پیش بینی بت 940
نریمان جهان: آبی ها منتظر شادی خاص پس از گلم باشند / هواداران گفتند قاتل استقلال خوش آمدی!

نریمان جهان: آبی ها منتظر شادی خاص پس از گلم باشند / هواداران گفتند قاتل استقلال خوش آمدی!

شماره 88 جدید توضیحاتی مفصلی در خصوص بازیکن و تیم مورد علاقه اش تا رقم قرارداد با ماشین سازی و پرسپولیس ارائه کرد. وقتی فرهاد کاظمی یکی از ستاره های تیمش را د... 5 out of 5 based on 14 ratings.

نریمان جهان: آبی ها منتظر شادی خاص پس از گلم باشند / هواداران گفتند قاتل استقلال خوش آمدی!

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 8238 ] یکشنبه, 19 دی 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • نریمان جهان: آبی ها منتظر شادی خاص پس از گلم باشند / هواداران گفتند قاتل استقلال خوش آمدی!

نریمان جهان: آبی ها منتظر شادی خاص پس از گلم باشند / هواداران گفتند قاتل استقلال خوش آمدی!

شماره 88 جدید توضیحاتی مفصلی در خصوص بازیکن و تیم مورد علاقه اش تا رقم قرارداد با ماشین سازی و پرسپولیس ارائه کرد. وقتی فرهاد کاظمی یکی از ستاره های تیمش را د...

ارتش سرخ دات كام :

شماره 88 جدید توضیحاتی مفصلی در خصوص بازیکن و تیم مورد علاقه اش تا رقم قرارداد با ماشین سازی و پرسپولیس ارائه کرد.
وقتی فرهاد کاظمی یکی از ستاره های تیمش را در فهرست فروش قرار داد، خیلی از تیم ها از این موضوع متعجب شدند.
اظهارات نریمان جهان را در ادامه می خوانید:

* تو یکی از بازیکنان خوب ماشین سازی بودی. از اینکه فرهاد کاظمی تو را در لیست فروش تیم تبریزی قرار داد، تعجب نکردی؟!
- چرا، واقعاً تعجب کردم چون امسال برای تیم ماشین سازی هم در لیگ و هم در جام حذفی موفق به گلزنی شده بودم و این خبر به نوعی شوکه ام کرد. اصلاً شما بنویسید حضور در لیست فروش سورپرایزم کرد البته همین جا این توضیح را هم بدهم که فرهاد کاظمی به لحاظ فنی مربی سطح بالایی محسوب می شود و در همان ۱۰ روزی که با ایشان کار کردم، کلی مسائل فوتبالی یاد گرفتم. وقتی هم در لیست فروش قرار گرفتم، از ایشان ناراحت نشدم و فکر می کنم برای دفعه سوم قرار بود پرسپولیسی شوم اما نشد. این بار قسمت شد که به پرسپولیس بیایم و به یکی از رؤیاهایم برسم.

* دفعات قبلی چطور شد که پرسپولیسی نشدی؟
- یک بار گسترش بودم که قسمت نشد و یک بار هم در تراکتور بودم که پرسپولیس مرا می خواست اما خوشحالم که این بار برایم حضور در تیم قرمزپوش، تیمی که بزرگترین و پرطرفدارترین تیم ایران است، میسر شد.

* اما گفته می شود ماشین سازی تو را به خاطر مصدومیت و سه عمل جراحی که در پیش داری، نخواسته!
- اگر سه عمل جراحی داشته باشم که اصلاً نمی توانم راه بروم. من تمام کسانی که این شایعات را برایم ساختند، به خدا واگذار می کنم. در این فصل هم در بازی با سیاه جامگان دچار مصدومیت و کشیدگی شدم که کاملاً برطرف شد.

* در باشگاه پرسپولیس تست پزشکی ندادی؟
- وقتی به باشگاه پرسپولیس رفتم، گفتم از MRI گرفتن تا بقیه مسائل در خدمت پزشک باشگاه هستم و هر طور دوست دارید، از من تست بگیرید. اتفاقاً دو مورد از آخرین سونوگرافی ها و آزمایشات کاملم را در اختیار آقای ترکاشوند و آقای طاهری قرار دادم.

* جدا از پرسپولیس از تیم های دیگر هم پیشنهاد داشتی؟
- سه تیم دیگر لیگ برتری به من پیشنهاد دادند اما تا وقتی پرسپولیس هست، طبیعی است که من به بقیه پیشنهاداتم جواب رد بدهم، تیمی که واقعاً آن را دوست داشتم و همیشه وقتی بازی بازیکنانی نظیر علی کریمی، مهدی مهدوی کیا، علی دایی و... را می دیدم، از تماشایش لذت می بردم.

* از فرشاد احمدزاده برای حضور در پرسپولیس مشاوره گرفتی؟
- فرشاد صمیمی ترین دوست من در پرسپولیس محسوب می شود، بازیکنی که در تیم ملی امید و تراکتور هم با او همبازی بودم، به همین دلیل به فرشاد زنگ زدم و از او مشاوره گرفتم. فرشاد هم به من گفت حتماً به پرسپولیس بیا، مربی مان عالی است و بازیکنان و تماشاگران عالی و استثنایی داریم. ما حتماً می توانیم قهرمان شویم و...
 
* در چه پست هایی بازی می کنی؟
- در پست وینگر چپ و راست و پشت مهاجم می توانم برای پرسپولیس بازی کنم. البته در چند بازی هم در پست مهاجم بازی کردم که تعدادش کم بوده است.

* در کدام پست راحت تری و فکر می کنی بازی ات مثمرثمرتر خواهد بود؟

- در پست وینگر چپ و پشت فوروارد واقعاً راحت ترم و فکر می کنم کارایی زیادی در این دو پست دارم.

* احتمالاً تو در پست عالیشاه بازی خواهی کرد. می توانی جای او را در پرسپولیس پر کنی؟
- امید بازیکن خوبی است که زحمات زیادی هم برای پرسپولیس کشید. من هم به نوبه خودم تمام تلاشم را می کنم که حتی اگر یک دقیقه هم در زمین باشم، بهترین بازی ام را برای پرسپولیس انجام بدهم و هیچ وقت هم ناامید نمی شوم.

* برانکو نگفته قصد دارد از تو در چه پستی استفاده کند؟
- هر پستی که آقای برانکو بخواهد، سعی می کنم بهترین باشم و عالی ترین نمایش ممکن را از خودم ارائه دهم.

* فوتبالت را از کجا شروع کردی؟
- شاید باور نکنید اما من اصلاً فوتبالیست نبودم بلکه در سن ۸، ۹ سالگی از تیم فوتسال شهرم بناب کارم را آغاز کردم و فوتبالم را از امیدهای تراکتور استارت زدم. در واقع سوم ابتدایی که بودم، با فوتسال شروع کردم و ۱۸ ساله که بودم، با تیم امید تراکتور و با مربیگری آقای صادق پورحسینی کارم را آغاز کردم.

* واقعاً عجیب است که تو از فوتسال، تبدیل به یکی از بازیکنان مطرح فوتبال شدی.
- نه عجیب نیست، چون سروش هم مثل من ابتدا فوتسالیست بود اما بعداً به فوتبال آمد. اتفاقاً یک خاطره جالب هم برایتان بگویم که در فوتسال آموزشگاه ها تیم آذربایجان شرقی که من در آن بودم، با تیم استان فارس که سروش در آن بازی می کرد، در فینال به هم خوردیم. البته تیم فارس با سروش رفیعی ما را شکست داد و قهرمان شد.

* چطور شد با پرسپولیس قرارداد دو سال و نیمه منعقد کردی؟
- اول قرار شد من قرارداد یک سال و نیمه با پرسپولیس ببندم اما بعداً بحث ها طوری شد که قرارداد دو سال و نیمه با پرسپولیس بستم.

* از گلزنی ات به رقیب سنتی پرسپولیس حرف بزن.

- من تاکنون ۴ گل به استقلال زده ام. در واقع سابقه یک هت تریک با پیراهن تراکتور مقابل استقلال را دارم که هیچ گاه از ذهنم پاک نمی شود و همین امسال که با پیراهن تیم ماشین سازی هم به استقلال در ورزشگاه آزادی گل زدم، جزو بهترین خاطراتم است، خصوصاً هت تریکم که یک روز استثنایی و فراموش نشدنی برایم بود و خوشحالم که مثل ایمون زاید، من هم جزو معدود کسانی هستم که مقابل استقلال هت تریک کرده ام.

* شادی بعد از گل هایت هم عجیب است. در این ارتباط توضیح می دهی؟
- بله، مثلاً در آن هت تریک با تراکتور، بعد از گل دوم به استقلال، پیراهنم را درآوردم اما گل سوم را که زدم، حواسم بود که پیراهنم را درنیاورم چون اخراج می شدم. بعداز آن هت تریک رؤیایی، تونی به من گفت تو بهترین شماره ۱۰ ایران هستی.

* برانکو در اولین برخوردی که با تو داشت، چه حرف هایی زد؟
- آقای برانکو نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. کسی که مربی پرسپولیس و تیم ملی بوده و خیلی راجع به شخصیت مثبت ایشان شنیده ام. سرمربی پرسپولیس به من گفت سامان، خوش آمدی و در ادامه به من گفت صحبت های اصلی را با من در جلسات بعدی انجام خواهد داد.

* اگر چند بازی ذخیره فرشاد احمدزاده یا بازیکن دیگری باشی، ناراحت نمی شوی؟
- نه، چه ناراحتی ای؟! پرسپولیس یک تیم قوی و پرمهره است و در این تیم قوی و پرستاره، هر قدر که بازی کنی، برایت یک افتخار محسوب می شود.

* جدا از فرشاد احمدزاده، با چه بازیکنان دیگری از پرسپولیس رفاقت نزدیک تری داری و اصولاً برخورد آن ها خصوصاً بزرگترهای پرسپولیس با تو چطور بود؟
- من با محسن مسلمان، علیرضا بیرانوند، وحید امیری و مهدی طارمی رفاقت نزدیکی دارم چون در تیم ملی با آن ها همبازی بودم. جدا از این ها برخورد سیدجلال حسینی به عنوان بزرگتر تیم با من عالی بود. آقاسید به من خوشامد گفت و برایم آرزوی موفقیت کرد. برخورد تماشاگران، بازیکنان، مدیریت و کادر فنی همگی با من خیلی خوب بوده و از همه آن ها تشکر می کنم.

* هواداران پرسپولیس برایت پیغامی نفرستاده اند؟
- خیلی اهل اینستا نیستم اما چند تن از هواداران پرسپولیس برایم پیغام هایی فرستادند که قاتل استقلال به پرسپولیس خوش آمدی!

* در ایران و فوتبال جهان، چه بازیکنانی الگویت بوده اند؟
- الگوی فوتبالی من در ایران علی کریمی و در فوتبال جهان مسی است، فوتبالیستی که به نظرم حتی خیلی بهتر از مارادوناست. البته در ایران، علی دایی را واقعاً دوست دارم و از بازی بازیکنانی نظیر محرم نویدکیا و مجتبی جباری هم خیلی خوشم می آید، بازیکنانی که پا به توپ بوده اند و خیلی خوب پاس می دادند. باز هم می خواهم تأکید کنم که از شخصیت علی دایی خیلی خوشم می آید چون ایشان واقعاً اسطوره فوتبال ایران هستند.
 
* به نظر بارسایی هستی!
- شدیداً بارسایی ام ضمن اینکه عاشق اینیستا و تیم ملی اسپانیا هستم. از بزرگی اینیستا هم همین قدر بس است که بگویم گواردیولا گفته، ژاوی جانشین من است و اینیستا جانشین ما دو نفر.

* تو از پاس گل بیشتر لذت می بری یا از گل زدن؟
- این دو مسئله برای من لذت مساوی دارد.

* واقعاً؟!
- چون من فوروارد نیستم این طوری به شما می گویم و در واقع برای یک هافبک تهاجمی مانند من، پاس گل و گل زدن لذتی برابر دارد!

* پرسپولیس پس از سال ها ناکامی در کسب عنوان قهرمانی، در لیگ امسال قهرمان می شود؟
- سال قبل، پرسپولیس امتیازات زیادی را از دست داد به همین دلیل قهرمانی را در یک رقابت حساس از دست داد اما امسال تیم بسیار بهتری نسبت به لیگ قبل دارد و با قدرت می گویم پرسپولیس قهرمان لیگ می شود البته تنها رقیب ما برای کسب عنوان قهرمانی فقط تراکتور است اما ما بر این تیم هم با کمک هواداران، مربی ممتاز و بازیکنان مان غلبه می کنیم.

* چه عاملی باعث شده با اطمینان حرف از قهرمانی پرسپولیس بزنی؟
- هماهنگی بالای بازیکنان و تک تک بازیکنانی که در پرسپولیس من می بینم که هر کدامشان خودشان یک تیم هستند و عامل دیگر حضور خود برانکو و ثبات تیمی و نتیجه گیری است که در تیم مان می بینم. جدا از این مسائل وقتی چند دقیقه با آقای طاهری حرف زدم، صداقت و دلسوزی را در کلمات و صحبت های ایشان متوجه شدم.

* از رقم قراردادت بگو.
- امسال ۳۰۰، سال بعد ۶۶۰ و سال سوم ۸۰۰ میلیون؛ یعنی بابت دو فصل و نیم مبلغ قراردادم با پرسپولیس یک میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان می شود.

* قرارداد امسالت با ماشین سازی چقدر بود؟
- ۸۵۰ میلیون تومان که البته ۶۰۰ میلیون آن را برای رضایتنامه ام به گسترش دادم و وقتی نیم فصل از ماشین جدا شدم فقط ۵۰ میلیون از این تیم گرفتم، شاید بعضی ها باور نکنند اما من زیاد دنبال پول نیستم!

* تو سابقه بازی مقابل تماشاگر زیادی را هم داری؟
- در تراکتور که بودم تماشاگران زیادی برای تماشای بازی های ما به ورزشگاه می آمدند و حتی گاهی اوقات تماشاگران ما روی کوه های کناری ورزشگاه تبریز هم می نشستند، مثلاً در بازی تراکتور با نفت تهران، بالای ۸۰ هزار تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند. اتفاقاً تماشاگر زیاد بیاید، اصلاً استرس نمی گیرم و انگیزه و روحیه ام دوچندان می شود.

* از خانواده ات بگو، آن ها پرسپولیسی هستند؟
- من یک خانواده کم جمعیت دارم. اهل بناب هستم، پدرم مهندس عمران، مادرم پزشک و برادرم هم دانشجوی داروسازی در کشور ترکیه است. پدرم شدیداً پرسپولیسی است، کسی که نقش غیر قابل انکاری در پرسپولیسی شدنم داشت.

* در ماشین سازی با چه بازیکنانی خیلی رفاقت داشتی؟
- من خیلی با آندو، مهرداد بایرامی، پیام صادقیان و کامدار رفیق بودم.

* از این موضوع عجیب حرف بزن که چرا این قدر دیر به فوتبال آمدی؟
- من بچه مهرآباد بناب هستم، چون پدر و مادرم، مهندس و دکتر هستند، تأکید بسیاری بر درس خواندنم داشتند. به همین دلیل من هم در مدرسه تیزهوشان درس می خواندم و وقتی ترم ۴ رشته مهندسی عمران بودم، درسم را رها کردم و به سربازی رفتم اما الان دوباره دانشجوی کارشناسی تربیت بدنی هستم تا درسم را هم ادامه دهم، البته اینجا باید توضیح بدهم که پدر و مادرم خیلی دوست داشتند من دکتر شوم اما چون از رشته علوم تجربی و کلاً حفظیات خوشم نمی آمد و به ریاضی علاقه داشتم به رشته عمران رفتم و آن هم که نصفه کاره رها شد!

* پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا، قهرمان نشده، امسال در آسیا طلسم شکنی می کنید؟

- به نظرم اتفاقاً در بین نمایندگان ایران در آسیا، پرسپولیس تنها تیمی است که می تواند موفق باشد. ما برای آسیا برنامه خاصی داریم، عناصر دفاعی و گلرمان استثنایی هستند، در فاز حمله بازیکنان خیلی خوبی داریم و در کنار همه این ها برانکویی را داریم که تجربه بین المللی بسیار خوبی دارد، وقتی همه این ها را در کنار هم قرار می دهم به این نتیجه می رسم که پرسپولیس تنها تیم ایرانی است که بیشترین شانس را برای موفقیت در آسیا دارد و می تواند طلسم شکنی کند.

* در مورد دربی حرف خاصی نداری و اصلاً اگر در دربی به استقلال گل بزنی چه مدل شادی ای ارائه خواهی داد؟

- مطمئن باشید اگر گل بزنم شادی خاصی رو می کنم. شادی گل های من هم همیشه با منظور بوده!

* چطور، بیشتر توضیح می دهی؟
- گلی که با ماشین سازی به استقلال زدم، دو چشمم را بعد از گل نشان دادم تا به آن هایی که ذهن رسول خطیبی را نسبت به من بد کرده بودند، بگویم به بازی من بیشتر دقت کنند. در زمان تونی هم ذهن این مربی را نسبت به من بد کرده بودند، چون در بازی با صبا و نفت مسجدسلیمان گل زده بودم اما بعد از آن به یکباره وقتی تونی مرا به زمین فرستاد، در بازی آسیایی مان با نسف کارشی گل زدم و یک بار دیگر هم به الاهلی گل زدم و طوری شادی گل کردم تا به آن هایی که آدرس اشتباه و راهنمایی بد به تونی کرده بودند خیلی چیزها را بفهمانم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Mahdi MBMahdi MB :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 12:39 بعد از ظهر

  طرفدارای سوراختور این مصاحبه رو بخونن آتیش میگیرن تقصیر خودشونه نباید تیمشونو با بزرگترین تیم آسیا مقایسه کنند

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 01:10 بعد از ظهر

  دربی گل زدی 6نشون بده که بدجورکیسه هارومیسوزونه

 • فقط پیام فقط پیامفقط پیام فقط پیام :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 01:14 بعد از ظهر

  مطمئنم تو پرسپولیس ب روزای اوجت برمیگردی

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 05:35 بعد از ظهر

  سامان جان خوش اومدی...عزیز اوغلان...ایشالا گل قهرمانی را با پاس رامین میزنی....اصلا تکنیکت برای بازی کردن در پرسپولیس میخوره...شادباشی اینیستا خوش گلدین

 • مهدی کاظمیمهدی کاظمی :
  یکشنبه, 19 دی 1395 - 05:43 بعد از ظهر

  دمت گرم..با انگیزه ای که داری به یقین موفق خواهی بود

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب