پیش بینی بت 940
برانکو:وقتی داور پنالتی نمی گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟ /هر روز نگران تر می شوم

برانکو:وقتی داور پنالتی نمی گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟ /هر روز نگران تر می شوم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گسترش فولاد خیلی تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل خوب نبودند چرا که تغییرات زیادی داشتند. بار دیگر به کل تیم تبریک می گویم. ب... 5 out of 5 based on 17 ratings.

برانکو:وقتی داور پنالتی نمی گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟ /هر روز نگران تر می شوم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 5 اظهار نظر بازدید [ 7041 ] سه شنبه, 5 بهمن 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • برانکو:وقتی داور پنالتی نمی گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟ /هر روز نگران تر می شوم

برانکو:وقتی داور پنالتی نمی گیرد باید به او بگوییم ببخشید که پنالتی ما را نگرفتی؟ /هر روز نگران تر می شوم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گسترش فولاد خیلی تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل خوب نبودند چرا که تغییرات زیادی داشتند. بار دیگر به کل تیم تبریک می گویم. ب...

ارتش سرخ دات كام :

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: گسترش فولاد خیلی تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل خوب نبودند چرا که تغییرات زیادی داشتند. بار دیگر به کل تیم تبریک می گویم.

 برانکو در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس گفت: لذت بردم از عملکرد بازیکنان به خودشان ایمان داشتند. در نیمه دوم که سخت تر از نیمه اول بود با تمام وجود بازی کردند و با استحقاق به پیروزی رسیدند. به این مسابقه به عنوان یکی از سخت ترین مسابقه نگاه می کردیم. گسترش فولاد خیلی تقویت شده است. آنها در ابتدای فصل خوب نبودند چرا که تغییرات زیادی داشتند. بار دیگر به کل تیم تبریک می گویم.

وی در مورد دیدار پرسپولیس مقابل صبای قم عنوان کرد: بازی بسیار سختی مقابل صبا داریم و این دیدار برای ما بسیار مهم است. در این بازی محسن ربیع خواه، فرشاد احمدزاده، سیدجلال حسینی و مهدی طارمی را به دلیل محرومیت و مصدومیت در اختیار نداریم و این مسئله کارمان را سخت می کند. باید تلاش کنیم تا در این دیدار هم نتیجه خوبی بگیریم.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این سوال که به نظر می رسید برخی بازیکنان تیمش به دنبال محرومیت از دیدار مقابل صبا بودند و کاری می کردند که با کارت زرد روبه رو شوند، تصریح کرد: این مسئله را از خودشان بپرسید. بنده چنین حسی نداشتم. وقتی 2 پنالتی ما را نمی گیرند، طبیعی است که بازیکن عصبی شود. مگر 2 پنالتی اتفاق نیفتاد؟ چرا داور اعلام خطا نکرد؟ طبیعی است که در این شرایط، بازیکن عصبی شود. آیا بازیکن گسترش فولاد باید اخراج می شد یا نه؟ چرا خالد شفیعی در مسابقه تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان از زمین اخراج نشد؟ حرکت او 3 اخراج داشت. وقتی اشتباهات اینقدر زیاد است نمی شود گفت این مسائل اتفاقی است.

برانکو در پاسخ به این سوال که بازیکنان پرسپولیس در دیدارهای دوستانه هم به داور اعتراض می کنند، تصریح کرد: اگر یک نفر حق شما را به طور مرتب پایمال کند ساکت می ایستید و به او نگاه می کنید؟ نباید نگاه فردی داشته باشیم و باید به کل مسابقه نگاه کنیم. 2 پنالتی ما گرفته نشده و داور دائم به ضرر پرسپولیس تصمیم می گیرد. طبیعی است که بازیکنان در این شرایط ناراحت و عصبی شوند. من هم این موضوع را درک می کنم. سعی می کنم جو تیم آرام شود اما وقتی داور پنالتی های ما را نمی گیرد، باید به او بگوییم که ما را ببخشید که برای ما پنالتی نگرفتی؟

وی درباره اینکه در بازی با فولاد خوزستان یک پنالتی برای شما گرفته نشد و در بازی با گسترش فولاد نیز بازیکن این تیم گفته دو کارت زرد گرفته اما داور توجهی نکرده، خاطرنشان کرد: من هر روز نگران تر می شوم. حالا منتظر هستیم ببینیم چه اتفاقی رخ می دهد و باشگاه چه واکنشی نشان می دهد.

برانکو همچنین درباره وضعیت بازیکن عراقی عنوان کرد: این موضوع در دست اقدام است.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه استقلال به دلیل مشکلات مالی نتوانست از بازیکنانش استفاده شده برنامه شما برای اینکه چنین مشکلی برای پرسپولیس ایجاد نشود چیست، گفت: این اتفاق ممکن است حتی برای رئال و بارسلونا هم رخ دهد. سعی می کنیم باشگاه ثبات مالی داشته باشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 12:02 بعد از ظهر

  دمت گرم پروفسور
  ولی آرامش خودت رو حفظ کن
  هنوز دوازده هفته مونده و باید به تیم آرامش بدی

 • علی رضاییعلی رضایی :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:13 بعد از ظهر

  اره بايد بگيم ببخشيد چون نگيم كارت ميده از بازي بعد محروم ميكنه امسال بجز حريفان بايد با كل مجموعه فدراسيون كميته نجس داورن مبارزه كنيم

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:23 بعد از ظهر

  باشگاه بایدبیانیه بده!نمیدونم چراساکتن!!!!!!!!!

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:31 بعد از ظهر

  سلام
  افرین اقای برانکو ،براعصابت مسلط شو ،اینجا ایران است.

 • کاظم صداقتکاظم صداقت :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 05:30 بعد از ظهر

  اینکه برانکو از وضعیت داوری نگران هست حق داره ببینید در حال حاضرداوری فقط در بازیهایی که پرسپولیس بازی دارد تنها به ضرر پرسپولیس نیست بلکه در بازیهایی که تراکتور بازی دارد به نفع تراکتور هم هست آخرین نمونش در بازی تراکتور با استقلال اهواز بود که خالد شفیعی در نیمه اول با خطایی که کرد به قول برانکو باید سه بار کارت قرمز میگرفت اما خیلی راحت توسط همین داور صالحی اخراج نشد بازیی که اگر شفیعی اخراج می شد قطعاً تراکتور بازی را می باخت و آلان اختلاف پرسپولیس با تراکتور 7 امتیاز بود بعد می بینیم که کمیته داوران دوباره همین داور را برای داوری بازی پرسپولیس – گسترش فولاد می گذاره داوری که سال قبل ضربه سر رامین رضائیان پنالتی به نفع سایپا گرفت و یکی دلایل قهرمان نشدن پرسپولیس بوده این مطالب گفتم که برسم به این موضوع که داوریها کاملاً برنامه ریزی شده است و باند امیر قلعه نویی بعداز مدتها ( مدتی بعد از رو شدن دست قهرمانی چراغ خاموش حرکت می کرد ) به شدت فعال شده نگاه کنید به سابقه امیر قلعه نویی و اینکه 5 بار قهرمانی لیگ را بدست آورده آخه چطوری بدست آورده ؟ درست سر بزنگاه در بازیهایی که تیمش بازی دارد داوری با اشتباهات عجیب و غریب به نفع تیم خودش هست و در بازیهای نزدیکترین رقیببش ( در حال حاضر پرسپولیس ) داوریها با اشتباهات حیرت انگیز به ضرر رقیبش هست قلعه نویی و باندش حتی اقدام به خرید بازیکن تیم رقیب ( به خصوص خارجی ها ) برای تبانی هم می کند . یک نگاهی به تیم های قهرمان لیگ در چند سال اخیر داشته باشیم می بینیم که قهرمانی لیگ یا با تفاضل گل بوده یا نهایتاً با اختلاف یک یا دو امتیاز بوده همین الان امیر قلعه نوعی فقط در بازی با استقلال اهواز سه امتیاز به ناحق و نا داوری بدست آورد و همه کار بوسیله داور کرد که پرسپولیس در بازی با گسترش امتیازنیاورد در مطالبی که راجب باند مافیایی امیر قلعه نوعی گفتم شک نکنید من بعد 35 سال طرفدار ی پرسپولیس و نحوه عملکرد رقبای پرسپولیس این حرفها را می زنم حالا وظیفه من طرفدار ، توی مسوول تیم در هر جایگاهی که هستیم در این وضعیت ، اگر پرسپولیس دوست داریم خنثی نباشیم و برای مقابله با امیر قلعه نویی و باندش و آن افرادی که باعث شدن در این چند سال پرسپولیس قهرمان نشه مقابله کنیم مثلاً با اطلاع رسانی در فضای مجازی و یا با هر وسیله ممکن جلوی خیانت این افراد خائن به پرسپولیس و مردم و را بگیریم

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب