ویکتوری بت
تاج: کی روش بازیکنان را برگرداند که پرسپولیس آسیب نبیند

تاج: کی روش بازیکنان را برگرداند که پرسپولیس آسیب نبیند

 رییس فدراسیون فوتبال گفت: بعضی اوقات باید تدبیر به خرج داد. مهدی تاج درباره جلسه با علی اکبر طاهری اظهار داشت: تشکر می کنم که به اینجا آمدید. آقای طاهری... 1 out of 5 based on 13 ratings.

تاج: کی روش بازیکنان را برگرداند که پرسپولیس آسیب نبیند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 11 اظهار نظر بازدید [ 7020 ] چهارشنبه, 15 دی 1395
:: خبر
تاج: کی روش بازیکنان را برگرداند که پرسپولیس آسیب نبیند

 رییس فدراسیون فوتبال گفت: بعضی اوقات باید تدبیر به خرج داد. مهدی تاج درباره جلسه با علی اکبر طاهری اظهار داشت: تشکر می کنم که به اینجا آمدید. آقای طاهری...

ارتش سرخ دات كام :

 رییس فدراسیون فوتبال گفت: بعضی اوقات باید تدبیر به خرج داد.

مهدی تاج درباره جلسه با علی اکبر طاهری اظهار داشت: تشکر می کنم که به اینجا آمدید. آقای طاهری زنگ زد و  گفت که می خواهد به اینجا بیاید تا با من صحبت کند. عده ای به دنبال این فضاها هستند و می گویند چرا سکوت کردید. بعضی اوقات باید تدبیر به خرج داد.

وی ادامه داد: ما باید با طمانینه جواب بدهیم. در کار اجرایی نباید آنی جواب داد. من حرف های آقای طاهری را شنیدم و از ایشان جویا شدم که چرا پرسپولیس این موضع را گرفته است. طبق آیین نامه 20اخلاق و 72 کمیته انضباطی اظهاراتی که در رسانه ها تخلف باشد مسوولیت به عهده فرد نیست. اگر به صورت کتبی اعتراضشان را می دادند قانونی بود همه باشگاه ها باید از طریق مدیریت اعتراض خود را اعلام کنند.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: اینکه چرا ما با سوریه جنگ زده مساوی کردیم یا چرا الان اردو برگزار می کنیم در حیطه وظایف سرمربی پرسپولیس نیست من این موارد را به آقای طاهری گفتم. فدراسیون فوتبال وظایف خود را می داند و به موقع انجام می دهد. وقتی سازمان لیگ جلسه می گذارد و همه می آیند یعنی همه چیز درست است. ما هنوز به دنبال بازی با مراکش  هستیم. این مساله از نظر من در حال پیگیری است و در حال رایزنی هستیم. به اندازه کافی هم بازیکن داریم. باشگاه پرسپولیس اعلام کرده ما ضرر می کنیم و نتایج مان هرچه بشود متوجه کی روش است. سرمربی تیم ملی هم بازیکنان را برگرداند تا به پرسپولیس آسیب نرساند.

وی افزود: بعضی از مصاحبه ها را دیدم و تاسف خوردم. اگر مهم نبود به سرپرست پرسپولیس نمی گفتیم به اینجا بیاید و با او صحبت کنیم. ایشان محترمانه آمدند و پاسخگو بودند. فدراسیون با این قضیه به صورت جدی برخورد می کند. این موضوع باید یک بار برای همیشه حل شود و اینکه هر اردو بگذاریم و اعتراض بشود خوب نیست. از زمان آقای کفاشیان این موضوع بوده و حالا گویا قرار است در زمان من هم رخ بدهد این مسایل باید ریشه ای حل شود. شما تصور کنید در اسفندماه که به شدت نگران آن موقع هستم سکوت کردم تا ببینم چه کار باید بکنیم. اگر بخواهیم همین گونه حلش کنیم نمی شود. یک راه را باید انتخاب کنیم. مقدماتی جام جهانی پیش رو است و حیثیت ما در چند بازی باقیمانده است. پرسپولیس و استقلال و ذوب آهن در لیگ قهرمانان هستند و لیگ هم برگزار می شود.

رییس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: حتی اگر بخواهد جاروجنجال هم بشود باید این مساله را حل کنیم. دیگر آن وقت اگر کسی به کسی بازیکن ندهد محروم می شود. من دو جلسه سه ساعته با شیخ سلمان داشتم و درباره تقویم با او صحبت کردم ایشان هم با روی باز برخورد کردند. تا وقتی تقویم به نفع شرقی ها باشد اماراتی ها و قطری ها هم مانند ما مشکل دارند. ما 4 سهمیه داریم. این مساله باید ریشه ای حل شود. سازمان لیگ برنامه اش را اعلام کرده است. همین الان که برنامه اعلام شده از همه مدیران می خواهم هرکسی برنامه بهتری دارد پیشنهاد بدهد تا تغییرش بدهیم. از سازمان لیگ خواستیم تا دوباره مدیران و سرمربیان را دعوت کند. جام حذفی را زود راه انداختیم تا تکلیفش سریع تر مشخص شود. منصوریان گفت برنامه بهتری دارم و از او تشکر می کنم. هر مدیر و سرمربی می تواند نامه بزند و بگوید این پیشنهادات را دارد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا او معتقد است پرسپولیس باید از موضع اش کوتاه بیاید گفت: کی روش بازیکنان را بچه های خود می داند پرسپولیس گفته است من ضرر می کنم. تیم ملی هم به این نتیجه رسید که این آسیب به پرسپولیس نخورد. به طاهری گفتم اگر این حرف ها را به صورت تندتر در نامه به من می زدید اشکالی نداشت. آن نامه بود و ما باید جواب می دادیم. الان هم می گویم هرکس به برنامه ایراد دارد بیاید و برنامه اش را ارایه کند. خودم سازمان لیگ بودم و کار کردم. فدراسیون باید حرف ها گوش بدهد و منطقی برخورد کند.

رییس فدراسیون فوتبال درباره جلسه مربیان با کی روش بیان داشت: پیشنهاد خوبی است. شاید به زودی این کار را بکنیم و بگوییم برنامه این است . من شک ندارم همه همین برنامه ما را تایید می کنند شاید اظهارنظر جدیدی باشد و ما بازی ها را جابه جا کنیم. مطمئنم تغییر جدی ای صورت نمی گیرد ولی پیشنهاد خوبی است. فردا جلسه ای داریم که همه را دعوت می کنیم. برنامه ای از طرف سازمان لیگ از فدراسیون به باشگاه ها داده شده است. اولویت با تیم ملی است. از دیروز تا به حال ما سکوت کردیم. تیتر زده اند فدراسیون سکوت!

تاج در ادامه خاطرنشان کرد: باید تاسف خورد. شما به حال من تاسف می خورید و من به حال شما. هنوز حرف های من را نشنیده اند اما تیتر می زنند. نحوه برخورد در فوتبال ما عجولانه است. اگر پیشنهاد بهتری دارند بیایند و اعلام کنند اگر نه دیگر اعتراض نکنند. استقلال در 12 روز سه بازی سنگین خواهد داشت همین وضعیت را تیم ملی هم دارد در خرداد ماه سه بازی سنگین داریم. یا انتخاب می شویم برای جام جهانی و یا نمی شویم. تا وقتی تقویم آسیا همین گونه است مشکلات وجود دارد. پارسال این مشکل را نداشتیم چون مسابقات مقدماتی جام جهانی نبود.

وی درباره سیگاری بودن بازیکنان لیگ برتر گفت: از بازیکنان پرسیدند سیگار می کشید و گفتند نه اما از آنها پرسیدند چنددرصد از فوتبالیست ها سیگار می کشند و گفته اند 90 درصد. من با هراتیان جلساتی داشتم و سپس ثابت کردم که این آمارها درست نیست. این آمار فرضی است و صحیح نیست. باشگاه استقلال گفته ما سیگاری نداریم. باشگاه ذوب آهن هم همین را گفته است. همه همین را گفته اند. من اگر جای آنها به عنوان مدیر باشگاه بودم با آنها قرارداد نمی بستم اما منعی وجود ندارد. البته من به عنوان رییس فدراسیون چنین حقی ندارم که کاری انجام بدهم.

تاج در پایان در پاسخ به این سوال که آیا کی روش با دستیاران ایرانی اش قطع همکاری کرده یا آنها به ایران بازگشته اند گفت: این خبر صحت ندارد و آنها برنگشته اند و قطع همکاری هم صورت نگرفته است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 03:39 بعد از ظهر

  وقتی توئه بی عرضه بشی رییس فدراسیون از اون موزامبیکی بیشتر از این نباید توقع داشت

 • mohammad Poldokhtarmohammad Poldokhtar :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 03:46 بعد از ظهر

  خاک تو سرت کنن نوکر کیروش وقتی رییس فدراسیون داره طرف کیروش رو میگیره دیگه معلومه هر کاری میخاد میکنه فرداش هم ماست مالی میکنن براش یعنی خاک بر سر کفاشیان و تاج که فدراسیون رو به گند کشیدن

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 03:48 بعد از ظهر

  خخخخ کیروش ب فکر منافع پرسپولیسه؟بیخیال ما رو احمق فرض کردید؟

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 03:50 بعد از ظهر

  آخی حیوونی چقدر دلم براش میسوزه چقدر فداکار چقدر مهربون و دلسوز.
  اخه مردک بی جا کرد بازیکنان را برد که بخواد برگردونه .
  با همین کارش بازیکنان را تا مرز نابودی پیش برد اگر به فکر بازیکنان بود این برخورد زشت را انجام نمیداد.
  اگر میخواست پرسپولیس آسیب نبینه که پیش فصل و نیم فصل از عمد برنامه های برانکو و پرسپولیس را با اردو هاش به هم نمیریخت..
  فکر کنم یه چیزی هم بدهکار شدیم.
  خسته نباشی الان برانکو باید به جای تمرین بدنسازی باید برنامه ریکاوری روحی روانی برای بازیکنان بزاره.

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 04:17 بعد از ظهر

  حالا ک این بازیو شروع کردین ب کوووووووری چشم همتون امسال پرسپولیس قهرمانه شک نداشته باشین اخرفصل بوی سوختنی از طرف شما میاد

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 04:33 بعد از ظهر

  آخه فسقلی تو میخوای پرسپولیس روتهدیدکنی؟؟؟میخوای بیایم ازدفترت پرتت کنیم توخیابون؟؟

 • هادی واعظهادی واعظ :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 04:38 بعد از ظهر

  رییس بی عرضه....

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 04:50 بعد از ظهر

  والله کیروش کوتاه اومده چرا همه فکر می کنند بازیکنان اخراج شده و کیروش تلافی کرده!!؟ کیروش اینقدر احمق نیست با 60% مردم ایران سرشاخ بشه

 • محمدرضا قاسمیمحمدرضا قاسمی :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 05:12 بعد از ظهر

  خخخخ. خیلی با حالی احمق.

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  چهارشنبه, 15 دی 1395 - 05:47 بعد از ظهر

  تاج لیاقت وصلاحیت بودن درفدراسیون رو نداره

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب