پیش بینی بت 940
از تهدید و توهین تا قراردادن ملی پوشان مقابل برانکو/ یکی جلوی کی روش را بگیرد

از تهدید و توهین تا قراردادن ملی پوشان مقابل برانکو/ یکی جلوی کی روش را بگیرد

اعتراض سرمربی پرسپولیس به اردوی اخیر تیم ملی با واکنش فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی همراه بود. برانکو که تیمش صدرنشین مسابقات است و در رقابت شدیدی با سایر م... 5 out of 5 based on 32 ratings.

از تهدید و توهین تا قراردادن ملی پوشان مقابل برانکو/ یکی جلوی کی روش را بگیرد

نويسنده : فرزان ایزدشناس 25 اظهار نظر بازدید [ 15608 ] پنجشنبه, 16 دی 1395
:: خبر ویژه
از تهدید و توهین تا قراردادن ملی پوشان مقابل برانکو/ یکی جلوی کی روش را بگیرد

اعتراض سرمربی پرسپولیس به اردوی اخیر تیم ملی با واکنش فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی همراه بود. برانکو که تیمش صدرنشین مسابقات است و در رقابت شدیدی با سایر م...

ارتش سرخ دات كام :

 اعتراض سرمربی پرسپولیس به اردوی اخیر تیم ملی با واکنش فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی همراه بود.

برانکو که تیمش صدرنشین مسابقات است و در رقابت شدیدی با سایر مدعیان بر سر کسب عنوان قهرمانی جدال دارد، در حالی باید پرسپولیس را برای نیم فصل دوم آماده کند که مجبور است بدون 7 بازیکن اصلی تمریناتش را برگزار کند و این در شرایطی است که بلافاصله پس از بازگشت ملی پوشان از اردوی دبی مسابقات آغاز خواهد شد. مسئله مهم دیگری که برانکو نسبت به آن معترض بود این است که در برنامه ای که  ابتدای فصل در اختیار باشگاه قرار گرفته شد، این اردو لحاظ نشده بود  و برانکو به اینکه فدراسیون فوتبال درباره اردوی دبی به تیمها اطلاعی نداده بود به شدت عصبانی و معترض بود.

 می توان گفت این اتفاق در تمام طول اردوهای تیم ملی تکرار شده و پرسپولیس همواره 6،7 بازیکن اصلی خود را در اختیار نداشته و این اتفاق باعث بروز ناهمانگی هایی در تیم شده است.ملی پوشان پرسپولیس در فصل جاری بیشتر از اینکه در اختیار تیمشان باشند در اردوی تیم ملی حاضر بودند و هر بار در بازگشت به پرسپولیس شاهد مصدومیت نفرات تیم یا افت کیفی بازی ملی پوشان تیم بوده ایم.

مهمترین نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که برنامه تیم ملی و مسابقات باشگاهی در چند ماه آینده به گونه ای است که ملی پوشان هیچگونه استراحتی نخواهند داشت و مهمتر از آن در حساسترین مقطع مسابقات پرسپولیس، تیم ملی نیز اردوها و بازیهایی خواهد داشت.  فشرده ترین مقطع زمانی بازیهای پرسپولیس در ماههای اسفند امسال و فرودین سال آینده خواهد بود که این تیم  بازیهای مهمی در رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا خواهد داشت و این در حالی ست که تیم ملی هم در آن مقطع مسابقاتی خواهد داشت و تداخل بازیهای تیم ملی و پرسپولیس، تیم برانکو را با چالش بزرگی مواجه کرده است.

پرسپولیس 3 اسفند با الهلال مصاف خواهند داشت و 7 روز بعد با دیگر تیم گروه که هنوز حریف آن مشخص نشده است بازی خواهد داشت. سرخپوشان روزهای 14 و 19 اسفند در مسابقات لیگ برتر با تیمهای  نفت و استقلال خوزستان مصاف خواهند داشت و 24 اسفند باید با تیم الریان بازی کنند.

تیم ملی نیز در روزهای 3 و 8 فرودین به ترتیب مقابل قطر و چین قرار خواهد گرفت و 3 روز بعد از این مسابقه ملی پوشان پرسپولیس باید به همراه این تیم مقابل نفت آبادان بازی کنند. سرخپوشان تا پایان فرودین 4 بار دیگر باید در لیگ به میدان بروند. در این بازه زمانی حدودا دو ماهه ملی پوشان تیم باید همزمان در تیم ملی و  پرسپولیس حاضر باشند و علاوه بر اینکه بازیهای پرسپولیس فشرده برگزار خواهد شد، خستگی ملی پوشان و حتی مصدومیت ها هم در کمین این  تیم خواهد بود. این مسئله از جایی اهمیت پیدا می کند که سایر رقبا در این وضعیت قرار ندارند و این شرایط نابرابری را برای پرسپولیس ایجاد کرده است.

جالب اینجاست همین حالا  تیم استقلال در حالی که تنها یک بازیش فشرده برگزار خواهد شد به سازمان لیگ معترض  است.در صورتی که این شرایط به دلیل بازی این تیم در لیگ قهرمانان ایجاد شده و البته برنامه لیگ بخاطر بازی این تیم در لیگ قهرمانان آسیا یکبار دچار تغییر شده است . همچنین به دلیل بازی این تیم، پرسپولیس هم مجبور است 4 روز  پس از دربی  به مصاف سپاهان برود.

 علاو بر استقلال سایر تیمها و مربیان به دفعات به برنامه ریزی ها اعتراض داشتند اما هرگز حساسیتی متوجه آنها نبوده است. قابل ذکر است که حتی شخصی سرمربی تیم ملی بارها در سالهای گذشته به این برنامه ریزی ها انتقاداتی داشته و تندترین کلمات را بر زبان جاری کرده است که هرگز شاهد هیچ عکس العملی از سوی مسوولین و تذکر به وی نبوده ایم.حتما فوتبالدوستان به خاطر دارند که کی روش چندی پیش در اعتراض به تقویم مسابقات باشگاهی با تمسخر گغته بود برنامه لیگ را راننده سازمان لیگ نوشته است! صحبت های سرمربی تیم ملی هرگز پیامدی را برای وی به دنبال نداشت و در سالهای گذشته به کرات شاهد اعتراض ها و انتقادات تند این مربی به عوامل فدراسیون و سازمان لیگ و.. بوده ایم، دریغ اما از اینکه یکبار کمیته انضباطی بخواهد کی روش را مانند سایر مربیان احضار کند! حال اما صحبتهای منطقی برانکو با عکس العمل این کمیته مواجه شده و همه ارکان فدراسیون با مصاحبه های خود علیه برانکو موضع گرفته اند.

جالب اینجاست که در دفعات گذشته هر بار که تنش هایی بین کی روش و برانکو ایجاد شد، فدراسیون بدون در نظر گرفتن اینکه حق به جانب کیست و توجه به درستی یا نادرستی ادعاهای دو طرف  به حمایت از سرمربی تیم ملی در آمد و از برانکو خواسته شده که در اینباره سکوت کند و کماکان نیز با همین سیاست برانکو را محکوم و از کی روش و تصمیمات غلط وی حمایت می کند. تا کی روش هر بار با جسارت بیشتری مقابل پرسپولیس و سرمربی این تیم قرار بگیرد و عجیب اینکه اینبار در قبال اعتراض برانکو در اقدامی توهین آمیز ملی پوشان پرسپولیس را از اردوی دوبی ترخیص کرد!

اینکه کی روش چه قصد و هدفی از این تصمیم دارد به خوبی واضح است.قطعا او به این آسانی از کنار 7 بازیکنش که 5 نفر از آنها نفرات ثابت تیم ملی هستند نخواهد گذشت و بنظر می آید کی روش اینبار به جای بیانیه های سراسر تهدید و  توهین علیه برانکو تصمیم گرفته با سربازان برانکو به جنگ او برود!  طبیعتا هیچ بازیکنی دوست ندارد پیراهن تیم ملی را از دست دهد و همه بازیکنان لیگ تلاش خود را خواهند کرد که فرصت بازی کردن در جام جهانی را که هر 4 سال یکبار بدست می آید پیدا کنند و ملی پوشان پرسپولیس نیز قطعا از این قاعده مستثنی نخواهند بود. بنظر می آید کی روش تصمیم دارد از طریق ملی پوشان پرسپولیس، برانکو را تحت فشار قرار دهد. این اتفاق به هیچ عنوان خوشایند فوتبال ایران نیست.چرا که پرسپولیس و تیم ملی در روزهای آتی مسابقات مهمی را در پیش خواهند داشت و ادامه تنش میان این دو مربی به صلاح فوتبال ایران نیست.

نویسنده: شیوا دورانگر

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 01:52 قبل از ظهر

  ببخشید ولی:
  کبروش هیچ غلطی نمی تونه کنه...تو این مملکت که سه چهارم فوتبالی هاش پرسپولیسی ان ازین سوسه ها نمی تونه بیاد!
  کاملا هم از بیانیه ش مشخص بود که رصد می کنه و جو رو دیده چقد بر علیه شه...
  اقای کیروش کاری نکن با خفت و خواری شوتت کنیم موزامبیک...سرتو بنداز پایین فقط در حیطه خودت عمل کن.

 • Amin AskariAmin Askari :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:03 قبل از ظهر

  الان کیسه کشا خوشحالن و از کیروش حمایت میکنن ولی یادشون رفته که همین کیروش زمان قلعه نویی باهاشون چیکار کرد. از طرفی حمایت کیسه ها از کیروش بخاطر رابطه منصوریان دستمال به دسته که همش دور و بر کیروش بوده ولی دوتا بازیکن بیشتر تو تیم ملی نداره که هر دوتاشم نیمکت نشینه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:15 قبل از ظهر

  اولا کمیته انظباطی بیخودکرده بخواد کاری کنه!دوما بازیکنابیخودکردن بخوان حتی فکردرافتادن باپروفسورروبکنن

 • omid 110omid 110 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:51 قبل از ظهر

  موزامبیکی ازت متنفرم

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 05:27 قبل از ظهر

  بابا با تخیلات خودتون الکی جو ندید و تیم را بهم نریزید. چیزی نیست شماها الکی شلوغش می کنید. کیروش طبل توخالی است. بازیکنها اصلاً اجازه ندارند به همچین چیزهایی فکر کنند. پرسپولیس کوچکترین خطای بازیکنان با شدیدترین مجازات هواداران روبرو میشه. اینجا جای اینکارها نیست.

 • red championred champion :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 08:47 قبل از ظهر

  فدراسیون فوتبال و روسا و ارکانش اگه غیرت و جنم دارن ، خر کیروش نباشن که خوب داره ازشون سواری می گیره .
  صعود به جام جهانی هم که مسجل شده . تازه مگه غیر از اینه که توی جام جهانی با تاکتیک های کیروش میخواهیم سه تا بازی دفاعی اتوبوسی بکنیم و توی گروه چهار تیمه ، چهارم و اوت بشیم ، بنابراین اولویت با پرسپولیس است . گور بابای کیروش و فدراسیون کیروشی

 • حمیدرضا قربانیحمیدرضا قربانی :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 08:57 قبل از ظهر

  کیروش رم کرده. مثل کیسه ها که تو این چند وقته وحشی شدن. هر چیزی پیش میاد میگن دوران سقوط پرسپولیس شروع شد. خاک بر سرت کیسه که مایه ننگ بشریتیییی. خاک بر سرت کیسه که ذاتت دکل نوردیه. خاک بر سرت کیسه که مثل حسرتیا منتظری پرسپولیس ضربه بخوره. آقای کیروش تو هم به تفریحاتت در دبی ادامه بده و حرف اضافه هم نزن و گرنه ارتش سرخ ، خودت و دار و دسته کیسه کشتو نابود میکنه.

 • Mahdi MBMahdi MB :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 09:14 قبل از ظهر

  مگه بازیکنی هم جرأتشو داره جلوی برانکو قرار بگیره؟بازیکنا فکر کردن اونهمه هوادار بخاطر اونا رفتن فرودگاه؟نه فقط بخاطر پرسپولیس بود وبس هرکدومشون جرأت داره نره تمرین یا کم کاری کنه واسه ما پرسپولیس عزیزتر وبزرگتر از هر اسمیه اگه پرسپولیس میخواست به هرکسی باج بده که اینقدر بزرگ وپرطرفدار نبود بهتره برن از امثال پیام صادقیان وعباسزاده ومحمد نوری بپرسن پرسپولیس یعنی چی یااصلا از همین سید جلال بپرسن که چطور به هردری میزد تابرگرده به تیم این افتخار نصیب هرکسی نمیشه که دوباره بتونه برگرده وپیراهن مقدس پرسپولیس رو بپوشه همین نریمان جهانو نگاه کنید که بااینکه تو سوراختور بوده تو اینستاگرامش نوشته خدایا شکرت که افتخار دادی سرباز ارتش سرخ پرسپولیس باشم پس قدرشو بدونید خیلیاتون جایگاه الانتونو مدیون پرسپولیس هستید

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 09:27 قبل از ظهر

  وقتی دیدین یه کیسه کش از کیروش حمایت می کنه فقط کافیه مصاحبه مجتبی جباری علیه کیروش حین جام ملتهای آسیا رو بذاری جلوش تا خفه شه
  جباری دقیقا روز قبل از بازی ایران-قطر اون مصاحبه رو انجام داد و جالب اینجاست که در لیگ قطر هم بازی می کنه
  خودم حرفای جباری رو قبول دارم ولی اون زمان برای مصاحبه کردن اصلا مناسب و درست نبود

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 09:47 قبل از ظهر

  نمیدونم بقیه هوادارا نظرشون چیه ولی این ک کیروش گفته تا فیفا دی دعوت نمیشن ضربه بزرگی ب بازیکنا وارد میکنه فقط خداکنه بچه بازی درنیارن بخوان کم کاری کنن اونوقت تو بد وضعیتی میوفتیم

 • سیامک سرخ دلسیامک سرخ دل :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 10:09 قبل از ظهر

  جناب امیر لطف کنید بیش از این ایرانی ها رو خراب نکنید و از این صحبت های زشت نژاد پرستانه نکنید.من نمی دونم رفتار کیروش چه ربطی به اصلیت او داره که شما هر بار نظرتون رو می نویسید این موضوع رو تو سرش میزنید.من از شما می پرسم این با رفتارهای نژاد پرستانه بعضی از هوادارا های تراکتور چه فرقی داره؟ادم بد نیست قبل از ایراد گرفتن از بقیه یک نگاه به رفتار و گفتار خودش بندازه و ببینه ایا خودش بدون ایراد هستش.
  در ضمن باز هم می گم جای حمایت کورکورانه و احساسی کمی تفکر کنیم این حمایت نیست.این تیشه به ریشه زدن هستش که ما به دلیل دامن زدن به این مشکل بین این دو نفر داریم به بدخواهان کمک می کنم.ما راه رو گم کردیم وسیله رو هدف و هدف رو وسیله و کلا از راه اصلی دور شدیم.نه فقط تو فوتبال کلا تو همه چیز این مشکل رو داریم متاسفانه

 • جلیل دوست محمدیجلیل دوست محمدی :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 11:07 قبل از ظهر

  دیگه اینبار واسه یکبار برای همیشه باید جلوی کیروش ایستاد

 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 11:40 قبل از ظهر

  آقایان شاهرودی ،فنونی زاده ،پیوس و...که اسهال مصاحبه دارندودرطول هفته چندین مصاحبه می کنندئژست دلسوزی برای پرسپولیس رادارند
  آیااین بزرگواران نمی توانندبیانیه ای تنظیم کنندوبه امضای بزرگان فوتبال برسانندوبه رفتارکیروش اعتراض اساسی کنند؟
  اعتراضی که صدای بلندی داشته باشدوکیروش رااساسی تحت فشاربگذارد؟
  یااین آقایان مصاحبه هاشان فقط مسیرخاصی دارد؟
  خدایاپیشکسوتان مان راازمابگیر

 • کریس بزرگکریس بزرگ :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 11:43 قبل از ظهر

  باید میثم دورقی رو بگیریم تقریبا هم سطح کماله جوان هم هست

 • امیر رضا 52امیر رضا 52 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 12:25 بعد از ظهر

  پرسپولیس از همه بزرگتره ، کیروش باید از پرسپولیس حمایت کنه تا هواداران احترام او را نگه دارند.

 • omid 110omid 110 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 12:56 بعد از ظهر

  سایت ورزش 3 داره با مطالبی که مینویسه تیم رو نابود میکنه..یه مطلب نوشته در مورد دروازه بانهای تیم ملی..نوشته اخباری و مظاهری باید از این فرصت استفاده کنن و جای بیرانوند رو بگیرن..درمورد سروش رفیعی هم نوشته..نوشته سروش باید با دقت تیم خودش رو انتخاب بکنه تا تیم ملی رو از دست نده...این سایت با عادل کیروشی پور در ارتباط هست..دارن تیم رو نابود میکنن...کیروش موزامبیکی حالم ازت به هم میخوره...ارتش لطفا تایید کنید

 • Amir FarAmir Far :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 01:12 بعد از ظهر

  سیامک سرخ دل :

  قبول دارم حرفم کمی نژاد پرستانه بود...ولی در مقابل توهین های کیروش به ما هیچی نبود...حتی یه مصاحبه ازش بیاد دارم که بحث مستعمره بودن ایران (زیر نظر پرتقال) رو به رخ کشیده بود...یا همین موضوع امارات! دیگه تحقیر از این بالاتر که اماراتی ها برای ما تصمیم بگیرن ولی اقای کیروش مصر باشه حتما اردو امارات برگزار بشه؟
  موضوع اینه که اینه که با هر انسانی باید مثل خودش برخورد کرد...متاسفانه کیروش و فدراسیون از نجابت پرسپولیسی ها تو این چن ساله بدجور سو استفاده کرده...

 • omid 110omid 110 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:40 بعد از ظهر

  این کار کیروش که تیم ملی رو برده به کشوری که اسم لیکگش خلیج عربی هست و تازه اونجا هم تیم ملی تحقیر شده و اماراتی ها نذاشتن بازی با مراکش انجام بشه هم خیلی بد بود..کیروش موزامبیکی جای دفاع باقی نذاشته..اگر کسی به مسائل نزاد پرستی توجه میکنه و میگه چرا به کیروش میگین موزامبیکی لطفا این موضوع رو هم مد نظر داشته باشه..در ضمن گفتن موزامبیکی اصلا بد نیست چون اصلیت کیروش هست و توهین نیست..لطفا تایید کنید

 • سیامک سرخ دلسیامک سرخ دل :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:07 بعد از ظهر

  جناب امیر خان گیریم کیروش اینگونه صحبت کرده اما باز هم دلیل نمیشه اینجوری صحبت کنیم ما.چرا؟چون ما ایرانی ا مدعی هستیم هیچ وقت نژادپرستی تو مملکت ما جا نداشته.در ضمن لطف کن اون خبری رو که کیروش مستعمره بودن ایران رو به رخ کشیده بگو.ایشون فقط از کمبود اطلاعات مربیان ایرانی صحبت کرد که شاید درست نبود گفتنش اما به نظر من عین واقعیته.خودمون رو که نمی تونیم گول بزنیم سطح اطلاعات مربیان ایرانی خیلی از سطح دنیا فاصله داره.دلیل اردو های طولانی مدت هم همینه.ما بگذریم برانکو یک مربی به روز هستش و تمرینات بروزی داره.یک نمونه از مربیان ایرانی رو نام ببرید که بتونه به گونه ای تمرین بده که بازیکن بتونه بیش از 9 کیلومتر در هر بازی بدوه.نداریم خودمون رو که نمی تونیم گول بزنیم.
  در ضمن دوست من با علم بر این که حق با برانکو است در این مشکلات بین این دو نفر اما یک نمونه از خواسته های کیروش رو بگید که برای شخص خودش باشه.غیر اینه که همش به نفع خودمون و فوتبال کشورمونه؟
  ولی بحث اثلی این ها نیست موضوع اینه که من معتقدم ما ایرانی ها نباید به مشکل این ها دامن بزنیم و از یکی جلوی اون یکی حمایت کنیم چون این اختلاف بین این دونفر اصلا هر کس هم مقصر باشه به ضرر خودمونه.این ها که پولشون رو می گیرن و میرن.به نظر من یک نفر که هر دوی این ها قبولش دارن باید پا در میونی کنه مشکل رو برای همیشه حل کنه تا پرسپولیس و تیم ملی دچار مشکل نشن.کدوم یک نفری هست که خودش رو ایرانی و پرسپولیسی بدونه ولی نخواد که تیم ملی و پرسپولیس هر دو موفق بشن؟

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:55 قبل از ظهر

  متاسفانه صبر من که ادعای منطقم هم میشه داره به سر میاد!!!
  آقای کیروش بزرگوار بس کن!
  اصن تو خوب!
  بس کن....بس کن این سیاه نماییا رو!
  چرا همش دنبال توجیحی؟؟؟
  تو که خودتو همرده ی مورینیو و ونگر و فرگوسن و اوتوری هاگل و گاس هیدینگ و...میدونی!!!یه سوال ازت دارم؟؟؟؟
  آیا یه پرسش ساده ی برانکو این همه جنجال داشت؟؟؟
  برانکو گفت اصول و فواید این اردو بیخود بدون بازی تدارکاتی مهم اونم تو اوججججججججججججج نقطه عطف لیگ برتر چیه؟؟؟
  چرا به جای جواب دادن جنجال درست کردی؟؟؟
  پس حتما جوابی نداری!!!چون هر عقل سلیمی میدونه حق کاملا با برانکوست!
  اگرم جنجال دوس داری باید بگم پرسپولیسی جماعت سرش درد میکنه واسه جنجال!!!
  ما مار خوردیم افعی شدیم!
  از سال 80 تا الان خوب خوب فهمیدیم دور و برمون چه خبره!!!
  سرت تو کار خودت باشه و با پرسپولیس و پرسپولیسی کاری نداشته باش...
  یه تشکر و دمت گرم ویژژژژژژژژه میگم به ((محمد مایلی کهن)) که واقعا راست گو ترین اهل فوتباله و ((علی آقا کریمی بزرگ)) که مرد و مردونه به عنوان اساطیر فوتبال این مرز و بوم پشت ((حق که همان حرفای برانکو و مواضع پرسپولیسه)) در اومدن!
  درود بر این دو عزیز سرخدل که حسابی تعصبشونو نشون دادن!
  تو این مملکتی که *امیر عابدینی*!!!!!که یه روز محبوبترین پرسپولیسی دوران کودکی هامون بود!!حالا واسه یه پست و مقام!!!!شده دشمنمون!!!!!!!!!!!امثال مایلی کهن ها و کریمی ها و خداداد ها غنیمت اند...

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 17 دی 1395 - 10:42 قبل از ظهر

  مگه خواسته های برانکو برای خودش هست..مگه به جز اینکه برانکو هم برای پرسپولیس داره کار میکنه..طرفداران پرسپولیس بارها توی مقاطع مختلف نشون دادن که پرسپولیس براشون نسبت به تیم ملی در اولویت هست...کیروش موزامبیکی هیچ کاری برای تیم ملی نکرده..الان با این گروه اسونی که توش هستیم هرمربی دیگه ایی هم بود همین نتایج رو میگرفت...4سال قبل هم گروه تیم ملی خیلی اسون بود و لی توی تهران به ازبکستان باختیم و به لینان هم باختیم و روز اخر در شرایطی صعود کردیم که کره جنوبی به اون بازی نیازی نداشت و اون بازی براشون کاملا تشریفاتی بود..کجای دنیا یه مربی تیم ملی اینجوری بازیکنهای یه تیم رو از اردو بیرون میکنه تا اونهارو در مقابل مربی تیم باشگاهیشون قرار بده...کیروش موزامبیکی دیگه هیچ جای دفاعی باقی نذاشته و نظر طرفداران پرسپولیس نسبت به این شخص کاملا مشخصه..لطفا تایید کنید

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 17 دی 1395 - 10:44 قبل از ظهر

  .برانکو هم داره برای پرسپولیس کار میکنه و هیچ سود و منفعت شخصی نداره..کیروش موزامبیکی زورگویی میکنه و توقع داره همچیز در اختیارش باشه..این اردو واقعا چه سودی داشته..حتی بازی تدارکاتی هم نداشتن..کجای دنیا یه مربی تیم ملی بازیکنهای یه تیم رو اینجوری از تیم ملی بیرون میکنه تا اونهارو درمقابل مربی تیم باشگاهیشون قرار بده...طرفداران پرسپولیس بارها توی مقاطع مختلف نشون دادن که پرسپولیس براشون در اولویت هست و الان هم کاملا این موضوع مشخصه..لطفل تایید کنید

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب