چطور شده است که کی روش چنین تصمیماتی را می گیرد. نباید به او اجازه بدهند که هفت بازیکن ملی را به باشگاه شان بازگرداند. در هیچ کجای دنیا چنین اتفاقی نمی افتد.

او در واکنش به این که اظهارات برانکو در روزهای گذشته می تواند در آینده هواداران این تیم را علیه تیم ملی برانگیزد؟ تاکید کرد: من این موضوع را قبول دارم، اما بدون تعصب می گویم که کی روش نباید این بازیکنان را به تیم های شان باز می گرداند. او نمی تواند هر طور که می خواهد رفتار کند. من هیچ گاه علیه کارلوس کی روش صحبت نکرده ام ، اما الان می خواهم این صحبت ها را از طرف من منتشر کنید. به نظرم تیم ملی محل سلایق شخصی نیست و منافع شخصی را به منافع ملی ترجیح نمی دهند.

پنجعلی گفت : در فدراسیون فوتبال یک نفر باید رفتارهای کی روش را کنترل کند، اما متاسفانه چنین آدمی در فدراسیون نیست و فردی که مدیریت را بر عهده دارد از عهده این کار برنمی آید. امیدوارم این اتفاقات به فوتبال ملی لطمه ای وارد نکند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 01:25 قبل از ظهر

  اینارو ول کنین... تو رو خدا مسوولان باشگاه یه کاری کنین سروش رو بگیرین.... شنیدم کیروش به سروش گفته اگه با پرسپولیس توافقی کردی تو هم برو .... این یعنی چی!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 01:28 قبل از ظهر

  ممنون میشم یکی جواب منو بده یعنی چی برای سروش جا نداریم؟یعنی نریمان جهانو جای سروش گرفتن؟سروشی که تقریبا آماده قرارداد بود ولی بدون مذاکره منتفی شد؟ماالان دوجا داریم ومدافع لازمیم من نمیفهمم یعنی چی یعنی طاهری نریمان جهان رو بهتر از سروش میدونه؟اونم نریمان جهانی که تحمیلیه وتو لیست برانکو نبوده ولی سروش نفر اول لیست برانکو بود فقط یه کارشناس پیدا کنید بگه سامان بهتر از سروش هست اونم طبق نوشته سایتها وروزنامه ها مصدومه وباید جراحی بشه این چه خریدیه که بهتر از سروش هست؟طاهری اگه همچین اشتباه مهلکی مرتکب شده باشی وبدون مذاکره بخوای باهر بهونه ای سروش رو منتفی کنی مطمئن باش هوادارا دیگه نمیبخشنت فکر نکن محبوبیتت تضمینی وتحت هرشرایطی هست اگه بخوای بابهونه های چرت سروشو منتفی کنی که سرلیست برانکو بوده وبجاش نریمان جهانی که تو لیست نبوده روجذب کرده باشی مطمئن باش بدجوری منفور میشی یک مفر بیاد بگه نریمان جهان بهتر از سروشه وطاهری خوب کاری کرده بجاش جذب کرده آیا همچین کسی بجز طاهری ورفیق دلالش هست؟بدجوری اعصابم داغون شده میترسم مدیر بی عرضمون به بهانه پربودن لیست وبهانه های واهی سروش رو جذب نکنه درحالیکه رفیعی بارفتن به ملاقات هدایتی نشون داد کاملا آماده عقد قرارداد با پرسپولیسه فقط خداکنه نریمان جهان بجای سروش جذب نشده باشه همین

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 01:47 قبل از ظهر

  تو رو خدا با پیشکسوتا یه کاری کنید این قائله ختم شه
  این شرایط به صلاح پرسپولیس و تیم ملی نیست (مخصوصا به ضرره پرسپولیسه)
  تو رو خدا نزارید حاشیه تیمو نابود کنه و قهرمانی رو دو دستی تقدیم تراکتور کنیم

 • amin esfandiariamin esfandiari :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 01:48 قبل از ظهر

  یه جایی شنیدم کی روش به سروش رفیعی گفته اگه بری پرسپولیس دعوتت نمیکنم
  تو رو خدا جلود این درگیری مسخره رو بگیرید و نزارید پرسپولیس تضعیف بشه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 02:49 قبل از ظهر

  چه عجب یه حرف خوب شنیدیم ازپیشکسوتامون

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 06:21 قبل از ظهر

  بابا کیروش کوتاه اومده چرا شماها دست بردار نیستید الکی جو میدید!!؟؟

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 07:29 قبل از ظهر

  کیروش میلیونهاهوادارپرسپولیس راچی فرض کرده مابه خاطرتیم ملی کشورمون کوتاه آمدیم وگرنه کیروش عددی نیست مثل کوه پشت برانکوییم

 • امیر رضا 52امیر رضا 52 :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 09:40 قبل از ظهر

  پرسپولیس از همه این آدمها بزرگتره، اگه فدراسیون قراره به پرسپولیس لطمه بزنه باید منتظر پاسخ هواداران باشه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب