پیش بینی بت 940
برانکو: برای دعوا به ایران نیامدم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم / کله پوک نیستم که تحت تأثیر کسی حرفی بزنم!

برانکو: برای دعوا به ایران نیامدم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم / کله پوک نیستم که تحت تأثیر کسی حرفی بزنم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من به ایران نیامدم که با همه دعوا کنم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم و با آن مقابله می کنم. هفته ای که گذشت برای بر... 5 out of 5 based on 23 ratings.

برانکو: برای دعوا به ایران نیامدم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم / کله پوک نیستم که تحت تأثیر کسی حرفی بزنم!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 17 اظهار نظر بازدید [ 8025 ] جمعه, 17 دی 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • برانکو: برای دعوا به ایران نیامدم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم / کله پوک نیستم که تحت تأثیر کسی حرفی بزنم!

برانکو: برای دعوا به ایران نیامدم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم / کله پوک نیستم که تحت تأثیر کسی حرفی بزنم!

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من به ایران نیامدم که با همه دعوا کنم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم و با آن مقابله می کنم. هفته ای که گذشت برای بر...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من به ایران نیامدم که با همه دعوا کنم اما با فریبکاری و دروغ پردازی موافق نیستم و با آن مقابله می کنم.
هفته ای که گذشت برای برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم پرسپولیس که همواره او را فردی آرام می دانیم پرتنش و پرحاشیه گذشت. ابتدا 7 بازیکن پرسپولیس به تیم ملی دعوت شدند و سپس سرمربی سرخپوشان در چند مصاحبه جنجالی علیه کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی به دلیل آنچه که او اردوی امارات را برای تیم ملی بی فایده می دانست موضع گرفت که در نهایت باعث شد کی روش 7 بازیکن پرسپولیس را به تهران بازگرداند.
در همین رابطه با برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت وگویی انجام دادیم تا در خصوص موارد مختلف از جمله بیانیه ای که سرمربی تیم ملی علیه او صادر کرد صحبت کنید. این مصاحبه را در زیر می خوانید.

* به ایران نیامده ام که دعوا کنم اما با دروغ و کذابی مخالفم

با توجه به اتفاقاتی که در چند روز اخیر رخ داده و مصاحبه های شما که شاید همه را غافلگیر کرد الان فضای حاکم بر پرسپولیس و حتی فوتبال ایران را چطور ارزیابی می کنید؟
قبل از هر چیز باید بگویم که من با هیچ کس خصومت شخصی ندارم. من که به ایران نیامدم تا با همه دعوا به راه بیندازم. من اینجا آمده ام تا به صورت حرفه ای و با تجربه زیادم مسئولانه کار کنم و می خواهم همه معلومات خودم را در خدمت پرسپولیس و به واسطه این تیم در خدمت فوتبال ایران درآورم. شما از نتایج من اطلاع دارید اما موضوعی را باید بگویم و آن اینکه می دانید نه در ایران بلکه در کل دنیا کدام مربی تحصیل کرده ترین است؟ جواب مشخص است؛ من! من! من 4 سال در دانشگاه درس خواندم و بعد از دو سال فوق لیسانس خودم را در تخصص فوتبال گرفتم و در کنار آن مدرک لیسانس فوتبال اروپا را هم دریافت کردم. من راجع به مربی فعال در دنیای فوتبال صحبت می کنم که در حال حاضر مشغول به کار است نه کسی که در دانشگاه تدریس می کند. حرف من از مربی است که لباس تمرین بپوشد و هر روز با تیم کار کند. هیچ گونه خصومتی با کسی ندارم و به همین دلیل با فریبکاری، دروغ پردازی و کذابی موافق نیستم. با برنامه های غیرکارشناسانه هم مشکل دارم.

اما کسی هم انتظار چنین مصاحبه جنجالی را از شما نداشت.
در اتفاقاتی که در هفته گذشته رخ داد به هیچ عنوان قصد این را نداشتم که از خودم محافظت کنم بلکه هدف من حفاظت از تیمم و هواداران پرسپولیس است. من بهترین ها را برای تیم ملی می خواهم چراکه همه ما کار می کنیم و نفس می کشیم تا تیم ملی موفق باشد حتی می توانیم از بازیکنانم بپرسید که بابت دعوت به تیم ملی به آنها تبریک گفتم. به برخی از بازیکنان دیگر هم گفتم که شما هم لیاقت دعوت به تیم ملی را دارید. هیچ گاه علیه تیم ملی و سرمربی آن صحبت نکردم اما این بار عصیان کردم. علیه این اردو وقتی که فقط 15 روز بین دو نیم فصل فاصله گذاشته اند. در این شرایط ما باید جو تیم را درست کنیم و با هم باشیم اما در این مدت کوتاه نمی توانیم این همه مشکل را درست کنیم. از طرفی بحث نقل و انتقالات هم وجود دارد و اگر بازیکنی به ما اضافه شود نیاز به زمان دارد تا با جو تیم هماهنگ شود.

این صحبت های شما در حالی مطرح می شود که گفته می شود شما بیشتر از آنکه به فکر قهرمانی پرسپولیس باشید به فکر رسیدن به نیمکت تیم ملی هستید. آیا این موضوع را تایید می کنید؟
پاسخ من به این سوال خیلی ساده است. همه چیز می شود نوشت. در این بین وقتی می نویسند از قرار معلوم یا گفته می شود یا شنیده می شود بعد از آن هر چیزی می توان نوشت. قرارداد من با پرسپولیس یک سال و نیم دیگر اعتبار دارد و اهداف من هم کاملا مشخص است. ما در حال حاضر نقل و انتقالات مان را برای دو زمان انجام می دهیم اول برای نیم فصل فعلی و سپس بازیکنانی که قرار است خرداد ماه به ما اضافه شوند. هدف من و طاهری سرپرست باشگاه این است که در برنامه کوتاه مدت تیم را شکل دهیم و فلسفه تیمی را برقرار کنیم. در این شرایط طبعا قهرمان هم می شویم اما این مسئله خیلی سخت خواهد بود. در آسیا هم هدف ما این است که بتوانیم از گروه خودمان صعود کرده و تیم را آماده کنیم تا به سمت قهرمانی در آسیا حمله ور شویم. این هدف درازمدت ماست. بعد از آن هر اتفاقی رخ بدهد ما هم نمی دانیم. من می توانستم سرمربی تیم ملی کرواسی شوم اما نخواستم چون دوست داشتم در باشگاه کار کنم. 7 سال در تیم ملی کرواسی بودم و مدال برنز جام جهانی 1998 فرانسه را دارم. همراه با ایران به جام جهانی 2006 رفتم و تقریبا همه تورنمنت های بزرگ فوتبال در دنیا را پشت سر گذاشتم. در جام ملت های 1996 انگلستان همراه با کرواسی شرکت کردم، به جام جهانی 1998 فرانسه رفتم و سپس با تیم ملی ایران قهرمان بازی های آسیایی پوسان در سال 2002 شدم. در جام ملت های آسیای سال 2004 هم همراه با ایران به مقام سوم رسیدم و صعود راحتی به جام جهانی 2006 آلمان داشتیم. من در سه کشور مقام قهرمانی دارم. در لیگ کرواسی هم قهرمان لیگ و هم قهرمان جام حذفی شدم آن هم با 20 امتیاز اختلاف نسبت به تیم هایدوک که دوم بود. وقتی به چین رفتم در همان سال اول قهرمان چین شدیم آن هم در حالی که حتی یک ملی پوش هم نداشتیم و با 13 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم قهرمان شدیم.بعد به پرسپولیس آمدم و باید بگویم عملا سال گذشته ما قهرمان لیگ شدیم آن هم به دلیل انجام بازی های رودررو با تیم قهرمان. بازیکنان ایرانی زحمت کش و با قدرت هستند و تلاش کردن را دوست دارند.

کی روش اعلام کرده که بعد از جام جهانی 2018 از تیم ملی می رود و از طرفی قرارداد شما با پرسپولیس هم در همین تاریخ به پایان می رسد و شاید این مسائل باعث دامن زدن به این شایعات شده است.
من دلیلی نمی بینم که کسی بخواهد چنین شکی انجام دهد. خود شما می دانید که در فوتبال خیلی سخت است که بخواهید این گونه برنامه ریزی کنید. ما الان در صدر جدول هستیم اما با یک شکست شاید پایین بیاییم و حتی یک سانتی متر باعث شود یک توپ گل شود یا نشود. کسی نمی داند تا یک سال و نیم دیگر چه اتفاقاتی رخ می دهد. ما در دنیا دو نوع مربی داریم؛ مربیانی که اخراج شده اند و حکم شان در دست شان است و نوع دیگر مربیانی است که قرار است حکم اخراج را دریافت کنند. در مربیگری قانون نداریم و شما باید همیشه چمدان تان در کنارتان باشد.

* بازگشت ملی پوشان پرسپولیس به ایران فشار را روی آنها بیشتر کرده است
دیپورت 7 ملی پوش پرسپولیس از اردوی دبی به نظر می رسد فشار را روی شما به عنوان سرمربی پرسپولیس بیشتر کرده است. با این موضوع موافقید؟
بله روی من فشار بیشتر شده است اما روی بازیکنانم فشارها بیشتر شده است. کی روش این 7 بازیکن را در وضعیت دشواری قرار داده است. اینها مشکلات واقع بینانه اتفاقاتی است که رخ داده است و من هم به آن آگاه هستم.

ترفند و راهکار شما برای این مشکلات واقع بینانه چیست؟
راه حل ما مثل فصل قبل است به طوری که هر گاه فشار روی ما زیاد بود قوی تر، قوی تر و قوی تر از قبل عمل کردیم. ما می خواهیم تهدید را به فرصت تبدیل کنیم. انتظارم این است که با همه این اتفاقاتی که رخ می دهد ما هر روز نسبت به روز قبل منسجم تر باشیم.

* پرسپولیس برای هوادارانش مثل صبحانه، ناهار یا شام است
اتفاقاتی که رخ داده حالا نشان داده که برانکو از چه محبوبیتی در بین هواداران پرسپولیس برخوردار است به طوری که در فضای مجازی کاربران اینترنتی حمایت فوق العاده ای از شما داشتند.
هواداران از من حمایت نکردند بلکه حمایت آنها از پرسپولیس است. آنچه که از همه چیز زیباتر بود این است که هواداران پرسپولیس نشان دادند چقدر عاشق تیم شان هستند. پرسپولیس برای آنها صبحانه، ناهار و شام است. آنها اعجازآور عاشق تیم شان هستند و همچنین جان خود را برای تیم ملی می دهند. دیدید که مقابل قطر و کره جنوبی هواداران پرسپولیس چه حمایت شگفت انگیزی از تیم ملی کردند.

* سابقه من از رئیس فدراسیون فوتبال هم بیشتر است
در چند روز اخیر برخی از مسئولان فدراسیون فوتبال به گونه ای مصاحبه کردند که انگار شما تحت تاثیر برخی افراد چنین مصاحبه هایی کرده اید. این موضوع به گوش خودتان رسیده؟
واقعا از شنیدم این حرف غمگین و ناراحت هستم. خیلی به من برخورده که این حرف را مطرح کرده اند. وقتی این برچسب را به من می چسبانند که من تحت تاثیر برخی افراد این مصاحبه ها را انجام دادم خیلی به من برخورده است. شاید این حرف باعث شرمساری برخی ها بشود. در فوتبال ایران پرسابقه ترین مربی خارجی من هستم. من حتی از رئیس فدراسیون فوتبال هم سابقه بیشتری دارم. سطح تحصیلاتم را هم به شما گفتم و واقعا به من برخورده که این صحبت ها را مطرح کردند. اگر درست درک کرده باشم باید بگویم که آنها گفته اند من یک فرد کله پوک هستم که تحت تاثیر دیگران حرف می زنم. آیا نیاز است حرف دیگری بزنم؟!

کی روش در یک اقدام قابل پیش بینی در صفحه شخصی خود روز چهارشنبه علیه شما مطلبی منتشر کرد.
باز هم تکرار می کنم که من جر و بحثی با کی روش ندارم. من در صفحه شخصی حرفی نزدم من فقط از بازیکنانم محافظت کردم. من برای باشگاهم بهترین ها را می خواهم.

در بیانیه سرمربی تیم ملی عنوان شده که شما در آتشی که درست کرده اید خواهید سوخت! نظر شما درباره این حرف چیست؟

من دوست ندارم حمام آفتاب بگیرم و از این کار متنفرم!

* تیم ملی ایران برای همه ایرانی هاست و تیم خصوصی شده نیست
کی روش در این بیانیه عنوان کرده تا زمانی که شما (برانکو) افکار خودتان را تغییر ندهید هیچ یک از بازیکنان پرسپولیس را به جز روزهای فیفا به تیم ملی دعوت نمی کند. فکر نمی کنید این مسئله در عملکرد ملی پوشان تان تاثیرگذار باشد؟
چرا باید به بازیکنانم فشار وارد کند؟ اگر به تیم ملی دعوت نشوند در همین باشگاه خودمان تمرین می کنند. فکر می کنم لژیونرها هم حق ندارند در چارچوب خارج از فیفا به تیم ملی دعوت شوند و این یک عرف است. موضوعی را شفاف می گویم و آن این است که تیم ملی ایران تیم ملی ملت ایران است و نه تیم ملی خصوصی شده. هر کسی که ایرانی است و در هر کجای دنیا زندگی می کند مالک تیم ملی ایران است. زمانی که خودم سرمربی تیم ملی ایران بودم این موضوع را از نزدیک لمس کردم. چنین عشقی هیچ کجای دنیا ندیده ام و به همین دلیل در تیم ملی ایران باید بهترین ها بازی کنند. قصه تمام است.

در مطلب سرمربی تیم ملی آمده که خیلی از مربیان برای اینکه سرپوشی روی مشکلات شان بگذارند تیم ملی را سرزنش می کنند و این کنایه شاید به سمت شما باشد چون کی روش عنوان کرده شما قصد چنین کاری دارید.
من چه مشکلی دارم؟ خوشبختانه نحوه همکاری من با هیات مدیره و مدیریت باشگاه عالی است. این را باید بگویم که در طی یک سال و نیم آنقدر که ما با هم کار می کنیم باشگاه توانسته روی پای خودش از نظر مالی بایستد. ما موفق شدیم که یک کمپ خوب داشته باشیم که هر روز در آن تمرین کنیم و بازیکنان تمرینات با کیفیتی انجام می دهند. تیم ما مشکل لباس ندارد. آکادمی فوتبال داریم که هر روز مشکلات آن را حل می کنیم و الان هم در صدر جدول قرار داریم.در هر بازی هم به صورت میانگین حدود 60 الی 80 هزار تماشاگر به ورزشگاه می آیند. شما خودتان سر تمرینات ما هستید و دیدید که بازیکنانم با چه اشتیاقی تمرین می کنند. البته قبول دارم که یک مشکلی دارم و آن اینکه وقتی همه بازیکنانم سالم و خوب هستند و تمرین می کنند برای چیدن ارنج یک نگرانی شیرین دارم و آن این است که نمی دانم چه کسی را بیرون بگذارم چون همه بازیکنانم خوب هستند.

کی روش در مطلبش مدعی شده که شما نمی توانید تیم ملی یا او را عامل ناکامی هایتان بدانید. آیا شما واقعا قصد چنین کاری دارید؟

من مربی هستم که هرگز دنبال توجیه نمی روم. حتی زمانی که از جام حذفی حذف شدیم نه تیم ملی، نه بازیکنان و نه هیچ شخص دیگری را عامل باخت ندانستم بلکه گفتم که اشتباه از من بود و این بزرگ ترین اشتباه من دراین دو سال بود. به هر حال در فوتبال از این مسائل رخ می دهد. من تصمیم گرفته بودم که با آن وضعیت در جام حذفی حاضر شویم اما اشتباه بود. کسی را هم متهم نکردم. اگر دقت کرده باشید حتی زمانی که باخته ایم هیچ گاه باخت را گردن کسی نینداختم.

کی روش معتقد است شما قصد دارید هواداران پرسپولیس را مقابل تیم ملی و او قرار دهید.
اگر یادتان باشد در بازی تیم ملی مقابل قطر من همراه با هواداران تیم ملی به استادیوم آمدیم تا از تیم ایران حمایت کنیم. آن روز خیل عظیم هواداران پرسپولیس به ورزشگاه آمدند. شما تمام مصاحبه های من را جمع آوری کنید و ببینید آیا من علیه کسی تا به حال صحبت کرده ام؟ عشقی که هواداران پرسپولیس و بازیکنان من در این تیم به تیم ملی دارند فوق العاده است.

آقای برانکو! فکر نمی کنید این حاشیه ها در روند حرکتی پرسپولیس وقفه ایجاد کند؟ یا حتی روی ملی پوشان پرسپولیس تاثیرگذار باشد؟
من این را می پذیرم که شاید اتفاقات رخ داده کمی روی ملی پوشانم تاثیرگذار باشد. در این بین تنها راه حل این است که خوب بازی کنند تا برنده شوند. اگر سرمربی تیم ملی آنها را دعوت کرد باید هرچه در توان دارند را خرج تیم ملی کنند.

اما به هر حال باید بپذیرید که با اتفاقات رخ داده حالا نگاه هواداران پرسپولیس به بازیکنان این تیم هم تغییر کرده و قطعا ملی پوشان را بیشتر از همیشه زیر نظر خواهند داشت و این دقیقا ایجاد یک فشار روانی می کند که شاید تمرکز بازیکنان را بگیرد.
هواداران پرسپولیس عاشق بازیکنان شان هستند. دیدید که در بازی با سیاه جامگان چه اتمسفری بین هواداران و بازیکنان رد و بدل می شد. آن اتمسفر و فضا بازیکنان را روی دوشش حمل می کند. هوادار همیشه از بازیکنانش بهترین عملکرد را می خواهد اما نباید خودمان را فریب دهیم. مردم و هواداران در ایران فوتبال را خیلی خوب می فهمند. اگر یادتان باشد یک سال و نیم پیش که به ایران آمدم برای بازیکنان پرسپولیس 10 هزار تماشاگر به استادیوم می آمد اما الان تا 80 هزار تماشاگر هم به ورزشگاه می آید. آنها می آیند که پرسپولیس خودشان را ببینند. قبل از آغاز فصل می دانستیم که انتظارات از ما بیشتر خواهد بود. الان در نیم فصل دوم قطعا این انتظارات بیشتر از همیشه خواهد بود. ما هم دست به هر کاری می زنیم تا این عشق را پاسخ دهیم.

* در فوتبال نقشه بکشید توپ شما را جریمه می کند
پرسپولیس در نیم فصل دوم به دنبال فوتبال اقتصادی خواهد بود تا با حداقل نتیجه برنده شود یا اینکه هواداران کماکان باید منتظر بازی های زیبا باشند؟
در فوتبال که نمی شود نقشه کشی کرد. من تجربه زیادی در فوتبال دارم. به محض اینکه شما بخواهید نقشه ای بکشید خیلی زود توپ شما را جریمه می کند. ما این ریسک را می پذیریم. در هیچ مسابقه ای هم با نقشه وارد زمین نشدیم. طبیعی است که باید برای حریف هم شانس قائل شد. آیا کسی می تواند بگوید تراکتورسازی تیم ضعیفی است؟ یا استقلال؟ یا سپاهان و یا حتی ذوب آهن؟ ما مقابل ذوب آهن بازی عالی انجام دادیم اما باختیم. آمار بازی می گوید ما 17 ضربه به چارچوب ذوب آهن زدیم و آنها سه ضربه به سمت دروازه ما زدند اما در نهایت آنها برنده شدند. در آن بازی 60 درصد مالکیت توپ در اختیار ما بود اما بازیکن آنها یک شوت سی متری زد و گل شد. فوتبال همین است. در تیم ملی ایران که بودم بعد از 5 سال در 80 درصد بازی هایمان پیروز شده بودیم و 2.8 گل زده در هر بازی داشتیم. ماهیت ایرانی ها و به خصوص پرسپولیسی ها این است که فوتبال هجومی را دوست دارند. من هم از این مسائل آگاهی دارم و روی آن کار می کنم اما نباید فازهای دیگر بازی مثل فاز دفاع، فاز میانه زمین و حتی حمله را از ذهن بیرون کنیم. شاید ما گل های زیادی نزده باشیم اما در هر مسابقه تا 10 موقعیت گل ایجاد می کنیم.

مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال در مصاحبه ای عنوان کرده بود که برگزاری اردوی تیم ملی در حیطه اختیار برانکو نیست.
چرا من نباید اظهارنظر کنم؟ یعنی باید همه چیز را باید چشم بسته بپذیرم؟ من چون روزنامه ها را مطالعه نمی کنم زیاد از اظهارنظرها خبر ندارم. من وقتی مسابقات را آنالیز می کنم زمانی که می بینم تیمم عالی بازی می کند نکات مثبت را جدا کرده و حتی نکات منفی را هم می بینم.

* چرا کی روش یک بار در تمرینات باشگاه ها شرکت نکرد؟
یکسری از بزرگان فوتبال مثل علی پروین، حشمت مهاجرانی، امیر قلعه نویی و ... عنوان کرده اند که برای از بین رفتن کدورت ها بین شما و کی روش میانجی گری کنند. اگر چنین جلسه ای ترتیب داده شود شما در آن شرکت می کنید؟
تکرار می کنم که من با کسی درگیری ندارم. تا جایی که من می دانم کسی از سمت تیم ملی تا به حال از باشگاه ما دیدن نکرده و تمرینات ما را ندیده تا ببیند اوضاع چگونه است. ما به عنوان متخصصین کار نظراتی داریم اما هیچ گاه از ما این نظرات پرسیده نشده تا هماهنگی هایی به وجود بیاید. نزدیک به دو سال است که اینجا هستم اما کسی از تیم ملی سر تمرینات ما حاضر نشده است.

اما تا جایی که می دانم یک بار مارکار آقاجانیان مربی تیم ملی در تمرینات پرسپولیس حاضر شده بود.
بله! اما تِز من این است که شخص سرمربی باید به باشگاه ها سر بزند و با سرمربیان باشگاه ها صحبت کند. او حتی می توانست با سرمربیان باشگاه ها جلسه خصوصی برگزار کند تا افکار و نظرات همدیگر را بفهمند. حتی می توانست ایده هایی برای توصیه های بهتر بدهد اما این کار انجام نشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • یاسین گلشنیاسین گلشن :
  جمعه, 17 دی 1395 - 12:03 بعد از ظهر

  یه دونه ای برانکو

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  جمعه, 17 دی 1395 - 12:09 بعد از ظهر

  بخدا آدم هرروز بیشتر عاشق شخصیت این مرد میشه چقدر محترمانه وبامنطق مصاحبه می کنه،زنده باشی پروفسور

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  جمعه, 17 دی 1395 - 12:23 بعد از ظهر

  فوق العاده و سنجیده حرفید.... دمت گرم پرفسور....
  واقعا عقل و درکت و بیشتر از سطح فوتبال دنیا میبینم.... شما فوق لیسنانس نیستی پرفسور.... الحق که پرفسور فوتبالی

 • Mahdi MBMahdi MB :
  جمعه, 17 دی 1395 - 12:30 بعد از ظهر

  عاشقتم پروفسور مثل همیشه جنتلمن ومنطقی مطمئن باش هواداران پرسپولیس تحت هرشرایطی مثل کوه پشتت هستن وهرگز تنهات نمیذارن به امید موفقیت ورسیدن به همه آرزوهای مشترک

 • هادی واعظهادی واعظ :
  جمعه, 17 دی 1395 - 12:41 بعد از ظهر

  تا اخرش هستیم پروفسور.

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 17 دی 1395 - 12:49 بعد از ظهر

  بهترینی
  امثال کاج و عابدینی و ... گند زدن تو این قضایا

 • سهیل اطیارسهیل اطیار :
  جمعه, 17 دی 1395 - 01:06 بعد از ظهر

  یعنی شخصیتت تو حلق کیروش و اون فدراسیون طویله مانند

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  جمعه, 17 دی 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  اگه بازیکنان پرسپولیس تهت تاثیراین موزامبیکی قرار بگیرن باید فاتحشون رادخوند ولی تا اونجا که من از افکارات سید جلال و برانکو خبر دارم هیچ اتفاقی برای پرسپولیسیها نمی افته ولی یه مشکل بزرگ اینه که کیروش با این کارش رفیعی را از پرسپولیس دور کرد.به امید موفقیت پرسپولیس

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 17 دی 1395 - 01:28 بعد از ظهر

  بدور از تعصب واقعا برانکو با دانش و مخصوصا با شخصیته...متاسفانه تو این مملکت باید هوچی باشی تا حقتو بدن!!! نمونه ش مصاحبه های تند تر قلعه نویی ولی چون بچه نازی اباده و لحنش لاتی ه کسی جرات نداره تو فدراسیون بهش بگه تو!
  این مشکل بی شرفی مسئولان فدراسیون ما مخصوصا باند اصفهانی تاج-ساکت هست...به امید رفتن این دو نفر خائن.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 17 دی 1395 - 01:57 بعد از ظهر

  پروفسور فوتبال برازندته

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:13 بعد از ظهر

  برانکو همگی پشتت هستیم جای نگرانی نیست خداییش برانکو منطقی هستش و همچنین بازیکنان که پشت همدیگه هستن ما مشکل نداریم هر بازیکنی امد خوش امد هر کی هم نیومد سرش سلامت تیم ما قدرته ماشالله بازیکنانی هم که داریم عاشق پرسپولیسن قرارمون هفته 30 = اسیا حق پشت پناه همگی بخصوص تیم محبوب ارتش سرخ

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:16 بعد از ظهر

  شعار طرفدارها توی اولین بازی پرسپولیس..کیروش یادت باشه برانکو سرورته..

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:41 بعد از ظهر

  اقای برانکو شما تو دل میلیون میلیون ارتش سرخ جای داری
  شخصیت، تعصب ، غیرت ، دانش ، اخلاق ، خوشکل و خوشتیب
  بودن شما برای همه ثابت شده.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  جمعه, 17 دی 1395 - 05:05 بعد از ظهر

  بهترین وعاقلترین ،محبوب ترین ،بادانش ترین ،نجیبترین ،سالم ترین ،شجاعترین مربی که تا الان به ایران امده ،برانکو هستش .
  به خدا حیفه برانکو با گیروش مقایسه بشه .وتاسف می خورم بر مدیران فدراسیون فوتبال که همچو جوهری رو از دست میدن وبو دلالی مثل گیروش معامله می کنند.

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  شنبه, 18 دی 1395 - 06:02 بعد از ظهر

  واقعا هرکسی منطقی باشه میدونه که برانکو بهترین سرمربیه که تاحالا به ایران اومده هواداران پرسپولیس همیشه ازتیم وبرانکو حمایت میکنن

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  شنبه, 18 دی 1395 - 06:02 بعد از ظهر

  بازی با سایپا به امیدخدا ورزشگاه پر میشه

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب