پیش بینی بت 940
برانکو: فعلاً به صبا فکر می کنیم نه تراکتورسازی و استقلال/ قول نمی دهم اما هدف مان بلندپروازی و قهرمانی است

برانکو: فعلاً به صبا فکر می کنیم نه تراکتورسازی و استقلال/ قول نمی دهم اما هدف مان بلندپروازی و قهرمانی است

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلاً نه به تراکتورسازی فکر می کنیم و نه به استقلال و تمرکزمان فقط روی بازی فردا مقابل صباست. برانکو ایوانکوویچ در نشست ... 5 out of 5 based on 17 ratings.

برانکو: فعلاً به صبا فکر می کنیم نه تراکتورسازی و استقلال/ قول نمی دهم اما هدف مان بلندپروازی و قهرمانی است

نويسنده : فرزان ایزدشناس 8 اظهار نظر بازدید [ 7705 ] جمعه, 8 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • برانکو: فعلاً به صبا فکر می کنیم نه تراکتورسازی و استقلال/ قول نمی دهم اما هدف مان بلندپروازی و قهرمانی است

برانکو: فعلاً به صبا فکر می کنیم نه تراکتورسازی و استقلال/ قول نمی دهم اما هدف مان بلندپروازی و قهرمانی است

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلاً نه به تراکتورسازی فکر می کنیم و نه به استقلال و تمرکزمان فقط روی بازی فردا مقابل صباست. برانکو ایوانکوویچ در نشست ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: فعلاً نه به تراکتورسازی فکر می کنیم و نه به استقلال و تمرکزمان فقط روی بازی فردا مقابل صباست.

برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پیش از دیدار تیم های صبای قم و پرسپولیس اظهار داشت: خوشحالم که با تعداد زیادی از رسانه ها در قم روبه رو هستم. قبل از هر چیز باید بگویم مقابل تیم پرافتخاری بازی داریم، تیمی که چند بازیکن خوب را هم برای تقویت خود جذب کرده است. این یعنی تیم صبا از هدف خود برای بقا در لیگ برتر عدول نکرده است.

وی افزود: هر بازی برای صبا برای ماندن در جدول ارزش دارد. ما در بازی رفت با این تیم کار سختی داشتیم. با وجود جایگاه صبا در جدول می دانیم فردا چه بازی سختی داریم و امیدواریم که هوا بهتر شود تا تعداد تماشاگران بیشتری به ورزشگاه بیایند و بازی زیباتری ببینیم. با احترام به میزبان و تمام رقبا و با وجود اینکه چند بازیکن اصلی مان محروم هستند، اما هدف ما همیشه یکی است و آنهم بازی زیباتر و دنبال نتیجه و امتیاز بودن است تا نتایج مان تداوم داشته باشد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس همچنین خاطر نشان کرد: ما ربیع خواه را به دلیل مصدومیت و سیدجلال، احمدزاده و مهدی طارمی را هم به دلیل محرومیت در اختیار نداریم. علی رغم این شرایط، گزینه دیگری جز برد نداریم.

برانکو با اشاره به حضور زیاد خبرنگاران در نشست خبری گفت: این اتفاق بسیار قشنگ است و این یعنی خبرنگاران به کارشان علاقه مند هستند و فوتبال هم برای هواداران و خبرنگاران است تا از آن لذت ببرند.

وی در واکنش به این مسئله که پرسپولیس در قم هوادار زیادی دارد و شاید به همین دلیل نشست خبری او شلوغ است، اظهار داشت: پس شنیدن این مطلب هم زیباست، اما قبل ار هر چیزی آقایان خبرنگار هستند و باید گزارش های منطقی و خوب را مخابره می کنند. نمی توانند بگویند ما خوب بودیم، اگر خوب نباشیم. می دانیم در قم هم هواداران زیادی داریم و دوست داریم هواداران بیشتری به ورزشگاه بیایند و دوست داریم با نتیجه ای که می گیریم شادی را به هواداران مان هدیه کنیم.

سرمربی تیم پرسپولیس در واکنش به طرح این موضوع که چهار بازیکن ندارد و با این شرایط آیا تغییر تاکتیک خواهد داد یا نه، خاطرنشان کرد: این بازیکنان فیکس ما هستند که غایبند و طبیعی است کمی ضعیف تر شویم، اما بازیکنانی هم که جایگزین می شوند، بازیکن پرسپولیس هستند. من و کادر فنی  به آنها اعتماد داریم و می خواهیم بهترین عملکرد را داشته باشند. این فرصت خوبی هم برای آنهاست و به نظرم تیم فقط 11 نفر نیست و 18 و حتی 22 نفر است. این را گفتم که ما از حالا دنبال بهانه غیبت بازیکنان مان نیستیم.

برانکو در خصوص برآوردی که تا به اینجا از لیگ برتر این فصل داشته است، گفت: لیگ خیلی خوب است و واقعاً لیگ خوبی داریم، چون هر تیمی می تواند تیم دیگر را شکست بدهد. تیم ماشین سازی امروز سزاوار تساوی مقابل تراکتورسازی بود و خودتان دیدید بازی قبلی ما با صبا چقدر سخت بود و بازهم کار سختی داریم. هر تیمی اگر کمی کوتاه بیاید، از نظر نتیجه فاجعه به وجود می آید. بازیکنان ما زیاد زحمت می کشند و ما مدام در حال ترمیم تیم هستیم تا روزبه روز بهتر شویم.

وی درباره اینکه آیا بازی با صبا را فدای دیدار با تراکتورسازی و استقلال خواهد کرد یا نه، اظهار داشت: برای ما همه امتیازها مهم هستند، اما بازی فعلی ما مقابل صبا آنقدر اهمیت دارد که بازی با تراکتورسازی اهمیت ندارد. بازی با گسترش فولاد که سه امتیاز از آن گرفتیم هم فراموش شده و فقط و فقط تمرکزمان روی بازی فرداست. فعلاً نه به تراکتورسازی فکر می کنیم و نه به استقلال و تمرکزمان فقط روی بازی فردا مقابل صباست.

وی در خصوص جایگزین سیدجلال حسینی و اینکه آیا در این مورد تصمیم گرفته است یا نه، اظهار داشت: این موضوع فردا مشخص خواهد شد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که آیا قول قهرمانی می دهد یا نه، گفت: شما نمی توانید در زندگی قول صددرصدی بدهید. حتی نمی توانید قول بدهید فردا بازی را از نزدیک می بینید یا نه. ما در فوتبال قول نمی دهیم و فقط هدف مان را تعیین کردیم که بلند پروازی و قهرمانی است. ما قول می دهیم بجنگیم و تلاش کنیم تا بیشترین امتیازها را جمع کنیم. بار دیگر می گویم که لیگ قدرتمند شده و هر تیمی قادر به شکست تیم دیگری است.

برانکو درباره اینکه گویا پرونده نقل وانتقالات این تیم بسته شده و دیگر بازیکنی جذب نخواهند کرد، گفت: هنوز پرونده نقل وانتقالات ما بسته نشده است.

وی در خصوص اینکه آرام طبع را ابتدای فصل از صبای قم گرفت اما هنوز به او بازی نداده است و گویا این بازیکن را نمی خواهد، گفت: بهترین تمجیدها را می توانم از او بکنم. این بازیکن یک بدشانسی داشت و در بازی اول که باید بازی می کرد مصدوم شد. از فرصت مصدومیت او ربیع خواه استفاده کرد و فیکس شد. او 32 ساله است و شرایط بازی کردن دارد، اما باتوجه به اینکه شرایط بازی کردن او در پرسپولیس فراهم نیست، ما این بازیکن را آزاد گذاشته ایم که اگر خواست به تیم دیگری برود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که گویا باشگاه مخالف جدایی آرام طبع است و به همین دلیل او هنوز موفق به جدایی نشده است، تأکید کرد: من نمی دانم این جزئیات چیست که باشگاه با رفتن او مخالفت می کند. او در رقابت برای تیم اول ما نیست و دیگر خودشان می دانند که با این بازیکن توافق کنند و او جدا شود یا نه. با این حال بهترین تعریف ها را از آرام طبع می کنم که بسیار با شخصیت است، اما در پرسپولیس شانسی برای بازی کردن ندارد.

برانکو درباره اینکه فکر نمی کند بازیکنانش در دیدار فردا صبای قم را دست کم بگیرند، گفت: این موضوع همیشه می تواند یک خطر بالقوه باشد، نه فقط در پرسپولیس، بلکه در تمام تیم های دنیا. با این حال بازیکنانم تا به اینجا این اطمینان را داده اند که تیمی را دست کم نمی گیرند و مقابل همه تیم ها جدی بازی می کنند. ما، بازیکنان و هواداران این را می دانند که نباید تیمی را دست کم بگیریم و صبا را هم دست کم نمی گیریم. اگر التهاب کوچکی در بازی به وجود بیاید، همه می دانیم که کار سختی خواهیم داشت.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 06:18 بعد از ظهر

  برد در دو بازی آینده یعنی هشتاد درصد راه قهرمانی

 • mansour asadimansour asadi :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 06:23 بعد از ظهر

  مربی تیم تراکتورسازی تبریز می گوید در فدراسیون فوتبال تصمیم گیری شده است تا تیم دیگری در لیگ برتر عنوان قهرمانی برسد و قرار است جام را به تیم دیگری بدهند.
  دارن حاشیه سازی میکنن مفتخورهای منفور لعنتی آشغال های بی صاحب کم آوردن زود تیتری در این زمینه بزنید

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 07:01 بعد از ظهر

  سامان میتونه فردا جای مهدی بازی کنه چون گلزنه

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 07:08 بعد از ظهر

  فقط تمرکز
  تمرکز تمرکز و تلاش همه جانبه تیم
  با هدایت برانکو و حمایت همه جانبه هواداران دست پر از بازی در قم میایم بیرون.
  فقط فقط حمایت

 • هومن دلانهومن دلان :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 07:25 بعد از ظهر

  *پست مهم*
  آقای دایی آقای بزررررررررررگ آقای گل جهان آقای خدا(!) یه لطفی کن اسم تیم ما رو به زبونت نیار!
  یعنی چی که میخوان پرسپولیسو قهرمان کنن؟؟؟
  آخه یه ذره نمک شناس باش آقای ادعا!
  خوبه که کل ایران دارن میبینن که حداقل 15 امتیاز فصل پیش و چندین پنالتی نگرفتن برامون توی همین فصل!و اصن پنالتی به درک گلهای سالممونم آفساید گرفتن آقایون ناداور!!! و ناداوری امسال و پارسال سر پرسپولیس رو بریده!
  اونوقت توی...میای میگی میخوان پرسپولیسو قهرمان کنن؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!
  اونم قبل بازیه فوق حساسمون برابر صبا؟؟؟!!!
  کاملا مشخصه داری میسوزی آقای اسطوره ی ملی!
  آقای دایی تو نه تنها محبوب پرسپولیسیا نیستی بلکه منفورترین فرد واسه من و امثال منی که با پرسپولیس نفس میکشیم!
  مشت های گره کردت کوبید تو محبوبیت پوشالی که داشتی بین 4 تا بچه
  آقای دایی تو هیییییییییییییییییییچییییییییییی نیستی!هیچی!!
  پس دهنتو ببند و سرت تو کار خودت باشه

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 08:02 بعد از ظهر

  دایی برای بازی مقابل پرسپولیس که یکماه اینده هست از الان داره جوسازی و حاشیه سازی میکنه. باشگاه باید بر علیه دایی شکایت کنه و مطمئناً وقتی نمیتونه حرف مفتی را که زده ثابت کنه محروم میشه

 • سعید شاسعید شا :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 08:22 بعد از ظهر

  چچرا راجب اوکراینی ها ازش سوال نکردن
  دؤستان عزیز چرا کوتاه اومدین . همه باید تلاش کنیم تا صدامون به گوش باشگاه برسونیم .. هر کسی اینار و اورده بی شک دشمن پرسپولیسه و واقعا از برانکو که مر بر یببزرگ بی بزرگ و کاربلدیه چطور اینا رو قبول کردو ازشونم تعریف کرد
  باچه زبونی بگیم نمیخایمشون سودی برامون ندارن هیچ همش ضرره دومیلیارد پول . دوتا سهمیه خارجی و بزرگ سال. یعنی فکر کنین اگه جای اینا مثلا منشا و یه هافبک دفاعی شوت زن چقدر به تیم کمک میشد.
  یکی از نزدیکای اقای روحانی میاد دانشگاه محل کار من اگه باشگاه کاری نکنه به این میگم و تمام ماجرارو میگم

 • علی ابرامعلی ابرام :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 09:11 بعد از ظهر

  سلام دوستان گلم... اول باید بگم دم ماشین سازی و دایی فرهاد گرم که ثابت کردن کاری به همشهری بودن و رفاقت ندارن... دوم اینکه این چندوقت کمال خیلی مظلوم واقع شده... هممون میدونیم که کمال وقتی دو اخطاره هست کاری نداره که بازی بعدی تیممون با کجاست و خیلی محکم بازی میکنه و حتی فصل گذشته بازی برگشت دربی و امسال هم بازی با سپاهان به خاطر سه اخطار بودن محروم بود. و مطمئنم که فردا هم مثل تمام بچه های دیگه محکم بازی میکنه البته اینم بگم همه بچه های تیممون عالین. ولی کمال گتوزو یه چیز دیگس. بازی با گسترش واقعا خیلی آروم بود و با اینکه میتونست اعتراض کنه و بازی صبا رو از دست بده و به سوراختور و کیسه و سپاهان برسه ولی این کار رو نکرد. البته سیدجلال هم حقش نبود و طارمی هم تحت فشار عصبی اعتراض کرد و کارت گرفت

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب