ewalk    محل تبلیغ شما
شما به وزیر نامه بنویسید، ما برای ارتش سرخ؛ یکشنبه روز قول و قرارها
+27
28
1

شما به وزیر نامه بنویسید، ما برای ارتش سرخ؛ یکشنبه روز قول و قرارها

برای وزیر نامه می نویسند، به رئیس فدراسیون حمله می کنند، از سردارهای مختلف درخواست می کنند و به این در و آن در می زنند تا در خارج از میدان جلوی پرسپولیس را بگ... 5 out of 5 based on 29 ratings.

شما به وزیر نامه بنویسید، ما برای ارتش سرخ؛ یکشنبه روز قول و قرارها

یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 08:27 بعد از ظهر - 29 January 2017
:: خبر ویژه
نويسنده : محمد همتی25 نظرات [ 15365 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 87028لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_87028/

ارتش سرخ دات كام :

برای وزیر نامه می نویسند، به رئیس فدراسیون حمله می کنند، از سردارهای مختلف درخواست می کنند و به این در و آن در می زنند تا در خارج از میدان جلوی پرسپولیس را بگیرند اما ما نه آن قدر حقیر هستیم که برای بخشش ناعادلانه خودمان را کوچک کنیم و نه تیممان متکی به یک بازیکن است که نداشتنش را بهانه کنیم.

زوج مصطفی آجرلو و امیر قلعه نوئی در راس کار باشگاه تراکتورسازی هستند و یک باشگاه برای پیشروی با روش های غیر متعارف و مافیایی چه چیز بیشتر از این می خواهد؟! امیر قلعه نوئی که ید طولایی در این کار دارد و آجرلویی که حالا کمال هم نشین در او اثر کرده و به قول معروف راه افتاده است. یک نمونه از کارهای او اضافه خدمت سروش رفیعی است که به همت رسانه های پرسپولیسی ختم به خیر شد وگرنه اسارت رفیعی در تبریز حالا حالاها ادامه می یافت.

این دو پاراگراف را نوشتیم برای آقای سردار و سرمربی تیمش و هواداران تیم رقیب که ایرادات فنی تیمشان را فراموش کرده اند و دست به دامان وزیر و وکیل شده اند تا بازیکنی که داور را هل داده را ببخشند. از این به بعد را برای ارتش سرخ آسیا می نویسیم که عاشقانه به پای پرسپولیس نشسته اند و حالا میوه این صبوری و غیرتشان را می چینند و در این بین چشمانی در حال کور شدن و گوش هایی در حال کر شدن هستند تا این روزها را نبینند و نوای ارتش سرخ را نشنوند.

از بازی قبل پرسپولیس و آن تیم خود فروخته، از همان روزی که به هوادارانمان در ورزشگاه اختصاصی حمله شد و به عکاس پرسپولیسی سنگ زده شد و سر رادشویچ با ضربه تراکتوری ها شکسته شد، قرار گذاشته بودیم که در ورزشگاه آزادی حضوری حداکثری داشته باشیم و نوای "یه قرمزه تو ایران، پرسپولیسِ قهرمان" را سر دهیم. از بازی استقلال با آن تیم خود فروخته که آن ها شعارهای خلیج جعلی و اهانت به تمامیت ارضی کشورمان را سر دادند قرار گذاشته بودیم که در آزادی حضوری حداکثری داشته باشیم و نام والای "خلیج فارس ایران" را یک صدا فریاد بزنیم. حالا روز موعود و روز قول و قرارها فرا رسیده است.علاوه بر این ها، پرسپولیسمان، عشقمان که تمام زندگی مان است، این روزها بیشتر از همیشه به حضور ما نیاز دارد. بسیج شده اند تا پرسپولیس را زمین بزنند و حال خوش را از ما بگیرند اما ما در ابتدا خدا را داریم و سپس متکی به چهل میلیون هوادار هستیم که حتی نام بردن از آن، لرزه به تن تمام خودفروخته های تیم رقیب می اندازد. بنابراین خرید بلیط بازی روز یکشنبه و حضور با پرچم سرخ پرسپولیس و پرچم سه رنگ ایران از نان شب هم واجب تر است.

آزادی را پر خواهیم کرد اما همانند تراکتوری ها نه شعار ضد ایرانی سر خواهیم داد، نه مرگ هموطن خود را خواهیم خواست، نه سر دروازبان حریف را خواهیم شکست و نه پرچم کشور بیگانه را به ورزشگاه خواهیم برد. در ورزشگاه آزادی حضور حداکثری خواهیم داشت و تمام وعده های گذشته را عملی خواهیم کرد. یکشنبه روز قول و قرارهای ما با ارتش سرخ است...

محمد همتی/ ارتش سرخ دات کام

تصاویر مرتبط
 • شما به وزیر نامه بنویسید، ما برای ارتش سرخ؛ یکشنبه روز قول و قرارها
مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • مهران حیدری مهران حیدری :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:08 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  41
  4

  به خدا مشکل از ماها هستش نه تراکتور استقلال
  اگه حتی یه کلمه جوابشون رو ندیم میفهمم ما فقط حرفمون رو تو زمین میزنیم
  پس بهتره خفه شن

 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:09 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  58
  3

  سوراختور که هیچی،،خاله فروزان هم برامون شاخ شده

 • red champion red champion :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:13 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  43
  3

  براستی چرا فدراسیون و همه دستگاههای نظارتیش خفه خوان گرفته اند ؟ چرا هر کسی به خودش اجازه میدهد که بگوید اراده ای برای قهرمان کردن پرسپولیس در میان مسئولین فدراسیون وجود دارد ؟ تهمت تبانی جرم کمیست ؟ آخه چه حمایتی از ما شده که دوستان را تا این حد سوزانده است ؟ 9 سال آزگار است که به انحاء مختلف مانع از قهرمان شدن پرسپولیس شده اند ، حالا که پرسپولیس کوبنده و طوفانی بازی می کند و با وجود ناداوری ها پیروز از میادین خارج میشود و رقبا کم آورده اند ، انتظار دارند سر پرسپولیس را ببرند تا تیم های تحت امر اینها از کورس رقابت جا نمانند . جداً که بد عادت شده اند !
  اما همانطور که قبلاً گفتم ، مطمئن هستم مربیان و بازیکنان با بازی مردانه در زمین فوتبال جواب دندان شکن را به اینها خواهند داد .
  اینها میخواهند که هواداران پرسپولیس عصبی شده و حرکتی در ورزشگاه انجام دهند که سریعاً حسن زاده را جلو بیاندازند که هم محرومیت بازی بدون تماشاگر بازی داخل خانه برای پرسپولیس بتراشد و هم کیسه فدراسیون را پر نماید ! اما کور خوانده اند ، هوادار فهیم پرسپولیس فقط با تشویق تیمش و بدون انجام حرکتی دشمن شاد که بهانه دست آقایان بدهد ، جهنمی برای تیم های این آقایان خواهد ساخت که تنبیهی اساسی برای یاوه گوئی ها و شانتاژ کردناشون باشه . مرام پرسپولیسی ها مرام مردانگی و جوانمردیست .
  گفتم حسن زاده ، یادم امد که این آقا ظرف 72 ساعت رأی شش ماه محرومیت برای پیام صادقیان صادر کرد که چرا داور را هل داده ! الان این آقا کدام گوری تشریف داره که فرصت رسیدگی به تخلف کیانی را نداره . لابد هل دادن با هل دادن فرق می کنه !!!!!!!!!!!!! یا بهتر بگویم کی هل بده مهمه !!!!!!!!!

 • بهنام عصری بهنام عصری :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:13 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  38
  2

  میخوام بدونم اگه یه بازیکن پرسپولیس داور رو هل داده بود کمیته ی نه چندان خوشنام و کمی تا قسمتی رسوای فدراسیون همینجور درگیر چالش مانکن بود یا نمایش دور تند ارائه میکرد...!!!؟

 • Mahdi Perspolisi6666 Mahdi Perspolisi6666 :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:15 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  41
  4

  من که به همراه دوتا از دوستان بلیط گرفتم وحتما میرم ازادی برای جشن قهرمانی وکم کردن یه عده ضد وطن اخه سوراختور کجا رقیب ماست نه به لحاظ افتخار ونه به لحاظ طرفدار به ما نمیخوره زنده باد ایران وزنده باد پرسپولیس قهرمان خلیج همیشه فارس ایران

 • M6644 44 M6644 44 :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:29 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  40
  4

  یکشنبه دهنشونو به طرز فجیعی سرویس میکنیم تا دیگه حرف مفت نزنن...

 • red heart red heart :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:46 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  33
  3

  همه ي ايران ميدونن تو زمين حريف ما نميشن براي همين ميخوان با حاشيه سازي و تهمت ما رو از هدفمون دور کنن.ولي کور خوندن چون ما همدل تر از قبل پشت تيممون هستيم و از بازيکنا هم ميخوايم باانگيزه تر از هميشه فرق بين تيمي که تو زمين حرفشو ميزنه با تيمي که دنبال نتيجه گيري از بيرونه نشون بدن

 • ایداسادات 16 قرمز ایداسادات 16 قرمز :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:47 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  11
  1

  نصیرزاده: محرومیت استقلال تا پایان فصل بخشیده نمی شود/ دو باشگاه دیگر جریمه شدند


  .

  نصیرزاده اظهار کرد: هنوز رسانه ها متوجه نشدند که فیفا شش امتیاز از دو باشگاه دیگر ایران کم کرده است که احتمالا به زودی این مساله نیز مشخص خواهد شد.
  باشگاه استقلال به دلیل بدهی به عادل شیحی بازیکن فصل گذشته خود از جذب بازیکن در نیم فصل د

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:48 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  34
  1

  به بلائی یکشنبه سرشون بیاریم!که تاریخ به حالشون بگریه!خیلی پروشدن هنوز عظمت ارتش سرخ رودرک نکردن این اجنبی ها

 • بهزاد بوشهر بهزاد بوشهر :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 09:54 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  38
  2

  همگی قرمز میپوشیم میریم ازادی تا نشونشون بدیم پرسپولیس یه ارتش پشتشه داخل زمین نشونشون میدیم

 • abbas mousavi abbas mousavi :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 10:02 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  16
  1

  تراکتور با آجرلو و قلعه نویی دچار توهم و خود بزرگ بینی شده است تا مشکلاتشان را گردن دیگران بیاندازند.

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 10:02 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  19
  0

  خلیج فارس ایران پرسپولیس قهرمان

 • مصطفی الیگودرز مصطفی الیگودرز :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 10:03 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  23
  3

  ما از لرستان داریم میایم وای به حالشون اگه فحاشی کنن

 • محسن فهیم محسن فهیم :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 10:39 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  19
  3

  با این جوسازیهایی که این تراکتوریها کردند من اصلاً با برد یک هیچ دو هیچ حال نمی کنم. من یک برد مقتدرانه و تاریخی میخوام. یه بردی که تا عمر دارند یادشون باشه دیگه الکی جوسازی نکنند. انشاأالله جواب قاطع را توی زمین به اونها خواهیم داد.

 • علی مهری علی مهری :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 10:49 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  15
  3

  من یک سوال از تراکتوریها دارم :
  چرا پرسپولیس در بازی با گسترش با استرس و تحت فشار بازی میکرد که حتی بازیکنی مثل سیدجلال تا مرز اخراج رفت ؟
  جواب : چون روز قبلش تراکتور از پیکان برده بود و این برد به بازیکنا استرس وارد کرد .
  هواداران فهیم تراکتور اگر تراکتور ماشین سازی رو می برد همین استرس در بازی با صبا هم بود و چه بسا الان چند بازیکن کلیدی پرسپولیس محروم بودند و حتی شاید نمی تونستند صبا رو ببرند .
  این که بازی جلوتر است می تواند برای شما حسنی باشد .گناه داور و پرسپولیسیا و سازمان لیگ و وزیر چیه که شما نمیتونی تیم ماشین سازی رو ببرید اونم در حضور 40000 تماشاگر .
  سردار آجرلو واقعیت رو بگید به مردم ساده دل تبریز و توپ رو تو زمین دیگران نندازید .
  مردانه بشینید از اول لیگ بررسی کنید چندبازی از داوری ضرر کرده اید ؟
  طرفداران تراکتور به نتایج خانگی تون نگاه کنید : مساوی با استقلال خ - فولاد - پرسپولیس- سپاهان - نفت آبادان- ماشین سازی . باخت به سپاهان کجا بوده که اگر نصف این 15 امتیاز رو میاوردید الان صدر بودید .

 • امیر امیری امیر امیری :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 11:15 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  12
  2

  اگر مسئولین فوتبال کمی غیرت ایرانی داشتن در مقابل شعارهای نژادپرستانه و تجزیه طلبانه دست به سانسور خبری و سکوت نمیزدند . در فوتبال روز دنیا شعار یا علامت یا هر گونه حرکتی که حتی برداشت نژادپرستانه ازش بشه به شدت جرم سنگینی محسوب میشه . لطفا از ابزارهایی که دارید استفاده کنید و به مطبوعات و فدراسیون و ...فشار بیارید تا حداقل این حرکت تقبیح بشه . من نمیفهمم مرگ بر فارس یعنی چی و چرا باید این شعارها تو استادیومها داده بشه !!!!

 • M6644 44 M6644 44 :
  یکشنبه, 10 بهمن 1395 - 11:51 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  11
  2

  کیسه کشای نفهم دارن مزخرف میگن که داوریا به نفع سرورشون بوده آخه بی شعورا اون تیمی که داورا هرچی میشه تیمه مقابلشو ده یا حتی نه نفره می کنن و بازیکنش سر میخوره روش خطا میگیرن شمایین نه مایی که بازیکن دو کارته حریفمونو اخراج نمی کنن و در دو بازی 3 پنالتی برامون نمی گیرن
  البته کیسه پاره اصن در حدی نیس که بخوایم براش کری بخونیم
  در نهایت عشق است پرسپولیس کبیر به رهبری برانکو

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 12:08 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  17
  2

  تیترهای ضد پرسپولیسی و حاشیه ساز هرزنامه گل مثل همیشه....

 • reza perspolisi reza perspolisi :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 12:28 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  2

  ارتش سرخ سلام
  دلم گرفته از این ماجرا این مردم کی میخوان به خودشون بیاین مسعله فوتبال زیاد مهم نیست با این کارشون از آمار بازیدکنندگان از تبریز هم کم میشه ی سرچ کوچیک تو اینترنت با این کلمه که تبریزی های
  اولین چیزی که میاد تبریزی های نژاد پرست ی کس میگ قوم ماد رو بزرگ میکنن ی کس میگ قوم ترک ی مش مردمی که اندازه ی جو سواد ندارن تمام داشته های مردم تبریز رو برده زیر سوال یک نفری نیست بیاد جواب قانع کننده به این افراد بده یکی نیست این عامل های فتنه تو سرزمین آبااجدادی من رو بده اگ این همه بد بود هرساله این همه تبریز نخبه تحویل ایران نمیداد کتاب های شاهنامه تو تبریز به فروش نمی رسید ولی ولی مردم کودن وایسادن جلوشون چرا پرسپولیسی های تبریزی نمی آن آزادی دیگ آزادی که امن چرا پرسپولیس تو تبریز کانون هواداری نمی زاره وقتی با هوادار های پرسپولیس بد برخورد میکنن یک نفر نمیتونه که بخاطر ی تیم از جون خودش بگذرع چقدر میزنن هوادارارو فکر کردین اون چهار نفر هوادار سوارختور بودن همشون پرسپولیسی بودن به لطف اون کشور همیشه دشمن در غالب دوست دارن ذهن جوان های تبریز البته جوان هایی که ی کتاب تو عمرشون ورق نزدن رو میشورن کسی هم حرف نمیزنه و روشون پر شور هارو میزارن خواهشا مسعولین رسیدگی کنین مردم خودتون جلوشون وایسین مثل هشت سال دفاع مقدس ایران عزیز حالا نیاز به یاری داره........به مولا اشکم در اومد اینارو نوشتم

 • ایبو صامت ایبو صامت :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 08:46 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  3
  1

  تیم ماحرفش رادرمیدان خواهدزدوهواداردرروی سکوها
  یکشنبه گوش فلک راکرخواهیم کرد
  بدون اینکه شعاری قومیتی سردهیم تیم سرخ مان راتشویق خواهیم کردوازخلیج فارس تجلیل خواهیم کرد
  نشان خواهیم داد که فوتبال یعنی چی واخلاق یعنی چی؟

 • سیدحامد سعادتمند سیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 11:09 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  0

  اون دوتا تیم که نصیرزاده گفته از تیمای دسته یک هستن به پرسپولیس مربوط نمیشه

 • omid 110 omid 110 :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 10:30 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  0

  قضیه رامین محرم نزاد و ابراهیم تقی پور و ابراهیم توره رو به امیر قلعه نوئی یاد اوری کنید تا فکر نکنه مردم فراموشکار هستند مثل خودش..وقتی اجرلولو مدیر استیل اذین بود هدایتی خیلی خوب باهاش برخورد کرد و پرتش کرد بیرون از تیم..بچاپ دمت گرم

 • سجاد صبوریان سجاد صبوریان :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 04:45 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  0
  0

  هرکی میخواد خودی نشون بده وهمه راجبش حرف بزنن میاد باپرسپولیس کل کل میکنه ماهوادارا وباشگاه پرسپولیس باید حرفمون وموقع بازی وتو استادیوم بزنیم الکی این آدما رو گنده نکنیم حاتمی وکیانی کین مگه که مابزرگشون کردیم

 • سجاد صبوریان سجاد صبوریان :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 04:47 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  0
  0

  میگن باکارت هواداری طبقه دوم ورزشگاه رایگان اعلام شده امیدوارم ورزشگاه پربشه وسرما باعث نشه جای خالی تو ورزشگاه پیدا بشه وبایه برد خوب 40میلیون هوادار ارتش سرخ خوشحال بشن

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب