پیش بینی بت 940
ماهینی: بازوبند پرسپولیس آرزوی محال کودکیم بود

ماهینی: بازوبند پرسپولیس آرزوی محال کودکیم بود

حسین ماهینی در این فصل توانسته عملکرد مثبتی در ترکیب این تیم داشته باشد و در دیدارهای اخیر در اتفاقی در تمام پست های دفاعی برای سرخپوشان به میدان رفته و البته... 5 out of 5 based on 13 ratings.

ماهینی: بازوبند پرسپولیس آرزوی محال کودکیم بود

نويسنده : امیرحسین قربانی 4 اظهار نظر بازدید [ 5241 ] دوشنبه, 11 بهمن 1395
:: خبر
ماهینی: بازوبند پرسپولیس آرزوی محال کودکیم بود

حسین ماهینی در این فصل توانسته عملکرد مثبتی در ترکیب این تیم داشته باشد و در دیدارهای اخیر در اتفاقی در تمام پست های دفاعی برای سرخپوشان به میدان رفته و البته...

ارتش سرخ دات كام : حسین ماهینی در این فصل توانسته عملکرد مثبتی در ترکیب این تیم داشته باشد و در دیدارهای اخیر در اتفاقی در تمام پست های دفاعی برای سرخپوشان به میدان رفته و البته نمره قبولی نیز دریافت کرده است. او هجمه هایی که اخیرا علیه این تیم رخ داده را عجیب می داند و عنوان می کند هیچ کس نمی تواند آن را لایق قهرمانی و صدرنشینی نداند. گفتگویی با حسین ماهینی را در ادامه خواهید خواند.
 
خوب نبودیم اما فوق العاده پیروز شدیم
در دقایق ابتدایی برای صبای قم نتوانستیم عملکرد خوبی نشان دهیم. به هرحال تقابل با پرسپولیس و استقلال و دیگر تیم های مدعی همیشه انگیزه مضاعفی به بازیکنان می دهد. صبا هم بر اساس این مساله و بازی در زمین خانگی و همچنین نیاز به امتیازات این بازی، در 20 دقیقه اول عملکرد خوبی داشت و ما به هیچ عنوان در این لحظات خوب نبودیم و شانس آوردیم که گل نخوردیم. با این حال در ادامه بازی توانستیم عملکرد فوق العاده ای داشته باشیم و برد خوبی کسب کردیم.
 
شیطنت نکنند، از تغییر پست ناراحت نیستم
قبلا هم گفته بودم و در 4 نقطه خط دفاعی بازی می کنم و مشکلی با پست های دیگر دفاعی ندارم. البته در این مدت یک سری شیطنت می کنند و اطلاعات غلط داده اند که من از حضور در این پست ناراحتم و خدا شاهد است که هرگز این حرف را نزده ام و همیشه در خدمت تیمم هستم و این برانکو ایوانکوویچ است که تصمیم نهایی در خصوص بازیکن و پست او را می گیرد. هرجا که صلاح بداند بازی می کنم. 
 
پرسپولیس هم اندازه تیم ملی برایم مهم است
اینکه تغییر پست داشته باشم، شاید در تیم ملی تاثیر بگذارد و شانس حضورم در لیست کی روش و تیم ملی را کاهش دهد اما پرسپولیس برای من در این مقطع مهم است. خودم را فدای پرسپولیس می کنم و مشکلی نیست. البته من در سمت چپ دفاعی ذوب آهن بازی می کردم و از زمان دعوت به تیم ملی توسط آقای کی روش به سمت راست رفتم. الان هم مشکلی نیست و اگر دعوت کنند با جان و دل بازی می کنم و اگر هم این افتخار نصیبم نشود برای موفقیت تیم ملی در مسیر صعود به جام جهانی بهترین آرزوها را خواهم داشت.

بازوبند پرسپولیس برآورده شدن آرزوی محال کودکی
در بازی با قشقایی البته من از ابتدا کاپیتان نبودم و بعد از مصدومیت امید عالیشاه، این وظیفه به من محول شد. اما در خصوص بازوبند باید بگویم... اصلا نمی توانم واژه ای برای وصف آن پیدا کنم که حال مرا نشان دهد. بازوبندی که بر بازوی بزرگترین و تاریخ سازترین بازیکنان پرسپولیس بوده و شاید اگر در کودکی یک آرزوی محال داشتم همین بود. البته سقف آرزوهای من به بازوبند نمی رسید و این واقعا جزو آرزوهای محال من بود. حس عجیبی داشتم و خدا را شکر که با لطف او و دعای خانواده و تلاش خودم توانستم از موقعیت های سخت زندگی عبور کنم و اکنون این افتخار بزرگ نصیب من شود.

برای قهرمانی شک و شبهه ای باقی نگذاشته ایم
خیلی زود است بخواهیم درباره قهرمانی حرف بزنیم. بگذارید این را بگویم که من دوستان استقلالی زیادی هم دارم که همیشه بین ما احترام متقابل وجود دارد. همه آنها و حتی دیگر دوستانم در تیم های دیگر می گویند امسال حق پرسپولیس قهرمانی است. ما با عملکردمان جای هیچ بحث و شک و شبهه ای تا این لحظه باقی نگذاشته ایم و البته 11 فینال بزرگ دیگر پیش رو داریم. تیمی با کادر بازیکنان باکیفیت و همدل، کادرفنی باتجربه و بادانش و مدیریت مناسب و هواداران که توانسته ایم به خوبی از فرصت استفاده کنیم و در مسیر موفقیت گام برداریم. 

آقایان به عملکرد پرسپولیس کم لطفی نکنند
با حرف و حدیث هایی که طی این چند وقت اخیر به وجود آمده تنها می توانم بگویم این یک کم لطفی بزرگ نسبت به ماست. اینکه بگویند داوری به نفع ما بوده عجیب و غیرقابل باور است. در بازی با فولاد یک گل و یک پنالتی ما را در بازی رفت ندیدند. این اتفاق در بازی برگشت هم رخ داد و بازی با ماشین سازی هم آفساید حریف تبدیل به پنالتی برای آنها شد. این چیزهایی که من به خاطر دارم و مسلما اتفاقات دیگر هم به ضرر ما بوده است. اینکه می گویند ما از عوامل بیرونی سود برده ایم نهایت بی انصافی است و با عملکردمان تمام ایران را به این باور رسانده ایم که لیاقت قهرمانی را دارا هستیم. اینکه می گویند چرا بازی پرسپولیس بعد از آنهاست مگر کسی از کورس قهرمانی باخبر بود؟ این برنامه از قبل انجام شده بود و هیچ کس نمی دانست ما و تراکتور در کورس قهرمانی خواهیم بود. ما از خدا می خواهیم که زودتر از تراکتورسازی بازی کنیم و هیچ مشکلی هم با این مساله ندارم و طی هفته های آینده این اتفاق برای ما رخ می دهد. این حرف ها فقط برای کم کردن ارزش موفقیت و عملکرد ماست و این در حالی است که خیلی ها کاملا به این مساله اذعان دارند که ما لایق قهرمانی هستیم و بدون حرف و حدیث به کارمان ادامه می دهیم. اینکه تراکتور موفق نشده طی هفته های اخیر حریفان خود را شکست دهد مسلما به برنامه ریزی و ما مربوط نبوده و ما مقصر نبوده ایم.

عوامل بیرونی از رگ گردن به ما نزدیک‎تر هستند
تنها عوامل بیرونی که البته از رگ گردن به ما نزدیک تر هستند، هواداران پرسپولیس هستند. کسانی که در سرما و گرما با حمایت خود در استادیوم و تمرین روحیه ما را برای کسب موفقیت بالا برده اند. ما در بازی تهران و شهرستان ها همیشه از این موهبت هواداران برخوردار بوده ایم و آنها بزرگترین انگیزه ی ما برای رسیدن به موفقیت و جشن باشکوه پایان فصل هستند.
 
سیدجلال حسینی یک رهبر به تمام معناست
در صحنه ای که هواداران را تهییج کردم به این دلیل بوده که احساس کردم آنها محو بازی شده اند و آن انرژی لازم را از ما دریغ می کنند. من در این چند سال در استادیوم آزادی یا شهرستان ها هم بارها این کار را کرده بودم و باید از این سرمایه که در استادیوم در کنارمان هستند استفاده کنیم. در آن صحنه هواداران بابت گل نزدن تیم ناراحت بودند و محو بازی بودند که با حرکت دستم از آنها خواستم تیم را تشویق کنند که این مساله به ما کمک بزرگی کرد. این چیزها را از سیدجلال حسینی یاد گرفته ام. سید کاپیتان ماست و خوشحالیم در کنار ما حضور دارد و از راه رفتن او در زمین هم درس می گیریم و او یک رهبر به تمام معناست.

برای تراکتور احترام قائلم اما ما لایق قهرمانی هستیم
ما فصل را با تفکر ذهنی که 30 فینال پیش رو داریم و باید در تمام آنها به موفقیت برسیم استارت زدیم. اکنون جایگاه خوبی در اختیار داریم و 11 فینال پیش رو داریم. برای ما فرقی ندارد که برابر چه تیمی قرار می گیریم، خواه آن تیم تراکتورسازی باشد یا استقلال و اصلا ایرانجوان بوشهر. انگیزه تمام بازیکنان موفقیت در 90دقیقه ای است که در کنار هوادارانش حضور دارد و ما با هدف قهرمانی به زمین می رویم. برای تراکتورسازی احترام زیادی قائلم و آنها نیز از هواداران، بازیکنان و مربی و مدیر خوبی بهره می برند. آقای قلعه نویی در تیم ملی و ملوان افتخار شاگردی شان را داشته ام و آقای آجرلو نیز مدیر موفقی است. قشنگی فوتبال به همین رقابت نزدیک است و البته باز هم می گویم تنها تیمی که شایستگی قهرمانی را دارد پرسپولیس است و این مساله را اثبات می کنیم.
 
دوست دارم احمد نوراللهی بهترین بازیکن تراکتورسازی باشد
جدال با تراکتورسازی و بازیکنانی که با سابقه پرسپولیسی در این تیم حضور دارند یکی از اتفاقات خوب بازی هفته آینده است. محسن بنگر، امید عالیشاه، محمد نوری و احمد نوراللهی برای پرسپولیس زحمت کشیده اند. فوتبال بالا و پایین دارد و آنها از این تیم رفته اند؛ مثل خیلی های دیگر که آمده اند و رفته اند. مطمئنا آنها با تعهد و غیرت و احساس مسئولیتی که دارند بهترین بازی را در هفته انجام خواهند داد. دوست دارم احمد نوراللهی بهترین بازی اش را مقابل پرسپولیس کند و مسلما نیز همینطور خواهد بود. او یک پرسپولیس دوآتشه است که مجبور به ترک پرسپولیس شد و مطمئنا بهترین بازی اش را مقابل ما انجام خواهد داد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 02:51 بعد از ظهر

  هیچ تیمی جز پرسپولیس لیاقت قهرمانی نداره!زنده بادبزرگترین تیم آسیا پرسپولیس کبیر

 • هادی واعظهادی واعظ :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:11 بعد از ظهر

  خیلی با مرامه..

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:14 بعد از ظهر

  دوست داریم با تعصب

 • علی پیروندیعلی پیروندی :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:18 بعد از ظهر

  مدیریت و توان فنی برانکو را از تفاوت ماهینی و محرمی پارسال ملوان و امسال پرسپولیس را باید دید ، نه با حرفای مفت و توهم زا، چرا به اصطلاح متدینین در دیدن نقاط قوت کورن و دنبال دنبال ضعف نداشته میگردند

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب