دربی
محل تبلیغ شما      پیش بینی
پرسپولیس نماینده ایران است؟

پرسپولیس نماینده ایران است؟

پرسپولیس قرار است بعنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. هرگاه تیمهای ایرانی در این رقابتها شرکت می کنند صحبتهائی مبنی بر ملی بودن و نه رنگی بودن... 5 out of 5 based on 27 ratings.

پرسپولیس نماینده ایران است؟

نويسنده : تورج عاطف بدون نظر بازدید [ 4170 ] پنجشنبه, 23 دی 1395
:: مقالات
پرسپولیس نماینده ایران است؟

پرسپولیس قرار است بعنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. هرگاه تیمهای ایرانی در این رقابتها شرکت می کنند صحبتهائی مبنی بر ملی بودن و نه رنگی بودن...

ارتش سرخ دات كام :

پرسپولیس قرار است بعنوان نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا شرکت کند. هرگاه تیمهای ایرانی در این رقابتها شرکت می کنند صحبتهائی مبنی بر ملی بودن و نه رنگی بودن مطرح می شود و به این بهانه بسیاری از اتفاقات فراموش می شود. چون تقویت تراکتور سازی در سال گذشته با جذب همه بهترین هائی که سرباز بودند و کارتهای مشکوک سربازی بهترین فرصت برای نماینده آذربایجان شرقی ایران زمین بود که بتواند بهترین بازیکنان را به تیم خود بیاورد و بی نوا ملوان و دیگر تیمهای نظامی که باید به بهانه شعارهای ملی قربانی شوند. هر چند که روی سکوهای طرفداران تراکتور سازی شعارهای غیر ملی فراوان بود. همان کارتهای تقلبی که باعث شد فولاد با آن بازیکنان قهرمان ایران شود و هیچگاه این تیم مجازات نشد در حالیکه تیمهائی چون یوونتوس و ... بخاطر رفتارهای غیرقانونی به دستهای پایین تر سقوط کردند و عناوین آنها پس گرفته شد. اما خوب پرسپولیس بود و مظلومیت!

امسال پرسپولس نماینده ایران است چون ذوب آهن و استقلال خوزستان و احتمالا استقلال تهران اگر بتواند از سد السد بگذرد و تیمهای متمول ایران یعنی تراکتورسازی و سپاهان اصفهان و تیمهای خودرو سازان در این رقابتها نیستند. قاعده تلاش برای تقویت تیمهای باشگاهی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا نه تنها در آغاز فصل که در نیم فصل هم به نفع تیمهای حاضر در این رقابتها بجز نماینده پلی آفایران وجود نداشت. تیم استقلال خوزستان سرمربی اش به دنبال پولهای صنایع فولاد ایران رفت و بازیکنی چون کولیوالی را هم با خود برد و عملا به تیم استقلال خوزستان ضربه زد. تیم گسترش تبریز هم خسوس را گرفت تا شعار ملی کشک باشد. در تیم پرسپولیس شاهد بودیم بسیاری از بازیکنانی که این تیم می خواست به تیمهای رقیب رفتند و جالب اینجا است که هر روز ضربه های جدیدی به این تیم زده می شود که در صدر آن برگرداندن 7 ملی پوش پرسپولیس با بدترین رفتارهای ممکن از اردوی تیم ملی بود. به دنبال آن شاهد بودیم که جناب آذری مدیرعامل ذوب آهن بحث کهنه خق رشد مسلمان را در حالی عنوان می کند که او عملا در ذوب آهن نابود شده بود. عبدالله ویسی سرمربی تیم سپاهان خیلی راحت با این که می توانست شجاع خلیل زاده را به خاطر نیم فصل اضافه خدمت نگاه ندارد اما نگاه داشت تا او مجبور به تمدید قرارداد شود. از تبریز خبرهای جالب تری رسید. این تیم با ترفندی عالیشاه و نورالهی را از پرسپولیس به نوعی به سرقت برد و حتی قرار بود به گفته جناب مدیرعامل این تیم سروش رفیعی اضافه خدمت بخورد تا به پرسپولیس نرود و امروز صحبت اعتراض تیم فولاد اهواز است. تیمی که در زمان محلوجی و عابدینی به همت کمک های بی شمار تیم پرسپولیس توانست از تیم جنوب اهواز تبدیل به فولاد امروز شود. این آقایان هم با ادعهای پوچ خواهان 38 روز بازی سروش در تیمشان شده اند که لابد بعد از 38 روز هم مجبور بشود بماند. می پرسیم پرسپولیس نماینده ایران است؟ این همه بغض و حسادت را به چه حسابی می توان گذاشت؟ برای این فوتبال و این طرز فکر باید افسوس خورد که این تیمها حاضرند برای ضربه زدن به پرسپولیس دست به هر تلاش نابخردانه ای بزنند. پرسپولیس باید در داخل بیشتر از حریفان اماراتی و عربستانی و قطری بجنگند. جنگی در بیرون میدان فوتبال و در افکار پر بغض حریفان داخلی اش. افسوس و صد افسوس.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در بازی برابر ذوب آهن چه کسی بود؟
  • 1 - سیدجلال حسینی
  • 2 - سروش رفیعی
  • 3 - علی علیپور
  • 4 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
سیاه جامگان
سیاه جامگان
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : ثامن
داور مسابقه : ؟؟؟
پنجشنبه, 14 اردیبهشت 1396 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
3 - 3
ذوب آهن
ذوب آهن
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : حسن اکرمی
شنبه, 9 اردیبهشت 1396 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی18
2وحید امیری6
3کمال کامیابی نیا4
4رامین رضائیان4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب