پیش بینی بت 940
عربشاهی: تراکتورسازی به خاطر عقب افتادن بهانه تراشی می کند/ کی روش خودش را با برانکو هماهنگ کند

عربشاهی: تراکتورسازی به خاطر عقب افتادن بهانه تراشی می کند/ کی روش خودش را با برانکو هماهنگ کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تراکتورسازی به دنبال جنگ روانی است و می خواهد به دلیل عقب افتادن از پرسپولیس با مطرح کردن بحث زمان بازی بهانه تراشی کند. پرس... 5 out of 5 based on 11 ratings.

عربشاهی: تراکتورسازی به خاطر عقب افتادن بهانه تراشی می کند/ کی روش خودش را با برانکو هماهنگ کند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 7 اظهار نظر بازدید [ 6284 ] سه شنبه, 5 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • عربشاهی: تراکتورسازی به خاطر عقب افتادن بهانه تراشی می کند/ کی روش خودش را با برانکو هماهنگ کند

عربشاهی: تراکتورسازی به خاطر عقب افتادن بهانه تراشی می کند/ کی روش خودش را با برانکو هماهنگ کند

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تراکتورسازی به دنبال جنگ روانی است و می خواهد به دلیل عقب افتادن از پرسپولیس با مطرح کردن بحث زمان بازی بهانه تراشی کند. پرس...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: تراکتورسازی به دنبال جنگ روانی است و می خواهد به دلیل عقب افتادن از پرسپولیس با مطرح کردن بحث زمان بازی بهانه تراشی کند.

پرسپولیس با پیروزی مقابل گسترش فولاد فاصله 4 امتیازی خود در صدر جدول را با تراکتورسازی حفظ کرد. ضیاء عربشاهی در گفت وگویی در مورد این مسابقه و شرایط پرسپولیس صحبت های زیر را مطرح کرد:

بازی پرسپولیس و گسترش فولاد چطور بود؟
بازی بسیار خوبی بود جای محسن مسلمان در این مسابقه خالی بود. نمی خواهم بگویم غیبت او مشکل ساز می شود اما عدم حضورش کاملاً مشهود بود. مسلمان یک پلی میکر خوب است که تیم را به خوبی راه می اندازد اگر مسلمان در میدان حضور داشت شرایط تیم بهتر می شد. گسترش هم تیم بسیار خوبی است و در بالای جدول حضور دارد این تیم نفرات بسیار خوبی دارد و در حمله خوب شرکت می کند. گسترش در ضدحملات بسیار قوی است. آنها سه، چهار بار ضدحملات خوبی زدند. با حضور سیدجلال حسینی و محمد انصاری در قلب دفاع پرسپولیس بسیار مطمئن عمل می کند. در بازی امروز مهم کسب سه امتیاز بود که پرسپولیس به آن رسید. البته تیم نباید به یک  گل اکتفا کند و باید تلاش خود را برای زدن گل های بیشتر ادامه دهد.

پرسپولیسی ها امروز به عملکرد داور اعتراض زیادی داشتند.
داور عملکرد بسیار بدی داشت و بازیکن حریف را با وجود ارائه دو کارت زرد اخراج نکرد. نمی خواهیم بگوییم داور قصد و غرضی داشته اما اینکه پنالتی را نمی گیرد و چنین اشتباهاتی می کند روح و روان تیم را به هم می زند. وقتی 80 هزار نفر به ورزشگاه می آید کار برای داور سخت می شود. بازیکنان هم نباید با اعتراض بی مورد تمرکز خود را بر هم نزنند. البته باید به بازیکنان هم حق داد چرا که ممکن بود همین اشتباهات سه امتیاز مهم را از آنها بگیرد.

خیلی ها این احتمال را می دهند که بازیکنان پرسپولیس به خاطر دو بازی حساس مقابل تراکتورسازی و استقلال ترجیح دادند بازی با صبا را از دست بدهند.
چنین تفکری ندارم دیگر فوتبال مثل گذشته نیست. هر تیمی که به مصاف پرسپولیس بیاید به دنبال کسب پیروزی است و نباید آنها را دست کم بگیریم. بازیکنان پرسپولیس به هیچ وجه چنین قصدی نداشتند.

مسئولان تراکتورسازی به انجام دیدارهای پرسپولیس قبل از مسابقه این تیم معترض هستند آیا این اعتراض را درست می دانید؟
این مسأله را قبول ندارم تازه 4 بازی نیم فصل دوم گذشته و حدود 10، 11 بازی باقی مانده است. بدون شک جدول نوسان خواهد داشت اصلاً معلوم نیست تراکتورسازی تا پایان فصل مدعی قهرمانی باشد. همین استقلال ممکن است خودش را بالا بیاورد. نمی توان از الان مدعیان اصلی قهرمانی را شناسایی کرد. این مسائل جنگ روانی است که تراکتورسازی به راه انداخته تا به نوعی عقب ماندن خود از لحاظ امتیاز را جبران کند و بهانه تراشی کند. آنها در ادامه دست به چنین ترفندهایی خواهند زد. پرسپولیس  باید فقط روی کار خودش تمرکز کند و توجهی به این حرفها نداشته باشد.

برخی معتقدند شاید پرسپولیسی ها به دلیل نتایج اخیر خود مغرور شوند.
بازیکنان نباید خیلی زود قانع شوند پرسپولیس باید همه حریفان خود را قلع و قمع کند و جلو برود. حتی این انتقاد را به تیم دارم که نباید به زدن یک  گل اکتفا کنند. پرسپولیس باید احتیاط را کنار بگذارد و با توان بیشتری حمله کند. پیروزی یک گل در چند ثانیه از بین می رود. باید آنها با اطمینان خاطر بیشتری حریفان را شکست دهند.

هنوز هم زمزمه های اختلافی بین برانکو ایوانکوویچ و کارلوس کی روش شنیده می شود در مورد این مسأله چه نظری دارید؟
کی روش و برانکو باید تعامل داشته باشند. اگر جای کی روش بودم سیاست بیشتری به خرج می دادم. پرسپولیس 30 تا 35 میلیون هوادار دارد از طرف دیگر 80 میلیون ایرانی هوادار تیم ملی هستند مربی تیم ملی یک برنامه به فدراسیون ارائه کند و بر اساس همان کارش را پیش ببرد اینکه در میانه راه اردوی خارج از برنامه ای در نظر گرفته شود، اتفاق خوبی نیست. این به مسائل پشت پرده و اختلافاتی که وجود دارد بازمی گردد.

درست است که تیم ملی 80 میلیون هوادار دارد ولی کی روش بداند پرسپولیس تیمی دارای پشتوانه بی نظیر هواداری است و در آسیا حرف اول را می زند به نظر من کی روش باید خودش را با برانکو هماهنگ کند و با باشگاه ها تعامل بیشتری داشته باشد. من هم اگر جای برانکو باشم این مسائل را نمی پذیرم. شما ببینید پرسپولیس الان 8 بازیکن در تیم ملی دارد که این نشان دهنده تأثیر زیاد این تیم روی تیم ملی است. البته به اعتقاد من باید ملی پوشان پرسپولیس 9 نفر باشد جای محسن مسلمان در تیم ملی خالی است و او می تواند به فوتبال ملی کمک کند. و این شایستگی را نشان داده که پیراهن تیم ملی را تن کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محسن عباسیمحسن عباسی :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:23 قبل از ظهر

  فردوسی پور نامرد به جای اینکه درباره گند زدن داوری صحبت کنه زود ماست مالیش کرد و بعدش جوسازی علیه پرسپولیس رو شروع کرد و گفت پرسپولیسی ها عمدا کارت گرفتن.
  هرکسی دیگه ای که جای بازیکن های بود حتما عصبانی میشد. داور گند زده بود و فقط دوتا پنالتی روی طارمی نگرفت و بعدا انتظار دارن عصبانی هم نشه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:39 قبل از ظهر

  اصلا بازیکنا دوست دارن کارت بگیرن به کسی چه ربطی داره آخه!

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:02 قبل از ظهر

  این فردوسی کور دشمن درجه یک پرسپولیسه.ای نامردچند تا بازی داورها مفت به بازیکنان کارت میداد بازی با سایپا یادت بیاد داور برای پرات اوت اشتباه هم به پرسپولیسها کارت داد .ای فردوسی کور چشمت در میاد و تراکتور قهرمان نمیشه اگه علم پیش رفت نمی کرد الان اسم تراکتور گاو اهن بود

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:10 قبل از ظهر

  باشگاهـوبازیکنان باید برعلیه گیروش پور شکایت کنه .این دلقکـ داره علیه بازکنان افترامی بنده.

 • omid ashoriomid ashori :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:10 قبل از ظهر

  ضمن تایید نظر آقای عباسی باید عرض کنم واقعا رفتار "جناب فردوسی پور "دیگه قابل تحمل نیست برام ،شخصا بعد از سالها حمایت از برنامش بعد از پرونده سازی برای پرسپولیس و ایجاد حاشیه یکی پس از دیگری ( تخریب ناجوانمردانه ربیع خواه ) دیگه sms نمیدم
  صدا و سیما معیار موفقیت برنامه هاش از همین شرکت کننده ها ست . متاسفانه "مجری نود "خودش رو در جایگاه سیاست گذار در فوتبال ایران قرارداده
  که بعضا با حمایتهای خطی غلط ( حمایت از تمدید قرارداد کیروش ) به ضرر فوتبال عمل کرده ، هرچند سابقا در مواردی هم مفید بوده
  من خواهش میکنم بجای "نود" از برنامه جوان و رو به رشد "شب های فوتبالی" حمایت کنیم ،باشد که مثمر ثمر قرار گیرد و "جناب دانای کل "تغییر رویه دهد

 • OPPPP @@@OPPPP @@@ :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:42 قبل از ظهر

  عادل فردوسی پور کسی است که فوتباله ایرانو به فوتباله جهان نزدیک کرد اما هر چیزی که به نظر خودش درست و منطقی باشه رو پوشش میده و فقط چیزایی رو به نمایش میزاره که برای خودش مورد عجیبی باشه نه در واقعیت تو این فصل اصلن خوب نبود و حتی برنامش نصبت به فصل گذشته هیچ پیشرفتی هم نداشت

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 11:24 قبل از ظهر

  میشه بفرمایی شمایی که تا چن هفته قبل هر روز مصاحبه می کردی و حاشیه می ساختی برای تیم هدفت چی بود؟

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب