پیش بینی بت 940
کاشانی: برخوردهای چکشی در روحیه و عملکرد ملی پوشان پرسپولیس تاثیرگذار است

کاشانی: برخوردهای چکشی در روحیه و عملکرد ملی پوشان پرسپولیس تاثیرگذار است

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در حمله به سرمربی تیم ملی و دفاع تمام قد از بازیکنانش گفت: «یک نفر به کار کی روش نظارت کند!» جعفر کاشانی از اتفاقات رخ داده برای بازی... 4 out of 5 based on 5 ratings.

کاشانی: برخوردهای چکشی در روحیه و عملکرد ملی پوشان پرسپولیس تاثیرگذار است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 2870 ] شنبه, 18 دی 1395
:: خبر
کاشانی: برخوردهای چکشی در روحیه و عملکرد ملی پوشان پرسپولیس تاثیرگذار است

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در حمله به سرمربی تیم ملی و دفاع تمام قد از بازیکنانش گفت: «یک نفر به کار کی روش نظارت کند!» جعفر کاشانی از اتفاقات رخ داده برای بازی...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس در حمله به سرمربی تیم ملی و دفاع تمام قد از بازیکنانش گفت: «یک نفر به کار کی روش نظارت کند!»

جعفر کاشانی از اتفاقات رخ داده برای بازیکنان پرسپولیس اظهار تأسف کرد. او که نمی خواست آتش اختلافات کارلوس کی روش و برانکو ایوانکوویچ را شعله ورتر کند، از ادبیاتی ملایم برای صحبت درباره این موضوع استفاده کرد.

کاشانی اظهار داشت: «ماجرای پرسپولیس و برانکو در مقابل کی روش بیشتر از این نباید ادامه پیدا کند. به جای این که صحبت ها در رسانه ها مطرح شود، باید در جلسه ای خصوصی گفته شود تا بیشتر از این به حاشیه های دامن زده نشود.»

وی ادامه داد: «حرمت باشگاه پرسپولیس باید نگه داشته شود. پرسپولیس بزرگترین باشگاه تاریخ ایران است که قدمتی طولانی دارد. بازیکنان پرسپولیس دارای وجاهتی اجتماعی هستند و می توانند الگوی جوانان باشند. با آنها باید با عزت و احترام برخورد کرد تا شخصیت شان حفظ شود. بخش مهمی از فوتبال رعایت اخلاق است و همه چیز توپ گرد و مستطیل سبز نیست.»

کاشانی در بخش دیگری از صحبت هایش بدون این که اسمی از کی روش بیاورد، او را مورد انتقاد قرار داد: «اصلا مخالف این نیستم که از علم و دانش مربیان خارجی در فوتبال استفاده شود. ما برای پیشرفت کردن به علم روز نیاز داریم گرچه خودمان هم مربیانی داریم که با علم روز آشنا باشند و بتوانند به تیم ملی کمک کنند.»

وی تصریح کرد: «مسأله اینجاست که وقتی مربی خارجی به ایران می آوریم باید کمیته ای تشکیل دهیم که روی او نظارت داشته باشد. مربی خارجی باید با فرهنگ و روحیات بازیکنان ایرانی هم آشنا باشد و با آنها کنار بیاید. برخوردهایی که با بازیکنان پرسپولیس شده اصلا درست نبود. آنها قهرمانان ورزش هستند و روحیه حساسی دارند. باید با عزت و احترام با آنها برخورد شود. اگر هم خطایی از طرف قهرمانان سر می زند که البته در این موضوع چنین چیزی نبود باز هم باید با نگاه مهربان با آنها برخورد کرد.»

رئیس هیأت مدیره پرسپولیس صحبت هایش را اینطور ادامه داد: «نباید با برخوردهای چکشی روحیه این بازیکنان را خراب کنیم و فوتبال را از حضور مفید آنها محروم کنیم. بچه های ملی پوش پرسپولیس روحیه حساسی دارند و از نخبه های فوتبال هستند. آنها نباید احساس کنند کسی قدرشان را نمی داند و برایشان احترام قایل نیستیم. قطعاً اتفاقات رخ داده روی عملکرد این بچه ها تأثیر می گذارد.»

کاشانی در پایان عنوان کرد: «امیدوارم مسئولان فوتبال هر چه زودتر در این موضوع پادرمیانی کنند و با تدبیر موضوع را خاتمه دهند. این بچه ها در پرسپولیس شکل گرفته اند و در تیم ملی گل کرده اند. نباید از تیم ملی دور شوند و محرومیتی گریبان شان را بگیرد چون سرمایه های فوتبال هستند و خطایی هم مرتکب نشده اند.»


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
    شنبه, 18 دی 1395 - 01:17 بعد از ظهر

    جناب کاشانی، تو اگر غمخوار تیم پرسپولیس و بازیکنانش هستی سعی کن تمام و کمال از برانکو و تیمش حمایت کنی و حق و حقوق و مطالبات بازیکنان پرسپولیس رو فراهم کنی و اینگونه حامی تیم باسی تا در لیگ برتر قهرمانی و در جام باشگاههای آسیا افتخار آفرینی کنند و روسیاهی بمونه برای ذغال های موزامبیکی و السلام

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
  • 1 - صادق محرمی
  • 2 - محمد انصاری
  • 3 - کمال کامیابی نیا
  • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب