پیش بینی بت 940
آقای آجرلو! باز هم توان بردن صنعت نفت آبادان و ماشین سازی را نداشتید؟ / نکند وزیر ورزش باید پنالتی هایتان را گل کند؟

آقای آجرلو! باز هم توان بردن صنعت نفت آبادان و ماشین سازی را نداشتید؟ / نکند وزیر ورزش باید پنالتی هایتان را گل کند؟

انتشار نامه سردار آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به وزیر محترم ورزش، یکی از تلخ ترین و سیاه ترین نقاط در کارنامه مدیران ورزشی در فوتبال کشورمان است. مدیرع... 5 out of 5 based on 21 ratings.

آقای آجرلو! باز هم توان بردن صنعت نفت آبادان و ماشین سازی را نداشتید؟ / نکند وزیر ورزش باید پنالتی هایتان را گل کند؟

نويسنده : فرزان ایزدشناس 7 اظهار نظر بازدید [ 5993 ] یکشنبه, 10 بهمن 1395
:: خبر ویژه
 • ارتش سرخ دات کام
 • »
 • خبر ویژه
 • »
 • آقای آجرلو! باز هم توان بردن صنعت نفت آبادان و ماشین سازی را نداشتید؟ / نکند وزیر ورزش باید پنالتی هایتان را گل کند؟

آقای آجرلو! باز هم توان بردن صنعت نفت آبادان و ماشین سازی را نداشتید؟ / نکند وزیر ورزش باید پنالتی هایتان را گل کند؟

انتشار نامه سردار آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به وزیر محترم ورزش، یکی از تلخ ترین و سیاه ترین نقاط در کارنامه مدیران ورزشی در فوتبال کشورمان است. مدیرع...

ارتش سرخ دات كام :

انتشار نامه سردار آجورلو مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی به وزیر محترم ورزش، یکی از تلخ ترین و سیاه ترین نقاط در کارنامه مدیران ورزشی در فوتبال کشورمان است.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با تاکید بر اینکه برنامه ریزی سازمان لیگ و همچنین صحبت های امیر عابدینی و اشتباهات داور سبب شده تا تراکتورسازی از رسیدن به قهرمانی دلسرد شود، تاکید کرده که اینها همه بخشی است از یک برنامه از پیش مشخص شده برای قهرمان کردن پرسپولیس!

در این رابطه باید صادقانه به چند نکته اشاره کنیم:

* وقتی پاس تهران با مدیریت خود شما قهرمان شد، امیر قلعه نویی سرمربی فعلی تیم شما و سرمربی وقت استقلال تهران، حرف های زیادی از جنس همین سخنان امروز شما مطرح کرد. شما مدیرعامل تیمی در تهران بودید و روز آخر هم ورزشگاه را پر کردید تا هواداران تیم استقلال تهران نتوانند از حریف شما حمایت کنند. آنجا و آن زمان هم هزار حرف و حدیث در مورد حمایت داوران از تیم شما و استفاده شما از یزخی مسائل مطرح شد و حرف های امیر قلعه نویی هم مزید بر علت شد تا همین امروز هم خیلی از هواداران استقلال فکر کنند که شما، قهرمانی را نه با تدبیر و مدیریت که بر مبنای مسائلی دیگر به دست آورده اید.

آنچه شما امروز در حال رقم زدنش هستید، تفاوتی با اتفاقاتی که آنروز رقم خورد ندارد. خدا می داند اگر به آن فصل برگردیم شاید متوجه اشتباهات داوران در بازی های پاس هم بشویم و با ورق زدن آرشیو روزنامه های آن زمان به نکاتی برسیم که تئوری توطئه ادعایی را تایید کند. البته بعیدهم نیست چون همان ها که ایده دست های پشت پرده را آن روزها کنار امیر قلعه نویی مطرح کردند تا قهرمانی پاس شما را تخطئه کنند، امروز هم در کنار او مشغولند به راه انداختن همان جو علیه صدرنشینی پرسپولیس! در حقیقت همان افرادی که روزگاری قهرمانی شما را لوث کردند، حالا زیر دست شما مشغولند به لوث کردن قهرمانی احتمالی پرسپولیس! نکند شما هم با آن حرف ماکیاولی موافقید که می گفت هدف وسیله را توجیه می کند؟ شما هم که دارید از همان وسیله ای استفاده می کنید که روزگاری معتقد بودید با آن، شما را به ناحق تخطئه کردند؟

* اشتباهات داوری برای همه تیم ها هست. در هر هفته لیگ هشت بازی داریم و دستکم از 16 مربی طرف مسابقات، بیش از نیمی از آنها از داوری و اشتباهاتش می نالند. یعنی کم نیست مسابقه ای که برنده و بازنده در آن، از داوری نالیده باشند. در چنین لیگی، اینکه تیم شما اسیر اشتباهات داوری شود عجیب نیست چون نه شما تافته جدابافته ای، نه سرمربی ات و نه باشگاهت و شلم بالسویه هم که عدل است! اشتباهات داوری اگر بد است برای همه بد است.
 
خیلی ها هم اعتقاد دارند پرسپولیس هم از داوری ها کم لطمه نخورده. فیلم مسابقات هم هست و هرهفته در برنامه های مختلف نقد می شود. اینکه فکر کنیم داوری ها از تیم خاصی حمایت می کنند با در نظر گرفتن آنچه در سرتاسر لیگ می بینیم اشتباه است.

* اینکه امیر عابدینی حرف نسنجیده ای زده، مورد تردید نیست.  عابدینی انگار گاهی اوقات یادش می رود که نه هوادار شورشی پرسپولیس است و نه مدیرعامل این باشگاه بلکه سرپرست امور اقتصادی در لیگ است و باید به اقتصاد لیگ بیندیشد نه به کری خوانی های مرسوم. با این همه، حرف امیر عابدینی از برنامه سازمان لیگ برای قهرمانی پرسپولیس حکایت نمی کند. خودتان این را بهتر از دیگران می بینید. از شما بعید بود که عین مدیران تازه وارد و کم تجربه، به هر ریسمان پوسیده ای چنگ بیندازید که بتوانید یک نظریه نخ نما و بی اعتبار را، ابتدا به اهالی ورزش و بعد به مدیران فدراسیون و حالا به وزیر ورزش تحمیل کنید. حرف امیر عابدینی سندی برای تلاش فدراسیون و سازمان لیگ برای قهرمان کردن پرسپولیس نیست. اظهار نظری است نسنجیده از مدیرعامل اسبق پرسپولیس!

* تیم شما از زمانی به دنبال انتقاد از همزمان نبودن مسابقات با پرسپولیس گلایه کرد که از کورس صدرنشینی و قهرمانی عقب افتاد. چرا از ابتدای نیم فصل دوم خواستار همزمانی نشدید؟ چرا وقتی از پس صنعت نفت قعر جدولی برنیامدید این صحبت ها مطرح شد؟ چرا حالا که تیم ماشین سازی در حال سقوط را در خانه تان نبردید، یادتان افتاده که باید به وزیر نامه بنویسید؟ سردار با هم تعارف که نداریم. از حالا دارید قهرمان نشدن تیم را توجیه می کنید؟

* چرا از بزرگترین لطفی که در حق تراکتورسازی می شود حرفی نمی زنید؟ از مفت گرفتن برترین نخبگان لیگ به بهانه سرباز بودن. تراکتورسازی و سربازی؟ تراکتورسازی تیم قدیمی و ریشه داری است و در طول تاریخ، بازیکن ساز بوده نه بازیکن ربا! تیم شما نخبه ترین بازیکنان لیگ را به بهانه سربازی جمع می کند و باز هم توان رقابت داخل زمین را ندارد. همین امسال مگر شما از همین پرسپولیس دو بازیکن را در نیم فصل نگرفتید؟ دست شما که باز است. بودجه لازم را که دارید. جمعی از بازیکنان اسم و رسم دار را که جمع کرده اید. سربازها را که گرفته اید. باز هم توان بردن صنعت نفت آبادان و ماشین سازی را نداشتید؟ نکند وزیر ورزش باید پنالتی هایتان را گل کند؟

* می فرمایید چرا بازیکن تان که به داور فحش نداده اخراج شده! مگر شرط گرفتن کارت زرد فحش دادن است؟ اعتراض به داور وقتی از حدی خارج می شود، کارت دارد و این حد را داور مشخص می کند. بازیکن شما با این همه تجربه، انگار یادش نیست کارت زرد دارد که آنطور بی محابا به داور اعتراض می کند! می فرمایید که تعداد زیادی از بازیکنان شما برای بازی با پرسپولیس سه کارته شده اند. خب می خواستند کارت زرد نگیرند! مربی شما می توانست از این نفرات استفاده نکند و آنها را برای بازی با پرسولیس نگه دارد. این نفرات می توانستند در بازی های قبلی حواسشان را جمع کنند و کارت زرد نگیرند! تیم شما عصبی بازی می کند سردار. بازیکن ها انگار باور کرده اند که قهرمان نمی شوند.انگار واقعا باور کرده اند که داوران دشمن آنها هستند. اعتراض و اعتراض و اعتراض! نتیجه نگرفتن شما مقابل ماشین سازی، ثمره اعتراضات بیهوده روزهای قبل بود و حاصلی نداشت جز تشدید فشار روی بازیکنان خودتان! وقتی بازیکن شما پنالتی را گل نمی کند، وقتی جو تیم شما تا این اندازه عصبی است، چطور می خواهید قهرمان شوید؟ این فشار را خودتان دارید به تیمتان وارد می کنید!

* آقای سردار آجورلو! همین چندماه پیش بود که در مناظره پیش از انتخابات فدراسیون فوتبال، شما را چهره ای متمایز از اکثر مدیران فوتبال کشور می دیدیم. آن نطق ها و آن حرف های شیرین و آن همه وعده شما برای اصلاحات در فوتبال را می شنیدیم و می گفتیم کاش او رئیس فدراسیون فوتبال شود! حالا شما را در عمل می بینیم و متوجه می شویم تفاوتی با دیگران ندارید. به وقت عمل شما هم همانقدر تحت تاثیر قرار می گیرید که مدیران بی تجربه! نامه نوشتن برای وزیر ورزش را باید چه بنامیم؟ مایوس شدن شما از داوران؟ مایوس شدن شما از بازیکنانی که می دانند کارت زرد دارند و بیهوده اعتراض می کنند؟ ناامید شدن شما از بازیکنان برای گل کردن پنالتی ها؟ ناامید شدن شما از مربیان تیم برای اینکه دستکم تدبیری داشته باشند و بازیکنان دو کارته را در ترکیب نگذارند تا از بازی با پرسپولیس محروم نشوند؟ یا از خودتان که با وجود برخورداری از امتیاز انحصاری جذب کردن بازیکنان سرباز، هنوز توان رقابت با این  پرسپولیس جذاب و جنگنده را ندارید؟

* آقای آجرلو! شما مدیر تازه واردی نیستید. تیمی که امروز صدرنشین لیگ است، حاصل دست زحمات سرمربی ای است که دوسال فرصت داشته تا تیمش را بسازد و حتی تحسین منتقدان و هواداران تیم رقیبش را برانگیزد. امیر قلعه نویی کمتر از برانکو زمان داشته و باز هم تیم شما در کورس است. بنیه لازم را برای کسب «قهرمانی پاکـ» دارید. چرا می کوشید دنبال جوسازی باشید؟ روزی که از هم زمان نبودن مسابقات سخن گفتید چه عایدتان شد؟ همه به شما و استدلالی که مطرح کردید خندیدند! امروز دارید به وزیر ورزش نامه می نویسید.بازی بعدی را اگر باختید یا بازیکن شما کارت گرفت یا اگر پنالتی تان گل نشد، می خواهید چه کنید؟ نامه بعدی تان به رئیس جمهور است؟ بازی بعدی را نبردید، به رئیس ای اف سی نامه می نویسید؟ بازی بعدی را اگر مطابق میل خود ندیدید به رئیس فیفا نامه می نویسید؟ بازی بعدترش را به رئیس دادگاه عالی ورزش گزارش می دهید؟ با نامه نگاری کدام تیم قهرمان شده که شما دومینش باشید؟

* تراکتورسازی تیم خوبی است اما تافته جدابافته نیست، قهرمانی هم نوبتی نیست. شایسته ها باید قهرمان باشند و پرسپولیس برانکو تا امروز شایسته تر نشان داده. اینکه دیگر قهر و نامه نگاری ندارد؟ بروید بازی مستقیم را ببرید و منتظر لغزش این تیم بمانید. اگر صنعت نفت را در خانه می بردید، اگر ماشین سازی را در خانه می بردید، اگر نفرات خودتان را بیهوده با منتهای خشم و نبود تمرکز، روانه مسابقه نمی کردید، حالا و در آستانه بازی با پرسپولیس چه وضعی داشتید؟ وضعتان بهتر از امروز نبود؟ هنوز هم مشغول نامه نوشتن بودید؟

* امیدواریم این نقد را هم دلیلی بر تمایل ما به قهرمانی پرسپولیس ندانید! انصاف داشته باشید و مانند مدیران تازه کار عمل نکنید. قهرمان نشدن در این میدان شکست خوردن نیست که اینقدر از آن وحشت دارید. فوتبال همین است. یک تیم می برد و یک تیم نمی برد. تحمل باختن را داشته باشید و جنبه نتیجه نگرفتن را داشته باشید و کمی انصاف از خود به نمایش بگذارید.

نوشته از هومن جعفری


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 12:38 بعد از ظهر

  قیافش بیشتر شبیه به کفتاره تا آدم

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 12:53 بعد از ظهر

  میشه ازش مطلب میزنی عکسشو نزاری ادمین جان؟؟؟؟
  مثلا عکس کاهو بزار.... یا عکس بادمجون....

  اینارو بزاری ماها عذاب نمیکشیم لااقل.... ممنونم از سردبیر محترم ارتش همیشه سرخ آسیا.....

  خلیج همیشه فارس شعار ماست....

  پرسپولیس منچستر انگلیس.... عشقه

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 12:58 بعد از ظهر

  متن عالی بود!دیگه بچه دوساله هم میفهمه ایناازسوزش خودشون دارن فرافکنی میکنن وبه نوعی هواداراشون روگول میزنن!البته برای ماجای بسی خوشحالی است چون تیم وبازیکنای خودشون میرن توحاشیه وکارماراحت ترمیشه!خیلی خوشحالم که باشگاه انقدرحرفه ایه!

 • ناشناس ناشناس :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 01:09 بعد از ظهر

  حیف کلمه سردار

  سردار فقط حاج قاسم

  نه آجرول عافیت طلف

 • red championred champion :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 02:19 بعد از ظهر

  ختم کلام اینکه " سردار " را چه به فوتبال !!! شما اگه فوتبال شناس بودید ، پاس را نابود نمی کردید

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 02:58 بعد از ظهر

  بابا به اینا نباید محل بگذاریم. اهمیتی ندارند. هرکی یه حرف مفتی زد که نباید جوابش را داد

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب