پیش بینی بت 940
رضاییان: در چیپ زدن من شاگرد علی کریمی هستم

رضاییان: در چیپ زدن من شاگرد علی کریمی هستم

مدافع راست پرسپولیس موفق شد در بازی برابر صبای قم یکی از عوامل اصلی کسب سه امتیاز این تیم لقب گیرد. او که در نیمه اول یک بار دروازه این تیم را از دریافت گل نج... 5 out of 5 based on 11 ratings.

رضاییان: در چیپ زدن من شاگرد علی کریمی هستم

نويسنده : امیرحسین قربانی 2 اظهار نظر بازدید [ 7044 ] دوشنبه, 11 بهمن 1395
:: خبر
رضاییان: در چیپ زدن من شاگرد علی کریمی هستم

مدافع راست پرسپولیس موفق شد در بازی برابر صبای قم یکی از عوامل اصلی کسب سه امتیاز این تیم لقب گیرد. او که در نیمه اول یک بار دروازه این تیم را از دریافت گل نج...

ارتش سرخ دات كام :

مدافع راست پرسپولیس موفق شد در بازی برابر صبای قم یکی از عوامل اصلی کسب سه امتیاز این تیم لقب گیرد. او که در نیمه اول یک بار دروازه این تیم را از دریافت گل نجات داده بود، در ادامه توانست نقش اصلی را در هر دو گل به ثمر رسیده سرخپوشان ایفا کند تا این تیم اکنون با 6 امتیاز اختلاف، شرایط ویژه و مناسبی در صدر جدول به خود اختصاص دهد. او در گفتگویی در خصوص اتفاقات دیدار برابر صبای قم، نجات دروازه پرسپولیس، گل چیپ و کری با محسن فروزان؛ همچنین شانس قهرمانی سرخپوشان صحبت کرد که در ادامه خواهید خواند.
 

در خصوص بازی با صبا و کسب سه امتیاز حیاتی از این دیدار خارج از خانه صحبت کن.
قبل از بازی انتظار دیدار سختی داشتیم و در جریان بازی نیز آنها نشان دادند برای کسب امتیاز برابر ما قرار گرفته اند. با این حال در روزی که دیگر مدعیان، امتیاز از دست داده بودند، ما محکوم به کسب امتیاز بودیم. باید فاصله امتیازی خوبی نسبت به حریفان به دست می آوردیم و خوشحالم که در نیمه دوم با یک نمایش مناسب به هدف مان رسیدیم. 
 
دو فصل قبل و در زمان حضورت در راه آهن برخورد عجیبی با نیمکت صبای قم داشتی که جنجال بزرگی نیز به وجود آورد. برای دلجویی از صمد مرفاوی به سمت او رفتی؟
بله، وظیفه ام بود که به سمت ایشان بروم و برای بازی رخصت بگیرم. آقاصمد هم برخورد گرم و پدرانه ای با من داشت و در کل جریان بازی هم هر زمان لب خط می آمدم برایم کری می خواند. ایشان زمانی که در صبا بودم، لطف بزرگی به من داشتند و برایم زحمت کشیدند. در مورد ماجرا زمان بازی راه آهن – صبای قم صحبتی نشد و من هیچ وقت به بزرگترم بی احترامی نمی کنم.

صبایی ها اعتقاد دارند که ضربه حنیف عمران زاده از خط گذشته بود و گل این تیم نادیده گرفته شد. به عنوان کسی که عامل این قضیه بوده درباره آن توضیح می دهی؟
به هیچ عنوان گل نبود و من کاملا روی خط بودم و توپ را برگرداندم. آقای برانکو ایوانکوویچ از من در زمان کرنر حریف می خواهد روی تیر یک باشم و این بار چهارم بود که موفق شدم از روی خط مانع از گل خوردن پرسپولیس شوم. یک بار بازی با استقلال تهران، یک بار تراکتورسازی، یک بازی فولاد و این بار هم برابر صبای قم و با این حساب هت تریک را رد کردم و پوکر شدم. وقتی علیرضا بیرانوند خروج کرد به وسط دروازه رفتم و توانستم ضربه بازیکن حریف را بدون اینکه وارد دروازه شود دفع کنم و هزار دوربین و زاویه هم این صحنه را نشان دهند مطمئن باشید گل نبوده است. خوشحالم که در این صحنه برای تیمم موثر بودم. اگر در آن زمان گل می خوردیم اوضاع خیلی بد می شد و کار سختی با بازی صد در صد دفاعی صبای قم داشتیم.
 
دوری از ترکیب اصلی به دلیل مصدومیت و در نهایت بازگشت رویایی به ترکیب اصلی. این روزها چطور بود؟
کسانی که مرا می شناسند، می دانند که من عاشق تمرین کردن هستم. روزهای مصدومیت و دوری از تمرین واقعا سخت بود. بعد از اینکه مشکلم برطرف شد، بلافاصله تمرینات اختصاصی ام را با مارکو به عنوان بدنساز تیم شروع کردم و توانستم به شرایط تمرین برسم. در بازی قبل دقایقی بازی کردم و در این بازی هم فرصت به من رسید و خوشحالم که دل هواداران را شاد کردم. این بهترین حس دنیاست. 
 
راستی ماجرای کری خوانی ات با محسن فروزان و صحبت های قبل و در جریان بازی تان چه بود؟
من با محسن دوست قدیمی هستم. در جام ملت های آسیا در استرالیا هم با او هم اتاق بودم و پیش از بازی کری داشتیم. به او گفته بودم ماجرای فصل گذشته را جبران می کنم. فصل گذشته و در بازی آخر خیلی ما را اذیت کرد و روی اعصاب هواداران ما بود. قبل از بازی گفت اگر پنالتی شود به خودت زحمت نده و مطمئن باش آن را می گیرم که گفتم اینقدر محکم می زنم که فرصت تکان خوردن هم نداشته باشی.  در زمان پنالتی هم اینقدر با حرکات چشم و دست قصد داشت تمرکزم را برهم بزند که تصمیم گرفتم چیپ بزنم و کار را تمام کنم. با او کری دارم اما بازنده همه ی آنها بوده و تا الان چهار گل به او زده ام. وقتی کرنر شد، محسن مسلمان گفت تو بزن و وقتی تبدیل به گل شد به فروزان گفتم منتظر باش خودم هم باید به تو گل بزنم و این تمام ماجرای کری ما در این بازی بود و البته او بچه خوبی است و در دلش چیزی نیست و امیدوارم در بازی های آینده موفق شود. لیاقت آن را دارد.
 
این شیوه پنالتی زدن را پیش از این با این اعتماد بنفس علی کریمی به عنوان بازیکن محبوبت انجام می داد. فکر می‎کنی تو بهتر از او ضربه زدی؟
اصلا نمی توان مقایسه کرد و علی آقا اسطوره است و من شخصا از او خیلی چیزها یاد گرفتم و دوستش دارم. همه پیشکسوتان برایم قابل احترام هستند و امیدوارم سایه آنها همیشه بالای سر ما و باشگاه باشد. چیپ زدن خیلی لذتبخش است و یک بار در استادیوم آزادی به سوشا مکانی هم زدم. البته به شرایط بازی بستگی دارد و من در آن شرایط حس خوبی نسبت به این اتفاق داشتم و مطمئن بودم اگر ضربه ام در چارچوب باشد حتما گل می شود ولی این را حتما باید بگویم که علی کریمی اسطوره تکرار نشدنی فوتبال ماست و بهتر چیپ می زند و من شاگردی اش را می کنم. 

مساله دیگر در مورد پنالتی زن این بازی بود. در بازی های قبلی حسین ماهینی پنالتی پرسپولیس را می زد اما...
در این بازی پنالتی زن از قبل مشخص نشده بود. البته در آخرین بازی آقای برانکو ایوانکوویچ من و مهدی طارمی را مامور زدن پنالتی معرفی کرده بود. حرف این چیزها نیست و مهم نیست چه کسی بزند و چطور بزند. ما بهترین تیم را داریم و حسین همان آن زمان به سمت من آمد و به عنوان کاپیتان به من روحیه داد. همه با هم خوب هستیم و بهترین اتفاق تیم ما همین مساله است. ما نشان داده ایم که هیچ چیز بیشتر از تیم برای هیچ کدام ما اهمیت ندارد و امیدواریم در پایان همه چیز به سمت هدفی که دنبال می کنیم برود و موفق شویم.
 
در خصوص بیانیه تراکتورسازی که گفته اند باید بازی پرسپولیس زودتر برگزار شود و ... صحبتی نداری؟
من فقط می توانم خواهش کنم بازی تراکتور را بعد از ما بیندازند و مطمئن باشید اینطور ما راحت تر هستیم. باید این نکته را بگویم که ما اصلا به تیم های دیگر فکر نمی کنیم و هر هفته به سه امتیاز و بازی خودمان تمرکز می کنیم. امیدوارم در این بازی بتوانیم عملکرد خوبی داشته باشیم و در ادامه در لیگ قهرمانان آسیا نیز عملکرد خوبی داشته باشیم.
 
بازی با تراکتورسازی و این بار کری با محسن بنگر به عنوان بهترین دوستت در پرسپولیس. فکر می کنی بتوانی برابر او هم موفق باشی؟
اول باید ببینیم کادرفنی چه تصمیمی دارد و در نهایت کدام بازیکن در این بازی به میدان می رود. اگر بازی کنم از جان و دل برای موفقیت تیم تلاش می کنم. آقا محسن از دوستان خوبم است و برای او بهترین آرزوها را دارم البته بعد از این بازی!
 
در رویایت پرسپولیس را در پایان فصل در کجای جدول می بینی و آیا حسرت قهرمان نشدن پرسپولیس پایان خواهد یافت؟
مسلما همینطور است. من به رویا فکر نمی کنم و همه چیز را با واقعیت می سنجم. در هر بازی تمام تلاش مان را می کنیم تا به هدف پایانی برسیم و هفته به هفته به آن نزدیک تر خواهیم شد. این یک خواست جمعی است و خوشحالم که هیچ کدام از ما دچار غرور نشده ایم و هیچ چیز را تمام شده فرض نکرده ایم؛ بر این اساس هر هفته برای دستیابی به هدف تلاش بیشتری می کنیم تا یک لذت و شادی بزرگ را با هواداران سهیم شویم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 10:23 قبل از ظهر

  بهتر از این مگه داریم آخه

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 11:06 قبل از ظهر

  از نوری ، بنگر و عالیشاه اصلا خوشم نمیاد. مطمئن تو روزی که متوسط هم بازی کنیم میتونیم تراکتور رو نابود کنیم. حتما باید ببریم اینها رو . خیلی علیه ما حرف زدن اکثر داوری ها علیه مابوده اینجوری حرف میزنن. کاش فقط نوراللهی اونجا نمیرفت . چون اونجاهم ذخیره است. ملوان براش بهتر بود . امیدوارم که بچه ها با اعتماد به نفس بازی کنن و ترکیب هم خوب چیده بشه تا تراکتور رو نابود کنیم

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب