پیش بینی بت 940
نقل و انتقالات / سروش رفیعی و یک پیشنهاد رسمی از قطر!

نقل و انتقالات / سروش رفیعی و یک پیشنهاد رسمی از قطر!

سروش رفیعی یکی از مهره های پرسروصدا در نیم فصل رقابت های لیگ فوتبال است و هنوز هم تکلیف این بازیکن مشخص نشده است.  سروش رفیعی از آن دست بازیکنانی است که ... 1 out of 5 based on 12 ratings.

نقل و انتقالات / سروش رفیعی و یک پیشنهاد رسمی از قطر!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 10 اظهار نظر بازدید [ 13246 ] جمعه, 17 دی 1395
:: خبر
نقل و انتقالات / سروش رفیعی و یک پیشنهاد رسمی از قطر!

سروش رفیعی یکی از مهره های پرسروصدا در نیم فصل رقابت های لیگ فوتبال است و هنوز هم تکلیف این بازیکن مشخص نشده است.  سروش رفیعی از آن دست بازیکنانی است که ...

ارتش سرخ دات كام :

سروش رفیعی یکی از مهره های پرسروصدا در نیم فصل رقابت های لیگ فوتبال است و هنوز هم تکلیف این بازیکن مشخص نشده است.

 سروش رفیعی از آن دست بازیکنانی است که در نیم فصل و زمان نقل و انتقالات زمستانی یکی از مهره های پرسروصدا لقب گرفته است.او به عنوان سرباز در تراکتورسازی مشغول بود و اکنون که سربازی او به پایان رسیده خیلی ها برای تصاحب این بازیکن قدم جلو گذاشته اند اما مسئله این است که سروش رفیعی هنوز هدف خود را مشخص نکرده است.

در مورد این بازیکن صحبت زیاد است. عده ای می گویند سروش رفیعی به دنبال پیشنهاد مالی بهتر است که کمی عجیب می آید. بازیکنی که تازه می تواند راه پیشرفت را برای خود هموار کند چطور می تواند این چنین دنبال پیشنهاد مالی برتر باشد اما از سویی خبرها در مورد این بازیکن مربوط به پیشنهادهای خارجی است. البته وقتی صحبت از پیشنهاد خارجی است حتما منظور آفرهایی از اروپا و تیم های مطرح نیست تنها گزینه ای که بیشتر سراغ بازیکنان ایرانی می آید از لیگ قطر است.

برای سروش رفیعی هم این اتفاق افتاده است. او از تیم السیلیه قطر پیشنهاد دارد و حتی قرار شده که مسئولان این باشگاه قطری به تهران بیایند تا با رفیعی مذاکره کنند. رفیعی با هماهنگی نهادهای مختلف با تیم ملی راهی خارج از کشور شده است و برای مذاکرات با پیشنهادهای خارجی مجوز خروج از کشور فعلا ندارد تا کارت پایان خدمت او صادر شود.

از سویی رفیعی با این پیشنهاد قطری روبرو است و ظرف روزهای آینده با آنها وارد مذاکره می شود و از سویی دیگر او مورد توجه یک تیم کره ای هم قرار گرفته است. نام این تیم Jeonbuk motors hyunday است ولی هنوز این بازیکن با این باشگاه وارد مذاکره نشده است.

مذاکرات سروش رفیعی با پرسپولیس هم هنوز به سرانجامی نرسیده و این طور که به نظر می رسد بسیار هم پیچیده خواهد بود. سروش رفیعی ظاهرا از نظر مالی پیشنهادی را به سرخپوشان داده است که این باشگاه از پس این پیشنهاد بر نمی آید اما در عوض تراکتورسازی تیم وابسته به سپاه مشکلی برای کنار  آمدن با پیشنهاد رفیعی ندارد!

شواهد در مورد سروش رفیعی این را می گوید که اگر سروش با قطری ها به نتیجه نرسد با تراکتورسازی قرارداد خود را تمدید می کند که در این صورت باید گفت باشگاه پرسپولیس با از دست دادن دو جوان خود یعنی عالیشاه و نوراللهی و عدم جذب رفیعی و حفظ این بازیکن در تراکتورسازی بازنده نقل و انتقالات با تیم پشت سرش در جدول رده بندی لقب می گیرد.
مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • حسین توفیقیحسین توفیقی :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:43 بعد از ظهر

  تاریخش که واسه و ماه پیشه که

 • omid 110omid 110 :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:47 بعد از ظهر

  بحث سروش رو خواهشا تموم کنید..با این کارهایی که کیروش موزامبیکی کرده قطعا دچار تردید شده و دیگه خیلی یعیده که بیاد..جالبه که این پیشنهاد قطر دقیقا بعد از این جریانات کیروش و برانکو مطرح شده..کیروش تهدیدش کرده و گفته اگر بری پرسپولیس تیم ملی رو از دست میدی..

 • رضا حقیقیرضا حقیقی :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:55 بعد از ظهر

  همه فکر و ذکر ما شده سروش..والا ب خدا هستن بازیکنای دیگه که میتونن کمک کنن..اگه سروش نمیشه باید ب فکر اونا باشیم تا اونا هم با تیمای دیگه قرارداد نبستن..میثم دورقی ذخیره کمال،شایان مصلح یا ی دفاع چپ،یه دفاع وسط خوب در حد فیکس تیم و یه فروارد..همه رو فراموش کردیم چسبیدیم ب سروش.با اینکه فوتبالیست خیلی خوبیه ولی تو پستش ما مسلمان رو داریم که بینظیره..باید نقطه ضعفامون رو پوشش بدیم...یا علی

 • Mahdi MBMahdi MB :
  جمعه, 17 دی 1395 - 02:58 بعد از ظهر

  اگه طاهری نتونه سروش رو جذب کنه مثل همیشه بازنده مطلق نقل وانتقالات میشه نمیدونم اگه برانکو سرمربی نبود بااین مدیریت ضعیف طاهری چه بلایی سر پرسپولیس میومد؟؟اگه سروش با تراکتور تمدید کنه حتما پشیمون میشه الانم عضو تراکتوره اکثر بازیهای تیم ملی تو مرحله آخر انتخابی حذف میشه یا به نیمکت میچسبه تمدید بکنه هیچ تغییری تو وضعیتش ایجاد نمیشه اگه تصمیم درست گرفت واومد پرسپولیس خوش اومده وخودشم پیشرفت میکنه اگه نیومد بسلامت یا درجا میزنه تو سوراختور یا میره قطر وبازهم افت میکنه پرسپولیس به لطف برانکو به بازیکن متکی نیست اگر بود بااین مدیریت ضعیف طاهری اینجای جدول نبود اگه اینبار هم طاهری بازنده نقل وانتقالات لقب بگیره امیدوارم ماههای آخر مدیریتش باشه وقبل از شروع نقل وانتقالات تابستانی برکنار بشه تا بایک مدیر قوی درکنار برانکو وارد نقل وانتقالات بشیم وتیمو تقویت کنیم چونکه اونموقع ان شاا... تو آسیا رفتیم بالا وبه بازیکنان خوب نیاز داریم که اگه طاهری بمونه عمرا بتونه کسی رو جذب کنه

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:08 بعد از ظهر

  به سلامت!
  هر روز 10 تا خبر در مورد رفیعی! ول کنین بابا طرف به خدا رونالدو یا مسی نیس!!! کلا سطح بازیکنای ایرانی به شدت به هم نزدیکه! برای همینه ستاره ای تو لیگ نداریم!!!
  تورو خدا یه بازیکنو اینقد بزرگ نکنین! اومد خوش اومد نیومد هم به سلامت موفق باشه!

 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:10 بعد از ظهر

  اگر مسوولین تیم ما حال داشتن و روش مذاکره بلد بودن، اینقدر زمان به اين بازیکن نمیدادن که انواع و اقسام پیشنهادات به طرفش سرازیر بشه
  بازم خدا خیر بده به هدایتی که یه جلسه ای باهاش گذاشت

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:15 بعد از ظهر

  دیگه از کلمه سروش حالم به هم می خوره
  یکی نشناسه فکر می کنه طرف مسیه

 • ناشناس ناشناس :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:28 بعد از ظهر

  در واقع اگه این اتفاق بیفته قهرمانی رو از همین الان به تراکتور باید تبریگ بگیم

 • bahman aminibahman amini :
  جمعه, 17 دی 1395 - 04:06 بعد از ظهر

  نمیدونم چی بگم بخدا ولی این کی روش خیلی بی ناموسه

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  جمعه, 17 دی 1395 - 06:50 بعد از ظهر

  مفت خورها رستگار نمیشن

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب