پیش بینی بت 940
برانکو: از حضور در پرسپولیس لذت می برم/ به تیم ملی نگاه می کنم اما از طریق تلویزیون

برانکو: از حضور در پرسپولیس لذت می برم/ به تیم ملی نگاه می کنم اما از طریق تلویزیون

سرمربی پرسپولیس گفت: یک بار دیگر بابت برد دیروز به بازیکنام تبریک می گویم. بابت جنگندگی و تعصب و بازی خوبشان. همینطور به هواداران تبریک می گویم که هم یار دواز... 5 out of 5 based on 23 ratings.

برانکو: از حضور در پرسپولیس لذت می برم/ به تیم ملی نگاه می کنم اما از طریق تلویزیون

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 8286 ] شنبه, 25 دی 1395
:: خبر ویژه
برانکو: از حضور در پرسپولیس لذت می برم/ به تیم ملی نگاه می کنم اما از طریق تلویزیون

سرمربی پرسپولیس گفت: یک بار دیگر بابت برد دیروز به بازیکنام تبریک می گویم. بابت جنگندگی و تعصب و بازی خوبشان. همینطور به هواداران تبریک می گویم که هم یار دواز...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی پرسپولیس گفت: یک بار دیگر بابت برد دیروز به بازیکنام تبریک می گویم. بابت جنگندگی و تعصب و بازی خوبشان. همینطور به هواداران تبریک می گویم که هم یار دوازدهم بودند و هم یار یازدهم وقتی فرشاد اخراج شد.

 برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس در خصوص دیدار با فولاد گفت: یک بار دیگر بابت برد دیروز به بازیکنام تبریک می گویم. بابت جنگندگی و تعصب و بازی خوبشان. همینطور به هواداران تبریک می گویم که هم یار دوازدهم بودند و هم یار یازدهم وقتی فرشاد اخراج شد. از حمایت های آنها و حضورشان تشکر می کنم. واقعا نمی توان این رضایت و شادی را وصف کرد.

برانکو ادامه داد: متأسفانه فرصت جشن گرفتن نداریم و از امروز باید برای آماده سازی دیدار با فولاد کارمان را آغاز کنیم. ما همیشه جلوی فولاد سخت بازی کرده ایم.از سوی دیگر فولاد نیز بعد از شروع ضعیف ابتدای فصل به خوبی خودش را بالا کشیده و همه می دانیم بازی سختی در انتظار ماست.

وی تأکید کرد: فولاد خودش را خوب تثبیت کرده و الان همه منتظر رویارویی ساسان انصاری با پرسپولیس هستند و می دانیم او بزرگترین خطر برای ماست، اما انصاری تنها نیست همان طور که در هیچ تیمی فقط یک بازیکن تأثیرگذار نیست و در فولاد بازیکنانی مثل چاگو، شریعتی و...  نیز حضور دارند.

برانکو ادامه داد: بنابراین می دانیم چه شرایطی انتظارمان را می کشد و کارمان سخت است، حالا در این وضعیت ربیع خواه و رضائیان را به خاطر مصدومیت و احمدزاده را به خاطر محرومیت در اختیار نداریم و امیدوارم تا پایان هفته مشکل دیگری نداشته باشیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در مورد اینکه دفاع این تیم جلوی تیم های سرعتی مشکل دارد، آیا با این وضعیت مقابل فولاد که یک تیم سرعتی به حساب می رود دچار مشکلات بیشتری نخواهد شد، گفت: در فوتبال مدرن سرعت مهم است و فولاد نیز به طور سنتی تیم سرعتی و تهاجمی به شمار می رود و این را خودمان می دانیم و طبیعی است که باید برای این کار راه حل داشته باشیم.

وی افزود: با این حال بازیکنانی در خط دفاعی داریم که سرعت خوبی دارند و دیروز هم دیدید که سایپا جز  ضربه های آزاد شانس دیگری نداشت، اما بازهم تأکید می کنم که کارمان سخت است با این حال 16 هفته مقابل همه تیم های لیگ برتر کیفیت مان را نشان دادیم که بهتر و بهتر می شویم.

برانکو در پاسخ به این سوال که کی روش ادعا کرده او به نیمکت تیم ملی چشم دارد و نظرش در این مورد چیست، گفت: من از وقتی که با پرسپولیس در تمرین می گذرانم لذت می برم و از کاری که در اینجا انجام می دهم، خوشحالم. همه اینها هم به لطف مدیریت طاهری است، من به تیم ملی نگاه می کنم اما از طریق تلویزیون!

خبرنگاری گفت علی کفاشیان ادعا کرده شما هیچ چشمداشتی به نیمکت تیم ملی ندارید که برانکو پاسخ داد: او حق دارد چون من یک سال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم و این قرارداد را سال گذشته امضا کرده ام. بالاخره یک نفر به جای کی روش سرمربی تیم ملی می شود، شاید هم هیچ کس نشود! ولی سرانجام که یک نفر باید به جای او بیاید. همان طور که بعد از من قلعه نویی، دایی، قطبی  و کی روش سرمربی تیم ملی شدند، ولی خیال همه راحت، من با پرسپولیس قرارداد دارم و تکرار می کنم که از حضور در این تیم خوشحالم، همان طور که علی کفاشیان به این موضوع خوب پی برده، هرچند از طرف دیگر خبرنگاران پدر من را درآورده اند!

به گزارش فارس، برانکو در خصوص اینکه چرا بازیکنان پرسپولیس این همه بی مورد کارت زرد می گیرند، گفت: بازی که دیروز انجام شد، فشار زیادی را روی بازیکنان از لحاظ عصبی ایجاد کرد. ما به دنبال بهترین عملکرد هستیم، خیلی از کارت هایی را هم که می گیریم، ناعادلانه است، اصلاً چرا بیرانوند و کامیابی نیا اخطار گرفتند؟

برانکو در خصوص اینکه آیا نگران این وضعیت نیستید، گفت: این مشکل همیشه وجود دارد، اما ما بازی به بازی جلو می رویم و نگران این موضوع نیستم که در آینده چه اتفاقی می افتد.

سرمربی تیم پرسپولیس در پاسخ به این سوال که چرا بعد از تعویض ربیع خواه، پال یانسکی به زمین نرفت و ظاهراً به او اعتقادی ندارد، گفت: من به خاطر این مربی هستم که بد و خوب را تشخیص بدهم،من احمدزاده را به دفاع چپ فرستادم تا قدرت تهاجمی پرسپولیس کم نشود. او، علیپور و امیری می توانستند دوباره از جناح چپ به حریف فشار وارد کنند. ما دوست داریم ریسک کنیم، ولی باید در کنارش نتیجه خوب هم بگیریم. متأسفم که احمدزاده دیروز کارت قرمز گرفت، ولی واکنش او یک واکنش واقعی بود.

خبرنگاری در خصوص اینکه نگران نیستید داوری ها در آینده برایتان مشکل ساز شود سوال کرد که وی پاسخ داد: ما انتظارمان این است که داوران درست داوری کنند، به خصوص درمورد تیم هایی که در صدر جدول حضور دارند بیشتر دقت شود، مثلاً دیروز پنالتی روی طارمی دیده نشد و اگر کارت قرمز فرشاد احمدزاده به حق بود پنالتی ما هم همین بود.

وی در خصوص اینکه آیا هنوز فصل نقل و انتقالات برای شما ادامه دارد یا خیر، گفت: فصل نقل و انتقالات ادامه دارد و ما باید بازهم بازیکن بگیریم، چون در آسیا کار سختی داریم. ما در صدد یکسری اقدامات هستیم، اما در این ۱۴ روزی که لیگ تعطیل بود نتوانستیم آن طور که باید تیم را تکمیل کنیم. الان کدام تیم بازیکن خوبش را آزاد می کند؟

برانکو در خصوص اینکه آیا گزینه آسیایی هم مدنظر پرسپولیس هست، گفت: در تمام موارد کار می کنیم و اطلاعات کافی را می گیریم، وقتی بازیکنی مثل سروش رفیعی و سامان نریمان جهان را گرفتیم، رسماً اعلام کردیم و اجازه بدهید اگر بازیکنی را گرفتیم، بازهم رسمی اعلام می کنیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir FarAmir Far :
  شنبه, 25 دی 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  حتما باید یه مدافع وسط دو پسته و یه دفاع چپ خرید...دیروز با یه مصدومیت ربیع خواه و رامین عملا تیم بهم ریخت! رو نیمکت مهره تاثیر گذار نداریم تو دفاع...خدای نکرده سید جلال یا حاجی مصدوم بشن با این حجم بازی ها چیکا می شه کرد ؟ جوون ها خوبن دیروز هم خوب بود ولی باید به اینا کم کم بازی داد تا پخته بشن و با یه اشتباه فوتبالشون نابود نشه...
  به امید قهرمانی.

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  شنبه, 25 دی 1395 - 01:17 بعد از ظهر

  فقطـیککلامجنتلمنیبرانکو.

 • رضا ولایتیرضا ولایتی :
  شنبه, 25 دی 1395 - 01:23 بعد از ظهر

  بر خلاف ادعای این موزامبیکی من فکر میکنم اونه که طمع نشستن روی نیمکت پرسپولیس رو داره ..... میسوزه وقتی این شور و شوق هوادارارو میبینه .. به برانکو حسودی میکنه شک ندارم

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب