پیش بینی بت 940
مرفاوی: هر دو تیم در این دیدار بازی سختی پیش رو خواهند داشت

مرفاوی: هر دو تیم در این دیدار بازی سختی پیش رو خواهند داشت

 سرمربی صبای قم گفت: پرسپولیس با قدرت برابر ما بازی می کند. صمد مرفاوی در خصوص دیدار صبای قم و پرسپولیس در نشست خبری گفت: با توجه به توقف تراکتورسازی و ا... 5 out of 5 based on 7 ratings.

مرفاوی: هر دو تیم در این دیدار بازی سختی پیش رو خواهند داشت

نويسنده : فرزان ایزدشناس 7 اظهار نظر بازدید [ 8289 ] جمعه, 8 بهمن 1395
:: خبر
مرفاوی: هر دو تیم در این دیدار بازی سختی پیش رو خواهند داشت

 سرمربی صبای قم گفت: پرسپولیس با قدرت برابر ما بازی می کند. صمد مرفاوی در خصوص دیدار صبای قم و پرسپولیس در نشست خبری گفت: با توجه به توقف تراکتورسازی و ا...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی صبای قم گفت: پرسپولیس با قدرت برابر ما بازی می کند.

صمد مرفاوی در خصوص دیدار صبای قم و پرسپولیس در نشست خبری گفت: با توجه به توقف تراکتورسازی و اینکه پرسپولیس به دنبال قهرمانی است این تیم فردا برابر ما با قدرت در زمین حاضر می شود. پرسپولیس به دنبال این است تا با برتری مقابل ما فاصله خود را با صدر جدول بیشتر کند. این دیدار هم برای ما و هم پرسپولیس مسابقه سختی است و ما تلاش می کنیم موفق از زمین بیرون بیاییم. پرسپولیس تیم هماهنگی است که با نبود یک یا دو بازیکن قالب تیمی آن برهم نمی خورد.

سرمربی صبای قم تصریح کرد: در قالب تیمی پرسپولیس هر بازیکنی که جایگزین بازیکن محروم می شود در برنامه تیمی حرکت می کند و نبود یک یا دو بازیکن برای پرسپولیس مشکلی ایجاد نخواهد کرد. پرسپولیس یکی از فنی ترین و بهترین تیم های لیگ امسال است و این تیم توانمند، قابلیت بالایی دارد.

مرفاوی در مورد اینکه برانکو تیم او را خطرناک خوانده بود، گفت:  مربیان حرفه ای باید به تمام تیم ها احترام بگذارند. فوتبال قابل پیش بینی نیست و من هم اگر جای برانکو بودم به تیم حریف احترام می گذاشتم. پرسپولیس خودش نیز می داند که هیچ تیمی نمی تواند قبل از بازی بگوید پیروز میدان می شود. به نظرم هر دو تیم در این دیدار بازی سختی پیش رو خواهند داشت. توانمندی و تجربه بازیکنان در این دیدار کارساز خواهد شد و هر تیمی بتواند از فرصت های خود استفاده کند برنده این دیدار خواهد شد.

وی در خصوص مصدوم و محرومان تیم صبا عنوان کرد: خوشبختانه در این دیدار محروم نداریم ولی رمضانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت. علاوه بر این بازیکن دو بازیکن جدید هم به تیم ما اضافه شدند که می توانیم از آنها استفاده کنیم. میثم مجیدی شرایط بدنی خوبی دارد اما بایرامی فقط یک جلسه با ما تمرین کرده و یک مقدار از لحاظ بدنی عقب است که بعد از چند جلسه تمرین آن هم برطرف می شود.

سرمربی صبای قم ادامه داد: احمد حسن زاده دو هفته است که از لحاظ کشاله پا مصدوم و مشغول فیزیوتراپی است. به لحاظ نقل و انتقالات بازیکنانی که در نیم فصل مدنظر داشتیم را به خدمت گرفتیم. در ادامه راه نیز اگر ببینیم جایی نیاز به بازیکن داریم و بازیکنی هم باشد که بتواند مشکل ما را برطرف کند مطمئناً آن بازیکن را به خدمت خواهیم گرفت.

مرفاوی در ادامه با بیان اینکه ای کاش می توانستم بازیکنان جدید را از بازی نیم فصل در اختیار داشته باشم، گفت: از مدیریت خواسته بودیم که بازیکنان را در نیم فصل به خدمت بگیرند اما بازیکن گرفتن در نیم فصل سخت است. اگر بازیکنی در تیم خودش مثمرثمر باشد به هیچ وجه آن را به تیم دیگری نمی دهد. بازیکنانی مانند حنیف عمران زاده و میثم مجیدی از نظر فنی بسیار خوب هستند ولی با تیم های خودشان مشکل داشتند و می خواستند در ترکیب اصلی بازی کنند و به همین دلیل از تیم هایشان جدا شدند و به ما پیوستند. باز هم می گویم کاش آنها را از اولین بازی در اختیار داشتیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا امید دارد صبا در لیگ برتر بماند، عنوان کرد: تمام تلاشمان این است که بتوانیم تیم مان را در لیگ برتر حفظ کنیم. درست است ما بازیکنانی گرفتیم اما باید مشکلات مالی هم حل شود. اگر چند هفته سپری شود و مشکلات مالی بازیکنان حل نشود باز هم به روز اول بازخواهیم گشت اما کسی در بیرون از باشگاه به حرف ما گوش نکرده است. مدیرعامل باشگاه در جذب بازیکن به توصیه های ما عمل کرد و دستش هم درد نکند اما باید مشکلات مالی را نیز حل کنند.

سرمربی صبای قم ادامه داد: به ما قول داده بودند مشکلات مالی را حل کنند اما این اتفاق نیفتاد و افت ما از زمانی شروع شد که بحث مالی پیش آمد. مورینیو و ابراهیموویچ هم اگر پول نباشد کاری نمی توانند انجام دهند. باشگاه حرفه ای که در لیگ برتر حضور پیدا می کند نباید از لحاظ مشکلات مالی مانند تیم ما داشته باشد.

مرفاوی گفت: توانایی ماندن در لیگ برتر را داریم اما مسئولان استان قم و کسانی که دلشان برای این تیم می سوزد باید حمایت و به تیم کمک کنند. متأسفانه مشکل ما این است که همه فقط حرف می زنند و هیچ عملی از آنها مشاهده نمی کنیم. استاندار به تنهایی نمی تواند مشکلات تیم ما را برطرف کند. باید همه کسانی که دلشان برای استان می سوزد به کمک استاندار و مدیرعامل صبا بیایند.

وی افزود: تا زمانی که همدلی، یکدلی و صمیمیت بین مسئولان استان وجود نداشته باشد کار جلو نخواهد رفت. باید همه یکدل شوند و پا جلو بگذارند و آستین ها را بالا بدهند تا تیم در لیگ باقی بماند. این شرایط به هیچ عنوان به صلاح صبا نیست و هیچ کاری تا برطرف نشدن مشکلات مالی جلو نخواهد رفت. قصد نداشتم در خصوص مسائل مالی صحبت کنم اما در این مدت آنقدر در این خصوص حرف زده شد که من هم مجبور شدم صحبت کنم.

سرمربی صبای قم در خصوص شرایط قاسم دهنوی عنوان کرد: دهنوی مشکلی از لحاظ آمادگی ندارد و عدم حضور او در ترکیب به دلیل صلاحدید فنی من است.

مرفاوی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران که علی دایی در سال گذشته با همین شرایط نتایج خوبی همراه صبا کسب کرد و عبدالله ویسی با تیم استقلال خوزستان قهرمان لیگ شد، گفت: دایی رفیق صمیمی من است و اگر من این توضیحات را می دهم نمی خواهم مقابل ایشان قرار بگیرم. مهمترین موضوع در بستن یک تیم ابتدای فصل و زمان نقل و انتقالات است. سال گذشته علی دایی توانست امیرحسین صادقی، فیلیپ ماچادو، هاشم بیک زاده، محمد قاضی و قاسم دهنوی و اکبر صادقی را جذب کند اما ما امسال چند بازیکن را توانستیم به خدمت بگیریم. با توجه به پولی که در اختیار داشتم باید وارد نقل و انتقالات می شدم. سوال شما طوری است که انگار من ضعیف هستم و دایی و ویسی تحت هر شرایطی می توانند کار کنند. نیازمند بازیکن بزرگ هستیم اما خودمان هم می دانیم که در تیم صبا نمی توان بازیکن بزرگ یک میلیاردی به خدمت گرفت.

وی افزود: توقع داشتم بازیکنانی به خدمت بگیریم که بتوانند کار ما را در بیاورند. ابتدای فصل من به مسئولان باشگاه گفتم محمد قاضی با 600 میلیون تومان به صبا می آید آما آنها نمی توانستند این پول را تهیه کنند. اکبر صادقی برای حضور در تیم ما 500 میلیون پول می خواست و باز هم ما در تهیه آن ناکام بودیم.

سرمربی صبای قم اظهار داشت: من هم ابتدای فصل می دانستم شرایط صبا چگونه است اما در صحبت هایی که با من داشتند اعلام کردند که بودجه تیم 4 میلیارد و 500 میلیون تومان خواهد بود و قرار شد طوری قراردادها را ببندند که بتوانند این پول را تهیه کنند اما متأسفانه هر چه از زمان مسابقات گذشت شرایط تیم بدتر شد.

مرفاوی خاطرنشان کرد: اعتقاد دارم تیمی که نمی تواند این بودجه را نیز تهیه کند نباید در لیگ برتر تیمداری کند. من مربی ضعیفی نیستم. زمانی که جایگزین مایلی کهن شدم تیم شرایط خوبی نداشت یا در سال گذشته من ششم تیم را تحویل دادم. شما فقط با اسم دایی و ویسی به دنبال این بودید که آنها می توانند اما من نمی توانم. علی دایی سال گذشته در ابتدای فصل 5 میلیارد برای بازیکن هزینه کرد و مشکلات تیم زمانی شروع شد که موسوی (مالک پیشین باشگاه صبا) نتوانست مشکلات مالی را حل کند و از تیم کنار رفت. شما از خیلی مسائل اطلاع ندارید اما باید به واقعیت ها توجه کنید. دو سال پیش صبا در حال سقوط بود اما با کمک خدا من توانستم این تیم را در لیگ برتر حفظ کنم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • هادی واعظهادی واعظ :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 06:51 بعد از ظهر

  اگه سید و مهدی و فرشاد بودند بهت می گفتم....

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 06:55 بعد از ظهر

  همه ی تیمها وقتی مقابل پرسپولیس قرارمی گیرن انگار با نماینده اسراییل بازی دارن ولی مقابل کیسه همه چیز برعکس میشه،،،بازی پیکان با پرسپولیس رو با بازی پیکان واس دق لال مقایسه کنید البته اینا بیشتر با برانکو مشکل دارن نمی تونن ببینن یه مربی خارجی انقدر داره خوب نتیجه می گیره

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 07:05 بعد از ظهر

  به امید خدا ویاری تماشاگراوتلاش بچه هافردامیبریم

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 07:45 بعد از ظهر

  این آدم باخت پرسپولیس در نبود ۶ملی پوش را نبود سه نفر اعلام کرد الانم غیبت سه بازیکن رو دو نفر اعلام کرده کلا توی محاسبات مشکل داره...

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  پرسپولیس باید فردا خیلی هوشیار باشه. 4-5 استقلالی ثابت می خواهند پرسپولیس را متوقف کنند بخصوص فروزان که مصاحبه کرده و گفته میخواد جلوی پرسپولیس را بگیره. پرسپولیس 20 دقیقه اول گل را بزنه یه بازی دیگه را پرگل میبره ولی شل بازی کنه به مشکل میخوره

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 8 بهمن 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  پرسپولیس باید فردا خیلی هوشیار باشه. 4-5 استقلالی ثابت می خواهند پرسپولیس را متوقف کنند بخصوص فروزان که مصاحبه کرده و گفته میخواد جلوی پرسپولیس را بگیره. پرسپولیس 20 دقیقه اول گل را بزنه یه بازی دیگه را پرگل میبره ولی شل بازی کنه به مشکل میخوره

 • ناشناس ناشناس :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 01:21 قبل از ظهر

  پرسپولیس پرافتخارترین باشگاه آسیا با ( 0 ) بار قهرمانی آسیا.

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب