پیش بینی بت 940
برانکو: بازیکن با بشکن زدن هماهنگ نمی شود / با دو مهاجم بازی می کنیم

برانکو: بازیکن با بشکن زدن هماهنگ نمی شود / با دو مهاجم بازی می کنیم

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان سایپا تیم توانایی خود را مقابل ماشین سازی پس از خوردن دو گل نشان دادند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقاب... 5 out of 5 based on 17 ratings.

برانکو: بازیکن با بشکن زدن هماهنگ نمی شود / با دو مهاجم بازی می کنیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 6 اظهار نظر بازدید [ 16275 ] پنجشنبه, 23 دی 1395
:: خبر ویژه
برانکو: بازیکن با بشکن زدن هماهنگ نمی شود / با دو مهاجم بازی می کنیم

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان سایپا تیم توانایی خود را مقابل ماشین سازی پس از خوردن دو گل نشان دادند. برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقاب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم پرسپولیس گفت: بازیکنان سایپا تیم توانایی خود را مقابل ماشین سازی پس از خوردن دو گل نشان دادند.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: بازیهای برگشت را با مسابقه با سایپا در خانه شروع می کنیم. این تیم بازی بسیار خوبی را مقابل ماشین سازی به نمایش گذاشت. بازیکنان سایپا تیم توانایی خود را مقابل ماشین سازی پس از خوردن دو گل نشان دادند.اضافه شدن بازیکنانی چون لک و پورقاز توانایی این تیم را تا 30 درصد بالا برده است. چیزی که من معتقدم این است که همیشه اولین بازی سخت ترین بازی است به خصوص وقتی مدعی قهرمانی باشید، همه در بازی اول توقع دارند در کنار بازی زیبا نتیجه خوبی را هم کسب کنیم و ما به خوبی از این آگاه هستیم و خود را به خوبی آماده کردیم.

وی تصریح کرد: نوراللهی، عالیشاه از تیم رفته اند و آرام طبع نیز احتمالا به زودی جدا می شود. رحمتی و زاهدی هم که کمتر استفاده شده اند از تیم رفته اند.اما سامان نریمان جهان به تیم اضافه شده است همچنین سروش رفیعی که هر دو بازیکنان با کیفیتی هستند در بازی فردا هم رامین رضائیان به دلیل درد کمر در ترکیب حضور ندارد. من از توانایی فنی بازیکنان رضایت دارم و انتظار دارم کیفیت تیم بالا برود بخصوص در بخش حمله. بخش میانه زمین را با وجود نفراتی که داریم می توانیم در اختیار بگیریم. در حال حاضر با نفرات جدیدی که داریم هم هافبک نفوذی خوب داریم و هم بازی ساز. با کمال، سروش، محسن و فرشاد و سامان رقابت بسیار خوبی در میانه زمین بر قرار است و من قبلا گفته ام هدف ما زیباتر بازی کردن و موثر بودن و زدن گل بیشتر است.

برانکو در باره اضافه شدن یک مدافع عراقی به تیم اظهار داشت: ما درباره بازیکنانی که عضو تیم ما نیستند صحبت نمی کنیم. می توانم بگویم این جزو مسائل محرمانه باشگاه است و تا وقتی که این بازیکن اضافه نشده است صحبتی نمی کنیم. همانطور که تا وقتی سروش و سامان قراداد خود را امضا نکردند در باره آنها صحبتی نکردیم. اما فصل نقل و انتقالات ادامه دارد و طبیعی است که یکی دو بازیکن دیگر بگیریم.

سرمربی پرسپولیس درباره جذب عباس زاده گفت: من به او تبریک می گویم که آقای گل لیگ یک است. قطعا کیفیت بالایی دارد اما من در این شرایط به بازیکنانی چون طارمی، ولادیمیر و سایر مهاجمان خود اولویت می دهم و به همین خاطر قصد جذب وی را نداشتم.

برانکو در ارتباط با تعداد زیاد ستارگان پرسپولیس بیان داشت: پرسپولیس همیشه ستارگان داشته و خواهد داشت وهمیشه به دنبال ستارگان خواهد بود. اما ستارگان واقعی همیشه در خدمت تیم هستند و تنها در این شرایط است که به آنها می توان لقب ستاره داد. برای ما اهمیت زیادی دارد که نیمکت قدرتمندی داشته باشیم زیرا حداقل 23 بازی پیش رو د اریم و برنامه بازیها هم بسیار فشرده است.

وی درباره حضور رفیعی در ترکیب اصلی و احتمال تغییر تاکتیک در تیم تصریح کرد: ما با دو مهاجم بازی می کنیم. به این ترتیب این بهترین روش برای استفاده از بازیکنانی است که در اختیار داریم. ما نسبت به موقعیت هایی که داشتیم گل کافی نزده ایم. نمی خواهم درباره دلایل این مسئله صحبت کنم اما نمی توان بازیکنی را به راحتی پیدا کرد که 25 بازی متوالی بدرخشد و گلزنی کند.

برانکو درباره رامین رضاییان بیان داشت: او به دلیل مصدومیتی که از ناحیه کمر داشت مدتی تمرین نکرد و به همین خاطر از نظر آمادگی مدتی زمان می برد تا به اوج برسد.

سرمربی پرسپولیس گفت: طبیعی است وقتی بازیکنی جدید به تیم اضافه می شود مدتی زمان بخواهد تا با فلسفه باشگاه و هم تیم های خود هماهنگ شود. این طور نیست که بازیکن با یک بشکن زدن با سایرین هماهنگ شود. ما هم دوست داریم هر بازی را با اختلاف 20 گل به سود خود خاتمه دهیم. البته این را به شوخی می گویم ولی برایمان در میدان فرقی نمی کند مثلا در بازی با سیاه جامگان موفق شدیم 3 گل بزنیم. من مربی هستم که دوست دارم تهاجمی بازی کنم. اما بهترین مربی تاریخ دنیا الکس فرگوسن یکبار گفت مهاجمان هستند که بازی را می برند اما مدافعان هستند که جام را فتح می کنند.

وی درباره اختلاف با کی روش اذعان داشت: من با چه کسی اختلاف داشته ام؟ نمی دانم اصلا مشکل چه چیزی است؟ من با کسی دعوا نداشته ام و فقط نظر خود را گفته ام. مثلا یک رسانه نوشته که من آدم بدی هستم ولی من آن رسانه را دوست دارم.

برانکو در خاتمه در پاسخ به سوالی درباره لوکا مودریچ و انتخابش به عنوان بهترین بازیکن کرواسی گفت: او بهترین هافبک دنیاست و 5 سال که بهترین هافبک کرواسی شده است. طبیعی است که وقتی در دنیا بهترین باشد در کرواسی هم بهترین خواهد بود. به مربیگری وی افتخار می کنم و البته باید بگویم که به مربیگری بازیکنانی چون دایی و باقری و مهدوی کیا و کریمی نیز افتخار می کنم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:16 بعد از ظهر

  جذب ترابی مث جذب سروش رفیعی از نون شب هم برای باشگاه واجبه و با جذب ترابی دل تمام هواداران ارتش سرخ خوشحال میشه از مدیران محترم و زحمت کش انتظار و تقاضا داریم ک از جذب ترابی کوتاه و کم نزارن

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:18 بعد از ظهر

  به امید یه پیروزی شیرین وفیکس بازی کردن سروش البته هرچی پروفسور بگه

 • حسین پرسپوليسیحسین پرسپوليسی :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:22 بعد از ظهر

  به اميد حضور پرتعداد هوادار تو ورزشگاه و پيروزی پرسپوليس

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:25 بعد از ظهر

  سلام
  بعید میـدونم به این زودی رفیعی فیکس بشه ،ازروشی که برانکو داره مشخصه که کم کم وارد ترکیب میشه درستش هم همینه ولی امیدوارم هرچه زودتراین اتفاق عملی بشه.

 • Mahdi MBMahdi MB :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:31 بعد از ظهر

  از پروفسور همچین حرفی بعید بود پریموف چیش از عباسزاده بهتره اینهمه بازی کرده چند بازی اخر فیکس بود چه کار مثبتی کرد فقط یه حرکت مثبتشو بگه؟درحالیکه عباس زاده 12گل زده بعضی از کارای برانکو رو واقعا نمیفهمم مثل همین حرفش یا بازی دادن به ربیع خواه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  پنجشنبه, 23 دی 1395 - 02:35 بعد از ظهر

  به امیدبرد

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب