پیش بینی بت 940
امیدهای برانکو با وجود 4 غایب در بازی صبا/ پرسپولیس و استخراج طلا از نیمکت!

امیدهای برانکو با وجود 4 غایب در بازی صبا/ پرسپولیس و استخراج طلا از نیمکت!

مصدومیت محسن ربیع خواه در کنار محرومیت 3 بازیکن پرسپولیس شرایط عجیب و سختی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی این تیم برابر صبای قم ساخته است. برانکو ایوانکوویچ سه ام... 5 out of 5 based on 10 ratings.

امیدهای برانکو با وجود 4 غایب در بازی صبا/ پرسپولیس و استخراج طلا از نیمکت!

نويسنده : فرزان ایزدشناس 4 اظهار نظر بازدید [ 17797 ] چهارشنبه, 6 بهمن 1395
:: خبر ویژه
امیدهای برانکو با وجود 4 غایب در بازی صبا/ پرسپولیس و استخراج طلا از نیمکت!

مصدومیت محسن ربیع خواه در کنار محرومیت 3 بازیکن پرسپولیس شرایط عجیب و سختی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی این تیم برابر صبای قم ساخته است. برانکو ایوانکوویچ سه ام...

ارتش سرخ دات كام :

 مصدومیت محسن ربیع خواه در کنار محرومیت 3 بازیکن پرسپولیس شرایط عجیب و سختی برای انتخاب 11 بازیکن اصلی این تیم برابر صبای قم ساخته است.

برانکو ایوانکوویچ سه امتیاز ارزشمند دیدار برابر گسترش فولاد را در حالی به دست آورد که سه محروم روی دست او در سه پست حساس باقی مانده است. سیدجلال حسینی در خط دفاعی، فرشاد احمدزاده در خط میانی و مهدی طارمی نیز در پست مهاجم سه بازیکنی هستند که با دریافت کارت دیدار این هفته مقابل صبای قم را از دست داده اند و در کنار این بازیکنان محسن ربیع خواه نیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی این تیم نخواهد بود. نکته قابل توجه برای برانکو ایوانکوویچ اما بازگشت محسن مسلمان بعد از پشت سر گذاشتن دوران محرومیت است و شماره 77 این تیم بار دیگر قادر به همراهی این تیم خواهد بود.

در ادامه نگاهی می اندازیم به ترکیب احتمالی پرسپولیس در فاصله 3 روز مانده به دیدار حساس برابر صبا در استادیوم یادگار امام قم:

علیرضا بیرانوند، دروازه بان شماره یک سرخپوشان که بعد از پیروزی جالب توجه برابر گسترش فولاد با خبر خوشحال کننده تولد فرزندش مواجه شد، دو کارته است و این شرایط را برای این دروازه بان که در دیدارهای آتی بعد از جدال برابر شاگردان صمد مرفاوی باید برابر تراکتورسازی و استقلال و سپاهان قرار گیرد. بیرانوند نیز نمی خواهد شانس بازی برابر تیم هایی که سرنوشت قهرمانی این تیم را رقم خواهند زد غایب باشد.

خط دفاعی پرسپولیس دو غایب در ترکیب خود دارد؛ سیدجلال حسینی در قلب دفاعی و البته محسن ربیع خواه در سمت چپ. هرچند تلاش کادرپزشکی برای بازگرداندن محسن ربیع خواه ادامه دارد و این بازیکن امیدوار است بتواند در روزی که پرسپولیس در خط دفاعی مشکلات زیادی دارد به ترکیب بازگردد. با این شرایط اما برانکو در حال حاضر حسین ماهینی، محمد انصاری، رامین رضاییان، صادق محرمی و الکسی پل یانسکی را در لیست خود به عنوان مدافع در اختیار دارد و باید دید فلسفه استفاده از آنها را چطور در زمین پیاده خواهد کرد.

اینکه حسین ماهینی و محمد انصاری به عنوان مدافع میانی به میدان بروند بیش از هر احتمال دیگری وجود دارد. این در حالی است که البته ماهینی با توجه به غیبت ربیع خواه در سمت چپ پیش از این به میدان رفته بود و اکنون باید دید مدافع چپ آینده این تیم چه بازیکنی خواهد بود.

در صورت اعتماد برانکو به الکسی پل یانسکی تمام معادلات مجهول در خط دفاعی برطرف خواهد شد اما بعید است سرمربی کروات این تیم با توجه به نیمکت نشینی های پیاپی این بازیکن اوکراینی و درخواست چندباره اش در رسانه ها و جلسات با مدیران باشگاه برای جذب مدافع میانی، به او اعتماد لازم را داشته باشد و شاید جدال با صبای قم و کیفیت حریف در فاز تهاجمی برانکو را مجاب به استفاده از او کند.

در صورتی که پل یانسکی در خط دفاعی جایگزین سیدجلال حسینی شود، محمد انصاری به عنوان زوج دفاعی او به میدان خواهد رفت و حسین ماهینی و صادق محرمی در دو سمت دفاعی به میدان خواهند رفت و تمام معادلات برطرف خواهد شد و باید دید برانکو در این 90 دقیقه به او اعتماد خواهد کرد یا نگران دژ دفاعی خود است که پیش از این تنها 5 گل دریافت کرده بود.

بازگشت محسن مسلمان و محرومیت فرشاد احمدزاده بار دیگر تغییراتی در خط میانی پرسپولیس ایجاد خواهد کرد. در خط میانی پرسپولیس در حال حاضر سروش رفیعی، محسن مسلمان، وحید امیری، سامان نریمان جهان، کمال کامیابی نیا و رامین رضاییان را در اختیار دارد. حضور محسن مسلمان، کمال کامیابی نیا و سروش رفیعی در این جمع قطعی است و باید دید نفر چهارم از بین سامان نریمان جهان و رامین رضاییان چه کسی خواهد بود. با توجه به غیبت مهدی طارمی، وحید امیری از این جمع جدا خواهد شد و به خط حمله کوچ می کند تا در کنار علی علیپور وظیفه باز کردن دروازه حریف را برعهده داشته باشد.

رامین رضاییان و سامان نریمان جهان اکنون معادله مجهول خط میانی پرسپولیس را تشکیل داده اند و هرچند به نظر می رسد با توجه عملکرد مثبت رضاییان و صحبت های او در تمرینات اخیر با برانکو ایوانکوویچ باعث شود تا نام او پیش از نریمان جهان در لیست 11 نفره پرسپولیس قرار گیرد و همه چیز به تمرینات دو روز آینده تا پیش از دیدار برابر صبای قم بستگی دارد. این در حالی است که برانکو در لیست خود حمید طاهرخانی و احسان علوان زاده را نیز در اختیار دارد که امید زیادی به آن ها می رود و احتمال دارد از این دو برای این بازی حساس نیز سود ببرد.

در غیاب مهدی طارمی که محرومیت ناجوانمردانه ای را با توجه به تایید پنالتی های صورت گرفته روی او در بازی با گسترش فولاد صورت گرفت، پشت سر خواهد گذاشت و علی علیپور و وحید امیری به عنوان زوج هجومی پرسپولیس برابر صبای قم به میدان خواهند رفت تا زوج ابتدای فصل این تیم بار دیگر شکل گیرد.

پرسپولیس در لیست خود بوژیدار رادوشوویچ را به عنوان رزرو دروازه بان، حامد آقایی و الکسی پلی یانسکی را به عنوان مدافعان میانی، احسان علوان زاده و حمیدرضا طاهرخانی را به عنوان هافبک و پریموف را برای خط حمله در اختیار دارد و می تواند از این بازیکنان نیز سود ببرد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هومن دلانهومن دلان :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 06:09 بعد از ظهر

  مطمانا پروفسور فکر همه چیز رو کرده!
  بدون ذره ای شک فقط و فقط واسه 3 امتیاز بازی خواهیم کرد و بر خلاف تصور خیلیا معادله ی مجهول قهرمانی رو همین بازی ها تعیین میکنن!
  دلیلمم اینه که تراکتور و مخصوصا استقلال! حداقل با 9 نفر دفاع و پرس شدید خواهند کرد!
  که البته با توجه به میانگین سنی بالای تراکتور شک ندارم جوونای ما تراکتور رو نابود میکنن!
  بنابر این به هیچ عنوان نباید 3 امتیاز بازی با صبا رو از دست بدیم!
  حتی اگه با محرومیت کمال که ((قلبه تیمه)) همراه باشه!
  فقط و فقط 3 امتیاز صبا رو میخوایم چون بعد از اون فقط و فقط 3 بازی بیرون آزادی اونم با تیمهای فوق ضعیف داریم!
  و جهنم آزادی میتونه راه رو واسه قهرمانی هموار کنه!
  کلید اصلی قهرمانی از بازی فولاد زده شد که ایشالا با 3 امتیاز صبا وارد بازی سرنوشت ساز با تراکتور کثیف خواهیم شد!
  ششششششششششششک ندارم پروفسور برنامه ویژه ای واسه این بازیا داره و بازیکنانمون کوه انگیزه هستند!
  به نظرم این چالش های ایجاد شده بین تراکتوریا و ما انگیزه بازیکنا رو 100000برابر کرده واسه بازیه تراکتور و هیچ نگرانی وجود نداره!
  پس فقط و فقط باید به فکر 3 امتیاز حیاتیه بازی با صبا باشیم!
  ولاغیر!

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 07:42 بعد از ظهر

  انشالله میبریم مطما برانکو با این که 3 مهره اصلی رو نداره بازم بهترین ترکیب رو داخل زمین میزاره دوست داریم برانکو

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 10:37 قبل از ظهر

  به نظرم بهتره بیرانوند بازی نکنه
  کمال هم اگه مهره جایگزین می داشت بازی نمی کرد بهتر می بود

 • OPPPP @@@OPPPP @@@ :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 08:11 بعد از ظهر

  بهترین ترکیب

  رادوشوویچ
  ماهینی انصاری رضائیان محرمی
  کامیابی نیا
  مسلمان رفیعی نریمان جهان
  امیری علیپور

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب