پیش بینی بت 940
خمارلو: پرسپولیس حرفش را در میدان می زند

خمارلو: پرسپولیس حرفش را در میدان می زند

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها هر کس می خواهد خودش را مطرح کند یا اینکه به دنبال توجیه عملکرد خود است برای پرسپولیس حاشیه سازی کرده یا بیانیه... 5 out of 5 based on 18 ratings.

خمارلو: پرسپولیس حرفش را در میدان می زند

نويسنده : امیرحسین قربانی 11 اظهار نظر بازدید [ 7647 ] یکشنبه, 10 بهمن 1395
:: خبر
خمارلو: پرسپولیس حرفش را در میدان می زند

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها هر کس می خواهد خودش را مطرح کند یا اینکه به دنبال توجیه عملکرد خود است برای پرسپولیس حاشیه سازی کرده یا بیانیه...

ارتش سرخ دات كام :

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس گفت: این روزها هر کس می خواهد خودش را مطرح کند یا اینکه به دنبال توجیه عملکرد خود است برای پرسپولیس حاشیه سازی کرده یا بیانیه صادر می کند.

پندار خمارلو در گفتگ و گویی افزود: این روزها هر کس می خواهد خودش را مطرح کند یا اینکه به دنبال توجیه عملکرد خود است برای پرسپولیس حاشیه سازی کرده یا بیانیه صادر می کند. بعضی اظهارات عجیب رقبا و حریفان ما در هفته های گذشته به نظر از این جهت است که باید پاسخگوی هواداران خود باشند. من فکر می کنم هیچ پاسخ قانع کننده ای هم وجود ندارد، می آیند و یکسری مطالب یا دلایل غیر واقعی را بدون هیچ گونه دلیل و مدرکی مطرح می کنند و شاید امیدوارند هواداران فوتبال یا مسئولانی که قرار است تحت تاثیر قرار بگیرند با فقدان اطلاعات این مسائل را باور کرده و نسبت به آنها ترتیب اثر بدهند. در واقع مسائلی از سوی آنها مطرح می شود که هر فرد منصفی می گوید باید از سوی باشگاه پرسپولیس مطرح شده و مورد مطالبه قرار گیرد.

مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: پرسپولیس به صورت مکرر قربانی مسائلی چون اشتباهات داوری شده است، به همین دلیل وقتی هوادار ما می بیند همان تیمی که داوران با اشتباهات سهوی خود قهرمانی را از پرسپولیس گرفته و به آنها داده اند، مدعی می شود که همه می خواهند به پرسپولیس خدمت کنند! طبیعی است ناراحت شود و از ما بخواهد پاسخ آنها را بدهیم. ما با انتقادهای شدیدی از سوی دوستان رسانه ای روبرو هستیم که چرا در دفاع از خودمان و پرسپولیس مصاحبه نمی کنیم و بیانیه نمی دهیم؟ ولی واقعاً یکی به ما بگوید در مقابل چنین استدلال هایی چه می توان گفت؟! در تمام این سال ها بحث رسانه ها و هواداران این بوده که با توجه به اینکه پرسپولیس دولتی است، باید از سوی دولت حمایت شده و بودجه بگیرد اما اینگونه نیست، آن وقت در شرایطی که پرسپولیس از سال قبل با طرح هایی مبادرت به درآمدزایی نموده، در برابر کسی که مدعی می شود همه برای حل مشکلات پرسپولیس کمک می کنند، چه جوابی باید بدهد؟!

 فقط در سه فصل گذشته پرسپولیس دو قهرمانی لیگ برتر را به دلیل اشتباهات داوری که طبق یک سنت قدیمی سهوی خوانده می شود به رقبایش واگذار کرده است. در همین فصل هم به گواه تمام کارشناسان اشتباهات داوری علیه ما فراوان بود تا حدی که تعجب می کنیم، چگونه می شود اشتباهات همیشه سهوی است ولی علیه ما هم هست؟! آنگاه می آیند و در توجیه عقب ماندن خودشان چنین مساله ای را مطرح کنند، چه پاسخی می تواند اثرگذارتر از این باشد که در چهار بازی آخری که داشته ایم، فقط پنج پنالتی مسلم را برای ما اعلام نکردند. یک گل کاملاً درست ما را مردود اعلام کردند. بازیکن دو کارته حریف را اخراج نکردند و حداقل، محرومیت دو بازیکن ما به دلیل صدور اخطارهای نادرست بوده است. با این اوصاف دیگر باید کدام حادثه طبیعی و سهوی به ضرر ما روی بدهد که شاید رضایت رقبا جلب شود؟! تازه مسائل داوری تنها بخش کوچکی از مشکلات پرسپولیس است و همیشه تلاش کرده ایم، هواداران را درگیر سایر نگرانی ها نکنیم.

تازه ما به مواردی اشاره کردیم که کارشناسان داوری روی آن اتفاق نظر داشتند، وقتی در چنین شرایطی یکی می گوید به پرسپولیس لطفی می شود، یا حتی اگر ادعا داشته باشند به آنها لطف نمی شود، بی انصافی است و خود را زیر سوال برده اند. به نظرم قبل از اینکه ما حرفی بزنیم، این رسانه ها هستند که با قدرت تحلیل خود پاسخ این افراد را می دهند.

مدیر رسانه ای پرسپولیس خاطرنشان کرد: هواداران را درک می کنیم. آنها روی تیمشان تعصب دارند. وقتی می بینند همه چیز علیه پرسپولیس است و باز افرادی این مسائل را مطرح می کنند خونشان به جوش می آید. باورشان نمی شود بعضی می توانند اینقدر به دور از واقعیت و استدلال صحبت کنند. آنها مرتب در تماس با باشگاه می خواهند، پاسخ و بیانیه بدهیم ولی حرف ما این است که نگران نباشید. این کارها برای به حاشیه بردن تیم است که ما به شدت از آن پرهیز می کنیم. اما به طور قطع از طریق مبادی رسمی و در مذاکرات شفاف با مسئولان به دنبال احقاق حقوق پرسپولیس و هواداران است و در این ارتباط همواره اقدامات لازم انجام می شود ولی برای پرهیز از ایجاد تشنج بیشتر در فوتبال و حفظ تمرکز و آرامش تیم از هیاهو درباره آنها پرهیز کرده ایم. پرسپولیس حرفش را در زمین فوتبال می زند. برانکو ایوانکوویچ، دستیارانش و بازیکنان تیم محکم ترین و زیباترین جواب ها را به اینگونه رفتارها داده اند. از سوی دیگر هواداران بدانند که از اهداف حریفان و رقبای ما این است که ضعف خود در زمین فوتبال با درگیر کردن ما با این حواشی و جنگ های رسانه ای جبران کرده و تمرکز ما را بر هم بریزند، در حالی که در باشگاه و تیم پرسپولیس انرژی و توان خود را روی مسائل تعیین کننده می گذارند و البته همه می دانند در این چند وقت اخیر چه داستان هایی برای پرسپولیس درست کرده و حتی تلاش کرده اند آقای برانکو را با آن متانتی که دارد، درگیر کنند.

پندار خمارلو به ادعاهای کذبی که این روزها علیه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح می شود، اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه از سوی مقامات و مسئولان این باشگاهها هیچ گونه جلوگیری از اینگونه اظهارات به عمل نمی آید، این شائبه پیش می آید که یک طرح منسجم از سوی مدیریت مجموعه ها در جهت تخریب پرسپولیس شکل گرفته است؛ادعاهایی مطرح شده است که اگر از جانب هر یک از اعضای مجموعه پرسپولیس عنوان شده بود تا امروز باید به همه جواب پس می دادیم و در واقع این باشگاه پرسپولیس است که باید به طور جدی گلایه کند که چرا حریفان و رقبایش از حاشیه امنیت در تمام موارد برخوردار هستند؟ چرا در حالی که ما کلیه اصول حرفه ای را در استخدام بازیکن از رقبا رعایت می کنیم، بازیکنان شاغل به تحصیل پرسپولیس که از معافیت تحصیلی برخوردارند و با ما قرارداد هم دارند در مدت زمان کوتاهی با پیشنهادات اغوا کننده رقیب ما از تحصیل انصراف می دهند و به این تیم  می پیوندند؟! رقابت برابر و عادلانه ای که فیفا می گوید باید حاکم باشد، این است؟ این چه برابری و عدالتی است که یکی می تواند بازیکن سرباز داشته باشد و یکی نمی تواند و تازه باشگاهی که بازیکن تحت قرارداد ما را علیه خود ما استفاده می کند، مدعی است و مرتب بیانیه می دهد؟! چرا اشتباهات سهوی داوری فقط علیه ما اتفاق می افتاد؟ چرا برخوردهای انضباطی نسبت به آنها ملایم است و بعضاً اصلاً برخوردی با آنها انجام نمی شود؟! چرا همین که پرسپولیس قهرمان نیم فصل شد، میزان هجمه ها از هر جهت اینقدر زیاد شد؟ چرا اشتباهات داوری علیه ما در هفته های اخیر تا این حد افزایش یافته است؟

اگر تیم پرسپولیس اینقدر قدرتمند نبود که با وجود اشتباهات مکرر داوری همچنان امتیاز بگیرد الان چه کسی پاسخگوی بحرانی بود که برای ما به وجود می آمد؟ چرا دیگر باشگاه ها در مقابله با ما اجازه دارند هر مطلب غیر واقعی را مطرح کنند و حتی به فدراسیون و سازمان لیگ هم حمله می کنند اما برخوردی نمی شود؟

مدیر روابط عمومی پرسپولیس در پایان اظهار داشت: این موارد را گفتیم تا همه بدانند، ما هم حرف برای گفتن بسیار داریم. پرسپولیس مظلوم است. مظلوم تر از پرسپولیس در این فوتبال نداشته ایم و نداریم. این فوتبال حیات خودش را مدیون هواداران فوتبال است و پرسپولیس اکثریت این هواداران را به خود اختصاص داده است. فوتبال و لیگ ایران طراوت و نشاط دوباره خود را در این سال های اخیر و بعد از اینکه مردم با ورزشگاه ها قهر کرده بودند و باعث شده بود، همه دست و پایشان را گم کنند و نگران شده بودند که درآمدها و اقتصاد فوتبال با تاثیربرداری شرکت ها از این مساله به ورشکستگی بیفتد را مدیون هواداران و باشگاه پرسپولیس است. این هواداران پرسپولیس بودند که ورزشگاه ها را دوباره زنده کردند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایداسادات 16 قرمزایداسادات 16 قرمز :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 07:13 بعد از ظهر

  نصیرزاده اظهار کرد: هنوز رسانه ها متوجه نشدند که فیفا شش امتیاز از دو باشگاه دیگر ایران کم کرده است که احتمالا به زودی این مساله نیز مشخص خواهد شد.

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 07:18 بعد از ظهر

  به نظر من هم نباید خیلی وارد این جنجالی که تراکتور درست کرده شد. بازیکنان و کادر فنی که به هیچ عنوان. فقط باید همین مدیر روابط عمومی، مستدل و منطقی پاسخ بده که داده. الان انگیزه کافی برای سوراخ کردن تراکتور ایجاد شده. بازیکنان می دونند برای اثبات اراجیف بودن حرفهای تراکتوریها باید این تیم را مقتدرانه ببرند.

 • yaser 66666666yaser 66666666 :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 07:33 بعد از ظهر

  حرفی واس گفتن ندارن مجبورن اینجوری هوچی گری بکنن....
  واقعا متاسفم براشون که اسم این تیم و گذاشتن حرفه ای.... بابا در حد محلات میمونن....
  من موندم اینا امسال با کیانی و بنگر و نوری و ادینهو و کرار و ابراهیمی اینجوری بازی میکنن سال بعد که برن کی میخواد اینجا توپ بزنه؟؟؟
  این بازیکنایی که گفتم و تونی اولیورا همه رو انداخته بود بیرون به خاطر سن بالاشون....
  بعدش این قلعه مرغی اومد تموام این پیرپاتالارو برگردوند به تیم.... آخه من نمیدونم چه جوری بهش میگن مربی؟؟؟
  واقعا به کسایی که بهش لقب زنرال و دادن باید به عقلشون شک کرد....

  این سرباز هم نیست چه برسه به ژنرال....
  اینقدر این ترتر و بزرگش نکنین... هیچی نیستن.... اون کیسه کشا هم از این بدترن....
  امسال بهشون نشون میدیم که مرد میدانه.....

  به امید قهرمانی تیم محبوبم پرسپولیس بزرگ

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 07:45 بعد از ظهر

  خوب شد یه تکونی به خودتون دادید
  حاضرم قسم بخورم امثال قلعه و دایی خیلی هم از داوری ها راضی ان. این داد و قالشون فقط برا پنهان کاری نتایج ضعیفشونه

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 08:05 بعد از ظهر

  باید مشکل مالی پرسپولیس حل بشه اقای خمارلو خواهشمندیم این موضوع رو در نظر داشته باشید 6 امتیاز جای دو برد شیرینمون هست حیفه از دستش بدیم اینجور روحیه بازیکننان خراب میشه بخدا

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 08:06 بعد از ظهر

  حرف دل هوادارابود آقای حسن زاده ما هنوزم معتقدیم کیانی باید6ماه محروم بشه وگرنه ظلم بزرگی در حق فوتبال کردی!

 • آقای فیروزجاهآقای فیروزجاه :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 08:19 بعد از ظهر

  کثیف تر از کفتارلو و کله مرغی وجود نداره

 • red championred champion :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 08:41 بعد از ظهر

  زنده باد . حرف دل همه هواداران را زدید . اما براستی چرا فدراسیون و همه دستگاههای نظارتیش خفه خوان گرفته اند ؟ چرا هر کسی به خودش اجازه میدهد که بگوید اراده ای برای قهرمان کردن پرسپولیس در میان مسئولین فدراسیون وجود دارد ؟ تهمت تبانی جرم کمیست ؟ آخه چه حمایتی از ما شده که دوستان را تا این حد سوزانده است ؟ 9 سال آزگار است که به انحاء مختلف مانع از قهرمان شدن پرسپولیس شده اند ، حالا که پرسپولیس کوبنده و طوفانی بازی می کند و با وجود ناداوری ها پیروز از میادین خارج میشود و رقبا کم آورده اند ، انتظار دارند سر پرسپولیس را ببرند تا تیم های تحت امر اینها از کورس رقابت جا نمانند . جداً که بد عادت شده اند !
  اما همانطور که قبلاً گفتم ، مطمئن هستم مربیان و بازیکنان با بازی مردانه در زمین فوتبال جواب دندان شکن را به اینها خواهند داد .
  اینها میخواهند که هواداران پرسپولیس عصبی شده و حرکتی در ورزشگاه انجام دهند که سریعاً حسن زاده را جلو بیاندازند که هم محرومیت بازی بدون تماشاگر بازی داخل خانه برای پرسپولیس بتراشد و هم کیسه فدراسیون را پر نماید ! اما کور خوانده اند ، هوادار فهیم پرسپولیس فقط با تشویق تیمش و بدون انجام حرکتی دشمن شاد که بهانه دست آقایان بدهد ، جهنمی برای تیم های این آقایان خواهد ساخت که تنبیهی اساسی برای یاوه گوئی ها و شانتاژ کردناشون باشه . مرام پرسپولیسی ها مرام مردانگی و جوانمردیست .
  گفتم حسن زاده ، یادم امد که این آقا ظرف 72 ساعت رأی شش ماه محرومیت برای پیام صادقیان صادر کرد که چرا داور را هل داده ! الان این آقا کدام گوری تشریف داره که فرصت رسیدگی به تخلف کیانی را نداره . لابد هل دادن با هل دادن فرق می کنه !!!!!!!!!!!!! یا بهتر بگویم کی هل بده مهمه !!!!!!!!!

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 08:42 بعد از ظهر

  آخه تیمی که40 سال قدمت داره فقط یه جام گرفته اونم به زور وبزرگترین افتخارش 5دیقه احساس قهرمانیه که بعدشم همشون سکته زدن ارزش جواب دادن نداره بیخیال جوابش باماهوادارای میلیونی شما تیم روواردحاشیه نکنیدچون اونااینومیخوان!

 • جونم پرسپولیسجونم پرسپولیس :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:01 بعد از ظهر

  کادر فنی و بازیکنامون نباید وارد این جنگ رسانه ای کثیف بشن، اما آقای خمارلو! جنابعالی و سایر مسوولین تیم باید اقدام حقوقی فوری کنید در برابر این تهمت ها، این شرایط داره به ضرر تیم ما میشه

 • علی مهریعلی مهری :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 10:48 بعد از ظهر

  من یک سوال از تراکتوریها دارم :
  چرا پرسپولیس در بازی با گسترش با استرس و تحت فشار بازی میکرد که حتی بازیکنی مثل سیدجلال تا مرز اخراج رفت ؟
  جواب : چون روز قبلش تراکتور از پیکان برده بود و این برد به بازیکنا استرس وارد کرد .
  هواداران فهیم تراکتور اگر تراکتور ماشین سازی رو می برد همین استرس در بازی با صبا هم بود و چه بسا الان چند بازیکن کلیدی پرسپولیس محروم بودند و حتی شاید نمی تونستند صبا رو ببرند .
  این که بازی جلوتر است می تواند برای شما حسنی باشد .گناه داور و پرسپولیسیا و سازمان لیگ و وزیر چیه که شما نمیتونی تیم ماشین سازی رو ببرید اونم در حضور 40000 تماشاگر .
  سردار آجرلو واقعیت رو بگید به مردم ساده دل تبریز و توپ رو تو زمین دیگران نندازید .
  مردانه بشینید از اول لیگ بررسی کنید چندبازی از داوری ضرر کرده اید ؟
  طرفداران تراکتور به نتایج خانگی تون نگاه کنید : مساوی با استقلال خ - فولاد - پرسپولیس- سپاهان - نفت آبادان- ماشین سازی . باخت به سپاهان کجا بوده که اگر نصف این 15 امتیاز رو میاوردید الان صدر بودید .

نظرسنجی

علت باخت پرسپولیس برابر ذوب آهن را کدام گزینه می دانید؟
 • 1 - اشتباهات بازیکنان
 • 2 - اشتباهات کادرفنی
 • 3 - اشتباهات داوری
 • 4 - بی انگیزگی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
سپیدرود
سپیدرود
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : مهدی سیدعلی
جمعه, 7 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:15
ذوب آهن
ذوب آهن
2 - 1
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب