پیش بینی بت 940
ترس ادامه دار کی روش از برانکو: به او قول مربی گری تیم ملی را داده بودند

ترس ادامه دار کی روش از برانکو: به او قول مربی گری تیم ملی را داده بودند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همتای خود در پرسپولیس را فردی حسود خواند و گفت که او می خواسته جایش را بگیرد. بر اساس رده بندی فیفا، تیم ملی ایران برترین تیم آسیا... 1 out of 5 based on 36 ratings.

ترس ادامه دار کی روش از برانکو: به او قول مربی گری تیم ملی را داده بودند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 24 اظهار نظر بازدید [ 13849 ] جمعه, 24 دی 1395
:: خبر
ترس ادامه دار کی روش از برانکو: به او قول مربی گری تیم ملی را داده بودند

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همتای خود در پرسپولیس را فردی حسود خواند و گفت که او می خواسته جایش را بگیرد. بر اساس رده بندی فیفا، تیم ملی ایران برترین تیم آسیا...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران همتای خود در پرسپولیس را فردی حسود خواند و گفت که او می خواسته جایش را بگیرد.

بر اساس رده بندی فیفا، تیم ملی ایران برترین تیم آسیایی بین تیم های ملی فوتبال جهان است. آنها در سال 2016 شکستی متحمل نشدند و در حال حاضر در مکان نخست جدول رده بندی گروه A از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا هستند، جایگاه مناسبی که می تواند تیم ملی را برای اولین بار در تاریخش دو بار متوالی به مرحله پایانی جام جهانی برساند.

کارلوس کی روش اما از سمت سرمربیگری تیم ملی ایران استعفا کرده و اوضاع تیم ملی سردرگم به نظر می رسد، البته این اولین باری نیست که چنین اتفاقی رخ می دهد، هرچند کی روش که در سال 2011 عهده دار هدایت تیم ملی ایران شد، تأکید می کند این بار اوضاع فرق می کند.

سرمربی پیشین رئال مادرید و تیم ملی پرتغال، فدراسیون فوتبال ایران را متهم به این کرده در اجرای برنامه آماده سازی تیم ملی در راه رسیدن به جام جهانی 2018 که در سال 2016 روی آن توافق شد، عاجز است. نامه استعفای او که روز شنبه به فدراسیون فوتبال ایران تسلیم شد، روز دوشنبه از سوی این فدراسیون مورد موافقت قرار نگرفت.

مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران می گوید کی روش به کارش در تیم ملی ادامه خواهد داد. وی در این باره گفته است: با کی روش صحبت کردم و باید تأکید کنم که تیم ملی اولویت ماست. به منظور حمایت بازیکنان از کی روش و تعهدی که آنها به سرمربی خود دارند ما با استعفای کی روش مخالفت می کنیم. در مقطع حساسی هستیم و باید بهترین عملکردمان را برای رسیدن به جام جهانی داشته باشیم.

این البته از نظر کی روش کاملاً بی ربط است. او در گفت وگو با سایت «ESPN FC» گفت: این پاسخ مسائل کلیدی نیست. پرسش در مورد استعفا نیست، من نمی خواهم دیگر در این مورد بحث کنم. قول هایی که داده شده بود عملی نشد، در اجرای همه قول هایی که داده شده بود، تأخیر به وجود آمد یا به تعویق افتاد و "دفعه بعد"، اما در فوتبال دفعه بعدی وجود ندارد. بازی فرداست!

بر اساس گفته کی روش، پس از اینکه ایران از دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2018 روسیه صعود کرد، او در ماه ژوئن 2016 برنامه آماده سازی تیم ملی برای انجام 10 بازی اش در مرحله پایانی انتخابی را به فدراسیون فوتبال ایران تسلیم کرد. یکی از موارد که در برنامه آماده سازی تیم ملی از سوی کی روش گنجانده شده بود، رد شد، اما چیزی که سرمربی پرتغالی ایران از آن به عنوان «پلن (برنامه) ــ B» یاد کرده بود در واقع توسط خود فدراسیون، مربیان، بازیکنان و باشگاه ها مورد تأیید قرار گرفته بود.

با این حال شکاف ها در عهدهای طرفین پدیدار شده است، مشکل اصلی هم رابطه کارلوس کی روش با برانکو است که هر روز بدتر از گذشته می شود. سرمربی اهل کرواسی که ایران را پیش از این به جام جهانی 2006 رساند و اکنون هدایت پرسپولیس، بزرگترین تیم فوتبال ایران را به عهده دارد، اخیراً از اینکه بازیکنانش در اردوی تمرینی تیم ملی ایران حضور پیدا کردند، ابراز نگرانی کرد. آخرین اردوی تیم ملی هفته اول ژانویه 2017 در امارات متحده عربی برگزار شد.

«برانکو ایوانکوویچ خشمگین» در گفت وگو با رسانه های محلی ایران گفت: خودمان را برای بازی های نیم فصل آماده می کنیم، اما کی روش بازیکنان کلیدی ما را به اردوی تیم ملی دعوت کرده، آن هم در شرایطی که پرسپولیس باید خودش را برای حضور در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا آماده کند. اگر ما نتوانیم به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنیم، مسئولش کی روش خواهد بود.

با وجود اینکه هفت بازیکن پرسپولیس در نهایت در میانه اردوی تیم ملی به باشگاه خود بازگشتند، کی روش اتهاماتی را که ایوانکوویچ به وی وارد کرده، نمی پذیرد. او در این باره اظهار داشت: برانکو می گوید تیمش اگر به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا صعود نکند، مقصرش من خواهم بود. لیگ قهرمانان آسیا در تاریخ 23 فوریه آغاز می شود. خیلی از کشورهایی که تعطیلات زمستانی دارند، بازیکنان بومی خود را به اردوی تیم ملی دعوت می کنند تا به نوعی به آنها کمک کنند.

هفته گذشته گزارشی منتشر شد مبنی بر اینکه برانکو ایوانکوویچ که در سال 2010 هم بحث بازگشتش به تیم ملی ایران مطرح بود، کاندیدای سرمربیگری تیم ملی ایران خواهد بود. سرمربی کروات پرسپولیس علاقه اش برای بازگشت به تیم ملی ایران را رد نمی کند و کی روش می گوید شرایط کلی تأثیر منفی روی تیم ملی ایران گذاشته است.

کی روش تصریح کرد: به طور تصادفی یا غیرتصادفی، برانکو کسی است که به او قول سرمربیگری ایران را در زمانی که می خواستم دفعه پیش از سرمربیگری تیم ملی ایران استعفا دهم، داده بودند. ایوانکوویچ فردی حسود و ناامید است که به من توهین کرده است. او نمی تواند تیم ملی را بهانه ای برای اشتباهات خودش کند. چرا او این مسائل را به وجود می آورد؟ برانکو باید با احترام بیشتری رفتار کند.

وی افزود: نزد رئیس فدراسیون فوتبال ایران (مهدی تاج) رفتم و او به من گفت که قدرت لازم برای اجرای برنامه هایی را که از پیش مورد تأیید قرار گرفته بود، ندارد. اگر فدراسیونی به اندازه کافی قدرتمند نیست تا از تیم ملی خود دفاع کند، اوضاع همین می شود. من اینجا چه کار می توانم بکنم؟

کی روش تأکید می کند که ایده و نظری ندارد که چه اتفاقی پس از این خواهد افتاد. در مستطیل سبز تیم ملی در ماه مارس و در بازی های بعدی اش در مرحله انتخابی جام جهانی باید با قطر و چین دیدار کند. با توجه به عملکردی که تیم ملی در این رقابت ها داشته از جمله پیروزی یک بر صفر مقابل کره جنوبی در تهران، جای تعجب دارد اگر ایران به جام جهانی 2018 صعود نکند، اگرچه کی روش 63ساله معتقد است که هنوز کار زیادی برای انجام دادن باقی مانده است.

سرمربی پیشین رئال مادرید در این باره اظهار داشت: صحبت از بازی های مرحله انتخابی جام جهانی است که اصلاً آسان نیست. همه باید بدانند که تیم ملی ایران به خاطر تحریم هایی که با آنها مواجه بوده، سختی های بسیاری کشیده است. این خیلی مهم است که به مردم ایران یادآوری کنیم با وجود این شرایط ترتیب دادن بازی دوستانه سخت است. ما پول لازم برای بازی با تیم های خوب و یا برگزاری اردوهای مناسب را نداریم. نیازی به رقابت با یکدیگر نداریم، ما باید با کسانی خارج از ایران رقابت کنیم.

ممکن است کی روش به جدالش با مسئولان فدراسیون فوتبال ایران ادامه دهد، اما هواداران نگران نیستند و می دانند که کی روش موفق ترین مربی تاریخ تیم ملی ایران است. نه تنها ایران حالا در آستانه دومین صعود پیاپی اش به مرحله پایانی جام جهانی است، بلکه اگر قرعه خوبی هم نصیبش شود، می تواند بهترین شانس را بین تیم های آسیایی برای رسیدن به مرحله حذفی جام جهانی هم داشته باشد. تیم کنونی ایران جوا ن تر از تیمی است که در جام جهانی 2014 آرژانتین را شوکه کرد، اما کنارش از استعداد و تجربه بین المللی بالایی هم برخوردار است.

کی روش در بخش پایانی صحبت هایش اظهار داشت: تیم ملی ایران واقعاً پیشرفت کرده است. ما حالا 11 بازیکن داریم که در لیگ های اروپایی بازی می کنند، اتفاقی که هرگز پیش از این نیفتاده بود. ما چهار سال است که تیم اول آسیا هستیم، این بدین معنا نیست که ما همیشه بهترین هستیم، اما هنوز کار سختی برای انجام دادن در پیش داریم. ما با بازیکنان جوان خوبی که داریم، در حال حاضر در صدر گروه مان در مرحله انتخابی جام جهانی هستیم، دیگر چه انتظاری از ما دارند؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • OMID PERSIOMID PERSI :
  جمعه, 24 دی 1395 - 08:51 بعد از ظهر

  مردک برانکو با پرسپولیس قرارداد داره سال پیش هم قبل از پایان فصل قرارداد برانکو تمدید شد
  اونوقت قول مربی گری تیم ملیو بهش داده بودن؟
  برو گم شو بابا

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:03 بعد از ظهر

  حالاحرص نخورشیرت میخشکه !مردک تو نصف افتخارات برانکورم نداری اونوقت.......!واقعا خنده داره

 • bahman aminibahman amini :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:06 بعد از ظهر

  بیخود کرده ترسوی بزدل
  کفش برانکو رو بە اجدادت نمیدیم
  ترسو البته حق دارە
  روزی 19 میلیون پول میگیره
  بخدا ڕوزی پنج میلیون پول به من بدن ایڕان جز دە تیم میکنم

 • Amir FarAmir Far :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:15 بعد از ظهر

  پس مشخص شد چرا مثه شغال ها هر روز زوزه می کشه )
  بترس و از این ترس بمیر اقای کیروش!
  ولی مطمئن باش ما پرسپولیسی ها نمی ذاریم از تیممون بره برانکو!!! برانکو جاش تو قلب ماست...تو کجایی؟ فقط یه وسیله که بعد از یه مدت فراموش می شی...

 • حجت محمدی پورحجت محمدی پور :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:23 بعد از ظهر

  افتخارات برانکو رو مینویسم افتخارات کی روش رو کسی پیدا کرد حتی یه قهرمانی تو یه تیم درجه n خواهشأ هرکی پیدا کرد بنویسه تو جواب:

  مقام سومی جام جهانی ۱۹۹۸ با کرواسی
  کسب رتبه 15 رنکینگ فیفا و اول آسیا با ایران
  قهرمانی بازی های آسیایی ۲۰۰۲
  مقام سومی جام ملت های آسیا ۲۰۰۴
  قهرمانی مسابقات غرب آسیا ۲۰۰۴
  قهرمانی مسابقات چلنج کاپ آسیا-اقیانوسیه ۲۰۰۳
  صعود به مسابقات جام جهانی ۲۰۰۶
  دینامو زاگرب
  قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتبال کرواسی ۲۰۰۶–۲۰۰۷ ۲۰۰۷–۲۰۰۸
  قهرمانی مسابقات جام حذفی کرواسی ۲۰۰۶–۲۰۰۷
  قهرمانی مسابقات سوپرجام فوتبال کرواسی۲۰۰۶
  شاندونگ لیونگ
  قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتبال چین ۲۰۱۰
  الاتفاق عربستان سعودی
  نائب قهرمانی مسابقات جام حذفی عربستان ۲۰۱۱–۲۰۱۲
  پرسپولیس تهران
  نائب قهرمانی مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران ۲۰۱۵–۲۰۱۶
  زنده باد برانکو

 • Mahdi MBMahdi MB :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:26 بعد از ظهر

  اخه مردک تو چی داری که برانکو بهت حسودی کنه اتفاقا این توئی که به پروفسور حسودی میکنی به محبوبیتش به زیبا بازی کردن تیمش به حمایتهایی که ازش میشه بعدشم کدوم تیم ملی وسط تعطیلات نیم فصل بازیکنارو دعوت میکنه اونم بازیکنایی که اکثرا دعوت نمیشن یا ذخیره هستن وبازیکنان فیکس تو اردو نیستن بدون هیچ بازی تدارکاتی قصد ونیت تو ازین اردو ضربه زدن به برانکو هست که نتونه بازیکناشو آماده کنه بعد ازین پرسپولیس هر5روز یک بازی داره وبدون استراحت همه کارشناسا هم حق رو به برانکو دادن این وسط تو باختی در آخر یه پیشنهاد دارم برات خودتو بیشتر ازین منفور نکن وبا ارتش سرخ درنیفت یادت رفته بازیهای تیم ملی با ده هزار نفر برگزار میشد کاری نکن بعد این بدتر بشه این شور واستقبال از بازیهارو مدیون برانکو وبازی زییای تیمش هستیم که باعث شد تماشاگرا با فوتبال آشتی کنن وگرنه با فوتبالی که تیم ملی بازی میکنه آدم خوابش میبره بهتره بیشتر ازین کش ندی قضیه رو که مثل کش شلوار برمیگرده میخوره تو صورت خودت

 • امیر نیکروشامیر نیکروش :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:45 بعد از ظهر

  مسئوللن باشگاه باید فردا صبح اول وقت، شکایت رسمی خود را از کیروش به اتهام توهین و افترا به مربی پرسپولیس و بر هم زدن تمرکز مربی باشگاه و تشویش اذهان عمومی انجام دهند. برانکو واضح و آشکار در برنامه تلویزیونی اعلام کرد، تمایل به کار در تیم ملی ندارد و میخواهد با پرسپولیس قهرمان باشگاه های آسیا شود، کی گفت، تمایل به کار در تیم ملی دارد؟
  اگر الان از این آقا شکایت نشود، ظلم بزرگی به برانکو و پرسپولیس شده است

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:48 بعد از ظهر

  بابا وا بدین به این فکر کنید پنج ساله کی روش تونسته بود در افکار عمومی و کل فدراسیون و رسانه ها امپراطوری راه بندازه بعد این همه مدت یک فرد محجوب به حیا و موفق و با پشتوانه قوی هواداری جلوش واستاده و برای اولین بار همه رسانه ها و پیشکسوتا کی روش رو مقصر دونستن اونم اینطوری توهم دشمن گرفته تا یه جوری خودش رو خالی کنه و خودشم فهمیده چقدر جایگاهش سست شده پیش مردم

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:50 بعد از ظهر

  اعتراض اعتراض تاج چیکاره?
  چرا دهنشو نمیبنده نمیتونه میبندیم
  ارتش چرا ساکتین باید جلویه کیروش گرفت تا ادامه نداشته باشه
  امسال جام مال ماس پس اجازه حاشیه ندیم خواهش میکنم

 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  جمعه, 24 دی 1395 - 09:54 بعد از ظهر

  ده آخه مردک پر ادعا! این جایی که الان تو هستی، برانکو خیلی وقت پیش اونجا بوده
  تازه اگه تیم ملی اینقدر بده، تو چرا از ترس اینکه دیگران جاتو بگیرن اینهمه داری پاچه میگیری؟!

 • هوادار قدیمیهوادار قدیمی :
  جمعه, 24 دی 1395 - 10:24 بعد از ظهر

  با درود
  اونیکه داره حسادت میکنه بدون شک کیروشه.......
  کیروش هنوز باور نداره که هواداران پرسپولیس که چندین سال با حمایتشون باعث موندگاریش شدند اینچنین عاشقانه از برانکو حمایت میکنن.
  شک ندارم روزیکه بهمراه برانکو قهرمان آسیا بشیم بزرگترین مربیان دنیا هم به اینهمه شور وشوق وعشق به برانکو حسادت میکنند وآرزو میکنن که ای کاش مربی پرسپولیس بودند....

 • محمدجواد _⭐محمدجواد _⭐ :
  جمعه, 24 دی 1395 - 10:59 بعد از ظهر

  پیشنهاد تیم ملی کرواسی رو رد کرد چون میخواد تو رده باشگاهی مربی گیری بکنه اونوقت بیاد بخاطره سرمربی گری تیم ملی ایران حسودی کنه!!!

 • هادی واعظهادی واعظ :
  جمعه, 24 دی 1395 - 11:06 بعد از ظهر

  در حد ما طرفدارای ارتش سرخ نیستی که جوابتو بدیم...

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 24 دی 1395 - 11:28 بعد از ظهر

  به قول برانکو مهم نیست کیروش چی گفته. مهم موفقیت و قهرمانی پرسپولیس هست. هواداران تمرکزشون روی حمایت از تیم باشه نه حرفهای مسخره کیروش

 • ایبو صامتایبو صامت :
  شنبه, 25 دی 1395 - 12:51 قبل از ظهر

  به رغم استعفاهای مکرر،بااین مصاحبه نشان داد که حریصانه شغاش درایران رادوست داردومیخو.اهدبه هرقیمنی آن رانگهدارد
  وتمام بی مهری هایش به پرسپولیس برای خراب کردن برانکوست.
  تااعتباراوراجوری ازبین ببردکه رقیبی برای توشمرده نشود.
  این مصاحبه درواقع اعتراف نامه کیروش است به کارشکنی دربرابرپرسپولیس.
  وامانکته جالب اینکه کیروش اخیراازوحدت هواداران پرسپولیس وحشت کرده بودوعقب نشسته بود.حال آتویی خوبی به ذهنش رسیده که احساس می کندباتوسل به آن می تواندبین هواداران وبرانکو شکاف ایجادکند.
  ائبااین سخنان قصدداردبرانکورابه سودپرستی متهم کندوچنینی القاکندکه برانکوتعهدی به پرسپولیس نداردئممکن است تیم محبوب اسیاراترک کند.تاهواداران پشت اوراخالی کنند
  وهواداران پشت سرمربی دانا وشریف نیم شان راخالی نخواهندکرد

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  شنبه, 25 دی 1395 - 01:42 قبل از ظهر

  بابا گفته هیچ موقع باکوچیکتر از خودت بحث نکن چون اگه تو این بحث را ببری میگن ببین خجالت نمی کشه با بچه دعوا می کنه .واگه اون ببره میگن ببین مرد بزرگ نتونست جواب بچه رو بده .بهترین راه اینِ که جواب این ابلح موزامبیکی را نده

 • هومن دلانهومن دلان :
  شنبه, 25 دی 1395 - 04:24 قبل از ظهر

  قبل از این که با مضخرفاتم سرتونو درد بیارم و البته مثل 16 بازی گذشته به افتخار ((کل تیم)) کلاه از سرم بردارم یه چیزی رو بگم وگرنه خفم میکنه!!!
  آقای کیروش آقای حرفه ای خودت داری پا رو دم شیر میزاریا!!!!بعدا نگی نگفتید!!!چیزی که عوض داره گله نداره ها!!!
  آخه کیروش تو رعال مادرید کبیرو!!!! به خاک سیاه نشوندی!!!هنوز منه رعالی اسم تو رو که میشنوم 4ستون بدنم میلرزه!!هر ایرانی فکر کنه کیروش واقعا در سطح مربی گری لیگ جزیره یا اسپانیاست سخت در اشتباهه چون اگه به قول خودشون از لیدرزیونایتد و وستهم و...پیشنهاد داشتن یک دقیقه هم نمیموندن ایران!!!
  اما آقای کیروش چطور پیشنهاد و نامه رسمی کشور کرواسی رو ندیدی؟؟؟ که درخواست سرمربی گری برانکو رو واسه تیم ملی (((کرواسی))) داشتن ولی برانکو بدون تفکر ردش کرد؟؟؟
  پیشنهاد تیم ملی که سهله پیشنهاد کشور خودشم که جز 8 تا تیم برتر جهانه رد کرد آقای کیروش!!
  چون پروفسور مث شما به کم قانع نیست و میدونه قهرمان کردنه یه تیم باشگاهی اون تیمی به بزرگیه پرسپولیس کبیر کوه فوق افتخار حساب میشه واسه هررررررررر انسانی!تازه مطمانممممممم پروفسور برانکو اهدافش فقط لیگه امسال نیست...!و حالا حالا هم ما و هم خوده پروفسور از تیممون راضیه راضیم!و تا روزی که برانکو و ما عشقمون بکشه با هم خواهیم بود!تو لازم نیس بترسی دستیاره فرگوسن!
  اما بازی
  تا یادم نرفته بگم:کاپیتان سید جلال کبیر برابر با کوهی از طلا و جواهر ارزش داره و همپای لیدرها و کاپیتانهایی در رده آقا کریم و علی آقا کریمی هستش و درود بر غیرت تعصب و کاپیتانیه بی نظیرش!همچنین آمادگیه بسیار بسیار بالاش!
  برا بازی اول از نیم فصل دوم که الحق بازی سختی بود نمره قبولی گرفتیم!
  صد البته این 40 درصد تواناییای تیمم نیست!
  ایشالا با اضافه شدن همه و بسته شدن کامل تیم توسط پروفسور و قرار گرفتنه بیشتر تو شرایط بازی ((مخوفترین)) تیم آسیا خواهیم شد!
  من قول میدم بازی با فولاد خیلی خیلی خیلی بهتر خواهیم بود چون هیییییییچچچچچچچچ چیز مثل مسابقه رسمی نمیتونه یه تیمو به هماهنگی و بلوغ برسونه!
  یه تبریک ویژه به فرشاد احمد زاده میگم که داره به مهره ی کاملی تبدیل میشه و همچنین نمره خوبی هم به سروش عزیز میدم برا اولین بازیش!
  در آخر مهدی باید خیلی بیشتر ((تمرکز)) کنه و باید بدونه نیم فصل دوم جای 8 بار سر خوردن و 6 تا موقعیت خراب کردن نیست!(کلی میگم نه این بازی صرفا)
  آرزومه مهدی طارمی از لاکی که احاطش کرده بیرون بیاد و مث 10 نفر دیگه همه جوره حواسش تو زمین باشه و بازم آقای گل شه!!!
  در آخرم درود به تصمیمات بسیار بسیار فنی و تاکتیکی پروسفور عزیز و بازم از کار بی نقص و حرفه ای فرشاد احمد زاده تقدیر میکنم که 3 امتیاز بسیار بسیار مهم برامون خرید -
  فوتبال=لحظه ها!
  پ.ن:
  دربی 69 اگه شیث فرهادو در جا موقع فرارش میزد هیچ اتفاقی نمیافتاد!(یادمه تو استادیوم بودم فرهاد که فرار کرد 50 هزار نفر دااااااااااااااد میزدن بزنشششششش بزنششششششش ولی شیث...
  پارسال اگه حاتمی وحید امیری رو میزد قهرمانه بلامنازع لیگ بودیم...! و و و.....
  گذشته ها گذشته و تلافی تمام تلخیای گذشته رو امسال با قهرمانی لیگ پاک خواهیم کرد -
  یا علی و این برد نووووووووووووووووووووووشششششششششششششش جون همه تیفوسیای سرخدل -

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 25 دی 1395 - 07:35 قبل از ظهر

  تو که مدام استعفا میدی! پس به همه نشون دادی استعفاهات یک ریای مکارانه برای بیشتر چسبیدن به تنها نیمکت خواهانت هست! تو اگه مربی بودی یه مشتری داشتی! ولی خودتم میدونی به کودکان تیم نمیدن جز کودکان!!

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 25 دی 1395 - 07:37 قبل از ظهر

  چارتا مرد پیدا نمیشه یه بار بزنن تو دهن این یارو؟ اگه سایپا رو نمی بردیم الان خفه بود چون میدونست دوستان نادان هستن!

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  شنبه, 25 دی 1395 - 07:39 قبل از ظهر

  اصلا معلوم نیست از برد تیممون سوختی!خخخخخخ

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  شنبه, 25 دی 1395 - 08:03 قبل از ظهر

  این کیروش خیلی پرروح شده به احترام تیم ملی هیچی بهش نمیگن پاشوازگلیم خودش درازترکرده مثل بختک افتاده به جون پرسپولیس داره حاشیه درست میکنه اگه پرسپولیس بردتوحاشیه اومونقع باچماق مالرهاازکشورمیندازیمش بیرون

 • red championred champion :
  شنبه, 25 دی 1395 - 08:21 قبل از ظهر

  آقای کیروش ONLY SHUT UPPPP

 • آرش مالزیآرش مالزی :
  شنبه, 25 دی 1395 - 10:45 قبل از ظهر

  این که هی میگن اولین صعود پیاپی و میزنن تو لیست افتخارات کیروش کلی روی اعصاب منه. بابا ما با برانکو کاملا بدون درد سر رفتیم جام جهانی. اگرم کودتا نمیشد و دادکان و برانکو میموندن دفعه بعدش هم بدون دردسر میرفتیم. هیچ مربی توی ایران این همه امتیازی که به کیروش داده شده رو در اختیار نداشته.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب