پیش بینی بت 940
پیوس: غیبت مسئولان پرسپولیس در تشییع سیدعلیخانی توهین به پیشکسوتان بود / آقایان! فوتبالی نیستید و کار را رها کنید

پیوس: غیبت مسئولان پرسپولیس در تشییع سیدعلیخانی توهین به پیشکسوتان بود / آقایان! فوتبالی نیستید و کار را رها کنید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ یک از مسئولان باشگاه در مراسم تشییع پیکر مرحوم علیخانی حاضر نشد و این کار آنها یک بی احترامی به خانواده این مرحوم و همه پیشکس... 3 out of 5 based on 10 ratings.

پیوس: غیبت مسئولان پرسپولیس در تشییع سیدعلیخانی توهین به پیشکسوتان بود / آقایان! فوتبالی نیستید و کار را رها کنید

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 2089 ] چهارشنبه, 22 دی 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • پیوس: غیبت مسئولان پرسپولیس در تشییع سیدعلیخانی توهین به پیشکسوتان بود / آقایان! فوتبالی نیستید و کار را رها کنید

پیوس: غیبت مسئولان پرسپولیس در تشییع سیدعلیخانی توهین به پیشکسوتان بود / آقایان! فوتبالی نیستید و کار را رها کنید

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ یک از مسئولان باشگاه در مراسم تشییع پیکر مرحوم علیخانی حاضر نشد و این کار آنها یک بی احترامی به خانواده این مرحوم و همه پیشکس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس گفت: هیچ یک از مسئولان باشگاه در مراسم تشییع پیکر مرحوم علیخانی حاضر نشد و این کار آنها یک بی احترامی به خانواده این مرحوم و همه پیشکسوتان پرسپولیس است.
فرشاد پیوس در گفت وگویی، درباره جذب سروش رفیعی، پیراهن شماره هفتی که به این بازیکن رسید و عدم حضور مسئولان باشگاه پرسپولیس در خاکسپاری پیشکسوت مطرح این باشگاه، صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

سروش رفیعی پس از کش و قوس های فراوان به پرسپولیس پیوست. نظر شما درباره این بازیکن و آمدنش به این تیم چیست؟
رفیعی بازیکن خوب و مؤثری است، اما بازیکنی که بخواهد در پرسپولیس خوب باشد باید خیلی زحمت بکشد. البته شنیده ام که او شماره 7 را به تن می کند که باید بگویم این مسئله توقع را از او زیاد خواهد کرد؛ چراکه پیراهن اسطوره ای را می پوشد که در سخت ترین روزها مربی و بازیکن این تیم بوده و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است. به نظرم رفیعی باید خیلی کار کند و به حاشیه نرود تا بتواند در پرسپولیس عملکرد خوبی داشته باشد.

اینکه شماره 7 را به رفیعی داده اند به نظر شما انتظارات را از این بازیکن بیش از حد نمی کند؟
حتماً توانایی داشته که این شماره را پوشیده است، اما این بازیکن باید بداند چقدر زحمت کشیده شده تا شماره 7 پرسپولیس به این اهمیت رسیده است. من نمی دانم باشگاه چرا این شماره را به او داده، اما با این شماره او باید همیشه یک بازیکن فیکس باشد؛ هرچند که با حضور بازیکنانی مثل محسن مسلمان، فرشاد احمدزاده و وحید امیری کار برای فیکس شدن رفیعی خیلی سخت است.

به نظر شما بهتر نبود که شماره 7 به بازیکن تازه وارد داده نمی شد؟
با نظر شما موافقم. به طور مثال مهدی طارمی شماره 17 که سال ها بر تن من بود را می پوشید که البته برایش سخت بود و آن را پس داد، چون انتظارات از صاحب این شماره بسیار زیاد است. واقعاً در پرسپولیس پوشیدن شماره هایی مثل 5، 6، 7، 8 و حتی 17 کار بازیکن را سخت می کند چون مردم از این شماره ها خاطره دارند و کسی که این شماره ها را بر تن می کند باید آن قدر خوب باشد که خاطرات بازیکنان گذشته را تکرار کند.

روز دوشنبه مراسم خاکسپاری مرحوم کاظم سیدعلیخانی پیشکسوت مطرح باشگاه پرسپولیس که 10 سال پیراهن این تیم را پوشیده بود برگزار شد اما هیچ مسئولی از سوی باشگاه در این خاکسپاری شرکت نکرد.
واقعاً بی احترامی بزرگی از سوی مسئولان باشگاه به پیشکسوتان باشگاه انجام شد، آقایان نمی دانند که سیدعلیخانی چه کسی بوده و البته حق هم دارند، چون فوتبالی نیستند. کاظم وقتی از زمین بیرون می آمد، جانی نداشت چون با تمام توان در زمین می دوید و می جنگید، اما هیچ مسئولی از سوی باشگاه، هیأت مدیره و حتی روابط عمومی باشگاه به این مراسم نیامد. به خدا هیچ کجای دنیا این طور نیست که مسئولان یک باشگاه این قدر به پیشکسوتان بی اهمیت باشند. آقایان بگویند چکاری مهم تر از اینکه در خاکسپاری یک پیشکسوت شرکت کنند؟ جا دارد که از مردم تشکر کنم که جمعیت بسیار زیادی برای این خاکسپاری آمد و واقعاً من فکر نمی کردم این همه انسان با عشق به این مراسم بیاید. آقایان بدانند این میزها به هیچ کس وفا نمی کند و خیلی افراد بزرگ تر از اینها به باشگاه آمدند و رفتند و هیچ ردی هم از آنها باقی نمانده است. سیدعلیخانی فقط توجه می خواست، اما او از این بی توجهی ها دق کرد.

فکر می کنید چرا مسئولان باشگاه به این مراسم نیامدند؟

باید بگویم که آقایان فوتبالی نیستند، از طرف دیگر افرادی کنار باشگاه قرار گرفته اند که فقط فکر خوردن هستند و هیچ کاری به جز این انجام نمی دهند. ای کاش روزی پرده ها بیفتد و مشخص شود که برخی بازیکنان مثل این اوکراینی ها چطور به پرسپولیس آمدند. این مسائل سم است و نمی دانم چرا مسئولان سکوت کرده اند. به نظر من وزیر ورزش باید به این مسئله ورود کند که چرا یک سری افراد دوست و رفقای خود را به باشگاه می آوردند و به آنها پست و مقام می دهند. برای من جالب است که حتی اعضای هیأت مدیره که دو پیشکسوت هم در آن حضور دارند به این مراسم نیامدند. آقایان بدانند که این شتری است که در خانه هر کسی می خوابد. روی صحبت من به طاهری و دوستانش است؛ آقایان باشگاه را رها کنید و کار را به دست فوتبالی ها بدهید. حالا شما فکر کنید که این آقایان در مراسم سوم یا هفتم سیدعلیخانی شرکت کنند، آیا ناراحتی خانواده آنها جبران می شود؟ باور کن خانواده این مرحوم از اینکه مسئولان باشگاه به خودشان زحمت ندادند تا بهشت زهرا بیایند واقعاً ناراحت و گله مند هستند.

واقعاً از نظر شما که حتی خارج از کشور هم فوتبال بازی کرده اید، آیا باشگاهی پیدا می شود که به پیشکسوتانش این قدر بی توجهی کند؟
باور کنید هیچ باشگاهی در دنیا این طور نیست. من در الاهلی قطر بازی کردم و حتی آنجا آقای گل شدم. بعد از این همه سال هنوز هم که به قطر می روم کلی من را تحویل می گیرند، اما اینجا مسئولان فقط شعار می دهند. ما فقط دلخوش به هواداران و رسانه ها هستیم، باور کنید کلی تماس و پیام بابت تولدم از سوی هواداران و رسانه ها داشتم که از همه آنها ممنون هستم، اما آیا کسی از باشگاه پرسپولیس اصلاً می داند که فرشاد پیوس چه روزی به دنیا آمده تا یک پیام تبریک به او بدهند؟ ما که نیاز به چیزی نداریم و فقط احترام و توجه لازم داریم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  چهارشنبه, 22 دی 1395 - 12:37 بعد از ظهر

  هر روزنامه یا رسانه ای که دنبال حاشیه درست کردن برای پرسپولیس سراغ سه نفر می تونه بره؛ پیوس، شاهرودی و عربشاهی
  اینا چرا اینطوری هستن؟؟؟؟
  حتی درخشان هم بهتر از اینا مصاحبه می کنه

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  چهارشنبه, 22 دی 1395 - 12:55 بعد از ظهر

  جان اون پسرت که عزیزه برات بیخیال این حرفا شین....
  یعنی چی این چرندیات و میگین شماها؟؟؟؟ بس کنین.... همه از دکتر طاهری رضایت دارن شما حالا داری مته به خشخاش میزاری ؟؟؟
  ولمون کنین دیگه.... تو فوتبالی.... تو همه چی دون.... تو اسطوره.... تو اصلا کاربلد....
  ول کنین بزارین آب خوش از گلومون پایین بره.... تا میخوایم موفقیت کسب کنیم زرتی میان نخود میشن....

  چند بار اومدی تو لیگ تیم گرفتی هیچ کاری نکردی حالا میخوای بیای مدیریت کنی؟؟؟؟ بیخیال بابا.... برو واس خونه نون بگیر شب بی نون نشین داداش...
  فدای تو

 • omid ashoriomid ashori :
  چهارشنبه, 22 دی 1395 - 04:28 بعد از ظهر

  فرشاد خان پیوس برای من قهرمان دوست داشتنی دوران نوجوانی و روزهای سیاه و سفید جنگ است ولی میخواهم بداند من اول یک پرسپولیسی هستم و بعد دوست دار بازیکنان .
  به نظرم مصاحبه های سریالی ایشون (هرچند حق اظهار نظر برای همه خصوصا پیشکسوتان محفوظ است) بطور خیلی نرم و بطئی هدف ایجاد و افزایش فشار رو روی تیم دنبال میکند
  ماجرای رضاییان ، خوابیدن مهدی طارمی ، لجبازی برانکو (که برای یک مرد 60 ساله محترم وزحمتکش ادبیات مناسبی نیست ) و قهرمانی آسیا خواستن از برانکو که در این مورد برخی رقبا هم با ایشان هم صدا شدن که اگر تیم قهرمان نشود با این همه بازیکن عذری پذیرفته نیست و الخ ...
  ای کاش این فرهنگی که مثال "دیگی که برای من نجوشه ..." است رو کنار میگذاشتیم و یکبار همه با هم برای یک هدف متحد میشدیم .
  در زمانی که بهترین مدیریت ، کادر فنی ، بازیکن و هوادار یکجا جمع شده است
  ببخشید اطاله کلام شد اگر

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب