بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
پیوس: برنامه ام نشستن روی نیمکت پرسپولیس ظرف دو سال آینده است / هر بازیکنی بد باشد انتقاد می کنم، طارمی باشد یا رفیعی
-7
3
10

پیوس: برنامه ام نشستن روی نیمکت پرسپولیس ظرف دو سال آینده است / هر بازیکنی بد باشد انتقاد می کنم، طارمی باشد یا رفیعی

آقای گل پرسپولیس گفت: «سال 1392 و بازی هیروشیما بود که من محروم شدم یکی از ظالمانه ترین تصمیماتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفت تا محروم شوم.»  آقای گل! ... 2 out of 5 based on 13 ratings.

پیوس: برنامه ام نشستن روی نیمکت پرسپولیس ظرف دو سال آینده است / هر بازیکنی بد باشد انتقاد می کنم، طارمی باشد یا رفیعی

پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:23 بعد از ظهر - 12 January 2017
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • پیوس: برنامه ام نشستن روی نیمکت پرسپولیس ظرف دو سال آینده است / هر بازیکنی بد باشد انتقاد می کنم، طارمی باشد یا رفیعی

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس14 نظرات [ 7499 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 86445لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_86445/

ارتش سرخ دات كام :

آقای گل پرسپولیس گفت: «سال 1392 و بازی هیروشیما بود که من محروم شدم یکی از ظالمانه ترین تصمیماتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفت تا محروم شوم.»
 آقای گل! لقبی که با او معنا پیدا کرد. قد و قامتش آنچنان بلند نبود اما سرطلایی هم به او می گفتند. فرشاد پیوس بدون شک یکی از ماندگارترین بازیکنان تاریخ باشگاه پرسپولیس است.
آرزویش را مربیگری در پرسپولیس می داند. آقای گلی که هم اتاقی با مجتبی محرمی، یکی از بهترین دوران زندگی اش است. فرشاد آقای گل 56 ساله شد تا از ریز و درشت زندگی اش حرف بزند.
بیست و دوم دی ماه هر سال بهانه ای می شود برای مصاحبه با فرشاد آقای گل. بازیکنی که روز تولدش را همچون هوادارانش خیلی دوست دارد. پیوس سفره دلش را باز کرد تا در روز تولدش میزبان حرف های داغ و بکر او باشیم. صحبت هایی که خواندنش خالی از لطف نیست:

* پِیوَس را به شفیع و کوثری گفتم نگویید. من پیوس هستم
اوایل بازی در پرسپولیس، آقای شفیع و کوثری می گفتند "پِیوَس"! از آنها خواستم تا همان پیوس بگویند که خوشبختانه همین هم شد.

* از ته دل خوشحالم
بیست و دوم دی ماه همیشه برای من شگفت انگیز بوده است. شاید مقداری خودخواهی باشد. اما واقعا از اینکه دی ماهی هستم خوشحالم. امسال هم مثل تمام سال ها از طریق رفقای نازنینم سوپرایز شدم.
حس خیلی خوبی است وقتی بدانی بیست و دوم دی ماه هر سال غریبه و آشنا یادت می کنند. از تمام کسانی که من را از یاد نبردند و تولدم را تبریک گفتند تشکر می کنم.

* از زندگیم راضی ام
شاید اگر بخواهم زندگیم را مرور کنم باید بگویم رضایت کامل نسبت به تصمیمات شخصی و فوتبال که گرفتم دارم. در هر تصمیمم احساس می کنم چیزی فراتر از عقل بوده است.
مثلا آمدن به پرسپولیس را فقط و فقط تقدیر خداوند می دانم. بازی برای تیم ملی هم آرزویی بود که توانستم به آن برسم. خوشبختانه در زندگی شخصی ام خانواده خیلی خوبی دارم. همسر و فرزندانم سرمایه های زندگیم هستند. از لحظه های که با آنها هستم لذت می برم.

* بهترین خاطره فوتبالی
وقتی با پرسپولیس قهرمان آسیا شدیم حس خیلی خوبی داشتیم. یک بار هم با پیراهن تیم ملی برابر کره شمالی بازی کردیم که توانستیم دو بر صفر ببریم. در آن بازی یک گل زدم و فکر می کنم یکی از بهترین گل هایی بود که توانستم به ثمر برسانم.

* بهترین خاطره شخصی
امروز وقتی داشتم به این موضوع فکر می کردم واقعا چیزی جز سلامتی خودم و خانواده ام به ذهنم نرسید. خوشحالم هنوز هم سایه پدر و مادرم را بالای سرم دارم.

* هم اتاقی با مجتبی، دنیای دیگری بود
وقتی در پرسپولیس تیم ملی بودم بیشتر اوقات با مجتبی محرمی و کرمانی مقدم و عاشوری هم اتاق بودم. دورانی که با مجتبی به اردو می رفتیم خیلی خاص بود. آن زمان شبانه روز با هم بودیم همه چیز همدیگرو می دانستیم. مجتبی یکی از بامعرفت ترین هم اتاقی هایم بود. روزهایی که با مجتبی شب می شد دنیای دیگری داشت.
 
* تیم ملی آن زمان سالم بود
خیلی ها می گویند در تیم ملی دهه هفتاد بعضی از بازیکنان اهل دود و دم بودند. به جرات می توانم بگویم هیچ بازیکنی در آن برهه زمانی سراغ چنین مسائلی نبود. اصلا کسی جرات نداشت سمت قلیان و سیگار برود.
من با فوتبالیست های الان کاری ندارم. ولی کاملا حس می کنم زندگی فوتبالی همبازیانم کاملا سالم تر از برخی از بازیکنان فعلی بود.

* بدترین خاطره
سال 1392 و بازی هیروشیما بود که من محروم شدم یکی از ظالمانه ترین تصمیماتی که کنفدراسیون فوتبال آسیا گرفت تا محروم شوم.

* هیچ وقت پرسپولیسی شدنم را فراموش نمی کنم
 شوهر خواهرم عاشق پرسپولیس بود. او باعث شد تا من دو بار به امجدیه برویم و بازی های پرسپولیس را ببینم. از همان بچگی پیراهنی را می پوشیدم که پرسپولیس بر تن داشت. عشق علی پروین و همایون بهزادی من را پرسپولیسی کرد. اما حضورم در این تیم کاملا اتفاقی بود.
تقدیر باعث شد تا علی پروین یکی از آخرین بازی هایم را زمانی که به عنوان سرباز برای نیروی هوایی بازی می کردم بیاید و ببیند. در آن بازی که مقابل بنیاد شهید انجام دادیم گل زدم. قشنگ یادم است داشتند در رختکن لباس هایم را عوض می کردم که مربیانم آمدند و گفتند علی پروین از تو خوشش آمده و می خواهد تو را ببیند.
فردای همان روز به نمایشگاه اتومبیل علی آقا رفتم که گفت تو را می خواهم. تا هفته بعد باید به پرسپولیس بیایی. واقعا نمی دانستم از خوشحالی چیکار کنم. قشنگ یادم است که تا آخر شب از همان خیابان عارف مصافت حدود 5 -6 کیلومتری را پیاده آمدم.
اولین قراردادم بیست هزار تومان بود همان سالی که به پرسپولیس آمدم علی آقا گفت مثل بقیه بازیکنان به تو پول می دهیم. همه بیست هزار تومان می گیرند تو هم باید همین قدر بگیری. البته این پول را تقریبا ماهیانه حدود پانصد الی ششصد تومن می گرفتیم.
 
* با چنگال تلویزیون روشن می کردیم
در اردوهای تیم ملی معمولا شب ها مربیان سیم تلویزیون را برمی داشتند من و مجتبی هم چنگال به دست اتصال تلویزیون به پریز برق را ایجاد می کردیم. واقعا یادش بخیر. صدای تلویزیون را جرات نمی کردیم زیاد کنیم تا مبادا مربیان تیم ملی بفهمند.

* آرزویم نیمکت پرسپولیس است
برنامه ریزی کردم تا ظرف دو سال آینده روی نیمکت پرسپولیس بنشینم. فکر می کنم توانایی لازم برای این پست پردردسر را دارم.

* پرسپولیس برانکو فوق العاده است
انصافا پس از سال ها که بازی پرسپولیس را می بینم لذت می برم. برانکو توانسته است این تیم را متحول کند. مطمئنم اگر اتفاق خاصی نیفتد پس از سال ها در لیگ قهرمان می شود و در آسیا نیز پیشرفت خوبی خواهد داشت.
 
* رفیعی با شماره 7 کار سخت تری دارد

سروش رفیعی یکی از بهترین بازیکنانی است که وارد پرسپولیس شد. تنها باید حواسش را جمع کند تا اسیر حاشیه ها نشود. هیچ تیمی مثل پرسپولیس و استقلال نیست. هواداران این تیم انتظارات فراوانی از بازیکنان خود دارد.
گویا قرار است پیراهن سلطان را هم بپوشد. قطعا این شماره برایش حساسیت های زیادی را به وجود می آورد. شماره ای که سالیان سال بر تن اسطوره باشگاه بوده است و اگر رفیعی نتواند انتظارات را برآورده کند قطعا با علی پروین که صاحب این شماره و افتخارآفرین این باشگاه است مقایسه می شود.
 
* باز هم از طارمی انتقاد می کنم
من برای این پرسپولیس خون دل خورده ام. قطعا اگر باز هم ببینم بازیکنی در حد و توانایی های خودش ظاهر نشده باشد از او انتقاد می کنم. چه طارمی باشد و چه رفیعی.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:35 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  43
  17

  شما بعنوان سرمربی چند تا تیم رو تا الان فرستادی دسته پایین تر؟

 • meysam Gheisar meysam Gheisar :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:44 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  35
  3

  یا اباالفضل . اینا موفقیت برانکو رو دیدن فک می کنن به همین سادگیه. برانکو سالها تجربه کسب کرده به اینجا رسیده. کاش میشد تا ابد هیچ پیشکسوتی. رو نیمکت پرسپولیس نشینه. کم زجر کشیدیم از دست درخشان و دایی و استیلی و..... . تو رو خدا دست از سر تیم بردارین

 • دارا توانمند دارا توانمند :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:47 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  39
  1

  با تمام احترام به ارزو و هدف شما ما خواهان این هستیم تا زمانی که برانکو توانایی بدنی را دارا هست سرمربی تیم ما باشد.
  بعد میگی دو سال دیگه یعنی انتظار داری تا دو سال دیگه برانکو در پرسپولیس نباشه.
  همه میدونیم که امثال تو شاهرودی این همه مصاحبه میکنید تا جلوی قهرمانی پرسپولیس با یک مربی خارجی را بگیرید
  قهرمانی پرسپولیس با برانکو یعنی امثال شما رنگ مربیگری را در پرسپولیس نخواهید دید
  این روند نه تنها برای پرسپولیس صدق میکند بلکه برای باقی تیم ها هم هست
  امسال قلعه نویی برای اثبات خودش باید قهرمان بشه وگرنه دیگه رنگ مربیگری را نمیبینه و برای قهرمانی رفته یک دستیار خارجی اورده که تمام بار فنی تراکتور مدیون همین مربی پرتغالی هست.
  ما تجربه امثال درخشان و استیلی و دایی و پیروانی و .... را داریم و مربی ایرانی با این سطح از دانش به درد ما نمیخوره تنها مربی ایرانی که لیاقت بیشتری داره فقط یحیی گل محمدی هست.
  فعلا برانکو هست و همه راضی هستند و در هر صورت ازش حمایت میکنیم بعد از برانکو سرتن چوک هست و سپس بقیه مربی های خارجی و سپس یحیی .
  البته ارزو میکنم که دنبال فوتبال روز بری و بهترین بشی اما روند مصاحبه هات نشون میده که تو داری راه درخشان را میری و هیچ وقت مصاحبه بعد از بازی نفت فصل قبل را فراموش نمیکنیم.
  فقط فقط حمایت از برانکو

 • omid ashori omid ashori :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:48 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  29
  2

  آهاااااااااااا .. حالا فهمیدیم دلیل مصاحبه ها گذاشتن فشار رو تیم .

 • Amin Askari Amin Askari :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:52 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  33
  3

  همین کم مونده تو بیای پرسپولیس و بلایی که منصوریان سر کیسه آورده سر ما بیاری دیگه حوصله حیا کن رها کن واسه تو یکی رو نداریم

 • reza shamshiri reza shamshiri :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:55 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  34
  2

  با تمام احترام ما فعلا برانکو رو تا 10 سال میخواییم داشته باشیم . مثل فرگوسن در منچستر

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:56 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  11
  26

  تولدت مبارک فرشاد گل!هرچی بگه و هرچی باشه اسطوره باشگاهمونه!احترامش واجبه

 • محمدرضا پورصدری محمدرضا پورصدری :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 01:59 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  28
  1

  اگه گذاشتن برانکو کارشو بکنه..

 • omid ashori omid ashori :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:03 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  20
  4

  البته باعث بسی افتخار که پیشکسوت ما سرمربی تیممون باشه ولی نه از راه مصاحبه سریالی ، کاش بجاش یه دوره آموزشی یا observation تو آلمان یا انگلیس میرفتی و سطح فنی خودتو بالاتر میبردی ،این برنامه بهتریه بنظرم .ما هم کمتر حرص میخوردیم

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:06 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  17
  4

  آرزو بر جوانان !!! عیب نیست

  فقط امیدوارم تا اونروز رزومبه ای حداقل در حد برانکو برا خودت جمع کرده باشی !

 • حمید پرسپولیسی حمید پرسپولیسی :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 03:02 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  15
  4

  چقدر این یارو مصاحبه میکنه بکش بیرون از پرسپولیس دیگه اه عشق مصاحبه ای

 • ناشناس ناشناس :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 03:25 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  0

  این که برنامه ی همه پیشکسوتانه ، نه فقط شما

 • مهدی پرسپولیسی مهدی پرسپولیسی :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 07:50 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  0

  فرشادجان بنظرم برنامت کمی ایراد داره شایدم اشتباه تایپی شده چون حداقل تا 20سال دیگه ما مربی ایرانی نمیخوایم مگه اینکه یکی پیدا بشه بره کلاسهای پیشرفته مربیگری مثل هاشمیان ومهدوی کیا ودوره های کاملشو بگذرونه نه کلاسهای ده روزه که مشخصه چیزی ازش درنمیاد یکی از کلاسهایی که هاشمیان رفت 6ماه طول کشید بعید میدونم شماها حاضر بشید همچین کلاسی برید

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب