پیش بینی بت 940
بررسی ابعاد و جزئیات استعفای کی روش / اَرّه روی گردن فوتبال!

بررسی ابعاد و جزئیات استعفای کی روش / اَرّه روی گردن فوتبال!

استعفای کی روش فوتبال ایران را در شرایطی قرار داده که بین زمین و آسمان مانده و مسئولانش هم به درستی نمی دانند باید کدام تصمیم را اتخاذ کنند که دودش به چشم منا... 5 out of 5 based on 4 ratings.

بررسی ابعاد و جزئیات استعفای کی روش / اَرّه روی گردن فوتبال!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 12 اظهار نظر بازدید [ 2716 ] یکشنبه, 19 دی 1395
:: خبر ویژه
بررسی ابعاد و جزئیات استعفای کی روش / اَرّه روی گردن فوتبال!

استعفای کی روش فوتبال ایران را در شرایطی قرار داده که بین زمین و آسمان مانده و مسئولانش هم به درستی نمی دانند باید کدام تصمیم را اتخاذ کنند که دودش به چشم منا...

ارتش سرخ دات كام :

استعفای کی روش فوتبال ایران را در شرایطی قرار داده که بین زمین و آسمان مانده و مسئولانش هم به درستی نمی دانند باید کدام تصمیم را اتخاذ کنند که دودش به چشم منافع ملی نرود.

اردوی جنجالی امارات که با مصاحبه های برانکو ایوانکوویچ و انتقادات او از این اردوی بی وقت شروع شد و با بازگرداندن بازیکنان پرسپولیس ادامه یافت و با استعفای کارلوس کی روش خاتمه یافت، فوتبال ایران را در موقعیتی قرار داده که نه راه پس دارد و نه راه پیش. مشکل اصلی حال حاضر و البته همه شش سال گذشته مردی پرتغالی است به نام کارلوس کی روش.

* جلسه طولانی با رئیس و ارائه استعفاء
سرمربی تیم ملی که از صحبت های برانکو بسیار عصبانی و دلخور بود روز جمعه در محل باشگاه ایرانیان جلسه ای پنج ساعته با مهدی تاج داشت و در پایان این نشست طولانی استعفای کتبی اش را تقدیم رئیس فدراسیون کرد تا عملا او را در موقعیتی بین زمین و آسمان قرار دهد.

* حالت اول؛ پذیرش استعفای کی روش
ساده ترین کار برای مهدی تاج و فدراسیون فوتبال این است که استعفای کی روش را بپذیرند و به همه بداخلاقی های چند سال اخیر او که شامل مصاحبه های تند، توهین به برخی افراد و بعضا زیاده خواهی های خارج از توان و ظرفیت امکانات فوتبال ایران بوده پایان دهند. تاج هم بی میل نیست که چنین تصمیمی بگیرد اما همین تصمیم ساده تبعات سنگین و پیچیده ای خواهد داشت.

* زمان اندک تا دیدار برابر قطر
اگر فدراسیون فوتبال با استعفای کی روش موافقت کند شاید بتواند نفس راحتی از دست او و غرهایش بکشد اما دو ماه زمان اندکی برای پیدا کردن جانشین او تا دیدار برابر قطر است. در این فاصله قطعا گزینه خارجی مناسبی برای تیم ملی پیدا نخواهد داشت و مربیان ایرانی هم توانایی جمع کردن تیم در این فرصت کوتاه را ندارند. به همین خاطر همین مورد دست و پای فدراسیون را به شدت بسته و اجازه تصمیم گیری را از تاج گرفته است.

* حالت دوم؛ ادامه کار با کی روش
دومین حالت این ماجرا این است که فدراسیون فوتبال با استعفای کی روش مخالفت کند و شرایط را به گونه ای فراهم کند که او به کارش ادامه دهد. با شناختی که از کی روش و استعفاهای قبلی اش وجود دارد وی قطعا «سوارتر» از قبل می خواهد کارش را پیش ببرد و امتیازات بیشتری خواهد گرفت. بنابراین رد استعفای کی روش هم تبعات بدی برای فدراسیون و البته اقتدار نداشته آن خواهد داشت.

* مشکلی به نام تسویه حساب با برانکو
اگر حالت دوم را در دستور کار قرار دهیم و بخواهیم با کی روش ادامه دهیم طبیعتا او مردی نیست که بخواهد صحبت های برانکو را بی پاسخ بگذارد. بنابراین اگر فدر اسیون استعفایش را نپذیرد باید منتظر پاسخ های تند کی روش نیز باشیم. او تاکید کرد که از کسی حرف شنوی ندارد و باید جواب برانکو را بدهد.

* مسئولان بین زمین و هوا مانده اند
شرایطی که برای فوتبال ایران بوجود آمده عملا مسئولان را بین زمین و هوا معلق نگه داشته است. از یک طرف تمایل دارند که به زورگویی های کی روش پایان دهند و برای همیشه او را از فوتبال ایران دور کنند، از یک ظرف زمان کافی برای انتخاب جانشین و آماده سازی تیم ملی برای دیدار با قطر را ندارند و ناچارا با همین فرد به کارشان ادامه دهند. مهدی تاج و اعضای هیات رئیسه فدراسیون و حتی مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان در حالتی سخت گیر افتاده اند.

* حالت سوم؛ ایجاد وفاق ملی با مشارکت همه
سومین حالتی که به نظر می رسد قطعا باید در دستور کار فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و مسئولان پرسپولیس و سایر باشگاه ها قرار گیرد ایجاد وفاق ملی بین همه اهالی این رشته است تا هیچکس ضرر نکند و دود این اختلافات هم به چشم تیم ملی و باشگاه ها نرود. پرسپولیس نماینده ایران است و باید با الهلال که به نوعی تیم ملی عربستان است نبرد سختی داشته باشد. بنابراین این بازی برای همه ایرانی ها اهمیت زیادی دارد.

تیم ملی هم باید با قطر بازی کند که دیداری حساس و سرنوشت ساز است و بردن آن می تواند زمینه حضور در جام جهانی را فراهم کند. قطعا رفتن تیم ملی به جام جهانی اتفاقی شیرین و بزرگ برای فوتبال ایران خواهد بود. همانطور که اگر تیم ملی به جام جهانی نرود فوتبال برای چند سال «یخ» خواهد بست و خونی در رگ هایش جریان نخواهد داشت.

به همین خاطر انتظار از همه اهالی فوتبال، فدراسیون، وزارت ورزش، مدیران باشگاه ها، مربیان، پیشکسوتان و کارلوس کی روش و برانکو این است که در جهت رسیدن به تفاهم و توافق برای سر منافع ملی ایران تلاش کنند و منافع شخصی و تسویه حساب ها را کنار بگذارند تا دلخوشی مردم از آنها گرفته نشود.

البته به شرطی که کی روش زیر بار این حرف برود !


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • امیرحسین مشهدیامیرحسین مشهدی :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 11:35 قبل از ظهر

  امپراتور کی روش!:
  تاج! فوراً دردِ من را چاره کن
  در جوابم « خیرها » را « آره » کن!
  تا نکردی، بنده هستم با تو قهر
  عکس هایم را سریعاً پاره کن
  *********
  خیلی از حرفِ برانکو ناخوشم
  او نمی داند که بنده کی روشم
  قهر و استعفا دگر تکراری است
  بارِ بعدی من خودم را می کشم!
  *********
  در حضورِ من فقط ماکت شوید
  خشکتر از دسته ی راکت شوید!
  عابدینی!، تاج! و ایضاً بهروان!
  پیشِ من باید همه ساکت! شوید!

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 11:51 قبل از ظهر

  بهترین راه بیرون انداختن این لمپن

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 12:06 بعد از ظهر

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 12:21 بعد از ظهر

  کیروش بقدری خریدارداشته که حالاخداروهم بنده نیست...... خودشیفته. لجوج. ابوجهل صفات شه

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 12:56 بعد از ظهر

  پیداکردن مربی بزرگ سخن نیست
  فقط یه جوعرضه میخواهد
  قطروعربستان مربی اخراج می کنندسه روزدیگه بایک مربی تازه قراردادمی بندند
  تیم آماده ست یم مربی جدید فوقش یک ماهه تیمش رامی بندد

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 09:29 بعد از ظهر

  این کیه منفی میده

 • omid 110omid 110 :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 10:11 بعد از ظهر

  هیچ جا نمیره..این کارهاش دیگه تکراری شده..این پیشنهادی نداره و اگر بره بیکار میمونه و خودش ضرر میکنه..اگر بره تیم ملی نمیکنه خودش ضرر میکنه چون جایی به جز اینجا نمیخوانش..به هر مربی دیگه ایی توی تیم ملی به اندازه کیروش امکانات و فرصت میدادن همین نتایج رو میگرفت...با برانکو هم به جام جهانی صعود کردیم و توی جام ملتهای اسیا هم 3شدیم درحالی که با کیروش توی جام ملتهای اسیا به عراق جنگ زده باختیم و حذف شذیم..نتایج برانکو توی تیم ملی بهتر از کیروش بوده..بچاپ لطفا

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  دوشنبه, 20 دی 1395 - 12:28 قبل از ظهر

  با اینکه نتایجی که کیروش برا تیم ملی آورده باعث افتخارمونه امارفتارهای بچگانه و ناز کردن زیاد ازش دیده میشه که در شان یه مربی جهانی نیست...

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب