پیش بینی بت 940
صبای قم - پرسپولیس; تجمع استقلالی ها برای توقف تیم برانکو

صبای قم - پرسپولیس; تجمع استقلالی ها برای توقف تیم برانکو

تیم های صبا و پرسپولیس در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. تیم های صبای قم و پرسپولیس روز شنبه از ساعت 16:50 در ورزشگاه یادگار امام ق... 1 out of 5 based on 8 ratings.

صبای قم - پرسپولیس; تجمع استقلالی ها برای توقف تیم برانکو

نويسنده : فرزان ایزدشناس 7 اظهار نظر بازدید [ 8905 ] جمعه, 8 بهمن 1395
:: خبر ویژه
صبای قم - پرسپولیس; تجمع استقلالی ها برای توقف تیم برانکو

تیم های صبا و پرسپولیس در چارچوب هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند. تیم های صبای قم و پرسپولیس روز شنبه از ساعت 16:50 در ورزشگاه یادگار امام ق...

ارتش سرخ دات كام :

تیم های صبا و پرسپولیس در چارچوب  هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

تیم های صبای قم و پرسپولیس روز شنبه از ساعت 16:50 در ورزشگاه یادگار امام قم برگزار کننده یکی دیگر از بازی های حساس هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر خواهندبود.

موقعیت:
پرسپولیس با هدایت برانکو ایوانکوویچ در حال حاضر تنها تیمی است که از مرز 40 امتیاز عبور کرده و فاصله اش با تیم دوم جدول رده بندی 4 امتیاز است. سرخپوشان تهرانی در صورت شکست صبا دست نیافتنی تر خواهند شد اما اگر در این مسابقه لغزشی داشته باشند تراکتور را دوباره در نزدیکی خود لمس می کنند.

تیم صبای قم هم صمدمرفاوی این روزها وضعیت بهتری دارند ولی همچنان با 13 امتیاز در رده پانزدهم قرار دارند. آنها اگر سه امتیاز خانگی بازی با پرسپولیس را دشت کنند می توانند جایگزین سیاه جامگان در رده چهاردهم شوند اما در صورتی که نتیجه غیر از پیروزی برایشان به دست بیاید در رده پانزدهم باقی می مانند.

نیمکت:
تقابل برانکو ایوانکوویچ و صمد مرفاوی. یکی صدرنشین و دیگری یک قدم تا قعرنشینی. جدال دارا و ندار. جدال سرمربی اسبق تیم ملی ایران و گلزن پیشین تیم ملی. برانکو و مرفاوی در شرایطی به مصاف هم می روند که در دو دنیای متفاوت به سر می برند. برانکو با ستاره هایش روی ابرها راه می رود و قدم به قدم به قهرمانی لیگ نزدیک تر می شود اما مرفاوی تازه با خریدهای نصف و نیمه ای که در نیم فصل انجام داد خودش را پیدا کرده و به دنبال فرار از سقوط است.

حاشیه:
* میثم مجیدی تازه ترین خرید صبای قم فصل نقل و انتقالات نیم فصل است. این بازیکن از تیم استقلال راهی تیم قمی شده و در صورت صلاحدید مرفاوی می تواند مقابل این تیم به میدان برود.

* پرسپولیس همچنان درگیر ماجرای بازی با گسترش فولاد تبریز است. بعضی ها در فضای مجازی ویدیویی هایی منتشر کردند مبنی بر اینکه سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس باید چند جلسه  از همراهی تیمش محروم شود.

* مهدی طارمی، سیدجلال حسینی و فرشاداحمدزاده مهم ترین غایبان پرسپولیس به علت سه اخطاره بودند در برابر صبا هستند. این سه نفر با این محرومیت می توانند بدون دغدغه مقابل تراکتور و استقلال به میدان بروند.

* محسن فروزان، حنیف عمران زاده، رضا عنایتی، میثم مجیدی که سابقه حضور در استقلال یعنی رقیب پرسپولیس را در کارنامه خود دارند. آنها بدون شک انگیزه فراوانی برای رویارویی با پرسپولیس خواهند داشت. همچنین صمد مرفاوی سرمربی تیم صبا پیش از این بازیکن و سرمربی استقلال هم بوده است.

* ابوالقاسم دهنوی تنها بازیکن حال حاضر صبا است که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را در کارنامه دارد.

* رامین رضاییان تنها بازیکن پرسپولیس است که سابقه حضور در صبا را در کارنامه خود دارد.

عددبازی:
* از آخرین برد صبا مقابل پرسپولیس 1636 روز می گذرد. آخرین بار مردادماه 91 بود که تیم قمی موفق به شکست پرسپولیس شد.

* دیدار رفت این دو تیم در ورزشگاه آزادی باتک گل مهدی طارمی در دقیقه 40 به سود پرسپولیس خاتمه پیدا کرد.

* پرسپولیس در نیم فصل دوم هنوز گل نخورده و امتیازات کامل را هم به دست آورده است.

* علیرضا بیرانوند بعد از شکستگی دستش در 4 بازی اخیر که به میدان رفته گلی نخورده است. تعداد کلین شیت های پرسپولیس به  عدد 13 رسید.

* صبای قم در این فصل تنها دو برد داشته که هردوی آنها با نتیجه یک برصفر، در ورزشگاه یادگار امام قم و مقابل تیم های تهرانی سایپا و پیکان بوده است.

* صبا در دو بازی اخیر با محسن فروزان هنوز گلی دریافت نکرده است.

ستاره:
در روزی که مهدی طارمی و سیدجلال حسینی و فرشاد احمدزاده در ترکیب پرسپولیس نیستند امید اصلی برانکو برای گلزنی وحید امیری است. بازیکن ملی پوش سرخپوشان تهرانی همیشه در بزنگاه ها به داد تیمش رسیده است و این بار هم تلاش می کند جور مهدی طارمی غایب را بکشد.

محسن فروزان می تواند چهره ویژه تیم صبا در بازی با پرسپولیس باشد این روزها که بردن تیم برانکو برای خیلی از تیم ها آرزو شده گرفتن یک امتیاز هم می تواند غنیمت باشد. فروزان باید تحمل بالایی در برابر فشارسنگین تیم سرخپوش تهرانی داشته باشد تا تیمش به موفقیت برسد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 11:55 قبل از ظهر

  من بازی استقلال و صبا تو قم رو ورزشگاه یادگار امام بودم و دیدم چقدر پرسپولیسی برای تشویق صبا اومده بودن ورزشگاه...نزارین این توهین به ما هم بشه...پرسپولیسیای قم تهران کرج و شهرهای اطراف جان مادرتون برید ورزشگاه ما شمال هستیم راهمون دوره

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 11:57 قبل از ظهر

  این مرفاوی مثل فیروز کریمی همیشه غلام حلقه به گوش کیسه هستن...مرفاوی بیشتر بخاطر کیسه فردا میخواد پرسپولیس رو متوقف کنه نه بخاطر خودش و تیم خودش...با یه برد قاطع بشکنید این توطئه های کثیف را.

 • pouya esmaeilipouya esmaeili :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 11:59 قبل از ظهر

  محسن فروزان بی همه چیزم ت. صبا هست...بی شرف همیشه بخاطر کیسه بازی کرده تو هر تیمی بوده...پوزشو باید به خاک بمالیم...پارسال این نامرد باعث شد قهرمان نشیم..بازی با راه آهن هرچی توپ زدیم گرفت...آخر بازیم گفت بخاطر کیسه بازی کردم تا پرسپولیس قهرمان نشه.

 • علی رضاییعلی رضایی :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 12:12 بعد از ظهر

  كل ايرانم جمع بشن جلوي ارتش سرخو توي زمين نميشه گرفت مگر نتيجه بيرون زمين رقم بخوره كه تو اين چند سال ما پرسپوليسيا بهش عادت كرديم از ناداوري كميته اخلاق انظباتي

 • شهریار پرسپولیسشهریار پرسپولیس :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 12:20 بعد از ظهر

  پرسپولیس صبا رو در زمین خودش مچاله میکنه و مرفاوی کیسه کش و بقیه هواداران تیم کیسه لجن با اشک و ناله ورزشگاه رو ترک میکنن انشالله

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 12:32 بعد از ظهر

  بعد از سایپا و گسترش فولاد می ریم برای سومین دبل فصل
  زنده باد پرسپولیس

 • هادی واعظهادی واعظ :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 12:52 بعد از ظهر

  به لطف خدا برنده میشیم.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب