بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
حسینی: کسی فساد در فوتبال را پیگیری نمی کند/ اینکه بگویند از عمد سه اخطاره شدیم مسخره است
+9
10
1

حسینی: کسی فساد در فوتبال را پیگیری نمی کند/ اینکه بگویند از عمد سه اخطاره شدیم مسخره است

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید داور دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز با سوت هایی که می زد بازیکنان را عصبی کرده بود. سیدجلال حسینی در گفت وگویی درباره ... 5 out of 5 based on 11 ratings.

حسینی: کسی فساد در فوتبال را پیگیری نمی کند/ اینکه بگویند از عمد سه اخطاره شدیم مسخره است

سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 10:51 قبل از ظهر - 24 January 2017
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • حسینی: کسی فساد در فوتبال را پیگیری نمی کند/ اینکه بگویند از عمد سه اخطاره شدیم مسخره است

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس5 نظرات [ 4833 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 86850لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_86850/

ارتش سرخ دات كام :

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس می گوید داور دیدار تیمش برابر گسترش فولاد تبریز با سوت هایی که می زد بازیکنان را عصبی کرده بود.
سیدجلال حسینی در گفت وگویی درباره پیروزی پرسپولیس مقابل گسترش فولاد تبریز صحبت کرد. کاپیتان پرسپولیس معتقد است که داور بازی با سوت هایی که در این دیدار می زد باعث عصبی شدن بازیکنان این تیم شده بود. 
در ادامه گفت وگوی سیدجلال حسینی را می خوانید:

* ابتدا درباره بازی مقابل گسترش فولاد صحبت کنید.
ما بازی سختی را بردیم. گسترش فولاد تبریز تیم بسیار خوبی است. در دیدارهای خارج از خانه به سختی به حریفان امتیاز می دهد. اگر دقت کرده باشید آنها روز گذشته بازی تاکتیکی و بسته ای را مقابل ما به نمایش گذاشتند تا پرسپولیس نتواند به همانند دیدارهای گذشته فرصت گلزنی روی دروازه حریف خلق کند.  همین که به این تیم سختکوش توانستیم گل بزنیم و پیروز میدان باشیم واقعا خوشحالم.

* البته داور مسابقه هم کارت زردهای زیادی به بازیکنان پرسپولیس داد.
داور خطاهای زیادی در میانه زمین به سود گسترش فولاد گرفت. خیلی وقت ها کارت زردهایی هم که می داد درست نبود. به طور مثال وقتی تیمی بسته بازی می کند تیم مقابل باید با انجام بازی سرعتی مقابل آنها فرصت گلزنی ایجاد کند، ولی گسترشی ها وقتی ما می خواستیم بازی را سریع آغاز کنیم یک خطای تاکتیکی در میانه زمین انجام می دادند و در ادامه به راحتی در زمین خودشان تجمع می کردند. من به خاطر این موضوع به داور مسابقه اعتراض کردم و گفتم با وجود خطاهای زیاد چرا به بازیکنان آنها کارت زرد نمی دهی؟ داور مسابقه هم بلافاصله به من کارت زرد نشان داد. اگر به آن صحنه دقت کرده باشید، متوجه می شوید که من پس از این که داور کارت زرد را نشان داد عصبی شدم و قبل از این که کارت زرد بگیرم بسیار آرام به داور اعتراض می کردم.

* یعنی معتقدید داور مسابقه روی روند بازی تاثیر داشت؟
داور این بازی با سوت هایی که می زد باعث عصبی شدن بازیکنان ما شده بود. حتی محمد انصاری که بازیکن بسیار آرامی است، به خاطر این سوت های اشتباه و بعضا متعدد عصبی شده بود. روی صحنه ای که فرشاد احمدزاده کارت زرد گرفت، این بازیکن فقط به داور می گفت که بازیکن حریف دو اخطاره است و باید از زمین مسابقه اخراج شود، اما داور بازی به او کارت زرد نشان داد.

* تعداد کارت های زردی که در این دیدار دریافت کردید این ذهنیت را به وجود آورد که بازیکنان دو اخطاره پرسپولیس از روی عمد در این دیدار کارت گرفته اند تا پس از گذراندن محرومیتشان در دیدار برابر صبا بدون مشکل به دیدار مقابل تراکتورسازی برسد. آیا واقعا چنین چیزی صحت دارد؟
اصلا هیچ مساله ای در بین بازیکنان ما مطرح نیست. هیچ بازیکنی در فوتبال از روی عمد کارت زرد نمی گیرد. ما در تمام بازی ها با تمام وجودمان بازی می کنیم،  ولی گاهی اوقات داوران به خاطر مسائلی به بازیکنان مان کارت زرد نشان می دهند. به طور مثال خود من هر سه کارت زردی که در این فصل دریافت کردم به خاطر اعتراض به داوری بود. این که گفته می شود بازیکنان دو اخطاره ما در دیدار برابر گسترش فولاد از روی عمد کارت گرفته اند واقعا مسخره است.

* رقابت جالب میان پرسپولیس و تراکتورسازی در بالای جدول رده بندی باعث شده تراکتوری ها با ارسال نامه ای به سازمان لیگ از آنها بخواهند دیدارهای این تیم بعد از دیدارهای شما برگزار شود. این موضوع چقدر در رقابت بین شما و تراکتورسازی مهم است.
من فکر می کنم سازمان لیگ برنامه اش را از قبل ریخته است و مطمئنا عدالت هم رعایت شده است. این که گفته می شود وقتی تراکتورسازی قبل از ما بازی کند به سود ما است، چیز درستی نیست زیرا وقتی آنها پیروز می شوند فشار و استرس روی تیم ما بیشتر می شود. به خاطر همین موضوع من فکر نمی کنم که این مسائل اصلا اهمیتی داشته باشد. سازمان لیگ بر اساس عدالت لیگ را برنامه ریزی کرده است.

* اختلاف چهار امتیازی شما و تراکتورسازی غرور را در میان بازیکنانتان افزایش نمی دهد؟
خیر . چرا باید مغرور شویم. ما هنوز با تیم های بزرگی همچون سپاهان، استقلال و تراکتورسازی بازی نکرده ایم. منظورم این است که بازی های سخت مان هنوز باقی مانده است. ما می خواهیم قهرمان شویم و به این فواصل امتیازی فکر نمی کنیم. مساله ای که برای پرسپولیس اهمیت دارد این است که بازی به بازی پیش برویم و امتیازات هر بازی را به طور کامل کسب کنیم.

* موضوع طلبتان از باشگاه نفت به کجا رسید، آیا تا به حال پاسخ قانع کننده ای دریافت کرده اید؟
هیچ جوابی به من و طلبکاران نفت نمی دهند. به معنای واقعی فساد در فوتبال ایجاد شده است و کسی هم این فساد را پیگیری نمی کند. باشگاه را با یک کاغذ به یک نفر فروخته اند و یک نفر هم به عنوان شاهد این کاغذ را امضا کرده است، اما در حال حاضر  شاهد مشخص نیست کجاست و کسی از آن خبر ندارد. طبق قراردادشان باید طلب طلبکاران را پرداخت می کردند اما هیچ کسی جوابگوی طلبکاران نیست. جالب است بدانید اعضای کادر تدارکات تیم سابق که از نفت طلبکار هستند اگر بخواهند بابت طلبشان به کمیته انضباطی شکایت کنند باید مبلغ پنج میلیون تومان را به حساب فدراسیون فوتبال واریز کنند. این افراد حتی این پنج میلیون تومان را هم ندارند که به خاطر طلبشان واریز کنند. مشخص نیست که حتی اگر این پول را واریز کنند به طلبشان می رسند یا نه. ما جلسه ای را با آقای تاج برگزار کردیم اما متاسفانه به نتیجه ای نرسیده ایم. آقای تاج که رییس کمیته انضباطی و یا کمیته اخلاق نیست. کمیته انضباطی باید با جدیت به این پرونده ورود کند و برای دریافت طلب طلبکاران باشگاه نفت اقدامی اساسی انجام دهد. تا کی ما مصاحبه کنیم و هیچ کسی پاسخگو نباشد؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 11:29 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  13
  30

  سلام
  سید جلال چند هفته ای است که بشدت عصبی است. دلیلش رو نمیدونم
  از بازیکن با تجر به ای مثل اون بعیده
  مدام به داور اعتراض میکنه
  الان دیروز یه کارت زرد مفت و مجانی گرفت
  آخه این چ کاریه ؟؟
  اصلأ به سود تیم نیست
  بازیکنان باید بفهمند اعتراض به داور هیچ چیزی رو عوز نمیکنه

 • M6644 44 M6644 44 :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 11:49 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  0

  کاپیتان دوست داریم

 • دارا توانمند دارا توانمند :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 11:49 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  15
  1

  سید جلال عصبی هست ایا چیز عجیبی هست .
  وقتی میبینی پشت هیجده با دو دست سروش رفیعی را زمین میزنند و داور خطا نمیگیره و همون توپ میاد پشت هیجده خودت و و سروش رفیعی با همون بازیکن تنه به تنه میشه و سعی میکنه اصلا باهاش برخورد نکنه خطا میگیره عصبی نمیشی.
  چند بار بازیکن مارا پشت هیجده زدن و داور اصلا نگرفت دیگه پنالتی و کارت قرمز به جای خود.
  جالبه وقتی احمدزاده با خالقی فر برخورد داشت و به داور اعتراض داشت بازیکن گسترش گفت خودتو بزن زمین این یعنی چی یعنی خوردی زمین خطا میگیره.
  بازی را که نگاه کنی هر وقت بازیکن گسترش خورد زمین خطا گرفت.
  داوری که کل بازی روی اعصاب همه بود چرا انتظار داری سید جلال که وسط زمین و زیر فشار بود عصبانی نشه.
  چرا چرا؟

 • Amir Far Amir Far :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 12:01 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  1

  حسین سلیمانی:

  برای اینکه سید جلال میدونه چه خبره!!! این فوتبال رو سراسر لجن گرفته...جریان محسن قهرمانی و سوت های همیشه به ضرر پرسپولیس و به سود استقلال و سپاهانش چی شد؟!! زرگر و صالحی و... هم بخدا پول گرفتن!!!مگه می شه هر بازی همین بساط باشه!؟! سید جلال اینا رو میبینه عصبی شدهوگرنه کجا اینقد عصبی بود؟!

 • امیر رضا 52 امیر رضا 52 :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:49 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  0

  به خون شهدا قسم صالحی آدم صالحانی نیست . خودش میفهمه چه میگم...

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب