پیش بینی بت 940
میناوند: وقتی گفتند برای تراکتور بازی می کنیم، یاد بحرین و عربستان افتادم / این برانکو را بیشتر از برانکوی تیم ملی دوست دارم

میناوند: وقتی گفتند برای تراکتور بازی می کنیم، یاد بحرین و عربستان افتادم / این برانکو را بیشتر از برانکوی تیم ملی دوست دارم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بگذارید هرچه می خواهند در فضای مجازی بگویند؛ لاکردار دنیای مجازی!  مهرداد میناوند در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت: در برنامه خندوانه قو... 5 out of 5 based on 16 ratings.

میناوند: وقتی گفتند برای تراکتور بازی می کنیم، یاد بحرین و عربستان افتادم / این برانکو را بیشتر از برانکوی تیم ملی دوست دارم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 4 اظهار نظر بازدید [ 7973 ] سه شنبه, 5 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • میناوند: وقتی گفتند برای تراکتور بازی می کنیم، یاد بحرین و عربستان افتادم / این برانکو را بیشتر از برانکوی تیم ملی دوست دارم

میناوند: وقتی گفتند برای تراکتور بازی می کنیم، یاد بحرین و عربستان افتادم / این برانکو را بیشتر از برانکوی تیم ملی دوست دارم

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بگذارید هرچه می خواهند در فضای مجازی بگویند؛ لاکردار دنیای مجازی!  مهرداد میناوند در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت: در برنامه خندوانه قو...

ارتش سرخ دات كام :

پیشکسوت پرسپولیس گفت: بگذارید هرچه می خواهند در فضای مجازی بگویند؛ لاکردار دنیای مجازی!

 مهرداد میناوند در حاشیه تمرین پرسپولیس گفت: در برنامه خندوانه قول دادم تا بچه های شهدای مدافعان حرم را به هر نحوی خوشحال کنم و به همین دلیل با هماهنگی هایی که انجام شد، این امر امروز محقق شده و کار قشنگی به وجود آمد. اگر امروز امنیت داریم به برکت وجود پدران این بچه هاست در غیر این صورت امروز مثل عراق و ترکیه بودیم. البته پیراهن کلینزمن را هم قرار است به حراج گذاشته و با کمک پرسپولیسی ها درخت آرزوها را برای کودکان بیمار تشکیل خواهیم داد.

وی گفت: 5، 4 هفته است که می گویند طارمی آقای گل می شود و شک ندارم که این اتفاق می افتد. اگر 3 پنالتی را روی او گرفته بودند و گل درست اش اعلام می شد، امروز او با 13 گل آقای گل بود اما الان هم آقای گل می شود.

میناوند در مورد بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل گسترش گفت: با تمام احترامی که برای کمالوند و تیمش قائلم اما وقتی قبل از بازی گفتند برای تراکتور بازی می کنیم، یاد بازی بحرین و ایران افتادم که بحرینی ها برای عربستان می جنگیدند. من کمالوند را دوست دارم اما دیشب به جز یک شوت بقیه بازی دست پرسپولیس بود. البته 3 امتیاز مهم بود که این امر هم محقق شد.

پیشکسوت پرسپولیس گفت: عده ای از این صحبت می کنند که بازیکنان از قصد کارت زرد گرفته اند. ما هم در زمان بازیگری، قبل از دربی این وضعیت را داشتیم. به نظرم خیلی حاشیه درست می کنند و باید باهوش تر عمل کرد.

وی افزود: در بازی دیشب نبود مسلمان احساس شد هرچند که از سروش انتظار بیشتری می رود. او پسر خوبی است و می تواند کمک بیشتری به پرسپولیس بکند. ما در آسیا با تیم های تا دندان مسلح بازی داریم و می توانیم خارجی های بهتری داشته باشیم یا یکی، 2 تا را عوض کنیم. آسیا شوخی بردار نیست و شاید در یک بازی 6، 5 بازیکن را از دست بدهید.

میناوند در مورد اینکه پرسپولیس چپ پای مطمئنی ندارد، گفت: این به اول فصل و به تفکرات مربی برمی گردد. پرسپولیس به جز من، همیشه بهترین چپ پاها را داشته و الان هم انصاری هست که در پست دیگری بازی می کند. اما در این بین ربیع خواه خیلی مظلوم واقع شده چون این بچه در پست غیرتخصصی بازی می کند و حتی به فردوسی پور هم گفتم اینطور انتقاد کردن از او درست نیست. بازیکنان آن چیزی که سرمربی از آنها می خواهد را انجام می دهند. در این بین وحید امیری جلوی ربیع خواه بازی می کند که با وجود دوندگی زیاد به عقب نمی آید و برانکو هم همین را می خواهد و من با طرز فکر او به خوبی آشنا هستم.

وی گفت: برانکو بعد از اینکه از تیم ملی رفت، 4، 3 قهرمانی آورده و به پختگی عجیبی رسیده و من این برانکو را بیشتر از آن برانکوی تیم ملی دوست دارم. با این حال دشمنان در کمین نشسته اند و نباید به آنها اجازه داد تا برای شکست پرسپولیس نقشه بکشند؛ به خصوص الان که 2 رقیب جدی وجود دارد، باید هوشیارانه عمل کرد تا بتوانیم قهرمانی را به دست بیاورم.

میناوند در مورد طرفداری علیفر از پرسپولیس گفت: این موضوع دروغ 13 است. بازیکنان بازی کردند و علیفر هم گزارش خود را کرد و این حرفها زشت است. 10 بار هم پرسپولیس در شهرستان ها بازی کرده و از حریفش طرفداری کرده اند. من علیفر را دوست دارم اما اینکه علیفر پرسپولیسی است، حرف مسخره ای است.

وی در مورد درگیری برانکو و کی روش گفت: آن زمان که کی روش را تخریب می کردند، من طرفدار او بودم و خیلی دوستش دارم اما الان کاملا حق با برانکو است و این دفعه آخر او درست می گفت. قهر کردن سر هر چیزی لوس شده و کی روش طوری رفتار می کند که انگار فقط فوتبال را او می داند. اما خیلی بازیکنان بزرگ مثل علی کریمی و افراد دیگر هستند که در دنیای فوتبال اینطور مسائل را تجربه کرده اند و امیدوارم با پادرمیانی بزرگ ترها این مسائل حل شود.

میناوند گفت: برانکو اصلا غیرمنطقی نیست چون با او کار کردم اما یکسری آدم ها این وسط فاصله را هم بیشتر می کنند و باید کمک کرد تا فاصله ها کمتر شود چون اگر از پرسپولیس بازیکن دعوت نشود، این تیم هم ضربه می خورد.

هافبک سابق تیم ملی در مورد اینکه برخی هواداران در فضای مجازی به رفیعی توهین کرده اند گفت: لاکردار دنیای مجازی! بگذارید هرچه می خواهند بگویند. همه توصیه می کنند اما اتفاقی نمی افتد اما سروش کار خودش بکند و او منطقی است و این چیزها اذیتش نمی کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مصطفی الیگودرزمصطفی الیگودرز :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:25 بعد از ظهر

  آخه التراکتور مال عربستانه!

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 01:45 بعد از ظهر

  داوری فاجعه بود ولی آقای برانکو و بازیکنان نباید آرامش خودشون را بهم بزنند. این موضوعات را باشگاه باید پیگیری کنه. نباید توی دامی که قلعه نوعی پهن کرده افتاد. اون میخواد با جوسازی و برهم زدن تمرکز و آرامش پرسپولیس نتیجه بگیره. بهترین کار اهمیت ندادن به این موضوعاته. پرسپولیس آرامش و تمرکز داشته باشه، فنی هیچ تیمی حریفش نیست حتی با اتوبوس پارک کردن.

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:10 بعد از ظهر

  باید پیگیری کنیم

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 02:11 بعد از ظهر

  مفت خورسازی هم براعربستانه

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب