پیش بینی بت 940
جلال حسینی: آقایان اشتباه تاثیر گذار یعنی چه؟ / هیچ وقت پرسپولیس را تنها نمی گذارم

جلال حسینی: آقایان اشتباه تاثیر گذار یعنی چه؟ / هیچ وقت پرسپولیس را تنها نمی گذارم

سیدجلال حسینی که به دلیل محرومیت دیدار برابر صبای قم را از دست داده، علت عصبانیت خود را بی توجهی کمیته داوران به اتفاقات دیدارهای اخیر این تیم می داند. حسینی ... 5 out of 5 based on 27 ratings.

جلال حسینی: آقایان اشتباه تاثیر گذار یعنی چه؟ / هیچ وقت پرسپولیس را تنها نمی گذارم

نويسنده : فرزان ایزدشناس 20 اظهار نظر بازدید [ 15733 ] چهارشنبه, 6 بهمن 1395
:: خبر ویژه
جلال حسینی: آقایان اشتباه تاثیر گذار یعنی چه؟ / هیچ وقت پرسپولیس را تنها نمی گذارم

سیدجلال حسینی که به دلیل محرومیت دیدار برابر صبای قم را از دست داده، علت عصبانیت خود را بی توجهی کمیته داوران به اتفاقات دیدارهای اخیر این تیم می داند. حسینی ...

ارتش سرخ دات كام :

 سیدجلال حسینی که به دلیل محرومیت دیدار برابر صبای قم را از دست داده، علت عصبانیت خود را بی توجهی کمیته داوران به اتفاقات دیدارهای اخیر این تیم می داند.

حسینی دومین اخطار خود در این فصل را در حالی دریافت کرد که اعتراض مولفه اصلی آن بود. اتفاقی که برای بازیکن باتجربه ای مثل او بعید بود که اینگونه در شرایط حساس پرسپولیس را تنها بگذارد. او البته معتقد است اتفاقات رخ داده در قضاوت دیدارهای این تیم باعث شده تا او نتواند از حق تیمش چشم پوشی کند. مدافع ملی پوش و موفق سرخپوشان در این فصل از کمیته داوران می خواهد تا توجه بیشتری به اتفاقات رخ داده در جریان قضاوت ها داشته باشند.

گسترش فولاد تیم قابل احترامی بود
یکی از دیدارهای سختمان در نیم فصل دوم را برابر گسترش فولاد پشت سر گذاشتیم. آنها واقعا تیم بودند و از تفکرات مناسب تاکتیکی برخوردار بودند و این کار ما را برای انجام بازی مد نظرمان سخت کرده بود و پیروزی ارزشمندی کسب کردیم. مسلما پیروزی در این دیدار مقابل تیم قابل احترام گسترش روحیه بالایی به کل تیم تزریق کرده و باید در دیدارهای آتی نیز روند کنونی را حفظ کنیم و به هدفمان نزدیک شویم. با این همه، از اتفاقات این بازی به هیچ عنوان نباید چشم پوشی کرد.

برای چه نباید اعتراض کنیم؟
دو بازیکن ما به دلیل اعتراض به عملکرد داور با کارت زرد مواجه شدند و محروم شدیم. تمام کارشناسان نیز بعد از بازی گفتند دو صحنه رخ داده روی طارمی خطای پنالتی بودند و بازیکنان حریف نیز باید با کارت روبه رو می شدند اما تصمیم چه بود؟ بی توجهی به این اتفاق و جریمه طارمی به خاطر درخواست حقش.

همیشه برای داوران احترام خاصی قائل بوده ام و هستم اما اینگونه استفاده کردن از سلاحشان تنها به فوتبال ضربه می زند. وقتی آقای داور بازیکنان را تهدید می کند که کارت می دهم و محروم می شوید باید با این فشار روانی و عصبی چه عکس العملی نشان داد؟ چه کسی پاسخگوی خواسته میلیون ها هوادار است که تنها امیدشان به همین فوتبال است. باشگاه هزینه میلیاردی می کند و بازیکن هر اشتباهش زیر نقد صدها رسانه و روزنامه و فضای مجازی و... است و یک تصمیم اشتباه تمام برنامه های یک ساله باشگاه را با مشکل مواجه می کند.

من تاکنون سه کارت دریافت کردم که دو بار به خاطر اعتراض به تصمیم اشتباه داور بود که بعدا کارشناسان اعلام کردند داور اشتباه کرده. یک بار هم برابر ماشین سازی داور آفساید 5 متری بازیکن حریف را نادیده گرفت و مجبور به خطا و دریافت کارت شدم. اکنون محروم هستم و در دیدار آینده حاضر نیستم و اگر مشکلی برای تیم به وجود بیاید چه کسی جوابگو است؟

هیچ وقت ساکت نمی مانم
داور می گوید ساکت باش وگرنه کارت می دهم. این در کجای تعاریف داوری وجود دارد؟ چرا به عنوان کاپیتان تیم نباید حق تیمم را درخواست کنم؟ هیچ وقت ساکت نمی مانم و امیدوارم مشکلات برطرف شود تا هیچ حقی ضایع نشود. نه از داوران، نه از تیم ها و نه از طرفداران. همه به دنبال این هستیم که فوتبال به بهترین شکل موجب شادی و نشاط و تفریح شود و همه ما در این باره مسئول هستیم و باید بهترین عملکرد خودمان را به نمایش بگذاریم. هیچ کس حق ندارد به خاطر مشکلات مالی، بی توجهی و ... بهانه ای برای عملکرد بد داشته باشد.

من به عنوان بازیکن در زمین به دنبال دریافت مطالبات مالی خودم نیستم و اگر مشکلی باشد بعد و یا قبل از آن درباره اش حرف می زنم و آن را درخواست می کنم. من فصل گذشته از باشگاه نفت طلب دارم و هیچ اتفاقی هم با گذشت نیم فصل از لیگ جدید رخ نداده اما بازی ها را نگاه کنید ببینید کم کاری کرده ام؟ این بهانه ها به دور از وجدان کاری است و وقتی وظیفه ای را قبول می کنیم، باید در قبال آن تمام توان و انرژی را به کار بگیریم.

آقایان اشتباه تاثیرگذار و نگذار یعنی چه؟
اینکه می گویند اشتباه تاثیرگذار نبوده را متوجه نمی شوم. درست است که به پیروزی رسیده ایم اما اگر یک درصد اتفاق دیگری در بازی رخ می داد، چه می توانستیم بکنیم؟ محرومیت داور چه دردی از ما دوا خواهد کرد؟ اینکه بازیکنان محروم شده اند، اشتباه تاثیرگذار نیست. مهدی طارمی محروم شد، به خاطر اینکه به حق خودش در قبال پنالتی اعتراض داشت. او اکنون در بازی بعدی حضور ندارد. این یعنی از نظر تیمی نداشتن بهترین مهاجممان و از نظر فردی کم شدن شانس او برای کسب عنوان آقای گلی. این مساله چه می شود؟ من همانطور که گفتم برای تمام داوران و کمیته داوران احترام قائل هستم اما امیدوارم وقتی با هر حرف و اعتراضی محروم و جریمه می شویم، نگاه حرفه ای در تمام بخش ها وجود داشته باشد.

ادعای تجربه ندارم اما با گذشت 17 بازی سه کارت گرفتم. سه کارتی که مطمئنا هر سه آنها می توانست اکنون وجود نداشته باشد. دو کارت به خاطر درخواست برای اینکه داور اشتباه مرتکب نشود و یک کارت هم به خاطر عدم آفساید گرفتن موقعیت حریف. با این حال هیچ وقت تیمم را تنها نمی گذارم و همه بازیکنان این تفکر را دارند. پرسپولیس بزرگ است و هیچ کس حق ندارد این تیم و تمام ارکان آن از نیمکت نشینان تا کارمندان و هر کسی که برای آن زحمت می کشند را کوچک بشمارد.

من عمدا کارت نگرفتم و این صحبت ها واقعا عجیب است. هیچ دیداری متفاوت با بازی های دیگر نیست. صبا، ماشین، استقلال، سپاهان و... همه برای ما قابل احترام هستند و تفکرات ما کسب امتیاز و امتیاز و امتیاز است. این چیزی است که کادرفنی در طول هفته برنامه ریزی می کند و بازیکنان طبق برنامه به آن عمل می کنند. همه بازیکنان در قالب فردی و تیمی در تلاش برای موفقیت باشگاه هستند و  مطمئن باشید در بازی با صبا نیز هیچ تفاوتی در روند تیم نخواهید دید.

ما مسئول برنامه ریزی لیگ نیستیم
این بحث ها که چه تیمی زودتر بازی کند و دیرتر اصلا مهم نیست. همه ما به فکر موفقیت هستیم. اصلا چرا باید تراکتورسازی زودتر از ما بازی کند؟ این اتفاق هم فشار روی تیم ما ایجاد کرده بود و در صورت از دست دادن امتیاز می دانستیم امتیاز ما نسبت به این تیم کمتر خواهد شد و مسلما فشار روی ما هم بود. به هرحال چیزی که وجود دارد من و دیگر بازیکنان مسئول این برنامه ریزی نیستیم و چیزی است که پیش از این هم وجود داشته و صحبت کردن در این خصوص ما را از تمرکز برای هدفی که پیش گرفته ایم دور می کند و ما فقط به تمرین و بازی های پیش رو فکر می کنیم.

قهرمان نشده ایم و راه زیادی باقی مانده
درست است فاصله امتیازی خوبی با مدعی دیگر قهرمانی داریم اما هنوز راه درازی تا پایان فصل مانده است. 13 بازی و 39 امتیاز مانده که این 4 امتیاز اختلاف نمی تواند تضمین اتفاقی باشد. ما قهرمان نشده ایم و به این مساله فکر نمی کنیم. به دیدارهای آینده فکر می کنیم و بازی به بازی پیش می رویم.

جا دارد از هوادارانمان نیز تشکر کنیم. هوادارانی که هیچ کجا ما را تنها نگذاشته اند و حضورشان در تمرین، استادیوم های تهران و شهرستان و حمایت شان بزرگترین انگیزه برای ما بوده تا بدانیم کجا هستیم و چه هدفی داریم. این حمایت ها در روزهای آینده مسلما پررنگ تر خواهد شد تا به هدفی که مدنظرمان است دست پیدا کنیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 07:37 بعد از ظهر

  دمش گرم که انقدرباغیرت وباتعصبه!تنها کسی که نمیذارا حق تیموبخورن سیدجلال

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 07:43 بعد از ظهر

  درود بر سید کارتون عالیه

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 07:44 بعد از ظهر

  همین که تیم رو همراهی کنی داخل قم بازیکننان یه روحیه دیگه دارند درود بر تو

 • علی طاهریعلی طاهری :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 07:58 بعد از ظهر

  واقعا وجود سیدجلال یک نعمت بزرگ برای پرسپولیس نه فقط بازی بی نقص فو قالعادش در دفاع که شخصیت رهبریش اون چیزی که تیم بزرگی مثل پرسپولیس همیشه بهش احتیاج داره یک کاپیتان واقعی بی حاشیه حرفه ای

 • حسن مغانلوحسن مغانلو :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  تشکر سید عزیز .حرف تو حرف دل تمام ما پرسپولیسی هاست و مثل کوه پشت تیم و کاپیتانمون هستیم .به امید برد جلوی صبا.به نظر من اگه 4 تا بازی اینده را ببریم قطعا قهرمانیم البته اگه داوران و تاج بگذاره

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 08:25 بعد از ظهر

  پرسپولیس زلزله /محبوب هرچی دله

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 08:53 بعد از ظهر

  مجموعه روسای کمیته داوران و انضباطی و کمیته اخلاق و اینجور دست اندرکار و صاحب نظران و کارشناسان فوتبال پس از اتفاقات فوتبال جوری اظهار نظر می کنند تو گویی حضرات درک درستی از روانشناختی و رفتار انسانهای تحت فشار روانی ندارند، بهره ای شناخت واکنش را در برابر کنشهای ستیزه جو گروهی یا فردی نبرده اند، به اعتراف خودشان داور دیدار آخر دو پنالتی آشکار را ندیده گرفته، در ازای دو کارت بازیکن رقیب را اخراج نکرده در تصمیمات پیاپی روی اعصاب بازیکنا سوهان کشیده ولی برای یه حرف ساده کاپیتان تیم که گفته چرا کارت نمیدی، زود تمام قد جلو او کارت کشیده، آقایان بفرمایند حسینی در اون لحطه دو تا دست هم تکان ندهد، چکار باید میکرد،!!!؟ آقایان شاکرو ممنون بازیکنان و بویژه شخصیت جلال حسینی باشند والی اون داوری که همه دیدند میتونست غائله و جنجال ایجاد کند ، وخدا را شکر کنند که تک گل طارمی جلوی خیلی مسائل ناخواسته را گرفت و الی چه کسی جواب گوی ظلم بی حد و حق کشی در حق پرسپولیس و هوادران بیشمارش بود،

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 09:47 بعد از ظهر

  عاشقتم سیدجان

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 09:55 بعد از ظهر

  تمام برداشت نا صواب و ذهنیت غلط و مسموم داوران از طارمی ،دلیلش تحلیلهای نادرست و حرفهای مفت و توهم زا فردوسی پور است، فردوسی پور بدون توجه به اثر گذار برنامه سیما ، توهمات ذهنی خود و همکارانش را بعنوان اصولی صحیح و بی ایراد نمایش میدهد، به عنوان نمونه در اظهار نظر اخیر بدون توجه به چگونگی سه کارته شدن سه بازکن پرسپولیس، با ذهن خوانی افراد و بدون ترس از برداشت کذب و دروغ میگفت آنها عمدی کارت گرفتن !!!

 • شعبانعلی میردارپاقلعهشعبانعلی میردارپاقلعه :
  چهارشنبه, 6 بهمن 1395 - 10:53 بعد از ظهر

  سیدآقامادوستت م ومیدونیم کهچقدر متعصب غیرت داری.. کوه غیرت دوستتدارم

 • M6644 44M6644 44 :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 01:00 قبل از ظهر

  کاپیتان دوست داریم

 • M6644 44M6644 44 :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 01:01 قبل از ظهر

  کاپیتان دوست داریم

 • ایبو صامتایبو صامت :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 09:40 قبل از ظهر

  یعنی نصف تیم همین کاپیتان مونه

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 10:23 قبل از ظهر

  بااااااااااااااااااااااااا غیرررررررررررررررررررررررت

 • امين 110امين 110 :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 10:25 قبل از ظهر

  كاپيتان محبوب پرسپوليس واقعا باتعصبي اي كاش سال قبل هم شماجذب ميكردن

 • farshid perspolis007farshid perspolis007 :
  پنجشنبه, 7 بهمن 1395 - 07:16 بعد از ظهر

  همه جوره پشت تیم وامیسیم برید سایت خرید بلیط نزارید تراکتوریا بلیط بخرند باید ورزشگاه رو سرشون خراب کنیم

 • امید هادی پورامید هادی پور :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 11:23 قبل از ظهر

  غیرت یعنی سید کوه تعصب دمت گرم

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب