پیش بینی بت 940
رضائیان: پیر شدم تا به ترکیب اصلی رسیدم / از برانکو خواستم بیشتر مرا بازی دهد

رضائیان: پیر شدم تا به ترکیب اصلی رسیدم / از برانکو خواستم بیشتر مرا بازی دهد

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه ای که با برانکو داشتم به او گفتم من ۱۰ برابر بیشتر تمرین می کنم و اگر می شود به من بیشتر بازی بده که او هم گفت که من ث... 5 out of 5 based on 17 ratings.

رضائیان: پیر شدم تا به ترکیب اصلی رسیدم / از برانکو خواستم بیشتر مرا بازی دهد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 11000 ] سه شنبه, 5 بهمن 1395
:: خبر
رضائیان: پیر شدم تا به ترکیب اصلی رسیدم / از برانکو خواستم بیشتر مرا بازی دهد

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه ای که با برانکو داشتم به او گفتم من ۱۰ برابر بیشتر تمرین می کنم و اگر می شود به من بیشتر بازی بده که او هم گفت که من ث...

ارتش سرخ دات كام :

بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در جلسه ای که با برانکو داشتم به او گفتم من ۱۰ برابر بیشتر تمرین می کنم و اگر می شود به من بیشتر بازی بده که او هم گفت که من ثمره تلاشت را می دهم.
لیگ برتر کشورمان که در حال برگزاری است، قطعا برای رامین رضائیان لیگ منحصر به فرد و متفاوتی خواهد بود چرا که عملا می توان اذعان کرد که تنها بازیکنی است که چه بازی کند و چه به میدان نرود برای او حاشیه های زیادی ایجاد می شود.
این بازیکن البته تا اینجای لیگ جزو مؤثرترین بازیکنان پرسپولیس بوده که هر گاه به میدان آمده توانسته پرسپولیس را در رسیدن به پیروزی همراهی و نقش اساسی هم در این زمینه ایفا کند.

بخش هایی از مهمترین صحبت های رضاییان را در زیر می خوانید:
* بازی با گسترش فولاد را خوب شروع نکردیم اما رفته رفته بهتر شدیم
* با اتفاقاتی که افتاد هر کس دیگری جای من بود تصمیم دیگری می گرفت
* از این همه حرف و حدیث درباره خودم خسته شدم
* آقای خبرنگار، اول خودت را جای من بگذار بعد مطلب درباره من بنویس
* یک نیم فصل پیر شدم تا به ترکیب اصلی رسیدم
* مگر می شود فوتبالیستی از بازی نکردن ناراحت نباشد؟
* به برانکو گفتم اگر می شود من را بیشتر بازی بده
* درخواست اخیر تراکتوری ها بهانه قشنگی نیست

رامین رضائیان در گفت وگویی در خصوص بازی کردنش در پرسپولیس و حاشیه هایی که وجود دارد صحبت هایی کرد که در زیر می خوانید:

روز گذشته یک دیدار سخت را توانستید مقابل گسترش فولاد پشت سر بگذارید و 3 امتیازی را به دست آوردید که با آن موفق شدید 4 امتیاز فاصله خود با تراکتورسازی را حفظ کنید. نظر خودت درباره این بازی چیست؟
به نظر من بازی را خیلی خوب شروع نکردیم اما هر چه از بازی گذشت روند ما بهتر شد. خوشحالم که در یک بازی سخت 3 امتیاز را گرفتیم و باید این بازی حساس را می بردیم چرا که محکوم به بردن بودیم. خود من واقعا خوشحالم که این 3 امتیاز را گرفتیم و توانستیم در صدر جدول بمانیم.

دیروز وقتی روی نیمکت نشسته بودی هواداران بارها از روی سکوها نام تو را صدا کردند که به زمین بیایی و در نهایت هم نقش زیادی روی گل پرسپولیس داشتی.
هواداران همیشه به من لطف داشته اند. این حمایت ها از اول فصل وجود داشته و آنها من را شرمنده خودشان کردند. من به خاطر همین هواداران به پرسپولیس برگشتم. خدا می داند با اتفاقاتی که افتاد شاید هر کسی جای من بود تصمیمات دیگری می گرفت اما من برگشتم تا برای هواداران همه چیز را جبران کنم. تا الان هم همه کاری کرده ام و قول می دهم در ادامه هم همینطور باشد. هر زمانی هم که سرمربی تیم بخواهد بازی می کنم و هر زمان هم که صلاح دانست من روی نیمکت بنشینم من این کار را انجام می دهم و مثل یک هوادار برای پیروزی پرسپولیس دعا می کنم.

اما قبول کن حرف و حدیث همیشه درباره تو زیاد است.
به خدا خسته شدم. اینقدر روزنامه ها و خبرگزاری ها از این چیزها می نویسند که خسته شدم. بس است دیگر. من باید چه کار می کردم که نکرده ام؟ همه چیز را رعایت کردم و با جان و دل تمرین می کنم. نباید این اتفاقات بیفتد. من با جان و دل بازی می کنم و برای پرسپولیس کم نمی گذارم. آن خبرنگاری که این چیزها را می نویسد بیاید خودش را جای رامین رضائیان بگذارد بعد این چیزها را بنویسد. من از اول فصل تا الان مشکلی نداشتم و فقط تمرین می کردم تا عملکرد خوبی در زمین داشته باشم. دست تک تک هواداران را می فشارم که برای من از اول فصل تا الان سنگ تمام گذاشتند. بقیه مسائل تشخیص کادر فنی است. اگر من را به زمین بفرستند با جان و دل بازی می کنم و اگر هم نخواهند بازی کنم روی نیمکت می نشیم و مثل همیشه برای تیمم دعا می کنم.

خیلی از بازیکنان در تیم هایشان نیمکت نشین هستند. فکر می کنی چرا این نیمکت نشینی تو این همه جنجال ساز شده است؟
واقعا نمی دانم چرا بازی نکردن من این داستان ها را دارد. بازی نکردن من مشکل از طرف من نیست. من یک نیم فصل پیر شدم و تلاش زیادی کردم تا به ترکیب اصلی برسم. بعد آقای برانکو به من فرصت داد و به ترکیب اصلی رسیدیم اما ناگهان عضله کمرم گرفت. بعد هم آقای برانکو تشخیص داد که بازی نکنم. من اما با همه جان و دل تمرین کردم دوباره به ترکیب برسم. الان هم خوشحالم که به من این فرصت داده شد تا مقابل گسترش فولاد بازی کنم و در نهایت برنده شدیم. اگر من یک ذره کوچک هم در این پیروزی نقش داشتم برای من همین هم کافی است.

این حرف های رامین رضائیان را باید باور کرد؟ یعنی با همه وجودت این حرف ها را می زنی؟
مگر می شود فوتبالیستی بازی نکند و ناراحت نباشد؟ مگر می شود یک تیمی نبرد و مربی ناراحت نباشد؟ اگر ما روز گذشته گسترش فولاد را شکست نمی دادیم قطعا برانکو هم ناراحت بود. من هم بازی نکنم ناراحت می شوم اما ناراحتی من به پرسپولیس لطمه نمی زند چون درون دلم است. من تلاش می کنم که با جان و دل بازی کنم. من بازیکنی هستم که حتی اگر 10 دقیقه هم بازی کردم با جان و دل برای پرسپولیس به میدان رفتم تا عملکرد مثبتی داشته باشم و فکر می کنم تا الان هم این اتفاقاتی که افتاده است موضوع خاصی نبوده و من فقط می خواهم برای تیمم مؤثر باشم. مطمئنا چه مثبت باشم و چه نباشم کادر فنی و هواداران تشخیص می دهند.

این سؤال را از این جهت پرسیدم که چون بازیکن مؤثری هستی و در هر بازی که به میدان آمدی در پرسپولیس عملکرد مثبتی داشتی و شاید بازیکنی با این شرایط نیمکت نشینی او را بیشتر آزار بدهد.
اذیت؟! راستش این مسائل تشخیص کادر فنی است و من نمی دانم چه بگویم. مشخص است که من دوست دارم بازی کنم. در جلسه ای که با آقای برانکو داشتم به او گفتم که اگر می شود به من بازی بده چون ان شاالله اگر قهرمان شویم می توانم یک ذره در این قهرمانی مؤثر و شریک باشم. البته به برانکو گفتم در هر صورت این تشخیص با شماست. باور کنید من با جان ودل 10 برابر بیشتر از قبل تمرین می کنم. به آقای برانکو گفتم خود شما ببین که چگونه تمرین می کنم و اگر شما دیدی که من می توانم به تیم کمک کنم این فرصت را به من بده که برانکو هم گفت تو تمریناتت را انجام بده من قطعا ثمره تلاشت را به تو خواهم داد. خوشحالم که روز گذشته هم 20 دقیقه بازی کردم تا پرسپولیس پیروز شود.

پرسپولیس و تراکتورسازی در کورس قهرمانی هستند. فکر می کنی در نهایت چه تیمی قهرمان لیگ شود؟
من می گویم که نباید کاری به تیم های دیگر داشته باشیم. ما باید بازی های خودمان را انجام دهیم و برنده شویم. ما هر بازی که ببریم به قهرمانی نزدیک تر می شویم. ما به بازیکنان مان نیاز داریم هر چند که روز گذشته 3 نفر محروم شدند. ما باید روند خوبی که داریم را حفظ کنیم تا امسال پرسپولیس قهرمان شود و دل هواداران را شاد کنیم.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی مدعی هستند چرا باید بازی های ما زودتر از پرسپولیس انجام شود. نظر تو در این خصوص چیست؟
بله این موضوع را در رسانه ها خوانده ام. این حرف ها مسائل قشنگی در فوتبال نیست. اصلا بیایند بازی ها را همزمان برگزار کنند ما که مشکلی نداریم. ما وقتی وارد زمین می شویم فقط به بردن فکر می کنیم و به هیچ چیزی فکر نمی کنیم. حتی تراکتورسازی هم به برای بردن به زمین می رود و اصلا به این چیزها نیست که چه تیمی زودتر بازی کند. البته از نظر روحی روانی درصد این مسائل کم است. روز یکشنبه که تراکتورسازی برنده شده بود باعث شده بود دیروز روحیه ما کمی پایین تر باشد اما ما با تلاش برنده شدیم. حالا ما با این مسائل مشکلی نداریم و می خواهیم بازی های خودمان را ببریم. این حرف ها بهانه های قشنگی نیست.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • M6644 44M6644 44 :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 11:53 قبل از ظهر

  هم پروفسور و هم رامین جفتشون عشقن

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 12:18 بعد از ظهر

  رامین عزیز،
  وجودت نعمتیه برای پرسپولیس،
  همیشه پاینده و برقرار باشی بازیکن با تعصب و جنگنده پرسپولیس

 • farzad 242424farzad 242424 :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 12:39 بعد از ظهر

  خدایش دیگه رامین وخیلی بزرگ کردین فعلاکه نیمکت نشینه صادق محرمی عزیزهستش که بدون ادعا عالی بازی میکنه،دیگه بس کن ازبس شنیدیم رامین رضاییان وخسته شدم،من خودم عاشق رامین هستم ولی تیم مهمتره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:08 بعد از ظهر

  جونم رامین رضائیان!خدایی دیروز اومد حملمون یه نظم خاصی گرفت!ولی به هرحال نطربرانکو مهمه!درضمن نبود محسن دیروز حسابی حس میشد

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  سلام
  می خوام موردی بگم اگه دوستان منفی بارم نکنن .
  دیروز در یکی از نظرهام گفته بودم که الحمدلله بازی رو بردیم واگه نمی بردیم مواردی رو می گفتم ،الان هم فکر می کنم با صحبتهایی که رامین عنوان کرد راه رو برام هموار کرد که حرف دلم رو بزنم.
  دوستان عزیز ،الان موفقیت پرسپولیس از نون شب برایم مهمتراست ،بنده ۵۶سال سن دارم واز ۱۲سالگی هوادار قرمز بودم وشاید الان مسن ترین عضو این سایت بنده باشم وتا کنون بارها وبارها ازطرف خانواده ام مورد ملامت قرار گرفتم که نباید اینقدر استرس داشته باشم که برای سلامتیم خوب نیست .
  این رو گفتم که بدونید هیچ چیزی به غیر از پرسپولیس برایم مهم نیست.
  دیروز برانکو محرمی جوان رو به رامین ملی پوش ترحیح داد ،اگه بازی ساده ای بود موردی نبود ولی گسترش امده بود مارو متوقف کنه ومحرمی جوان جاش نبود بازی کنه رامین رضاییان اشتباه کرد ،بله ،ولی تاوانش رو داد ،رامین هیچ حرفی بابت نیمکت نشینی نمی زنه ولی ایا درسته که بهترین دفاع راست اسیا که هر تیمی نه فقط در ایران بلکه دراسیا همه ارزوی داشتنش رو دارن ،نیمکت نشین باشه ،تازه هرگاه رامین اومده پاس گل داده .
  لیکن همیشه به رای برانکو احترام گذاشتیم زیرا موفقیت تیم هدف ما است.

 • PeRsPoLiS 6x4PeRsPoLiS 6x4 :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:41 بعد از ظهر

  آقای محمد چوبند خوشحالم از اینکه پرسپولیس هواداران عاشقی همچون شما داره به خودم میبالم که پرسپولیسیم نظر شما قابل احترامه اما با اینکه گفتید صادق محرمی اگر در یک بازی.ساده بود اشکالی نداشت مخالفم
  بازیکن جوان اگر میخواد اعتماد به نفس پیدا کنه و پیشرفت کنه باید در همین بازی های سخت بهش اطمینان کرد
  من شخصا بازی رامین راضاییان رو دوست دارم اما معتقدم به اینکه بخاطر یه بازیکن ستاره نباید استعداد و ستاره های آینده هم بسوزانیم
  ضمن اینکه آقای برانکو از من و شما بیشتر میفهمه و بازی ندادن رضاییان از روی لجبازی نیست بلکه بخاطر مقدومیت و دوری دو هفته ای از شرایط مسابقه داشته قطعا بازیکن اون کیفیت لازم رو نخواهد داشت
  پس خواهش میکنم با این انتقاد ها این موضوع رو بزرگ نکنید و توو این مقطع بهونه دست دشمن های پرسپولیس ندید که نشستند تا با یه بهونه تیم رو ببرن توو حاشیه

  مچکرم❤

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:57 بعد از ظهر

  PeRsPoLiS 6x4دوست عزیز از اینکه بنده رو قابل دونستید بی نهایت خوشحالم .
  ولی دوست گرامی شما خیلی زود درمورد بنده قضاوت فرمودید وبنده رو با اوناییکه دنبال بهانه جویی هستن تا روند موفقیت تیم رو متوقف کنند،یکی دونستید ،لیکن بازم ازت ممنونم .

 • اسلان خلیلیاسلان خلیلی :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:50 بعد از ظهر

  متشکر اقای چوبنده عزیزم

 • رادوین پرسپولیسی قشقاییرادوین پرسپولیسی قشقایی :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 06:11 بعد از ظهر

  پسر تا حالا نفهمیدی اسلحه پنهان برانکو در دقایق حساس هستی؟؟؟پس افتخار کن رامین جان...عشقی توپسررررررررر

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب