پیش بینی بت 940
دپارتمان داوری: توپ صبا گل نشد/ پنالتی پرسپولیس و پیکان درست بود

دپارتمان داوری: توپ صبا گل نشد/ پنالتی پرسپولیس و پیکان درست بود

پس از برگزاری دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال دپارتمان داوران با آنالیز فیلم بازی ها و طبق گزارش ناظران داوری عملکرد آنها بررسی  و به شرح زیر اعلام ... 5 out of 5 based on 12 ratings.

دپارتمان داوری: توپ صبا گل نشد/ پنالتی پرسپولیس و پیکان درست بود

نويسنده : امیرحسین قربانی 2 اظهار نظر بازدید [ 6729 ] دوشنبه, 11 بهمن 1395
:: خبر
دپارتمان داوری: توپ صبا گل نشد/ پنالتی پرسپولیس و پیکان درست بود

پس از برگزاری دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال دپارتمان داوران با آنالیز فیلم بازی ها و طبق گزارش ناظران داوری عملکرد آنها بررسی  و به شرح زیر اعلام ...

ارتش سرخ دات كام :

پس از برگزاری دیدارهای هفته نوزدهم لیگ برتر فوتبال دپارتمان داوران با آنالیز فیلم بازی ها و طبق گزارش ناظران داوری عملکرد آنها بررسی  و به شرح زیر اعلام کرد.

* تراکتورسازی - ماشین سازی 
داور در دقیقه ۷۹ به درستی برخورد توپ با دست مدافع ماشین سازی را هند اعلام کرد هر چند که ضربه پنالتی را کمک داور مسابقه بعلت جلو آمدن دروازه بان ماشین سازی می بایست با علامت دادن به داور بازی تکرار می کرد. 

همچنین کاپیتان تراکتورسازی در مرکز زمین با لگد کردن پای بازیکن ماشین سازی مرتکب خطا شد که پس از اعلام خطا توسط داور با اعتراض وی را مورد خطاب قرارداده که ابتدا بعلت این رفتار کارت زرد دریافت کرده سپس وی با اعتراض به این کارت  به سینه داور کوبیده و وی را هل داده که از زمین بازی اخراج می شود. تصمیم داور در این صحنه کاملا درست بوده است.

* استقلال - پیکان
صحنه برخورد توپ با دست مدافع پیکان پنالتی نبود. همچنین اخراج مدافع پیکان مطابق با قانون انجام پذیرفت و قبل از این اخراج مهاجم تیم استقلال مرتکب هیچ خطایی نشد. پنالتی تیم پیکان نیز بعلت سرنگونی مهاجم این تیم توسط مدافع تیم استقلال بدرستی اعلام شد.

* پدیده - سایپا
در دقیقه ۸۱ داور به اشتباه خطای مدافع تیم پدیده را پنالتی اعلام کرد در حالی که این خطا بیرون محوطه جریمه بود و تصمیم داور روی نتیجه بازی تاثیر گذاشت.

* گسترش فولاد تبریز - ذوب آهن
در این بازی برخورد توپ با دست مدافع ذوب آهن به هیچ عنوان پنالتی نبوده است زیرا در هنگام شوت مهاجم تیم گسترش فولاد توپ به پای مدافع تیم ذوب آهن برخورد کرده و در ریباند بصورت اتفاقی به دست دیگر مدافع این تیم برخورد می کند. در این صحنه مدافع بصورت عمدی از دست خود استفاده نکرده، دست وی در شرایط کاملا طبیعی قرار داشته و حتی سعی می کند از برخورد توپ با دستش ممانعت بعمل آورد. تصمیمات داور در این بازی در نتیجه نهایی تاثیرگذار نبود.

* فولاد خوزستان - سیاه جامگان
در دقیقه ۷۸ داور مسابقه به نفع فولاد پنالتی اعلام می کند. در همین حین وی توسط کمک داور اول بازی و داور چهارم مطلع می شود که توپ به دست مدافع سیاه جامگان برخورد نکرده است، وی به کنار زمین آمده و با داور چهارم و کمک اول مشورت می کند. سرمربی فولاد خوزستان اعلام می کند حاضر است پنالتی را به بیرون بزند ولی داور مسابقه به درستی این درخواست را نمی پذیرد و با نظر قطعی داور چهارم پنالتی را مردود و بازی را با دراپ بال شروع می کند. که این بهترین تصمیم تیم داوری جهت اجرای عدالت بود. هرچند که اعلام پنالتی توسط داور اشتباه بود.

* پرسپولیس - صبای قم
در این بازی ضربه سر مهاجم تیم صبای قم به هیچ عنوان از خط دروازه عبور نکرده. وضعیت استقرار مدافع پرسپولیس و وضعیت پای وی در هنگام زدن ضربه سر کاملا واضح است که توپ نمی توانسته کامل از خط دروازه عبور کرده باشد . همچنین پنالتی برای تیم پرسپولیس بعلت سرنگون شدن مهاجم این تیم توسط مدافع تیم صبای قم بدرستی اعلام شد.

در سایر مسابقات نیز هیچ گونه حادثه قابل ذکری مشاهده نشد.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
  • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
    دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:16 بعد از ظهر

    اونایی که میگن داوری ها به نفع ماس شرف وابروندارن!هرزه شدن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
  • 1 - بله
  • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب