ewalk    محل تبلیغ شما
رادوشوویچ: بزرگترین تیم ایران و آسیا بازی می کنم واین اتفاق کوچکی نیست
+23
24
1

رادوشوویچ: بزرگترین تیم ایران و آسیا بازی می کنم واین اتفاق کوچکی نیست

دروازه بان پرسپولیس گفت: هر بازیکن حرفه ای از نیمکت نشینی و بازی نکردن ناراحت خواهد بود اما من در بزرگترین تیم ایران و آسیا بازی می کنم واین اتفاق کوچکی نیست.... 5 out of 5 based on 25 ratings.

رادوشوویچ: بزرگترین تیم ایران و آسیا بازی می کنم واین اتفاق کوچکی نیست

دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:30 بعد از ظهر - 30 January 2017
:: خبر
نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس7 نظرات [ 7601 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 87045لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_87045/

ارتش سرخ دات كام :

دروازه بان پرسپولیس گفت: هر بازیکن حرفه ای از نیمکت نشینی و بازی نکردن ناراحت خواهد بود اما من در بزرگترین تیم ایران و آسیا بازی می کنم واین اتفاق کوچکی نیست.
بوژیدار رادوشوویچ دروازه بانی که در نبود بیرانوند دروازه بان پرسپولیس بود و نمایش خوبی هم داشت اما با بازگشت گلر ملی پوش، بار دیگر نیمکت نشین شد. با این حال او از وضعیتش در پرسپولیس راضی است و همتایش را ستایش می کند.
گفت و گوی این گلر کروات را در ادامه بخوانید:

*چه خبر رادو. این روزها چه می کنی؟
این روزها بد نمی گذرد. تمریناتم را به صورت منظم دنبال می کنم. در شرایط خیلی خوبی به سر می برم و آماده هستم تا کادر فنی به من فرصت دهد.

*پرسپولیس که حسابی اوضاعش خوب است و در صدر جدول رده بندی به سر می برد.
بله. همینطور است. خوشبختانه با 6 امتیاز فاصله نسبت به تیم دوم در صدر جدول هستیم. تیم ما خیلی خوب و هماهنگ کار می کند. با تمریناتی که داریم هفته به هفته بهتر می شویم و پیشرفت می کنیم. ما بهترین بازیکنان را در تیم مان داریم. من فکر می کنم که ما می توانیم قهرمان شویم و خیلی به این مساله خوشبینم. به نظرم حق پرسپولیس در این فصل، فقط قهرمانی است. نتایج و بازی های ما این مساله را نشان می دهد. همه در شرایط 100 درصدی هستیم.آقای برانکو هم یک مربی فوق العاده است. آقایان مارکو و پانادیچ هم حسابی حرفه ای هستند و کارشان را به خوبی انجام می دهند.

*هفته اینده یک بازی حساس مقابل تراکتورسازی دارید. تیمی که جدی ترین رقیب تان در مسیر قهرمانی به شمار می آید.
قطعا بازی فوق العاده حساس و سختی خواهد بود. این مسابقه می تواند بسیار سرنوشت ساز باشد. ما در خانه و در ورزشگاه آزادی و جلوی هوادارانمان بازی می کنیم و این یک متیاز خیلی خوب است که می آیند و استادیوم را پر می کنند. ما از تراکتور بهتر هستیم و بازیکنان بهتری داریم. یکشنبه سه امتیاز برای ما خواهد بود.

*گل زدن و بردن پرسپولیس در این هفته ها خیلی سخت و شاید غیر ممکن شده است. تو اینطور فکر می کنی؟
بله. ما خیلی خوب بازی می کنیم. خیلی انگیزه داریم و تشنه پیروزی هستیم. همه تیمهایی که می خواهند در برابر ما بازی کنند انگیزه دو برابر دارند اما بازهم این پرسپولیس است که برنده می شود. اگر ما بتوانیم در همین مسیر و در همین جاده به کارمان ادامه دهیم قطعا در پایان فصل با هواداران زیادمان قهرمانی را جشن می گیریم.

*چند بازی خیلی خوب انجام دادی اما با بازگشت بیرانوند دوباره به نیمکت رفتی.
من 5 بازی در لیگ انجام دادم. از عملکردم خیلی راضی بودم و بسیار از خودم مطمئن بودم و حس فوق العاده ای داشتم. چند بازی هم گل نخوردم. با بازگشت بیرانوند دوباره نیمکت نشین شدم. من یک بازیکن حرفه ای هستم و به تصمیم سرمربی احترام می گذارم. منتظر می مانم تا در آنیده دوباره شانس به من رو کند. الان مهمترین مساله بازی کردن یا نکردن من نیست. پر اهمیت ترین چیز، موفقیت پرسپولیس وباشگاه است. ما باید تمام بازی های پیش رو را ببریم تا به هدفمان برسیم.

*اما قطعا از نیمکت نشینی راضی هستی...
قطعا. هر بازیکن حرفه ای از نیمکت نشینی و بازی نکردن ناراحت خواهد بود اما من در بزرگترین تیم ایران و آسیا بازی می کنم واین اتفاق کوچکی نیست. در تیمی هستم که بهترین دروازه بان ایران در آن حضور دارد که هر هفته بهترین نمایش ممکن را دارد. پس منتظر می مانم تا دوباره شانسی به من داده شود.

*از بیرانوند و رابطه ات با او بگو. بازگشت فوق العاده ای داشت و در 5 بازی اخیر 5 کلین داشته است.
ما رابطه خوبی داریم و همدیگر را درک می کنیم. او یک هم تیمی خوب برای من است. او مطمئنا بهترین گلر ایران است و در این مساله شکی نیست. او استایل خیلی خوبی دارد و بسیار مهارت بالایی دارد.

*آقای پانادیچ گفته که بیرانوند بهترین دروازه بان اسیا به شمار می رود. تو چه نظری داری؟
من بقیه گلرهای آسیا را دقیق نمیشناسم اما در بین دروازه بان های ایرانی، بدون تردید علیرضا از همه بهتر است. صد در صد در این باره مطمئن هستم.

*پرسپولیس در این فصل رکوردهای جالبی بر جای گذاشته است. 14 کلین شیت و دریافت تنها 5 گل. تو برای خودت چقدر سهم قائل هستی؟
من 5 بازی در لیگ انجام دادم و سه کلین شیت داشتم اما کل تیم و مخصوصا مدافعین ما یعنی ماهینی، محرمی، ربیعی خواه، پلی یانسکی،سید جلال، انصاری نقش بسیار مهمی در این رکوردها داشتند. من هم در این بین سهیم هستم. بدون هر یک از ما شاید هیچ کدام از این رکوردها و کلین شیت ها به ثبت نمی رسید. ما در هر بازی 100 درصد توانمان را می گذارم و تیم بسیار یکدستی داریم و همه کارشان را به خوبی انجام می دهند.

*بازی های لیگ قهرمانان اسیا نزدیک است. چقدر برای خودت شانس قائلی که در این مسابقات با توجه به فشردگی رقابت ها به میدان بروی؟
قطعا من آماده هستم تا هر لحظه ای که کادر فنی و آقای برانکو تشخیص بدهند در درون دروازه قرار بگیرم. حالا می خواهد در آسیا باشد یا در لیگ. در گروه خیلی سختی قرار داریم. هم نماینده عربستان و هم نماینده قطر خیلی قدرتمند هستند اما ما هم پرسپولیس هستیم و می خواهیم به مرحله بعدی صعود کنیم. باید ابتدا تمرکزمان روی این مساله باشد و مطمئنا اگر همینگونه که در لیگ بازی می کنیم؛ آنجا هم کار کنیم به هدفمان می رسیم.

*با کدام بازیکن پرسپولیس توانستی در این مدت رابطه بهتری برقرار کنی؟
در تیم ما اتمسفر خیلی خوبی وجود دارد. همه باهم رابطه خوبی دارند. من هم با همه رابطه خوبی برقرار کردم و بازیکن خاصی مدنظر من نیست. ما همه با هم دوست هستیم و در کنار هم رقابت می کنیم.

*از رابطه ات با هواداران پرسپولیس و بگو و آنها را توصیف کن.
من فکر می کنم ما در همه بازی ها میزبان هستیم. چه آنها که در آزادی بازی م کنیم و چه آنها که در شهرهای دیگر برگزار می کنیم. هواداران ما هیچ وقت تنهایمان نمی گذارند. آنها واقعا خوب هستند. به ما روحیه می دهند و قدرت خاصی به تیم می دهند. اگر بازیکنی خوب بازی نکند حمایتش می کنند تا با قدرت برگردد. با این هواداران همه چیز ممکن است. بهترین حامی ما در این روزها این هوادارانی هستند که واقعا نمونه هستند.

*با شرایط کنونی دوست داری فصل بعد هم در پرسپولیس بمانی یا خیر؟
من از بودن در پرسپولیس خوشحالم و رضایت دارم. در بزرگترین باشگاه ایران بازی می کنم. وظیفه من این هست که هر وقت به میدان رفتم بهترین بازی ام را انجام دهم. امیدوارم در آینده بهترین نمایش ممکن را داشته باشم و بیشتر به میدان بروم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • Amir Far Amir Far :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:35 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  14
  0

  دروازبان بسیار خوبیه...امیدوارم واسه فصل بعد هم باهاش تمدید کنن باز نرن دنبال هندونه در بسته!!!
  اومانیا و ماریچ رو واقعا چرا به همین راحتی رد کردن که الان در بدر دنبال 1 دفاع وسطیم؟!!! توجه کردن فقط سید جلال تو پرسپولیس دفاع وسط تخصصیه؟!!!!!

 • علی پیروندی علی پیروندی :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:52 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  0

  رادو به نکته ای اشاره کرده که من در روز امضای قرارداد سروش رفیعی نوشتم که از این به بعد انگیزه تیم های جلو پرسپولیس به ترس و وحشت تبدیل میشه

 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 03:57 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  0

  آدم کیف میکنه انقدربازیکنامون حرفه این

 • farzad 242424 farzad 242424 :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 04:06 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  9
  0

  بازیکن بایدهمچیزش حرفه ای باشه هم بازی هم رفتاری وفکری که رادو واقعا حرفه ای هستش،مرسی از زحماتت اما دروازبان اول مافقط علی بیرانونده

 • یاسین مبین یاسین مبین :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 04:29 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  0

  دوستان تا به حال فکر اینو کردین که چرا استقلال از جذب بازیکن محروم شد؟
  فقط یک دلیل دارد آن هم اینکه پولی که یک هودار عاشق از جای جای این کشورپهناور با پیامک به عشق تیم محبوبش به حساب باشگاه میریزه را این کمیته مزخرف انحرافی{انزباتی) به بهانه های واهی بابت جریمه تیم به حساب فدراسیون میریزه و اونهم با نامردی تمام به حساب استقلال میریزه تا پول عادل شیحی و توزی و ویلیام ردی را برای فرار از کسر امتیاز ومحرومیت استقلال فراهم بشه ولی نفهمیدند که دست خدا بالاترین دستهاست پول را دادند محروم هم شدند وبه قول معروف هم پیاز را خوردند هم کتکش را!!!!

 • آقای فیروزجاه آقای فیروزجاه :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 05:15 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  10
  0

  شایعات مضحکی در مورد چشمی داره پخش میشه که مشخصه زیر سر مدیر برنامه هاشه و می خواد از کیسه امتیاز بگیره
  در حد سکوهای پرسپولیس هم نیست

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

پرسپولیس در مقابل صنعت نفت به چه نتیجه ای دست خواهد یافت؟
 • 1 - برد
 • 2 - مساوی
 • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب