پیش بینی بت 940
حسن زاده: پرسپولیس بازنده می شد امکان تکرار مسابقه وجود داشت

حسن زاده: پرسپولیس بازنده می شد امکان تکرار مسابقه وجود داشت

رئیس کمیته انضباطی گفت: اگر در مسابقه ای داور به اشتباه بازیکنی را که باید اخراج می شد، در داخل زمین نگه دارد می توانیم راجع به اصل بازی و یا حتی تکرار مسابقه... 2 out of 5 based on 18 ratings.

حسن زاده: پرسپولیس بازنده می شد امکان تکرار مسابقه وجود داشت

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 8 اظهار نظر بازدید [ 11499 ] سه شنبه, 5 بهمن 1395
:: خبر ویژه
حسن زاده: پرسپولیس بازنده می شد امکان تکرار مسابقه وجود داشت

رئیس کمیته انضباطی گفت: اگر در مسابقه ای داور به اشتباه بازیکنی را که باید اخراج می شد، در داخل زمین نگه دارد می توانیم راجع به اصل بازی و یا حتی تکرار مسابقه...

ارتش سرخ دات كام :

رئیس کمیته انضباطی گفت: اگر در مسابقه ای داور به اشتباه بازیکنی را که باید اخراج می شد، در داخل زمین نگه دارد می توانیم راجع به اصل بازی و یا حتی تکرار مسابقه تصمیم گیری کنیم.

 اسماعیل حسن زاده- رئیس کمیته انضباطی با تاکید بر اینکه تخلفات پیاپی تماشاگران منجر به محرومیت آنها در مسابقات بعدی می شود، گفت: در پایان نیم فصل اول، تخلفات تماشاگران را که دسته بندی کردیم که تیم های استقلال تهران و تراکتور سازی تبریز به ترتیب بیشترین تخلفات را داشته و در راس باشگاه های پر تخلف بود. بر همین اساس بعد از 7 یا 8 تنبیه جریمه نقدی، مجبور شدیم از گزینه محرومیت تماشاگر برای این دو تیم استفاده کنیم که محرومیت های تماشاگران نیز اجرا شد.

وی درادامه بیان کرد: تیم های صنعت نفت آبادان، پرسپولیس، ماشین سازی تبریز، سپاهان اصفهان و فولاد خوزستان در رده های بعدی از لحاظ تخلفات تماشاگران هستند و تخلفات شان به اندازه ای است که اگر رعایت نکنند ما مجبوریم با تنبیهات سخت تری، با آنها برخورد کنیم.

وی درباره حوادثی که عصر روز گذشته در بازی پرسپولیس تهران و گسترش فولاد تبریز رخ داد، گفت: راجع به حوادث پرسپولیس و گسترش فولاد هنوز گزارش بازی به دست ما نرسیده و به محض اینکه گزارش مقامات رسمی  برایمان ارسال شود، در خصوص همه موارد انضباطی تصمیم گیری خواهیم کرد. اما راجع به اتفاق خاص داوری که رخ داد، آیین نامه انضباطی و سایر قوانین این موارد را پیش بینی کرده است و به نظر می رسد که کمیته برگزار کننده مسابقات حتما تکالیف قانونی خود را در این مورد اعمال خواهد کرد.

حسن زاده گفت: در قانون پیش بینی شده است که اگر داوری در تصمیمات انضباطی اش(دادن کارت زرد و یا قرمز) اشتباه کند، کمیته انضباطی می تواند این تصمیم را اصلاح  کند که در این خصوص هم اگر موردی در گزارش های مقامات رسمی قید شود، ما حتما تصمیم می گیریم. البته قانون به کمیته برگزار کننده مسابقه این اجازه را می دهد که اگر در مسابقه ای داور اشتباها بازیکنی را که باید اخراج می شد، در داخل زمین نگه دارد و تیم مقابل اگر بازنده  می شد، کمیته برگزار کننده می توانست اقدام داور را به عنوان اشتباه موثر در نتیجه قلمداد کرده و راجع به اصل بازی و یا حتی تکرار مسابقه تصمیم گیری کند. ولی در این مورد چون نتیجه به نفع تیم دارنده بازیکن مذکور نبوده، فقط اعمال قانون برای مسابقه بعدی آن بازیکن صورت خواهد گرفت.

وی در پایان افزود: باز هم از همه مقامات مسئول باشگاه ها و تیم ها تقاضا داریم که با رعایت قوانین و مقررات، چنانچه اعتراضی داشته باشند، وفق مقررات و با مکاتبه رسمی اعتراض های خود را پیگیری کنند. مصاحبه های رسانه ای و یا جنجال در حواشی رقابتهای لیگ امری ناشایست است و تنبیه انضباطی هم دارد. ضمن اینکه از مقامات باشگاه استقلال تهران  به دلیل حضورشان در کمیته انضباطی به جهت بررسی حاشیه های انضباطی باشگاه تشکر و قدردانی می کنیم. در واقع  مطالبی که در راستای آرامش در سکوها مفید و موثر بود را مطرح کرده و باشگاه استقلال نیز به نوعی متعهد شدند که تلاش های همه جانبه در خصوص آرامش در سکوهای این تیم به عمل آورند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 06:53 بعد از ظهر

  هواداران حرف دلشون زدن شما جای اونا باشین چیکار میکنید روح روان ادم خراب میشه درک کنید یک درصد هم حق بدین برا هوادارن

 • سرباز ارتش سرخسرباز ارتش سرخ :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 07:07 بعد از ظهر

  آقای حسن زاده چرا چرت و پرت تحویل مردم میدید ، یعنی چی که تو نتیجه مسابقه تاثیر نداشته ؟؟؟؟؟
  خب اگه دقیقه 81 تیم گسترش فولاد 10 نفره شده بود شاید دقیقه 84 و 89 فرشاد احمدزاده و طارمی کارت زرد نمی گرفتن
  شاید اصلا بازم پرسپولیس گل میزد یا هزاران اتفاق دیگه ممکن بود بیفته

 • Amir FarAmir Far :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 07:12 بعد از ظهر

  خیالتون جمع تا اخر لیگ به هر بهانه ای که شده پرسپولیس باید یه بازی بدون تماشاگر داشته باشه!!
  مطمئنم این اتفاق میوفته...شاید در بازی با سپاهان کثیف!

 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 07:18 بعد از ظهر

  چون پرسپولیس برده اینو میگی
  اگه باخته بود میگفتی خلاف مقرراته
  سابقه سیاهت اینو میگه

 • علی رضاییعلی رضایی :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 07:20 بعد از ظهر

  مرتيكه احمق انقد فصل قبل امتياز از دست داديم بخاطر داور كدوم بازي تكرار شد الان كه برديم اي حرفو ميزني مرتيكه كيسه كش

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 07:31 بعد از ظهر

  چیزی که روشنه اینه که استاد خیلی روی آلزایمر هوادارها حساب کرده وگرنه سال پیش چند بار در لیگ برتر پرسپولیس با افتضاحات داوری بازنده شد برای کدام بازی دستور تکرار صادر کردید؟ در جام حذفی همه ی ایران دیدند که گلر پرسپولیس توپ رو با سینه کنترل کرد اما اساتید داوری ندیدند چرا بازی تکرار نشد؟ این قانون پارسال نبود یا اجرای آن مخالفان پشت پرده داشت؟ بس کنید این ژستهای عوام فریبانه رو چون مردم تمام رفتارهاتون روآنالیز میکنند وقتی پنجاه هزار صندلی در بازی تیم دوم پایتخت و تیم تبریزی در تبریز میشکنه و جنابعالی در پاسخ به پرسش مدیر عامل چندسال پیش پرسپولیس که پرسید چرا رسیدگی نمیکنیدفرمودی در نوبت رسیدگی قرار داره معلومه که فلسفه وجودی شما برخوردهای ناجوانمردانه با مخاطب خاصه.

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  سه شنبه, 5 بهمن 1395 - 07:50 بعد از ظهر

  خودت میگی در صورتی بازنده میشد بازی تکرار میشد قرار نبود پرسپولیس ببازه تا با قوانین.زپرتی شما قابل جبران باشه یک مساوی میتونست فاصله را کم کنه .
  خودشون.دارند به راحتی میگن که قرار بوده چه بلایی به سر پرسپولیس بیارن.
  ولی خدایش ماجرای پلاسکو در بین افتضاح داوری علیه پرسپولیس و محرومیت استقلال حداقل برای جمع کثیری از افراد جامعه از مرکزیت توجه به حاشیه رفت.
  زنده باد اتشنشانان وطنم.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب