پیش بینی بت 940
ابوالقاسم پور: دعوای کی روش و برانکو به ضرر فوتبال است

ابوالقاسم پور: دعوای کی روش و برانکو به ضرر فوتبال است

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید لج و لجبازی کی روش و برانکو به ضرر فوتبال ایران خواهد بود. بهنام ابوالقاسم پور بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در حاشی... 5 out of 5 based on 3 ratings.

ابوالقاسم پور: دعوای کی روش و برانکو به ضرر فوتبال است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 1697 ] جمعه, 17 دی 1395
:: خبر
ابوالقاسم پور: دعوای کی روش و برانکو به ضرر فوتبال است

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید لج و لجبازی کی روش و برانکو به ضرر فوتبال ایران خواهد بود. بهنام ابوالقاسم پور بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در حاشی...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس می گوید لج و لجبازی کی روش و برانکو به ضرر فوتبال ایران خواهد بود.

بهنام ابوالقاسم پور بازیکن سابق تیم فوتبال پرسپولیس در حاشیه بزرگداشت مرحوم تختی اظهار داشت: این مسئولیت بر عهده ماست که اینجا باشیم و از او یادی کنیم. مرحوم تختی منش پهلوانی، بزرگی و گذشت داشت که هم دوره هایش این صفت ها را به جوانان گفته اند تا آنها هم این موضوع را الگو قرار دهند.

وی در ادامه صحبت هایش در پاسخ به این سوال که درگیری برانکو و کی روش را چطور می بینید، گفت: من از گوشه کنارها حاشیه ها را می بینم جفتشان در فوتبال تأثیرگذارند و از مربیان بزرگ دنیا هستند که باید با هم کنار بیایند. لج و لجبازی به ضرر مردم است.

بازیکن سابق پرسپولیس افزود: ما این مربیان را آورده ایم که از دانش آنها استفاده کنیم نه اینکه به جوانان و مربیان دیگر خط بدهند، این حاشیه ها به ضرر فوتبال ایران است. بزرگ ترها باید صحبت کنند تا این موضوع حل شود.

ابوالقاسم پور در پاسخ به این سوال که در این بین حق را به چه کسی می دهید، خاطر نشان کرد: حق را به جفتشان می دهم کی روش می گوید برنامه ها را به مربیان داده آنها باید می خواندند پرسپولیس هم هواداران زیادی دارد که برانکو می گوید باید به آنها جواب بدهد.

وی همچنین درباره آمار و ارقامی که در خصوص سیگاری و قلیانی بودن بازیکنان فوتبال منتشر شده تصریح کرد: فکر نمی کنم این موضوع صحت داشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که هراتیان این موضوع را مطرح کرده گفت: هراتیان اگر جرأت دارد اسم بیاورد که کدام بازیکن بوده است. اینکه بگوید بازیکنان فوتبال سیگاری هستند از زیر موضوع در رفته است. مثل این است که من بگویم همه پزشکان زیرمیزی می گیرند که این واقعیت ندارد. یا بگویم فلان پزشک با لابی جاهای مختلف می رود. هراتیان اسم بیاورد تا بازیکن هم از خودش دفاع کند. برخی با بردن اسم بازیکنان فوتبال می خواهند بزرگ شوند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • Mahdi MBMahdi MB :
    جمعه, 17 دی 1395 - 12:48 بعد از ظهر

    عجب زحمت کشیدی یعنی فهمیدن حرفهای منطقی برانکو اینقدر واست سخته؟ازت ناامید شدم دیگه به خودت نگو کارشناس یا خودتو به پرسپولیس نچسبون آبروی مارو هم میبری وقتی از درک حرفهای منطقی وساده برانکو که حتی فردوسی پور هم مجبور به اعتراف شد عاجزی حرف نزنی بهتره

نظرسنجی

بنظر شما پرسپولیس می تواند الدحیل را از پیش روی بردارد؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب