پیش بینی بت 940
طارمی: عذرخواهی داور به درد من و پرسپولیس نمی خورد/ زوج مسلمان و رفیعی هر تیمی را نابود می کند

طارمی: عذرخواهی داور به درد من و پرسپولیس نمی خورد/ زوج مسلمان و رفیعی هر تیمی را نابود می کند

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: باید یک چیزی را بگویم و آن این است که نمی دانم چه داستانی است که مردم ما خودشان یک نفر را بالا می برند، بعد همین مردم سعی می کنند او ر... 5 out of 5 based on 29 ratings.

طارمی: عذرخواهی داور به درد من و پرسپولیس نمی خورد/ زوج مسلمان و رفیعی هر تیمی را نابود می کند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 11 اظهار نظر بازدید [ 15106 ] چهارشنبه, 6 بهمن 1395
:: خبر ویژه
طارمی: عذرخواهی داور به درد من و پرسپولیس نمی خورد/ زوج مسلمان و رفیعی هر تیمی را نابود می کند

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: باید یک چیزی را بگویم و آن این است که نمی دانم چه داستانی است که مردم ما خودشان یک نفر را بالا می برند، بعد همین مردم سعی می کنند او ر...

ارتش سرخ دات كام :

مهاجم تیم پرسپولیس گفت: باید یک چیزی را بگویم و آن این است که نمی دانم چه داستانی است که مردم ما خودشان یک نفر را بالا می برند، بعد همین مردم سعی می کنند او را زمین بزنند!

تیم فوتبال پرسپولیس پس از 18 هفته ای که از لیگ برتر گذشته، صدرنشین مسابقات است و در کنار تراکتورسازی مدعی اصلی قهرمانی لیگ برتر هستند. این در حالی است که پرسپولیس باید هفته دیگر در تهران میزبان تراکتورسازی باشد تا این بازی به نوعی فینال لیگ برتر لقب بگیرد.

درباره شرایط تیم پرسپولیس در جدول رده بندی لیگ و موارد مختلفی با مهدی طارمی بهترین گل زن سرخ پوشان تا اینجای لیگ که البته فصل گذشته هم آقای گل لیگ برتر شده، گفت وگو کردیم و طارمی در این مصاحبه موارد مختلفی را مطرح کرد که در زیر بخشی از آن را می خوانید:

*  مردم ما خودشان یک نفر را بالا می برند، بعد همین مردم سعی می کنند او را زمین بزنند!
* انتقادی درست باشد آن را می پذیرم حتی اگر منتقد یک خردسال باشد
* مشکل من در ابتدای لیگ این بود که بدنسازی نکرده بودم
* به دنبال تکرار آقای گلی در لیگ هستم
* داوران نسبت به من ذهنیت پیدا کرده اند که می خواهم آنها را گول بزنم
* عذرخواهی یک داور به درد من یا پرسپولیس نمی خورد
* تراکتورسازی را ببریم تا 70 درصد راه قهرمانی را رفته ایم
* به دنبال آقای گلی هستم و چرا باید به عمد خودم را محروم کنم؟
* درخواست باشگاه تراکتورسازی خنده دار است
* کسانی که شایعه فوت من و مسلمان را درست کردند بیمار هستند
* زمان زیادی برای فضای مجازی نمی گذارم
* لقب مهندس واقعا برازنده مسلمان است
* زوج مسلمان و رفیعی هر تیمی را نابود می کند
* اگر چینی ها لیپی را دارند ما هم کی روش را داریم

متن کامل این مصاحبه را در زیر می خوانید:

در هفته هجدهم لیگ برتر بازی سختی را از گسترش فولاد بردید. درباره این بازی صحبت کن.
در وهله اول خوشحالم که در این بازی به برتری رسیدیم؛ چراکه به قول برانکو اگر گسترش را نمی بردیم، برد مقابل فولاد در اهواز ارزشی نداشت، اما خوشحالم که با حمایت هواداران دست پر از زمین بیرون آمدیم. البته باید بگویم تیم گسترش فولاد تیم خوبی است، اما در مقابل ما با یک ترکیب دفاعی به میدان آمده بودند که همین مسئله باعث شده بود موقعیت گل های کمتری نسبت به سایر بازی ها داشته باشیم، اما درنهایت برنده شدیم.

با اینکه سعی کرده ای تمرکزت روی فوتبالت باشد اما حرف و حدیث پیرامون تو زیاد است، به طور مثال همین پورشه درباره تو هم سوژه رسانه ها و فضای مجازی شده است.
باید بگویم که این ماشین برای من نیست و برای دوست من است، اما همیشه زیر پای من قرار دارد، البته باید یک چیزی را بگویم و آن این است که نمی دانم چه داستانی است که مردم ما خودشان یک نفر را بالا می برند، بعد همین مردم سعی می کنند او را زمین بزنند! به نظر من باید در این باره یک نظرسنجی صورت بگیرد تا ببینیم چرا مردم این کار را می کنند. تا هر کسی پیشرفت می کند برایش حرف درست می کنند، من واقعاً دلیل این مسائل را نمی دانم.خب فکر می کنی چرا این همه پیرامون تو حاشیه و حرف و حدیث است؟
این را من نباید بگویم، بلکه مردم باید به آن پاسخ دهند. این حرف ها برای من مهم نیست؛ چراکه من زندگی خودم را دارم و آن گونه که دوست دارم زندگی می کنم. اینکه می گویند طارمی ماشین می خرد یا مسائل دیگر، برای من مهم نیست؛ چراکه من در زمین برای پرسپولیس همه کاری می کنم و به اذعان هواداران و رسانه ها تا اینجا برای پرسپولیس بد کار نکرده ام، البته هر فوتبالیستی همان گونه که روز خوب دارد، روز بد هم دارد. باید بگویم اگر انتقادی درست و مثبت باشد، حتماً آن را می پذیرم، حتی اگر از یک کودک خردسال باشد، اما اگر انتقادی درست نباشد، چه پیشکسوت بگوید چه آدم عادی، به آن توجه نمی کنم. فکر می کنم انتقادی که درست و سازنده باشد مهم است، نه حرف و حدیث هایی که می سازند.

فصل گذشته آقای گل لیگ برتر شدی. آیا فکر می کنی این عنوان امسال هم قابل تکرار است؟
باید بگویم که متأسفانه ابتدای فصل بدنسازی نداشتم و دیدید که 4-3 بازی اول فیکس نبودم، اما در بازی چهارم پرسپولیس گل زدم و بعد از آن در ترکیب اصلی قرار گرفتم، آن هم در حالی که فقط 4 روز تمرین کرده بودم. بعد از آن هم به اردوی تیم ملی رفتم و کم کم به فرم خوبی رسیدم و فکر می کنم تا اینجا هم عملکرد بدی نداشتم. مشکل من در ابتدای لیگ این بود که بدنسازی نکرده بودم، نه با تیم ملی، نه با پرسپولیس. با این همه باید بگویم به دنبال تکرار آقای گلی هستم و همه تلاش خودم را در این راه انجام می دهم، البته یک گل به فولاد زدم که قبول نکردند و 4 پنالتی هم روی من انجام شد که نگرفتند و از آنجایی که بعد از حسین ماهینی من پنالتی زن اول هستم، شاید الان هم آقای گل می شدم و بالاتر از ساسان انصاری قرار می گرفتم. با این همه این چیزها خواست خداست و امیدوارم هرچه خیر است رخ بدهد. من تلاشم را برای آقای گلی انجام می دهم.

چرا داوران روی تو پنالتی نمی گیرند؟
به نظرم داوران ما حساس شده اند و انگار می خواهند برعکس آن چیزی که واقعیت است را انجام دهند. شاید به این دلیل که در یک برنامه تلویزیونی عنوان شده که طارمی پنالتی می گیرد، اما در همین برنامه، فصل گذشته مشخص شد که هر 9 پنالتی که روی من گرفتند، درست بوده است. با این همه فکر می کنم داوران نسبت به من ذهنیت پیدا کرده اند و فکر می کنند که من می خواهم آنها را گول بزنم. فکر می کنم طرز فکر داوران نسبت به من خراب شده که روی من پنالتی نمی گیرند، اما آنها بدانند که این موضوع برای خودشان هم بد می شود. شنیده ام که احمد صالحی داور بازی ما و گسترش فولاد عذرخواهی کرده، اما این عذرخواهی نه به درد من می خورد و نه به درد تیم. اگر بازی دیروز مساوی می شد، چه کسی پاسخگوی زحمات ما بود؟ به نظر من بهتر است داوران ذهنیت خودشان را نسبت به من عوض کنند و هر صحنه ای را که می بینند، بگیرند، نه آن چیزی که در ذهن شان است. در همین بازی آخر حتی کسانی که از تلویزیون بازی را می دیدند متوجه شدند روی من خطا شده، اما صالحی شاید به دلیل اینکه دید خوبی نداشت، پنالتی نگرفت.به نظرت پرسپولیس می تواند قهرمان لیگ برتر شود؟

مطمئناً ما همه تلاش مان را می کنیم تا قهرمان لیگ شویم، حدود یک سال و نیم است که در تیم ما رفاقت بسیار خوبی وجود دارد و همین مسئله باعث شده تا نتایج خوبی بگیریم. البته ما کادر فنی بسیار خوبی هم داریم که باید از زحمات آنها تشکر کنم. خوشبختانه روند موفقیت های ما خوب بوده و مطمئناً این روند را ادامه خواهیم داد تا درنهایت قهرمان لیگ شویم. البته به نظر من قهرمان لیگ از دل بازی پرسپولیس و تراکتورسازی که دو هفته دیگر برگزار می شود، بیرون خواهد آمد. نتیجه آن بازی قطعاً بسیار تأثیرگذار است. اگر ما برنده شویم که 70 درصد راه قهرمانی را رفته ایم و اگر تراکتورسازی برنده شود، علاوه بر اینکه لیگ جذاب تر خواهد شد، اما ما تا روز آخر می جنگیم و پا پس نمی کشیم؛ چراکه فقط قهرمانی ما را آرام می کند. با این همه باید منتظر بازی های لیگ تا روز آخر باشیم.

مسئولان باشگاه تراکتورسازی درخواست کرده اند که بازی های پرسپولیس زودتر از بازی های آنها برگزار شود، چون معتقدند که شما با آگاهی از نتیجه این تیم به میدان می روید. به عنوان بازیکن پرسپولیس چه نظری درباره این ادعا داری؟
این حرف خنده داری است که جدیداً مطرح شده است. شاید از نظر فوتبالی اینکه ما می دانیم نتایج تراکتورسازی چه شده، کمی به نفع ما باشد، اما این طور نیست که همه چیز به سود ما باشد. چند وقت دیگر 4 بازی ما زودتر از تراکتورسازی آغاز می شود و آخر فصل هم بازی ها هم زمان خواهد شد. من نمی دانم آنها روی چه حسابی این حرف ها را مطرح کرده اند. ما بازی خودمان را می کنیم و در هر بازی برای برد به زمین می رویم. اتفاقاً اینکه حریفان ما نتیجه تیمی مثل تراکتورسازی را می دانند برای ما خیلی خوب نیست، چراکه شاید آنها روش بازی خود را عوض کنند و دفاعی تر بازی کنند تا ما به مشکل بخوریم.

در آخرین تعطیلی لیگ برتر که تو و محسن مسلمان به شمال کشور سفر کرده بودید، شایعه عجیبی منتشر شد مبنی بر اینکه در جاده تصادف کرده اید و هر دو نفرتان فوت شدید. آیا خودت این شایعه را شنیدی؟
بله، شنیدم و به محض شنیدن این شایعه با خانواده ام تماس گرفتم تا نگران نشوند و بدانند که حال ما خوب است، من واقعاً نمی دانم این چه کاری است که مردم این قدر راحت شایعه درست می کنند. آیا کسانی که این شایعات را درست می کنند، خودشان خانواده ندارند؟ به نظر من این کارها، کار افراد بیمار است. اگر کسی به خانواده خودشان این شایعات را بگوید، خانواده آنها چه حالی پیدا می کند؟ بهتر است مردم یک سری چیزها را رعایت کنند و این قدر راحت با زندگی افراد بازی نکنند.این روزها صحبت هایی مبنی بر تأثیر استفاده از فضای مجازی بر فوتبالیست ها شنیده می شود، تو به عنوان کسی که در فضای مجازی فعال هستی، به نظرت این فضا روی عملکرد تو تأثیری گذاشته است؟
من خیلی در فضای مجازی فعال نیستم. شاید روزی یک عکس از خودم منتشر کنم و بعد از دنیای مجازی بیرون می آیم و کاری ندارم چه کسی چه چیزی می نویسد. در تیم خودمان هم با خیلی از بچه ها در ارتباط هستم و می دانم آنها هم وقت زیادی برای فضای مجازی نمی گذارند. فکر نمی کنم اگر بازیکنی هم از فضای مجازی زیاد استفاده کند، دچار مشکل شود.

بدون تعارف بگو چرا در هر بازی این همه موقعیت گل از دست می دهی؟
خب، ببینید من بازیکنی هستم که از وسط زمین توپ می گیرم و به سمت دروازه حریف می روم و شاید همین موضوع باعث می شود که فشار زیادی روی من بیاید و به همین دلیل که خسته می شوم، نتوانم از موقعیت ها استفاده کنم، اما اخیراً تمرینات خوبی انجام می دهم و به نظرم شرایطم خیلی بهتر شده و قطعاً در آینده بهتر هم خواهد شد.

به دلیل کارت زردی که مقابل گسترش فولاد گرفتی، بازی با صبای قم را از دست دادی، اما خیلی ها عنوان کردند که شاید عمداً کارت زرد گرفته ای تا برای بازی با تراکتورسازی یا استقلال به مشکل نخوری.
این حرف ها بیخود است. داور بازی با قضاوتش واقعاً ما را عصبی کرده بود. او دو پنالتی صد درصد را روی من نگرفت و هر بازیکن دیگری هم جای من بود عصبانی می شد. در بازی با فولاد هم روی من پنالتی نگرفتند و این مسائل دست به دست هم داده بود تا واقعاً سوت های داور روی اعصاب من باشد. من به داور اعتراض کردم و کارت گرفتم، اما کارت زرد من عمدی نبود. فرشاد احمدزاده هم در یک صحنه که همه دعوا می کردند کارت زرد گرفت. سیدجلال هم کارت زرد عجیبی گرفت؛ چراکه داور باید به بازیکن حریف کارت می داد، اما به کاپیتان ما کارت داد. خود داور کاری کرد که ما کارت زرد بگیریم. من به دنبال آقای گل شدن، هستم و چرا باید خودم را از یک بازی محروم کنم تا شانس گل زدنم کمتر شود؟حضور سروش رفیعی در پرسپولیس را چطور ارزیابی می کنی؟
سروش بازیکن بزرگی است و ما از حضورش خوشحالیم و به کار تیم ما می آید، اما شرایط پرسپولیس به گونه ای است که یک بازیکن باید چند بازی انجام دهد تا با جو تیم آشنا شود. سروش هم تا اینجا عملکرد خوبی داشته، هرچند که انتظار خیلی بیشتری از او می رود. مطمئن هستم او بهتر از این می شود. قطعاً زوج رفیعی و مسلمان هر تیمی را نابود می کند و من به عنوان یک مهاجم خوشحالم که این دو بازیکن پشت سر من بازی می کنند.

عدم حضور محسن مسلمان در بازی با گسترش فولاد چقدر مؤثر بود؟
مسلمان واقعاً یک مهندس است و این لقب برازنده اوست. او شرایط بسیار خوبی دارد و دیدید که در بازی با گسترش فولاد از نظر نظم دهی کمی مشکل داشتیم. قطعاً جای او در این بازی خالی بود و اگر بازی می کرد راحت تر برنده می شدیم.

قیچی برگردان فوق العاده ای هم در بازی با فولاد زدی که شاید اگر گل می شد، جایزه گل سال به تو می رسید.
تا حالا چند باری قیچی برگردان زده ام که یک بار آن در دربی و یک بار هم در بازی با فولاد به تیر دروازه خورد، اما ان شاءالله برگردان سوم تبدیل به گل خواهد شد!این روزها همه مردم داغدار آتش نشانانی هستند که در سانحه پلاسکو شهید شده اند. تو در این باره چه صحبتی داری؟
من هم مثل همه مردم به غیرت و شرف این آتش نشانان درود می فرستم و امیدوارم بدانند مردم ایران ارزش کار آنها را بیشتر از همیشه فهمیده اند. آنها قهرمانان واقعی هستند و همه ما مدیون آنها هستیم.

به عنوان سؤال پایانی درباره دو بازی تیم ملی مقابل قطر و چین صحبت کن.
به هرحال ما دو بازی سخت مقابل این دو تیم داریم که در صورت پیروزی در این دو بازی تا حد بسیار زیادی به جام جهانی صعود کرده ایم، البته این روزها می گویند که مارچلو لیپی سرمربی تیم شده، اما من می گویم اگر چینی ها لیپی را دارند، ما هم کی روش را داریم که در دنیای فوتبال، نام بزرگ و معتبری است. مطمئناً این دو تیم زورشان به ما نخواهد رسید؛ چراکه ما تیم جوان، جسور و خوبی داریم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 12:56 قبل از ظهر

  ایشالا امسال قهرمانیمون همراه بااقای گلی مهدیمون

 • hamed garshasbihamed garshasbi :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 05:14 قبل از ظهر

  جباروف: آقو مارفتیم بایه تیمی قرارداد بستیم پول نداشت
  خلاصه تارسیدیم فهمیدیم محرومیم
  پیش خودمون گفتیم ماکه هنوز بازی نکردیم چرا محروم شدیم
  تازه به ما گفتن یه نماد به شکل ۴ نشون بده
  آقو ماهم گفتیم خودی نشون بدیم
  یهو دیدیم صدا میاد چجوری تو ۴ تا خوردی
  فهمیدیم نمادشونم رفته زیره سوال
  ینی داغونما له لهم

 • کریم جهاندیدهکریم جهاندیده :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 07:41 قبل از ظهر

  مهدی دوست داشتنی انشاالله پرسپولیس قهرمان بشه وتوهم آقای گل

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 09:23 قبل از ظهر

  تودوبازی سه پنالتی روی مهدی شده که نگرفته اند
  که اگرمهدی دوتای آهاراگل کرده بود11گله بود
  واگرگل سالمش مقابل فولادراقبول کرده بودندحالا12 گله بودودرصدرگلزنان
  مهدی طلاست قدرش رانمیدانیم
  حالاهم تواوج آمادگی یه
  کسانی که می کوبندش طرفداری استقلال وتراکتورندکه میخواهندروحیه ش رابه هم بریزندکه ازکاربیفته ونتونه دروازه شونوبازکنه
  به امیدخداوندبزرگ توردروازه هردوتیم رامیلرزونه مهدی خودمون

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 09:25 قبل از ظهر

  تازه درهردوصحنه پنالتی دربرابرگسترش دوخطارویش انجتم دادندکه همه ش لایق کارت زردهم بود
  مهدی رادونفره بایدبگیرندوگرنه راه نداره

 • وحید جعفریانوحید جعفریان :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 09:50 قبل از ظهر

  دوستان کیسه را ول کنید تو رو خدا و بچسبید به سوراختور. رقیب اصلی ما امسال سوراختوره. باید از هر حربه ای استفاده کرد تا سوراختور تضعیف بشه. هر کاری می تونید بکنید. اصلا فکر کنید امسال تیمی به اسم کیسه وجود نداره. فقط در حد دربی به این تیم بپردازید. تمرکز را بذارید روی تیم امیر مافیا. مثلا این هفته روی تبانی و کم کاری ماشبن سازی جلوی سوراختور تمرکز کنید بلکه باعث بشه این بازی کانون توجه بشه و ماشین سازی نتونه به راحتی جلوی سوراختور وا بده. اگه همین کار رسانه ای انجام بشه شاید ماشین بتونه حداقل یک مساوی را بگیره. پس تا اطلاع ثانوی پرداختن به کیسه ممنوع و تمرکز روی سوراختور باشه,

 • کیا کسریکیا کسری :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 11:27 قبل از ظهر

  همه این آتش های پنالتی نگرفتن روی طارمی از گور فردوسی پووور بلند میشه .....

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 11:40 قبل از ظهر

  ایجاد ذهنیت ناجور و ظالمانه داوری علیه طارمی بخاطر فضاسازی و حرف های مفت و توهم انگیز فردوسی پور است

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 12:08 بعد از ظهر

  ماشاءا.. به آقا مهدی که عالی وحرفه یی مصاحبه کرد. بامیدقهرمانی وآقای گلی

 • OPPPP @@@OPPPP @@@ :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 12:25 بعد از ظهر

  مفتخورای تبریز از تیم همشهریشون امتیاز هدیه میگیرن و حقمونو میخورن
  من میدونم اینا میخان هر جوری که شده حتی به نامردی قهرمان بشن

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 10:22 قبل از ظهر

  همش از گور فردوسی پور بلند میشه

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب