پیش بینی بت 940
دایی: چرا قهرمانی پرسپولیس را برنگرداندند؟/ برانکو انتقاد کرد احضار شد، پس آزادی بیان چه می شود؟

دایی: چرا قهرمانی پرسپولیس را برنگرداندند؟/ برانکو انتقاد کرد احضار شد، پس آزادی بیان چه می شود؟

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: کسانی هستند که کنار زمین دست به یقه شده اند اما به رغم گذشت چند هفته هنوز حکم نهایی صادر نشده است و همچنان در حال بررسی هستند... 5 out of 5 based on 46 ratings.

دایی: چرا قهرمانی پرسپولیس را برنگرداندند؟/ برانکو انتقاد کرد احضار شد، پس آزادی بیان چه می شود؟

نويسنده : فرزان ایزدشناس 33 اظهار نظر بازدید [ 17640 ] جمعه, 17 دی 1395
:: خبر ویژه
دایی: چرا قهرمانی پرسپولیس را برنگرداندند؟/ برانکو انتقاد کرد احضار شد، پس آزادی بیان چه می شود؟

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: کسانی هستند که کنار زمین دست به یقه شده اند اما به رغم گذشت چند هفته هنوز حکم نهایی صادر نشده است و همچنان در حال بررسی هستند...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: کسانی هستند که کنار زمین دست به یقه شده اند اما به رغم گذشت چند هفته هنوز حکم نهایی صادر نشده است و همچنان در حال بررسی هستند و می گویند پرونده مفتوح است.

علی دایی در خصوص رای صادره کمیته انضباطی گفت: هیچ وحدت رویه ای در تصمیمات کمیته انضباطی نمی بینم. کسانی هستند که کنار زمین دست به یقه شده اند اما به رغم گذشت چند هفته هنوز حکم نهایی صادر نشده است. همچنان در حال بررسی هستند و می گویند پرونده مفتوح است اما رای درباره من را در سریع ترین زمان ممکن صادر می کنند بی آنکه حق دفاع برای من قائل باشند.

دایی ادامه داد: من هم به اندازه خودم سواد حقوقی دارم و با دوستان حقوقی هم مشورت می کنم. این همه تناقض در رفتار و آرای کمیته انضباطی قابل پذیرش نیست. مثلا رای دو جلسه محرومیت و ده میلیون جریمه داده اند بعد می گویند جریمه قابل اعتراض است و محرومیت قطعی! آقایان، مجموع این دو مجازات می شود یک رای. در همه قوانین از زمان حمورابی و کوروش تا الان می گویند فلان رای قابل تجدیدنظر هست یا نیست. نمی گویند مجازات قابل تجدیدنظر است. وقتی یک بخش یک رای قابل تجدیدنظر باشد مابقی بخش ها هم قابل تجدیدنظر است. این را حتی در قانون آیین دادرسی کیفری قبلی در ماده ٢٣٤ و قانون فعلی در ماده ٤٢٩ هم ذکر کرده اند و امری کاملا واضح است.

دایی افزود: نمی دانم چرا اینجا می خواهند قانون مملکت را هم زیر سئوال ببرند و آن را تغییر بدهند.من وقتی در قبال اتهام و تخلف انتسابی حق دفاع دارم در همه موارد آن می توانم از خودم دفاع کنم. نمی شود که مثلا دادگاه رای بدهد فلانی هم اعدام شود هم دیه بدهد. بعد بگویند اعدام قطعی و دیه قابل تجدیدنظر است. اول اعدامش کنید بعد می تواند نسبت به دیه اعتراض کند. الحمدالله همه اعضای کمیته انضباطی وکیل و قاضی هستند و من نباید اینها را بگویم چرا که خودشان اشراف کامل دارند.

* برخی احکام به نوعی جدیدا دستگاه درآمدزایی فحش شمار در فدراسیون نصب شده
سرمربی نفت تهران تصریح کرد: سال قبل رایی در باره سید مهدی رحمتی که خیلی هم برایم عزیز است دادند و گفتند تخلف لیگ برتر فقط در لیگ برتر اجرا می شود و تخلف در جام حذفی هم در جام حذفی. گفتند این را از مقررات فیفا برداشت کرده اند بعد حالا یک حرف دیگر می زنند. بالاخره روال را مشخص کنید. نمی شود هر جور سلیقه و دلبخواه شما باشد جلو برویم.

دایی افزود: آیین نامه فیفا را می خواهند در ایران اجرا کنند. برخی موارد را اجرا می کنند و برخی را هم نه! اصلا کجای کار فوتبال ما با فیفا شباهت دارد؟ حالا بعضی پشت پرده ها ، خدا را شکر بین ما و فیفا رقابت است. البته در فیفا دستگیری ها وجود دارد در فوتبال پاک ما نه. می گویند آرا حتی اگر قابل تجدیدنظر هم باشد بلافاصله اجرا می شود. این قاعده کجای قانون است؟ اگر در فیفا این حرف را می زنند دلیل دارد. چون بلافاصله می شود پرونده را به استیناف برد و کمیته استیناف آنجا همیشه فعال است اما آیا اینجا هم همین شرایط حاکم است؟

سرمربی نفت تهران یادآور شد: با برخی احکام به نوعی جدیدا دستگاه درآمدزایی فحش شمار در فدراسیون نصب شده که بر اساس آن درآمدزایی های قابل توجهی شکل می گیرد. منِ علی دایی یا هر مربی و بازیکن دیگری نود دقیقه به خودمان و خانواده مان رکیک ترین توهین ها می شود اما باید سکوت کنیم، بعد بر اساس همان توهین ها فلان تیم جریمه نقدی می شود تا پول به حساب فدراسیون برود، خنده دار نیست؟ هشت پنالتی ما را به گفته کارشناسان نمی گیرند در جام حذفی استقلال به ما گل آفساید می زند اما کنار زمین اعتراضی معمولی داشتم و در کنفرانس ها هم به ذکر اشتباهات پرداختم.

دایی ادامه داد: با اینکه عمری در فوتبال بودم اول از طریق افراد رسانه ای تیم و باشگاه پیگیر می شوم که کارشناسان داوری چه گفته اند و بعد به سالن کنفرانس می روم. خود آقای کامرانی فر هم تحت تاثیر این میزان اشتباه داوری به زیان نفت و نوع رفتار تیم ما با من تماس گرفت و تشکر کرد. حالا یک بار تحت تاثیر اشتباهات و فشارهای قبلی و آن بازی که اعتراض کنیم و حق یک تیم بخش خصوصی را مطالبه کنیم شمشیر آقایان آماده است. همین کارها را کرده ایم که بخش خصوصی از فوتبال فراری است و رغبتی به حضور در فوتبال ندارد.

* مشکل فوتبال ما نوع اداره کردن آن است
دایی با انتقاد از عملکرد فدراسیون گفت: مشکل اصلی در نوع اداره فوتبال ماست. یک صندلی با دو نفر را گذاشته ایم و صندلی بازی راه انداخته ایم. همیشه یکی از آن دو نفر روی آن صندلی است و برنده بازی به حساب می آید. نمی خواهیم کار زیر بنایی کنیم فقط نفرات را جابجا می کنیم و متاسفانه هیچ تغییر مثبتی در روند کاری فدراسیون دیده نمی شود و مشخص نیست رییس برخی کمیته ها از کجا و چگونه و با چه معیارهایی انتخاب شده اند. متاسفانه کسانی که سررشته ای از فوتبال ندارند توقع دارند مقابل ظلم سکوت کنیم اگر دفاع از حق جرم است مرا مجازات کنید. شما بگویید در بازی با سپاهان داور چه کاری برای حریف نکرد؟ بازیکن ما را به ناحق اخراج کرد، پنالتی اشتباه گرفت بر خلاف همه قوانین مثل توپ جمع کن توپ را از گلر ما گرفت تا حریف سریع تر کرنر بزند و وقت تلف نشود، من یاد نگرفته ام در مقابل ناحقی ها سکوت کنم و تا آخر عمرهم سکوت نمی کنم.

سرمربی نفت تهران اضافه کرد: سه سال قبل تیم پرسپولیس با من داشت قهرمان می شد به خاطر تماشاگران یک امتیاز از ما کم کردند. این حکم را هر کجای دنیا نشان می دادیم از ما تست عقل می گرفتند. حالا بماند که همان فصل تماشاگران برخی تیم ها اعتراض های به مراتب تندتر داشتند اما امتیازی از آنها کسر نشد شاید بدین خاطر که از حاشیه امنیت برخوردار بودند. تاریخ مصرف کسر امتیاز به خاطر شعارها هم فقط همان فصل بود و پرسپولیس با بنده به خاطر همان کسر امتیاز قهرمان نشد. همان فصل یک تیم غیر نظامی به اندازه بیش از انگشتان دو دست سرباز معاف شده با کارت پایان خدمت های مسئله دار داشت. انگار هر کس از آن حوالی رد شده بود یک کارت برایش گرفته بودند. چه اقدامی انجام دادید؟ چه حکمی صادر کردید؟ با کدام خاطی برخورد کردید؟ چرا قهرمانی پرسپولیس را که حق مسلمش در آن فصل بود، به پرسپولیس برنگرداندید؟ اگر پرسپولیس، استقلال و تراکتورسازی هم این تخلفات را داشتند همین واکنش را داشتید؟! لای کتاب حافظ سکه دادند و در برنامه ٩٠ هم نشان دادند. چه شد؟ چه کسی محروم شد؟ قبول کنید فقط برای علی دایی کتاب قانون تان واو به واو خوانده و اجرا می شود. من هم بلدم بازی کنم و با اعتراض های به اصطلاح مدنی همه چیز را زیر سئوال ببرم. کاری دارد در واکنش به تبعیض، تناقض های اثبات شده و یک بام و دو هواها در یک بازی من و همه نیمکت نشین ها نود دقیقه پشت به زمین بایستیم؟ فکر می کنید بازخوردش در سطح دنیا از این آرای فدراسیون کمتر است؟ برانکو یک کلام انتقاد از برنامه ها کرده. سریع احضارش می کنند .پس آزادی بیان در این فوتبال یعنی چه؟ هر کس حرف زد احضار می شود؟ دست بردارید. اینجا پادگان که نیست فوتبال است.

* وزیر ورزش قبلی هر کاری دلش خواست با فوتبال کرد
دایی ادامه داد: از بازی با استقلال من را محروم کرده اند. استقلال هم در بازی خانگی محروم از تماشاگر است و قطعا هوادارانش برای بازی با ما به ورزشگاه تختی می آیند چون ما میزبانیم. این بعد از آن همه جنجال و فحاشی در بازی حذفی معنایش چیست؟ ما که هواداری نداریم و میزبان هم هستیم. درب ورزشگاه را می بندیم تا کسی وارد نشود. ما میزبانیم و می خواهیم بدون تماشاگر بازی کنیم. فوقش ده درصد میهمان را به آنها می دهیم. اگر بنا به لج بازی است ما هم بلدیم.

دایی در ادامه گفت: امیدوارم فدراسیون نخواهد روال اشتباه و تبعیض آمیزش را ادامه دهد. به دکتر سلطانی فر هم می گویم وزیر قبلی هر جور خواست با فوتبال برخورد کرد اما به خودمان می گفتیم او فوتبالی نبوده و نمی شود ایرادی گرفت. شما اما فوتبال و آدم هایش را خوب می شناسید. بعضی ها در این فوتبال فقط سایه بلندی دارند مثل سایه های بلند دم غروب. فریب آنها را نخورید و برای فوتبال چاره ای اساسی بیاندیشید.

دایی در ادامه تصریح کرد: رفتن به جام جهانی خیلی خوب است و دست کی روش و تیمش درد نکند که تا اینجا خوب نتیجه گرفته اند اما رفتن به جام جهانی دردی از این دردهای اساسی حل نمی کند که اگر می کرد بعد از سه دوره رفتن به این جام پس از انقلاب تکلیف فوتبال مان اینی نبود که می بینیم.

* باز هم تکرار می کنم کسانی که به من فحاشی کردند به خودشان بر می گردد
دایی درباره شکایت استقلال هم گفت: ویدیوی حرف های بنده در کنفرانس خبری موجود است. بروند و ببینند. برخلاف برخی انقدر شجاعتش را داشتم که قبل از بیان واکنش خود درباره فحاشی ها، از هواداران فهیم و فرهیخته استقلال عذرخواهی کنم. انتظار عذرخواهی هم از سوی مدیران باشگاه استقلال را نداشتم چون اگر بنا به عذرخواهی شان بود لیدرهای کانون هواداران شان آن فحاشی ها را از برخی تماشاگران مطالبه نمی کردند. این شکایت دیگر آخر مغلطه و سفسطه بازی است. چرا بعد از چند هفته و در آستانه بازی بعدی مان یادشان افتاده شکایت کنند. آن هم بعد از آن همه فحاشی که صدای اساتیدی مثل آقایان پروین، مایلی کهن و خیلی های دیگر را هم درآورد و حتی آقای جهانیان رییس محترم هیات مدیره شان هم با شجاعت آن اتفاقات را محکوم کرده و از من عذرخواهی کردند. قطعا آقای وزیر برای جمع شدن اپیدمی فحاشی ها و توهین ها در ورزشگاه ها فکری عاجل کرده و اینگونه دست پیش گرفتن و جسارت باشگاهی که ایشان رییس مجمع آن هستند را ریشه یابی خواهند کرد تا معلوم شود این جریانات در آستانه بازی دو تیم از کجا آب می خورد و هدف چیست. بنده باز هم و این بار با صدایی بلندتر می گویم که از هواداران فهیم و فرهیخته استقلال پوزش می طلبم اما برخی که به بنده فحاشی کردند آن توهین ها را به خودشان کرده اند و اگر هرکس هم در پسِ پرده صحنه گردان بوده اند توهین ها نوش جان خودش.

* آقای طاهری! درباره فوتبال اطلاعات کافی ندارید
سرمربی نفت همچنین گفت: متاسفانه من ایران نبودم و صحبت های آقای طاهری مدیرعامل محترم سپاهان را دیروز شنیدم. باید به ایشان یادآوری کنم اینجا فوتبال است و با هندبال کاملا فرق می کند. منی که در هندبال نبوده ام از آن سررشته ای ندارم و نمی توانم درباره آن نظر بدهم شما هم نمی توانید در مورد فوتبال اطلاعات کاملی داشته باشد. متاسفانه در برنامه 90 در مورد آقای شجاع خلیل زاده که از بهترین مدافعان ایران است حرف هایی زدید که باید یادآوری کنم همه مردم ایران آن بازی کذایی پرسپولیس و سپاهان را بیاد دارند که آقای شجاع خلیل زاده که یکی از بهترین مدافعان ایران است چگونه به بازیکن پرسپولیس فن کمر زد و بعد هم با کف دست به صورتش کوبید. آقای طاهری لطفا دلایل باختتان را در جاهای دیگر ریشه یابی کنید و اینکه آن را گردن دیگران بیاندازید صحیح نیست. گفته اید هواداران شما با چشم گریان از ورزشگاه رفته اند . تیمتان را تقویت کنید تا این اتفاق تکرار نشود. با این استدلال ها معتقدید تیم کم هوادار نباید تیم پرهوادار را شکست بدهد! پرهوادارتر از پرسپولیس و استقلال و تراکتورسازی که نیستید و اگر این استدلال را بپذیریم پس آن تیم ها نباید شکست بخورند.

* آقای کامرانی فر! دفاع از اشتباه از خود اشتباه بدتر است
دایی در ادامه تصریح کرد: من فقط از تبریک عجیب وغریب آقای کامرانی فر به بنیادی فر تعجب می کنم. آقای کامرانی فر دفاع از اشتباه ، خودش یک اشتباه بزرگ تر است. کسی که یک اشتباه می کند یک اشتباه است اما وقتی برای توجیه اشتباهش هزار دلیل بیاورد، می شود هزار و یک اشتباه. بازی در اصفهان است و داور شهرکردی انتخاب می کنند که دو قدمی اصفهان است. می گویید گلر سپاهان نباید اخراج شود چون توپ در اختیار مهاجم نبوده، آیا شدت ضربه و بازی خطرناک دروازه بان سپاهان اخراج نداشت؟ عیسی آل کثیر هنوز دارد فیزیوتراپی می کند.

او در پایان گفت: حق گرفتنی است و باید برای آن جنگید متاسفانه ما گاهی اوقات خدا را فراموش می کنیم و به بنده خدا می چسبیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:13 بعد از ظهر

  حرفات رو قبول دارم، ولی ایکاش اگر واقعاً به حرفای برانکو اعتقاد داری از همون اول ازش حمایت میکردی نه حالا که صابون مافیا به پیرهن خودتم خورده از برانکو مایه بذاری

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:14 بعد از ظهر

  تاوقتی دکتردادکان خونه نشین باشه همین اش و همین کاسه!فدراسیون رئیس باعرضه میخواد

 • رضا حقیقیرضا حقیقی :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:20 بعد از ظهر

  علی اقا ماشالا..اگه تو جلوی این مافیای فوتبال بایستی وگر نه لذت داشتن پست ومقام نمیزاره......هنوز یاد بازی یپاهان و محسن قهرمانی میفتم به حد انفجار میرسم..یا اون امتیازی که کم کردن و فولاد با هشت تا سرباز جعلی که هیچ کس کارشون نداشت یا داوریای پارسال ووووووووو..

 • م. شهنازیم. شهنازی :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:33 بعد از ظهر

  درود به شرفت
  درود به شرفت
  درودبه شرفت

  واقعا آزاده ای واصلا تعصبت رو دخیل در نظراتت وگرفتن حقت نمیکنی.خیلی خوشم میاد ازت حتی وقتی رفتی علیه پرسپولیس شکایت هم کردی یا مقابل پرسپولیس تیمت گل زدوشادی کردی ناراحت نشدم چون بی ریایی و واقعا آزاده.منصوریان یا هیچ بازیکنی حتی جرات نداره علیه حرفات مصاحبه کنه.نایاب هستن شخصیت هایی مثل علی دایی .دایی بود که سربازهای قلابی رو فرستاد دنبال کارت وهزاران پشت پرده داوری وغش کردن هارو برملا کرد.حق با علی است وعلی با حق است

  ای کنه .ازاونور شکایت کردن ازت ازاونور درخواست دادن برای جذب مبعلی................................................... )

 • محمدرضا پورصدریمحمدرضا پورصدری :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:41 بعد از ظهر

  زنده باد..

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:41 بعد از ظهر

  اگه فوتبالی ها می خوان با این بی عدالتی ها بجنگند پشت علی دایی را خالی نکنند .واقعا علی دایی درست میگه فحش را دایی و امثال دایی می خورن سود را فدراسیون فوتبال می بره .خیلی با حالید یه روزی می رسه که شمارو به زیر بکشن و دزدی هایتان روشن بشه .واون صحبتش که میگه یه صندلی برای دونفر واقعن درسته چند ساله فدراسیون دست کفاشیان بود و تاج نفر دوم بود والان تاج اوله وکفاشیان دوم .

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  جمعه, 17 دی 1395 - 03:46 بعد از ظهر

  تمام حرفای دایی درسته ولی گوش شنوایی واسه شنیدن وجود نداره،،،،،دوتا قهرمانی رو با قانونای من درآوردی شون مثل آب خوردن از پرسپولیس گرفتن بعد میگن ده ساله قهرمان نشدید،،،،هزارسال از فوتبال دنیا عقبیم

 • bahman aminibahman amini :
  جمعه, 17 دی 1395 - 04:04 بعد از ظهر

  درود بر شرفت اسطوره

 • امیر امیریامیر امیری :
  جمعه, 17 دی 1395 - 04:47 بعد از ظهر

  علی دایی رو دوست دارم چون نمیاد مثل منصوریان ادا دربیاره بگه رو صندلی قرمز نمیشینم و نمیاد بگه قرارداد میبندم به شرطی که جلوی پرسپولیس رو نیمکت ننشینم و ....مثل فرهاد مجیدی فریبکار نیست که بگه خونم آبیه ولی دو بار وسط فصل دست استقلال رو تو پوست گردو گذاشت ...علی دایی خیلی صاف و شفاف و بی دغل حرف میزنه و دقیقا به همین دلیل خیلیها دوسش ندارن . ایرانیها عاشق آدمهای چاپلوس و ریاکار هستند متاسفانه . فقط باید نمایش بدی و شو اجرا کنی و کل کل های الکی بکنی تا بشی محبوب تماشاچی ها . علی دایی حتی بین پرسپولیسی ها محبوب نیست چون مثل محسن بنگر فیلم بازی نکرد که هر روز بیاد واسه استقلال کری بخونه تا دل ماهارو بدست بیاره ....علی دایی برای من اسطوره فوتبال ایرانه و امیدوارم باز هم تو پرسپولیس مربیگری کنه ...

 • ناشناس ناشناس :
  جمعه, 17 دی 1395 - 05:02 بعد از ظهر

  آقای دایی

  از پرسپولیس - عشق ما مایه نذار

  برو تیم خودت را باش و از گلزنی به پرسپولیس خوشحالی کن !!!

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 17 دی 1395 - 05:15 بعد از ظهر

  عجب ماهیگیری هست این دایی اون توی آب گل آلود. توجه شما را به دو نکته جلب می کنم. اولاً حکم تماشاگران استقلال فوری داده شد و استقلال یک جلسه محروم شد. دوم اینکه حکم علی دایی حدود یک هفته است داده شده ولی اینکه علی دایی به بهانه مسافرت خارج از کشور الان بیانیه میده و برانکو و پرسپولیس را هم قاطی حرفاش میکنه بخاطر خودش هست نه هیچ چیز دیگه. منکر این نیستم که خیلی از حرفهاش درسته ولی این حرفها همیشه بوده ولی بیانش در این مقطع قطعاً به سیاست دایی برمگیرده. خودش هم میگه مشاوران زیادی مثل حقوقی، داوری و . . . داره قطعاً مشاوران رسانه ای هم داره. در کل از هواداران پرسپولیس می خواهم تمرکزشون روی حمایت از تیم خودشون باشه.

 • شهاب نظریشهاب نظری :
  جمعه, 17 دی 1395 - 05:33 بعد از ظهر

  درود بر شرفت علی دایی

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  جمعه, 17 دی 1395 - 06:25 بعد از ظهر

  درودبرشرافت ادم های پاک تاوقتی امثال کفاشیان.تاج.ساکت.سردمدارفوتبالندکمیته انظباطی کمیته داوران همین آش همین کاسه خدامیدونه لیگ پایینی هاچه خبره

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  جمعه, 17 دی 1395 - 06:47 بعد از ظهر

  همه ی این حرفا به کنار میخوام بدونم اگه داستان کارتهای پایان خدمت جعلی در پرسپولیس رخ میداد کمیته های قلم به مزد فدراسیون چه میکردند؟ باز هم روزه ی سکوت می گرفتند یا کلاس درس اخلاق و جوانمردی و فیرپلی و ...برپا میشد ؟ زهی بیشرمی

 • bahman aminibahman amini :
  جمعه, 17 دی 1395 - 07:49 بعد از ظهر

  منفی هارو نگاه
  شستقلالیها بیرون

 • bahman aminibahman amini :
  جمعه, 17 دی 1395 - 08:04 بعد از ظهر

  عده ای میان حرف مفت میزنن دایی فلا دایی فیسار
  ششتقلالیها خاین از منفیتون معلومه که کی هستیو و طرف دار کی هستید

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  شنبه, 18 دی 1395 - 09:48 قبل از ظهر

  درود بر شهریار

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 18 دی 1395 - 09:37 بعد از ظهر

  ما وقتی مربی واقعی داشتیم 6 امتیاز هم از تیم کم کردن اما قهرمان شدیم! و یه سوال داشتم که اگه کسی جواب بزرگتر رو نده ریاکاره یا احترام گذاشته؟ بعضی دوستان هنوز حتی نمیدونن ریا چیه و احترام چیه!!

 • اصغر وطندوستاصغر وطندوست :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 12:40 قبل از ظهر

  با احترام اون سال ما 2 امتیاز برای قهرمانی کم آوردیم اون 1 امتیاز هم بود باز دوم میشدیم لطفا دروغ نکین ما قهرمانی رو در بازی با تیم ته جدولی راه آهن از دست دادیم 2-2 شد آقای دایی

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 01:04 قبل از ظهر

  اگر کسی با موضوعات مطرح شده توسط دایی مخالف باشه قطعا پرسپولیسی نیست چون دایی کاملا از تیم دفاع کرده..درحالی که وظیفه ایی نداشته کاملا از برانکو دفاع کرده..هیچکدوم از پیشکسوتهای دیگه این کار رو نکردن اما دایی با وجود اینکه خودش تیم داره این کار رو انجام داده..درود بر شجاعت شهریار..اون فصل که با دایی 2شدیم کاملا حقمون قهرمانی بود..دقیقا مثل همین فصل که حقمون قهرمانی هست..اتفاقات بازی با سپاهان و محسن قهرمانی و گل خطا ارش افشین دقیقه در دقیقه 90 توی بازی با فولاد درحالی که فولاد حریف مستقیم ما بود و کم شدن 1امتیاز اجازه نداد قهرمان بشیم...این فصل قهرمان میشیم به امید خدا..لطفا تایید کنید

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 01:06 قبل از ظهر

  دایی با وجودی که خودش تیم داره اما مثل همیشه شجاعانه از برانکو حمایت کرده در حالی که وظیفه ایی ننداشته..ههیچکدوم از اون پیشکسوتهایی که منتظر هستند پرسپولیس ببازه تا فورا مصاحبه بکنن توی این جریان از برانکو حمایت نکردن ..بچاپ دمت گرم

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 01:27 قبل از ظهر

  درود بر شهریار اسطوره فوتبال ایران که از برانکو دفاع کرده..اون فصل اگر 1امتیاز از پرسپولیس کم نمیکردن و محسن قهرمانی اونجوری توی بازی با سپاهان سرمون رو نمیبرید قطعا قهرمان میشدیم..چون بهترین تفاضل گل رو هم داشتیم...این فصل هم مثل همون سال حق پرسپولیس قهرمانی هست و انشا الله در پایان لیگ با قدرت قهرمان میشیم..لطفا تایید کنید

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 01:24 بعد از ظهر

  اقای دایی دوست داریم .بعضی جاها کمک پرسپولیس کردی از نظر جذب بازیکنان مثل طارمی رو اوردی به پرسپولیس شده قاتل کیسها فقط پرسپولیس دوستان باید پشت تیم و برانکو باشیم یا حق

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب