پیش بینی بت 940
برانکو: آنهایی که می گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری ها را آنالیز کنند/ بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستیم

برانکو: آنهایی که می گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری ها را آنالیز کنند/ بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از روند نتیجه گیری تیمش در هفته های اخیر ابراز رضایت کرد و گفت که بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستند. برانکو پس از برتری ... 5 out of 5 based on 41 ratings.

برانکو: آنهایی که می گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری ها را آنالیز کنند/ بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستیم

نويسنده : فرزان ایزدشناس 14 اظهار نظر بازدید [ 9978 ] شنبه, 9 بهمن 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • برانکو: آنهایی که می گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری ها را آنالیز کنند/ بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستیم

برانکو: آنهایی که می گویند قهرمان از قبل مشخص شده داوری ها را آنالیز کنند/ بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستیم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از روند نتیجه گیری تیمش در هفته های اخیر ابراز رضایت کرد و گفت که بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستند. برانکو پس از برتری ...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از روند نتیجه گیری تیمش در هفته های اخیر ابراز رضایت کرد و گفت که بی صبرانه منتظر بازی مقابل تراکتورسازی هستند.

برانکو  پس از برتری 2 بر صفر تیمش در خانه صبای قم اظهار داشت: از این برد خوشحالم. این پنجمین برد متوالی ماست. چیزی که بیشتر از همه باعث رضایت من است، استمرار نتایج مان است. تیم یک اعتمادبه نفس خاص دارد که می تواند برنده شود. از صمیم قلب برتری مقابل صبا را به بازیکنانم تبریک می گویم. واقعاً ما مربیان اعتقاد داریم که سخت ترین برد، بردی است که ما را از قبل برنده بدانند.

وی افزود: همه انتظار داشتند که ما صبا را ببریم، اما آنها واقعاً تیم خوبی هستند، استیل خوبی از خود نشان دادند و بازیکنان ما در کنار هواداران خوب کار کردند. باید به هواداران هم تبریک بگویم. آنها قهرمانان اصلی ما هستند. صبایی ها می خواستند ما را غافلگیر کنند و شاید انتظار داشتند که ما روز بدمان باشد و روی فرم نباشیم، اما سزاوارانه پیروز شدیم و علی رغم آمادگی، عطش زیادی برای برد داشتیم. اکنون بی صبرانه منتظر بازی با تراکتورسازی هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس خاطر نشان کرد: قبل از بازی این آگاهی را داشتیم که از تیم حریف بهتریم، اما به بازیکنانم گفتم تیمی از پیش برنده نیست. اعتقاد دیروز ما تمام است و ما از فردا باید برای بازی با تراکتورسازی آماده شویم و این بازی را فراموش کنیم. به بازیکنان و هواداران تبریک می گویم.

برانکو درباره اینکه چند بازیکن اصلی تیمش غایب بودند و شاید برخی فکر نمی کردند پرسپولیس در غیاب آنها عملکرد خوبی داشته باشد، اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان جایگزین هم خوب عمل کردند و ما نشان دادیم که نیمکت خوبی داریم.

وی در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه صبا بازی خوبی مقابل پرسپولیس انجام داد و آیا این را قبول دارد یا نه، یادآور شد: بله، صبا تیم شایسته ای بود و ما تیم شایسته ای را بردیم. آنها موقعیت های خطرناکی هم داشتند که می توانستند بهتر از آن استفاده کنند. من دیروز هم در نشست خبری گفتم بازی سختی در پیش داریم و دیدید همین طور هم بود.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این مسئله که توپ صبای قم در اوایل بازی گویا از خط رد شده بود و داور گل صبا را ندید، گفت: شاید گل بوده و شاید هم گل نشده است، اما اگر گل بود داور سوت می زد.

برانکو در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی اینکه تیمش با شایستگی به برتری می رسد، اما برخی ها می گویند قهرمان از قبل مشخص شده یا برخی داوری ها را زیر سؤال می برند، تأکید کرد: آنهایی که این صحبت را می کنند بیایند آنالیز کنند که داوران چقدر به ما کمک کرده اند. من فکر می کنم اگر این مسئله آنالیز شود، کاملاً برعکس است. چیزی که ما با آن درگیر هستیم، کار و تمرین است و هر تیمی آماده تر باشد، بهتر هم نتیجه می گیرد.

وی در خصوص اینکه در آستانه بازی پرسپولیس - تراکتورسازی، تراکتورسازان با صدور بیانیه و مطرح کردن برخی مسائل بازی را تحت مسائل حاشیه ای برده اند و به نظرش این مسائل چقدر روی بازی هفته آینده تأثیر گذار است، گفت: من از این مسائل خبر ندارم که چه اتفاقاتی رخ می دهد و حواسم به تیم خودم است. من وظیفه ام کار در زمین است و همه چیز را در زمین انجام می دهیم. هم بازی امروز، بازی قبل و بازی بعدی هم فقط به بازی فکر می کنیم، نه چیز دیگری.

سرمربی پرسپولیس درباره اینکه اگر تیمش هفته آینده مقابل تراکتورسازی به برتری برسد و فاصله اش در صدر جدول به 9 امتیاز برسد تا حدود زیادی قهرمانی اش مسجل خواهد شد و کار راحت تری دارد، اظهار داشت: نه، ما اگر فاصله مان با صدر جدول هم بیشتر شود و حتی در هفته های آینده روی کاغذ قهرمان شویم، بازهم برای برد بازی می کنیم. ما هوادار داریم و برای خوشحالی هواداران باید تا آخر فصل به خاطر آنها تلاش کنیم تا در تمام بازی ها پیروز شویم.

برانکو اظهار داشت: طبیعی است که ما تمام تلاش مان را می کنیم تا برنده شویم. برای بازی آینده هدف مان را مشخص کرده ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می کند رکورد بردهای متوالی پرسپولیس ادامه داشته باشد یا نه، گفت: ما اصلاً به رکورد فکر نمی کنیم. طبیعی است اگر بردهای ما بیشتر شود، هواداران مان بیشتر خوشحال می شوند. هدف مان از ابتدای فصل مشخص بود که آن هم قهرمانی است و برای این قهرمانی تلاش می کنیم. حتی اگر زودتر از موعد قهرمان هم شویم، بازیکنان به خاطر هواداران نمی توانند شُل بازی کنند.

سرمربی کروات سرخپوشان تهرانی درباره اینکه پل یانسکی این شانس را دارد تا در پرسپولیس بماند یا او کنار گذاشته خواهد شد، خاطرنشان کرد: من نگفته ام که به پل یانسکی احتیاج ندارم. من یک بار دیگر تکرار می کنم، هرگز از طریق رسانه ها در خصوص بازیکن و شخص خاصی در تیمم صحبت نکردم  و خیلی به ندرت درباره کسی صحبت می کنم. مگر اینکه بخواهم از بازیکنی تمجید کنم، اما موقع بردها نیز فقط از یک نفر تمجید نکردم و از تمام تیم تمجید می کنم، چون برد با کار تیمی به دست می آید.

برانکو در واکنش به سؤال عجیب یک خبرنگار مبنی بر اینکه فکر نمی کنید مردم با این نتایج فکر کنند شما مستحق هدایت تیم ملی هستید، گفت: من یک سال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم. همانطور که بعد از من قلعه نویی، دایی، قطبی و کی روش آمدند، بعد از این دوره هم یک مربی دیگر می آید. نمی دانم شما دنبال چه چیزی هستید.

وی در واکنش به سؤال دیگری در خصوص حضورش در تیم ملی اظهار داشت: من فصل گذشته قراردادم را با باشگاه دو ساله تمدید کردم. من تا پایان فصل آینده با پرسپولیس قرارداد دارم و به چیز دیگری هم فکر نمی کنم.

برانکو در خصوص اینکه پرسپولیس تا دقیقه 60، 65 هر توپی زد به در بسته خورد و آیا در آن شرایط فکر می کرد تیمش به برتری برسد یا نه، گفت: بازی 90 دقیقه طول می کشد. تیم صبا دفاع خود را خوب سازماندهی کرده بود و عملاً با 11 بازیکن از فاصله 40 متری دفاع می کرد. ما باید سماجت زیادی به خرج می دادیم تا به گل برسیم. طبیعی است که صبا نتوانست در تمام طول بازی شرایط خود را حفظ کند و به مشکل خورد. می توانم بگویم حریف خیلی دفاعی کار  کرد. ما با خسته کردن آنها، ضربه آخر را به این تیم وارد کردیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 07:43 بعد از ظهر

  تبریک به همه
  این برد واقعا لذت بخش بود
  دیروز حاج محمدی از تراکتور امتیاز گرفت
  امروز هم که استقلالی های صبا گل کاشتن
  -حنیف گل به خودی زد
  -میثم مجیدی پنالتی داد
  فروزان هم که نیاز به تعریف نداره
  همه چی عالی
  بر پلی یانسکی هم درود می فرستم
  خسته نباشه
  ذهنیت بدی که علیهش بود رو از بین برد

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 07:47 بعد از ظهر

  جونم پروفسورایشالا تا5سال دیگه توپرسپولیس باشی!درضمن پلی یانسکی هم خدایی خوب بود

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 07:51 بعد از ظهر

  تبریک به همه پرسپولیسیای گل
  مهم ترین بازی فصل را بردیم
  قبل بازی هم گفتم که سه امتیاز در این بازی مهم هست نه هیچ چیز دیگه
  تا قبل گل هم که بازیکنان با استرس بازی میکردند همین که گل را زدند به سطح واقعی خودشون رسیدن.

  دوس دارم این بازی صبا با تیم خودمون را بزارید کنار بازی با تیم تراکتور و استقلال تا خیلی چیز ها را متوجه بشید.
  اون از اعتراض های دسته جمعی نیمکت صبا روی خطا های وسط زمین در صورتی که موقع اخراج بازیکن صداشون در نمیومد.
  اونم نیمکت نشینی عنایتی که در اون بازیهای دیگه با 40 سال سن توی پست دفاع وسط بازی کرد که در بازی دوم سر دو کورس دو خطا کرد اخراج شد
  نگید بازیکن گرفتن الان دستشون پره چون در اون دوبازی بیگ زاده را بدون هیچ مشکلی کلا جز 18 تا نذاشت و یه بازیکن داشتن به اسم حق وردی که روی نیمکت بود و بعد اخراج اورد توی بازی مگه داریم مگه میشه دو بازیکن برای دفاع داشته باشی و نزاری و حتی از هافبک دفاعی استفاده نکنی
  بعد مهاجم پیر و فرسوده که دیگه نا نداره بزاری دفاع .

  الان میتونیم تمرکز را بزاریم روی تراکتور.
  این بازی همونطور که برانکو گفت بازیکنان مثل هواداران به فکر بازی بعد بودند و تمرکز کافی را نداشتند
  به همین خاطر هست که باید بازی بازی بریم جلو
  فقط بازی تراکتور نه بازی دیگه باید تمام تمرکز روی تراکتور باشه.

  فقط فقط حمایت

 • ارمان رزاقیارمان رزاقی :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:00 بعد از ظهر

  امیدوارم که برانکو فرگوسن پرسپولیس بشه

 • Mesout RayatdoustMesout Rayatdoust :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:01 بعد از ظهر

  بنظرتون جواب این اجنبیو چجوری باید داد؟

  بسمه تعالی
  حضور برادر ارجمند جناب آقای دکتر سلطانی فر
  وزیر محترم ورزش و جوانان
  با سلام و تحیت

  در فصول گذشته به واسطه عملکرد نامناسب فدراسیون فوتبال ذهنیت نامناسبی میان هواداران باشگاه تراکتورسازی نسبت به این فدراسیون به وجود آمده است.
  چنین ذهنیتی البته برگرفته از واقعیاتی است که شرح آن فرصت فراوان می طلبد. در فصل جاری اما مجموعه اتفاقات باعث شده که ما در تبریز نسبت به آینده رقابت های لیگ برتر دچار نگرانی های فراوان شویم. در جدیدترین نمونه ها، سه مورد و نمونه بسیار مهم وجود دارد که موجب افزایش نگرانی ها می شود.
  ابتدا نحوه قضاوت داوران در طول این فصل که در موارد متعدد به ضرر تیم تراکتورسازی بوده است. در آخرین نمونه داور دیدار تراکتورسازی- ماشین سازی به اشتباه اقدام به محروم کردن آقای مهدی کیانی بازیکن مؤثر تیم ما از بازی مقابل پرسپولیس نمود. همچنین است تکرار نشدن ضربه پنالتی به واسطه تخلف دروازه بان حریف.
  در نمونه ای دیگر یکی از مسئولان فدراسیون فوتبال از قطعی بودن قهرمانی تیم پرسپولیس در فصل جاری سخن می گوید که عجیب و شگفت آور است.
  مورد دیگر هم به نحوه برگزاری دیدارهای دو تیم تراکتورسازی و پرسپولیس بازمی گردد. برنامه ریزی در چند هفته اخیر به گونه ای بوده است که ابتدا دیدارهای تراکتورسازی برگزارشده و پرسپولیس با آگاهی از نتایج تیم ما به میدان رفته است.
  به این نمونه ها می توان احکام کمیته انضباطی را هم اضافه کرد. البته در مجالی گسترده تر می توان نمونه های فراوانی از اقدام های نامناسب فدراسیون فوتبال را مثال آورد.
  در مقطع کنونی اما من وظیفه دارم از حق مردم آذربایجان و هواداران تراکتورسازی دفاع کنم و اجازه ندهم به آنان ظلم روا شود. از همین رو مایلم نگرانی خود را از دیدار هفته آینده پرسپولیس – تراکتورسازی و متعاقب آن سایر دیدارهای لیگ برتر تا پایان فصل اعلام کنم.
  فضا به گونه ای پیش می رود که من اکنون از اینکه فدراسیون فوتبال عملکرد خود در قبال این باشگاه را اصلاح کند، ناامید شده ام از همین رو از جنابعالی که نماینده دولت در ورزش هستید می خواهم که تمهیداتی برای اصلاح امور به کار ببندید.
  تراکتورسازی عشق مردم آذربایجان است و اکنون این مردم شاهد جفای مجموعه مدیریتی فوتبال ایران به جان مایه و عشق خود هستند. این هواداران باوجود ناملایمات فراوان با تمام توان حامی تیم خود هستند و هیچ گاه تراکتورسازی را تنها نگذاشته اند.
  شایسته است که مجموعه ورزش کشور قدر آنان را بداند و اجازه ندهد به آنان ظلم شود. متاسفانه انواع توهین های قومیتی از سوی برخی افراد به مردم اذربایجان صورت می گیرد و این واقعه تلخ موجب شکاف در سطح اجتماعی میان ایرانیان می شود.چنین توهین هایی دل و جان مردم اذربایجان را می ازارد. لازم است که حتما مسئولان ورزش کشور با این سنخ رفتارها مقابله کنند.
  تراکتورسازی زنده است و زنده می ماند و باوجود بدخواهی برخی افراد در فوتبال ایران همچون گذشته خواهد درخشید و تیمی در قواره بهترین های آسیا خواهد شد. امسال هم در باشگاه تراکتور سازی تمام تلاش خود را انجام دادیم که زمینه کسب دو جام مهیا باشد. من به این موضوع ایمان دارم که اعتماد به تیم و هواداران می تواند ما را در کسب دو جام موفق کند.
  در پایان مجدداً از جنابعالی می خواهم که زمینه رفع موانع مذکور مقابل این باشگاه را رفع نمایید تا رقابت لیگ برتر در فضایی عادلانه صورت گیرد. اکنون عملکرد فدراسیون گمانه عدم علاقه پایتخت نشینان به قهرمانی تراکتور سازی را تقویت می کند. از همین رو ورود جنابعالی به موضوع می تواند مهم باشد.

  با سپاس و احترام
  مصطفی آجورلو

  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی تراکتورسازی تبریز

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:01 بعد از ظهر

  آجورلو به وزیر نامه نوشته گفته از بازی هفته بعد با پرسپولیس نگرانم آقای طاهری لطفا یه جواب کوبنده به اینا بده دیگه شورشو در آوردن

 • هادی واعظهادی واعظ :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:49 بعد از ظهر

  به لطف خدا هفته بعد تراکتور را سوراخ میکنیم و جواب داندان شکنی به حاشیه سازا میدیم

 • امید محمدیامید محمدی :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 09:16 بعد از ظهر

  قشنگ ترین متن جمله نامه سوراختور اون تیکه اخرشه
  مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی
  خدایا ایناروازما نگیر بذار بخندیم
  ینی اگه فردوسی پور حرکت کیانی مثل صادقیان مانور نده باید کلا همه بریم توپیج یاهرجایی که داره حالشو بگیریم

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:57 قبل از ظهر

  همان آنها غلط کرده اند و بذار بسوزن از حسودی

 • سید رضا موسویسید رضا موسوی :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 05:03 بعد از ظهر

  تراکتور فاتحت خونده ی

 • amir rahmaniamir rahmani :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 11:51 بعد از ظهر

  داداش اگه قرار باشه جواب بده که به حاشیه دامن زده میشه مدیر باید تو سکوت مدیریتش رو بکنه تا تو زمین جواب تیمارو بدیم

 • Meysam shahnazariMeysam shahnazari :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 07:02 بعد از ظهر

  یکی جلو علی دایی را بگیره تو را خدا ارتش سرخ یه کلیپ از صحنه هایی که داور پنالتیهای ما رو نگرفته و صحنه هایی که داور به نفع تراکتور گرفته مثل بازی با استقلال خوزستان که باید مدافع ترکتور اخراج میشد بسازه یا از اشتباهات داوری پارسال که قهرمانی را ازمون گرفت بسازین تا بفهمن هیچ تیمی به اندازه پرسپولیس از داوری ضربه نخورده البته که خودشون میدونن و همه این کارها برنامه ریزی شده ولی من موندم چرا یکی مثل علی دایی باید این حرف را بزنه
  به امید قهرمانی و برد قاطعانه تراکتور

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب