پیش بینی بت 940
آقای کیروش؛ بخوان و بدان؛ برانکو، ژوزه نیست/ نمی توانید با محبوب ترین تیم آسیا این گونه رفتار کنید

آقای کیروش؛ بخوان و بدان؛ برانکو، ژوزه نیست/ نمی توانید با محبوب ترین تیم آسیا این گونه رفتار کنید

حرفی که برانکو ایوانکوویچ زد حرف حق بود و کاملا منطقی. اعتراض این مربی آرام و همواره منطقی را از هر زاویه که بررسی کنید نمی شود رد کرد. وقتی بازی تدارکاتی ندا... 5 out of 5 based on 33 ratings.

آقای کیروش؛ بخوان و بدان؛ برانکو، ژوزه نیست/ نمی توانید با محبوب ترین تیم آسیا این گونه رفتار کنید

نويسنده : فرزان ایزدشناس 12 اظهار نظر بازدید [ 9605 ] پنجشنبه, 16 دی 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • آقای کیروش؛ بخوان و بدان؛ برانکو، ژوزه نیست/ نمی توانید با محبوب ترین تیم آسیا این گونه رفتار کنید

آقای کیروش؛ بخوان و بدان؛ برانکو، ژوزه نیست/ نمی توانید با محبوب ترین تیم آسیا این گونه رفتار کنید

حرفی که برانکو ایوانکوویچ زد حرف حق بود و کاملا منطقی. اعتراض این مربی آرام و همواره منطقی را از هر زاویه که بررسی کنید نمی شود رد کرد. وقتی بازی تدارکاتی ندا...

ارتش سرخ دات كام :

حرفی که برانکو ایوانکوویچ زد حرف حق بود و کاملا منطقی. اعتراض این مربی آرام و همواره منطقی را از هر زاویه که بررسی کنید نمی شود رد کرد. وقتی بازی تدارکاتی نداریم، وقتی بازی بعدی تیم ملی 78 روز دیگر برگزار می شود اما بازی های پرسپولیس در آسیا 48 روز دیگر و بازی هایش در لیگ چند روز دیگر شروع می شود به نظر شما ملی پوشان پرتعداد پرسپولیس باید در اردوی کدام تیم باشند؟! پرسپولیسی که حق و حقوق این ملی پوشان را پرداخت می کند یا تیم ملی که تا سه ماه دیگر بازی ندارد؟!

این اردوی تیم ملی به حدی غیرضرروری است که هیچ یک از تیم های خارجی اجازه نداده و نمی دهند لژیونرهای ما تمرینات باشگاهی خود را ترک کرده و به اردوی پیک نیکی دبی بروند. در این شرایط وقتی که بازی تیم ملی با مراکش هم لغو شده و قرار است احتمالا با منتخب افریقایی های مقیم دبی بازی کنیم چرا کیروش نه تنها حق را به برانکو نمی دهد بلکه با بازگرداندن ملی پوشان پرسپولیس به تهران به شعور مردم ما توهین می کند و با بیان اینکه اگر برانکو تغییر موضع ندهد پرسپولیسی ها را فقط در فیفادی دعوت می کنم آنها را به جان سرمربی باشگاهی شان می اندازد. آیا برخی ملی پوشان پرسپولیس نگران نیستند با غییت در این اردو و دیگر اردوهایی که در تاریخ فیفا دی نیست جایگاه شان در تیم ملی متزلزل شده و از حضور در جام جهانی که نهایت آمال و آرزوهای فوتبالیست های ایرانی است محروم شوند؟!

آقای کیروش؛ یادمان نرفته در زمان مانوئل ژوزه حتی برخی نفرات ذخیره پرسپولیس هم به تیم ملی دعوت می شدند؟! ایا ادعای مدیران وقت باشگاه پرسپولیس و تاکید برخی رسانه ها مبنی بر اینکه اختلافات قدیمی و کهنه خود با پیرمرد پرتغالی را به سرنوشت پرسپولیس گره زدید را بخاطر دارید؟! درباره آن روزها و آن ایام بدون تردید ناگفته های بسیار وجود دارد و ماه نیز عادت ندارد برای همیشه پشت ابرها پنهان بماند و پشت پرده های آن روزها قطعا روزی روزگاری عیان خواهد شد. در این باره نیز ما قضاوت نمی کنیم و منتظر افشای همه حقایق آنطور که هست باقی می مانیم. حال نیز این شنیده که یکی از افراد منتسب به شما به گزینه خرید پرسپولیس توصیه کرده اگر به اروپا بروی شانس بیشتری برای ملی پوش باقی ماندن داری را هم یک شایعه تلقی می کنیم .این نیز یادمان می ماند که برخی مربیان باشگاهی در نقل و انتقالات تابستانی به واسطه دوستی با شما به برخی نفرات وعده دعوت به تیم ملی می دادند و به رغم انتشار اخباری دراین باره در رسانه ها هرگز شاهد دو خط بیانیه از سوی شما که ماشاالله دست به قلم هم هستیم نبودیم تا مبادا فردی از حریم مقدس تیم ملی سواستفاده نکند.

حرف زیاد است آقای کیروش. ما براین باوریم که شما به واسطه بروز اختلافاتی با آقای برانکو به جای ارائه پاسخی منطقی به جنگ روانی روی آورده و با تصمیمات خود فوتبال ایران و پرسپولیس را به چالش کشیده اید. خروجی این تصمیمات شما می تواند همان بلایی را که بر سر ژوزه مانوئل آورد بر سر برانکو بیاورد اما انگار شما نمی دانید که برانکو یکی مثل ژوزه نیست و هوادار پرسپولیس هم بر سر مصالح تیمش اهل سکوت و مماشات نخواهد بود.

آقای کیروش! بگذارید دلخوش باشیم که یک مربی توانمند و کارامد سکاندار تیم ملی است. بگذازید تصور خوبی که از توانایی های فنی شما در اذهان نقش بسته خدشه دار نشود. اطمینان داشته باشید شما به رغم تبحر در جنگ روانی برنده این بازی نیستید. شما نمی توانید مهر برانکو را از قلب چهل میلیون ایرانی پاک کنید. نمی توانید و حق ندارید با محبوب ترین تیم آسیا این گونه رفتار کنید. نمی توانید...

این حرف دل چهل میلیون هوادار پرسپولیس است...

حسین قدوسی

مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • M6644 44M6644 44 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:22 بعد از ظهر

  کیروش یادت باشه برانکو سرورته

 • omid 110omid 110 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:29 بعد از ظهر

  یکی این حرفارو به عادل کیروشی پور بزنه که با تمام قوا از اربابش کیروش دفاع میکنه..اینکه ملی پوشها ناراحت بشن و روحیشون بیاد پایین و نگران جایگاهشون توی تیم ملی باشن کاملا طبیعیه..کیروش موزامبیکی عمدا این کار رو کرد تا روحیه بازیکنهای ملی پوش رو خراب کنه و رابطه ملی پوشهارو با برانکو به هم بزنه و اصلا و ابدا قصد کمک و همکاری با پرسپولیس رو نداشته...زمان مانوئل خوزه هم این کار رو میکرد..واقعا عقده ایی و کینه جو هست و مقصر اصلیش هم اون کفاشیان هست که فقط جلوی این کوتاه میومد..کیروش جایی بهتر از ایران پیدا نمیکنه و تا عادل کیروشی پور و شوی 90 هست مربی تیم ملی میمونه و به رفتارهاش ادامه میده...بچاپ دمت گرم

 • Amin AskariAmin Askari :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:29 بعد از ظهر

  کیروش پر رو شده و احساس ریاست نسبت به فوتبال ایران رو داره بخاطر همین فکر میکنه همه باید خودشون را با اون هماهنگ کنن. که البته خودشم دیروز گفت چرا برانکو خودش رو با من هماهنگ نمیکنه!!!! کیروش با ایرانیا مشکل داره که اگه غیر از این هست چرا دستیارای ایرانیش رو هم دیپورت کرد؟؟؟

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:39 بعد از ظهر

  زنده باد پرسپولیس بزرگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگگ

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 02:49 بعد از ظهر

  هوادارای پرسپولیس دیگه مثل 10 سال پیش فکر نمیکنند و محکم از سرمربیشون دفاع میکنن و به هیچ بازیکنی هم اجازه نمیدن که به پرسپولیس نگاه کج کنن خواه بازیکن ملی پوش باشه خواه اقای گل لیگ . کوچکترین کوتاهی از طرف بازیکنان در تمرین و بازیها ، به راحتی از زیر چشم های تیزبین هوادارا نمیگذره و به شدت برخورد میکنن با همچین کارایی . همونطور که با پیام ها و عباس زاده ها و حقیقی ها و کفشگری ها و گابریل ها ، برخورد کرد برانکو ، ازش میخوایم که همین برخورد رو با کسایی که کم کاری میکنن داشته باشه

 • ماکان وکیلیماکان وکیلی :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:02 بعد از ظهر

  لذت بردم از این متن !!!!کی روش با این فرمونی که داره میره فاتحش خوندست!!!

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:05 بعد از ظهر

  بازیکن باید نگران این باشه که مبادا پول حروم خونه ببره. اگه تیم ملی بازی نکنه پولش حروم نمیشه ولی اگه توی پرسپولیس یه ذره کم بگذاره میشه حرام. نگرانی شما هم بی مورد هست. کیروش هیـــــــــچ غلطی نمیتونه بکنه. من قول میدم.

 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:14 بعد از ظهر

  دستمزدآقای کیروش بسیاربسیاربالاست
  واین دستمزدبالاازجیب ملتی پرداخت میشودکه گورخواب وکارتن خواب دارد
  .بااین همه بخیل نیستیم
  نوش جانش
  ولی قرارنیست اینهمه پول بگیردوبحران سازی هم بکند
  قراراست باآرامش وطمانیینه تیم ملی مارابه جام جهانی ببرد
  قرارنیست ازپول این ملت جیبش راپرکندوبه این ملت توهین همبکندوبه طرفداران پرطرفدارترین تیم ایران دهن کجی هم بکند
  اگربابرانکومشکل داردبه من ربطی ندارد.میخواهدبه دوئل دعئتش کندومشکلش رادرمیدان دوئل حل کند
  حق نداردطرفداران تیم ملی -چه پرسپولیسی وچه غیرپرسپولیسی -رااینگونه آشفته کند
  این چه رفتاری است؟

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:37 بعد از ظهر

  بازیکنا باید بدونن برانکو با ژوزه خیلی فرق داره
  هوادارا حمایت صد در صدی از برانکو می کنن
  اگه یک درصد حس کنیم که دارین کم فروشی می کنین یا سعی می کنین به برانکو و پرسپولیس خیانت کنین روزگارتون رو سیاه می کنیم

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 03:40 بعد از ظهر

  sajjed kalbali
  بله کاملا موافقم ،بازیکن باید بدونه که رضایت برانکو عامل تشویق هواداران است.
  اول منافع پرسپولبس بعد رضایت برانکو ودرنهایت بازیکن .

 • امیرحسین مشهدیامیرحسین مشهدی :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 05:30 بعد از ظهر

  ببینیم این هقته پیامک نود چیه. باید بذاره حق با برانکوست یا کیروش ولی خب چون با کیروش جوره فردوسی پور خدا میدونه چکار میکنه

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 10:33 بعد از ظهر

  آقای کیروش اخه مرد حسابی مگه عقل از سرت پریده که با 70میلیون طرفدار پرسپولیس در افتادی؟اگر هم فوتبال ایران اعتباری داره به واسطه ی پرسپولیسه که پرافتخارترین باشگاه آسیا با 4 بار حضور در فینال جام باشگاههای آسیا .

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب