پیش بینی بت 940
دردهای فوتبالفارسی در کدهای نامه کی روش

دردهای فوتبالفارسی در کدهای نامه کی روش

فرصتی نشده است که کی روش و برانکو رو در رو با هم حرف بزنند! در دستگاه عریض و طویل ورزش و فوتبال ایران امکان گفتگوی این دو مرد خارجی امروز فوتبال ما میسر نشده ... 1 out of 5 based on 6 ratings.

دردهای فوتبالفارسی در کدهای نامه کی روش

نويسنده : تورج عاطف 5 اظهار نظر بازدید [ 2678 ] پنجشنبه, 16 دی 1395
:: مقالات
دردهای فوتبالفارسی در کدهای نامه کی روش

فرصتی نشده است که کی روش و برانکو رو در رو با هم حرف بزنند! در دستگاه عریض و طویل ورزش و فوتبال ایران امکان گفتگوی این دو مرد خارجی امروز فوتبال ما میسر نشده ...

ارتش سرخ دات كام :

فرصتی نشده است که کی روش و برانکو رو در رو با هم حرف بزنند! در دستگاه عریض و طویل ورزش و فوتبال ایران امکان گفتگوی این دو مرد خارجی امروز فوتبال ما میسر نشده است و تنها مصاحبه های دو طرف و شوی تلویزیونی نود و بیانه های کی روش گفتگوی این دو سرمربی مطرح شاغل در کشورمان مشخص شده است. حرفهای برانکو را شنیدیم. او حرفهائی زد که برخی درست و برخی درست نبود. او معتقد بود که حق دارد که اردوی بی بازی تدارکاتی را بی فایده بداند. او حق دارد که بازیکنانش را داشته باشد زیرا معتقد است که بدنسازی 4 گانه در هیچ جای دنیا وجود ندارد. او می گوید که بازیکنانش از بعد تاکتیک پذیری و آمادگی بدنی در شرایطی متفاوت قرار دارند و به همین دلیل اردوی دوبی را بی فایده می داند. این که او ناکامیهای آینده را به گردن کی روش بیاندازد یک شیطنت ژورنالیستی بوده است و کی روش در آغاز نامه اش می گوید برانکو ایوانکوویچ نمی تواند موفقیت و یا عدم موفقیتش را به تیم ملی نسبت دهد. او می گوید در همه جای دنیا توافق بین باشگاه ها و تیم ملی یک مسئله معمولی است و عدم احترام برانکوویچ به تیم ملی و سرمربی آن این توافق را ناممکن ساخت.

اینجا نکته کلیدی است. چرا کی روش می پندارد برانکو ایوانکوویچ برای تیم ملی و سر مربی آن احترام قائل نیست؟ سوال این است که کی روش برای برانکو احترام قائل است؟ و سوال مهمتر این است که این سو تفاهم از کجا شروع است؟ آتش بازی برانکو  عبارتی است که کی روش استفاده کرده است. منظور او از آتش بازی چیست؟ در کدهای نامه کی روش و حرفهای برانکو ایوانکوویچ این نکته مشخص است که هر دو از هم می ترسند و هر دو معتقدند که دیگری حاضر نیست موفقیت آن دیگری را ببیند. صدرنشین فوتبال ایران و شاید بهترین تیم دو فصل اخیر لیگ با بیشترین تعداد ملی پوشان با سرمربی است که نمی خواهد موفقیت تیم ملی را ببیند؟ آیا برانکو ایوانکوویچ چشم به پست سرمربیگری تیم ملی دارد؟ در سوی دیگر آیا کی روش از عدم موفقیت پرسپولیس لذت می برد تا بگوید که برانکو نمی تواند جایگزین او شود؟ کی روش در سایه وحشت برانکو ایوانکوویچ است؟

یکی از دلایلی که کی روش بی شک از پرسپولیسی ها در فیفا دی دعوت خواهد کرد این است که او می داند بازیکنان پرسپولیس در چرخه درستی تمرین می کنند. آنها از بعد بدنی و تاکتیک پزیری و روانی یک سر و گردن از بقیه بازیکنان شاغل در ایران بالاتر هستند و شاهد این ماجرا حضور بازیکنان پرسپولیس در کنار لژیونرها برای ساختن تیم ملی است. کی روش می داند سید جلال و رامین رضائیان و بیرانوند و امیری ؛ یاران بی تغییر تیم ملی می توانند باشند. در کنار این بازیکنان کامیابی نیا و طارمی و انصاری مهره هائی هستند که می توانند جانشینان مناسبی در درون زمین باشند در کنار این دو ماهینی و مسلمان بازیکنانی هستند که می توانند به تیم ملی نزدیک تر شوند اما کی روش فکر می کند که برانکو علاقمند به پست او است و این دقیق ترین تعریف از آتش بازی است که کی روش از آن سخن می راند. از طرف دیگر برانکو ایوانکوویچ دلش موفقیت می خواهد او می خواد به پرسپولیس قهرمانی بدهد. ایوانکوویچ بیشتر از همه آدمها کی روش را درک می کند زیرا روزگاری شرایط روانی چون کی روش داشت. همه نقطه نظر دکتر دادکان را به یاد دارند که گفت برانکو تا لحظه ورود به هواپیما برای رفتن آلمان 2006 باور نداشت که پستش را حفظ می کند. او از دنیزلی می ترسید. دنیزلی که با پرسپولیس آن روزگار  نمایش عالی داشت.

کلید اینجا است. برانکو ایوانکوویچ باید به کی روش بگوید که قصد آتش بازی ندارد. اگر تیم ملی ایران به جام جهانی نرود چه کسی اهمیت می دهد که سرمربی ایران عوض می شود یا نه و کی روش هم اگر احترام می خواهد باید شان خود را حفظ کند. این بیانه دادن از سوی یک سرمربی یک کشور به سرمربی باشگاهی از کشور چون شمشیر دو لبه است و اول به خود کی روش صدمه می زند.

فوتبال ما اگر 15 سرمربی چون برانکو داشت هیچگاه چنین اتفاقی نمی افتاد. اگر کی روش این ترسها را کنار می گذاشت شاید در این سالها یک مربی بزرگ در کنار او پرورش می دادیم آن گونه که فرگوسن توانست کی روش را بپروراند و یواخیم لو در کنار کلیزمان  رشد کند.

مشکل فوتبال ما ترسهائی است که همه از سو مدیریت ها می آید. همان سو مدیریتهائی که خود برانکو هم دارد و هیچگاه نخواست کمک ایرانی داشته باشد که فعال باشد. نامه کی روش و سو رفتارهای کی روش و برانکو نشان می دهد که فوتبال ما نه تنها از فوتبال نوین جهان بهره نمی برد بلکه آنها را ایرانیزه می کند. افسوس


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 16 دی 1395 - 10:19 بعد از ظهر

  اخه کی میگه که برانکو دوست نداره مربی ایرانی داشته باشه تو کادر فنیش ؟ مگه حسین آقا فرکی دستیار برانکو نبود ؟؟؟ حسین آقا به نظر من بهترین مربیه ایرانه بعد قلعه نویی . خب این موفقیت و تجربه رو زیر دست کی یاد گرفت ؟؟؟ غیر از اینه که حسین آقا ، فقط با یه مربی بین المللی کار کرده که اونم برانکوست . یا اقا کریم باقری که همین الان داره تجربه کسب میکنه و بهترین احترام رو داره پیش برانکو . برانکو مثل بعضی ها نیست که با مربیای ایرانی بدترین رفتار رو بکنه . اون از نمازی اینم از الان که خواست برشون گردونه ایران . تا کی باید با کیروش تحقیر بشیم . اقا بردمون جام جهانی دمش گرم مگه غیر از وظیفش کار دیگه بایس انجام میداده ... کیروش رو خیلی گندش کردن اون اگه الان تو لیگ انگلیس مربیگری میکرد جز بدترین مربیا میشد .
  فوتبال ایران نیاز به مربیای شجاعی مثل انچلوتی و هاینکس و دشان و پلگرینی و لوران بلان و خسوس (بنفیکا) داره تا یه نفس تازه به فوتبال ایران بده

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:34 قبل از ظهر

  سو مدیریت رو به درستی اشاره کردین...ببینید رییس فدراسیون به عنوان مرجع چه مصاحبه اماتور گونه ای کرد و عوض اینکه اب رو اتش بریزه با تهدید و ارعاب باعث شد پرسپولیسی ها با شدت بیشتری به کیروش حمله کنن...بگذریم از نادان های مثل ساکت و...!
  موضوع اینه که تاج و دار و دسته اصفهانیش (از زمان کفاشیان تا بحال) یا مدیریت بلد نیستن یا اینجوری از مدیریت نون می خورن!!! البته این نون حلال نیس...
  من خودم شخصا معتقدم ائتلاف اصفهانی فدراسیون سال هاست تنها سعی ش تشویش در اردوی پرسپولیسه...این یک کار برنامه ریزی شده س...یک روز کیروش یک روز کس دیگه...و این قصه ادامه داره...کیروش خودش خوب می دونه جلو میلیون ها طرفدار پرسپولیس که 70 درصد قشر فوتبالی رو تشکیل دادن نمی تونه بایسته و ته نامه ش هم این خشم ملت رو بروز داده و ترسیده...ولی باید دید در مغز تاج و اتاق فکرش چی می گذره...دشمن درجه یک پرسپولیس...کسی که هنوز خاطرات اون قهرمانی رو فراموش نکرده...یک سگ زخم خورده.

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:56 قبل از ظهر

  متاسفانه صبر من که ادعای منطقم هم میشه داره به سر میاد!!!
  آقای کیروش بزرگوار بس کن!
  اصن تو خوب!
  بس کن....بس کن این سیاه نماییا رو!
  چرا همش دنبال توجیحی؟؟؟
  تو که خودتو همرده ی مورینیو و ونگر و فرگوسن و اوتوری هاگل و گاس هیدینگ و...میدونی!!!یه سوال ازت دارم؟؟؟؟
  آیا یه پرسش ساده ی برانکو این همه جنجال داشت؟؟؟
  برانکو گفت اصول و فواید این اردو بیخود بدون بازی تدارکاتی مهم اونم تو اوججججججججججججج نقطه عطف لیگ برتر چیه؟؟؟
  چرا به جای جواب دادن جنجال درست کردی؟؟؟
  پس حتما جوابی نداری!!!چون هر عقل سلیمی میدونه حق کاملا با برانکوست!
  اگرم جنجال دوس داری باید بگم پرسپولیسی جماعت سرش درد میکنه واسه جنجال!!!
  ما مار خوردیم افعی شدیم!
  از سال 80 تا الان خوب خوب فهمیدیم دور و برمون چه خبره!!!
  سرت تو کار خودت باشه و با پرسپولیس و پرسپولیسی کاری نداشته باش...
  یه تشکر و دمت گرم ویژژژژژژژژه میگم به ((محمد مایلی کهن)) که واقعا راست گو ترین اهل فوتباله و ((علی آقا کریمی بزرگ)) که مرد و مردونه به عنوان اساطیر فوتبال این مرز و بوم پشت ((حق که همان حرفای برانکو و مواضع پرسپولیسه)) در اومدن!
  درود بر این دو عزیز سرخدل که حسابی تعصبشونو نشون دادن!
  تو این مملکتی که *امیر عابدینی*!!!!!که یه روز محبوبترین پرسپولیسی دوران کودکی هامون بود!!حالا واسه یه پست و مقام!!!!شده دشمنمون!!!!!!!!!!!امثال مایلی کهن ها و کریمی ها و خداداد ها غنیمت اند...

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:21 بعد از ظهر

  مایلی کهن همه حرفاش درمورد کیروش درسته..میگه کیروش جزو گرونترین مربیهای جام جهانی بود اما تیم ملی توی جام جهانی به راحتی حذف شد..هر مربی دیگه ایی هم بود همون نتایج رو توی جام جهانی میگرفتیم...توی این قضیه هم مقصر کیروش موزامبیکی هست و کاملا حق با برانکو هست

 • اصغر وطندوستاصغر وطندوست :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 06:49 بعد از ظهر

  کیروش چه غلطی کرده دقیقا
  یه صعود به جام جهانی با کمک داوری که برانکو قبل از بازی آخر ایران رو برد جام جهانی
  صعود به جمع 8 تیم برتر آسیا در جام ملتها

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب