پیش بینی بت 940
طاهری: کی روش و برانکو قهر نبودند/ از بازداشت یک بدهکار خبر ندارم

طاهری: کی روش و برانکو قهر نبودند/ از بازداشت یک بدهکار خبر ندارم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:همه ما به تیم ملی عرق داریم. علی اکبر طاهری پس از جلسه با مهدی تاج درباره جلسه امروز خود با ملی پوشان پرسپولیس اظهار داشت: با توجه ... 5 out of 5 based on 11 ratings.

طاهری: کی روش و برانکو قهر نبودند/ از بازداشت یک بدهکار خبر ندارم

نويسنده : فرزان ایزدشناس 2 اظهار نظر بازدید [ 4526 ] چهارشنبه, 15 دی 1395
:: خبر ویژه
طاهری: کی روش و برانکو قهر نبودند/ از بازداشت یک بدهکار خبر ندارم

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:همه ما به تیم ملی عرق داریم. علی اکبر طاهری پس از جلسه با مهدی تاج درباره جلسه امروز خود با ملی پوشان پرسپولیس اظهار داشت: با توجه ...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت:همه ما به تیم ملی عرق داریم.

علی اکبر طاهری پس از جلسه با مهدی تاج درباره جلسه امروز خود با ملی پوشان پرسپولیس اظهار داشت: با توجه به اینکه بچه های تیم ملی دیروز آمدند و خسته بودند به آنها گفتم که امروز به باشگاه بیایند تا در حضور رییس هیات مدیره و عضو هیات مدیره با آنها جلسه ای داشته باشیم و در باره اتفاقات پیش آمده با آنها صحبت کردیم.

وی ادامه داد: عرق ما به تیم ملی هر روز بیشتر می شود و آمال آرزوی ما موفقیت روزافزون تیم ملی است. بازیکنان ما باید در اختیار باشگاه و در نهایت در اختیار تیم ملی باشند. امروز هم خدمت آقای تاج رسیدم تا هماهنگی های لازم را انجام دهیم. چرا که این برخوردها در شأن فوتبال ما نیست. با درایت ایشان  اقدامات خوبی صورت می گیرد و تعاملات انجام می شود. وقتی بازیکن به اردوی تیم ملی می رود یعنی هم باشگاه و هم مربی راضی بوده است. شاید بعضا نقطه نظراتی وجود داشته باشد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: ما در باشگاه این مساله را دنبال می کنیم تا اقدامات بهتر و موثرتری داشته باشیم که اگر کم و کاستی وجود دارد آنها را مرتفع کنیم.

طاهری درباره تناقضات حرف های او و برانکو گفت: اینطور نیست. باید همه چیز در تقویم مسابقات دیده شود. در این صورت هم باشگاه ها منتفع می شوند و هم تیم ملی. همه باید در اختیار تیم ملی باشیم و برانکو نافی این امر نیست. در تقویمی که ارایه شده بود این اردو وجود نداشت اما جلسه ای گذاشته شد که آقایان افتخاری ، منصوریان، آذری، بنده و برانکو حضور داشتیم و آقای تاج هم بودند. بحث بر این شد که می خواهند این بازی را بگذارند. برانکو هم تابع دستور بود. هر مربی برای تیمش برنامه ای می چیند و اینگونه تغییرات جابه جایی هایی را به وجود می آورد و باعث می شود که مخالف باشد.

وی در پاسخ به این سوال که کی روش و برانکو را آشتی می دهد یا خیر اذعان داشت: این دو اصلا با هم قهر نیستند و از این گونه حرف ها نزنید. ما بایستی فوتبال را از لحاظ اخلاقی و فنی بالاتر ببریم. الان هم خدمت آقای تاج بودیم با تعاملاتی که صورت خواهد گرفت مشکلات حل می شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره بازداشت یکی از بدهکاران منتسب به یکی از دو باشگاه پرطرفدار بیان داشت: از این موضوع خبری ندارم.

وی درباره رفع مشکل حق امضایش خاطرنشان کرد: این موضوع حل شد و مشکلی در این رابطه ندارم.

طاهری در پایان درباره خروجی جلسه با ملی پوشان گفت: قطعا با هماهنگی هایی که صورت می گیرد مشکلات حل می شود. موضوع ختم به خیر شد و  جای نگرانی نیست.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب