پیش بینی بت 940
مرفاوی: با این داوری ها قولی برای بقای صبا در لیگ برتر نمی دهم/ اهل هوچی گری نیستم اما هیچ کس از ما حمایت نمی کند

مرفاوی: با این داوری ها قولی برای بقای صبا در لیگ برتر نمی دهم/ اهل هوچی گری نیستم اما هیچ کس از ما حمایت نمی کند

نويسنده : فرزان ایزدشناس 9 اظهار نظر بازدید [ 6981 ] شنبه, 9 بهمن 1395
:: خبر
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر
 • »
 • مرفاوی: با این داوری ها قولی برای بقای صبا در لیگ برتر نمی دهم/ اهل هوچی گری نیستم اما هیچ کس از ما حمایت نمی کند

مرفاوی: با این داوری ها قولی برای بقای صبا در لیگ برتر نمی دهم/ اهل هوچی گری نیستم اما هیچ کس از ما حمایت نمی کند

 سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: اگر وضعیت داوری این گونه باشد من هیچ قولی برای ماندن صبا در لیگ برتر نمی دهم. صمد مرفاوی پس از شکست خانگی 2 بر صفر تیمش مقابل...

ارتش سرخ دات كام :

 سرمربی تیم فوتبال صبا گفت: اگر وضعیت داوری این گونه باشد من هیچ قولی برای ماندن صبا در لیگ برتر نمی دهم.

صمد مرفاوی پس از شکست خانگی 2 بر صفر تیمش مقابل پرسپولیس گفت: بازیکنان ما تلاش شان را کردند و باید از آنها تشکر و به آنها خسته نباشید بگویم که با تمام وجود بازی کردند.

وی ادامه داد: بازیکنان مان یکدل و صمیمی تمام تلاش خود را انجام دادند، اما متأسفانه به خواست خود نرسیدیم. نیمه اول می توانستیم به گل برسیم و شاید هم به گل رسیدیم، اما اعلام نکردند. می توانستیم به پنالتی برسیم، اما آن را هم اعلام نکردند. بقیه مربیان راجع به داوری صحبت می کنند و نتیجه آن را هم می بینند، اما من نمی خواهم مثل آنها صحبت کنم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم افزود: از لحاظ فنی از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و کیفیت خوبی از خود به نمایش گذاشتند. تیم من امروز به پرسپولیس باج نداد و حتی در نیمه اول می توانستیم به گل دست یابیم که شانس با پرسپولیس یار بود.

مرفاوی همچنین خاطر نشان کرد: در نیمه دوم شاهد بازی پایاپایی بودیم. شاید بازیکنان پرسپولیس با پاس کاری و حفظ توپ در مقابل تیم ما بیشتر توپ را در اختیار داشتند، اما نتوانستند موقعیت های زیادی را خلق کنند. گلی که این تیم به ثمر رساند از طریق حمله نبود و روی ضربه کرنر و توسط بازیکنان ما به گل اول دست یافتند.

وی ادامه داد: در خصوص صحنه پنالتی نیز نمی دانم پنالتی اتفاق افتاد یا نه، اما برای من سؤال است که چرا کمک داور در نیمه اول صحنه گل ما را ندید، اما در صحنه پنالتی پیش از آنکه داور در سوت خود بدمد، اعلام ضربه پنالتی کرد.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم با انتقاد از داور دیدار این تیم با پرسپولیس گفت: حاج بابایی داور خیلی ضعیفی بود و شایسته قضاوت در این دیدار حساس نبود. نمی دانم چگونه برای قضاوت مسابقات داوران را انتخاب می کنند. در رسانه ها خواندم که بیشترین ضرر را از داوری ها ما دیده ایم. ما گل زدیم اما اعلام نکردند. پنالتی ما را ندیدند، اما علیه مان پنالتی گرفتند.

مرفاوی یادآور شد: من اگر اعتراض کنم هیچ اتفاقی نمی افتد، اما چون سرمربی پرسپولیس خارجی است اعتراض او جواب می دهد و سعی می کنند داور بهتری را برای قضاوت دیدارهای این تیم انتخاب کنند.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا مانند خداداد عزیزی به اشتباهات داوری واکنش نشان نمی دهد، گفت: من اگر در جلوی خط اعتراض کنم، اخراجم می کنند. در این وضعیت که تیم ما قرار دارد اخراج من وضعیت را بغرنج تر می کند. نیاز است که در این شرایط با حضور در کنار خط باعث آرامش بازیکنانم شوم و از لحاظ فنی به آنها کمک کنم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم عنوان کرد: من از لحاظ فنی به تیم پرسپولیس هیچ ایرادی نمی گیرم، چرا که این تیم فوتبال باکیفیتی ارائه می دهد و به هیچ عنوان این مسئله را نمی توان کتمان کرد، اما ما امروز گل مفت دریافت کردیم و به هیچ عنوان شایسته باخت نبودیم، به پرسپولیس تبریک می گویم و امیدوارم در آینده این تیم موفق باشد، همچنین این آرزو را نیز برای تیم خود دارم.

مرفاوی با تمجید از عملکرد شاگردانش یادآور شد: ما امروز مقابل تیمی که تماشاگران زیادی دارد و توپ را به خوبی در زمین به گردش درمی آورد، خطرساز شدیم، نیمه اول روی ضربات ایستگاهی می توانستیم به گل دست پیدا کنیم، اما فوتبال بی رحم است و به هیچ کس رحم نمی کند. بعضی وقت ها نیز داور اشتباه می کند و روند یک تیم را مختل می کند.

وی در خصوص اشتباهات داوری عنوان کرد: کمیته داوران اعلام کرده تیم ما بیشترین ضربه را از ناحیه داوری دریافت کرده است. اما چرا جلوی این اشتباهات گرفته نمی شود؟ ما امروز مقابل تیمی بازی کردیم که در خط حمله بسیار خطرناک ظاهر می شود و با حضور بازیکنان باتجربه و فوتبال بلد خود حملات ترکیبی خوبی را انجام می دهد. ما سعی کردیم تمام نفوذهای حریف را ببندیم و تا حدودی نیز موفق بودیم. پرسپولیس هیچ شانسی نتوانست در نیمه اول داشته باشد، آنها مجبور بودند به حفظ توپ بپردازند و با استفاده از توپ های بلند روی دروازه ما فشار بیاورند که این سبک فوتبال پرسپولیس خواست ما بود.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم خاطرنشان کرد: پرسپولیس مقابل هر تیمی که بازی می کند، به آنها اجازه ضدحمله نمی دهد اما ما این کار را در چندین نوبت انجام دادیم. اگر شما مشاهده کردید که پرسپولیس در خط حمله قدرت دارد و در برخی موارد فوتبال خود را دیکته می کند به خاطر مهره های این تیم است که توانایی تغییر نتیجه در یک لحظه را دارند. شرایط ما امروز بسیار خوب بود و حتی توانستیم در لحظاتی پرسپولیس را به عقب بکشانیم و روی چند صحنه نیز خطرساز شدیم.

مرفاوی با انتقاد از شرایط پشتیبانی تیم صبای قم گفت: ما تیم پشتیبانی قوی نداریم چرا که اگر این تیم را داشتیم وضعیت ما این گونه نبود. در فدراسیون فوتبال، کمیته داوران و کلاً هیچ جا حامی نداریم تا از حقوق معنوی و مالی ما دفاع کنند.  وقتی شرایط ما این گونه است هر کسی می تواند بر سر ما بکوبد، بارها من اعلام کردم یک دست صدا ندارد و وقتی مسئولان فدراسیون فوتبال مشاهده می کنند ما هیچ حامی در استان نداریم به عنوان یک تیم ضعیف به ما نگاه می کنند. اینکه بگویند ما بیشترین ضربه را از داوری خوردیم مسئله ای کاملاً طبیعی است.

وی ادامه داد: این جایگاه در شأن تیم ما نیست. امروز در اهواز  با هوچی گری پنالتی را برمی گردانند، اما من اهل هوچی گری نیستم. دنبال گرفتن حق مان در زمین هستم، اما اجازه نمی دهند ما حق مان را بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در پاسخ به سؤال یکی از خبرنگاران که اعلام کرد کامرانی فر در مصاحبه های خود از تماس مشکوک برخی مربیان صحبت کرده است و اینکه چرا کانون مربیان در حق کشی در خصوص برخی ناداوری ها واکنش نمی دهد، گفت: از کانون مربیان هیچ چیزی در نمی آید و کسانی که آنجا حضور دارند دنبال این هستند که برای خود تیم جور کنند. ما اصلاً کانونی نداریم. فقط هر دو سال یک بار ما را جمع می کنند و در خصوص یک موضوع صحبت می کنند، دوستان تا وقتی خودشان بیکار هستند کارهای کانون را انجام می دهند، اما وقتی صاحب تیم می شوند کانون تعطیل می شود!

مرفاوی ادامه داد: کانون مربیان محل کاسبی برخی دوستان شده است، با این وضعیت شما فکر می کنید این کانون می تواند حق من را بگیرد؟ اگر این کانون قدرت داشت ابتدا دنبال گرفتن حق من از باشگاه ها و اداره مالیات بود. این کانون وجود ندارد که بخواهد در این خصوص واکنشی نشان بدهد.

وی در خصوص نیمکت نشینی رضا عنایتی گفت: رضا عنایتی هر جایی که باشد به ما کمک می کند و برخی اوقات این کمک او از روی نیمکت ذخیره هاست.

سرمربی تیم فوتبال صبای قم در خصوص ماندن صبای قم در لیگ برتر خاطرنشان کرد: اگر وضعیت داوری این گونه باشد من هیچ قولی برای ماندن صبا در لیگ برتر نمی دهم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • اسلان خلیلیاسلان خلیلی :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:04 بعد از ظهر

  به خدا تو کل تاریخ استقلال...این یکی فرق داره، وخداییش بامرام وپاکه

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:16 بعد از ظهر

  این فقط اه و ناله میکنه..این همه تو نیم فصل دوم بازیکن گرفته اما بازم اینجوری میگه..همیشه جلوی پرسپولیس بازنده بوده

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:24 بعد از ظهر

  این از اون فاصله دور چه جوری تشخیص داده که اون توپ گل شده..خدا وکیلی گل نشد..رامین جلوتر از خط توپ رو برگردوند

 • farshid perspolis007farshid perspolis007 :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:25 بعد از ظهر

  چرا عنایتی نزاشتی دفاع؟ دمتگرم از اون بهتر گزاشتی خنیف

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 08:27 بعد از ظهر

  نیمه دوم 11نفره چپیده بودی تودفاع مسترمرفاوی

 • M6644 44M6644 44 :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 10:33 بعد از ظهر

  دهنتو ببند بابا تو کل نیمه دوم حتی وقتی دو تا هم خورده بودی 11 نفری تو هیجده قدم خودتون بودید پس بهتره بری به جای این مزخرفات یه فکری به حال تیم داغون خودت بکنی

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  شنبه, 9 بهمن 1395 - 10:51 بعد از ظهر

  مقابل کیسه کاملا باز بازی کرد تا کیسه راحت گل بزنه
  جلوی ما یازده نفره چپیده بودن تو گل!!!
  واقعا که بی شخصیت هستین

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 06:57 قبل از ظهر

  نه بابا چرا آخه! تو که بازی های قبلی رو بردی و از تیم های قعر جدول فاصله داری! چرا شکسته نفسی میفرمایی؟! مدیران صبا به لیاقتت ایمان دارن و میدونن داور نتونست بیشتر از یه پنالتی از پرسپولیس رو بسوزونه!! داور بازی ما با گسترش رو میذاشتن شاید مثل اون بازی پنالتی روی رامین رو هم نمیگرفت و فقط یکی میخوردی

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:15 قبل از ظهر

  آقاصمدانصافاتیمت خوب بازی کرد
  دمت گرم
  امایادت بره مه اگه پنالتی روی علی پوررامیگرفتندویک گل میخوردیددیگه نمیتونستیدبچپیدتو18قدم تون ودفاع کنیدها
  حساب دستت باشه

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب