پیش بینی بت 940
دکتر طاهری: بیشترین بی مهری در داوری به پرسپولیس شده است

دکتر طاهری: بیشترین بی مهری در داوری به پرسپولیس شده است

علی اکبر طاهری، مدیرعامل پرسپولیس بالاخره نسبت به مسائل اخیر حول باشگاهش و همچنین بیانیه های رقبا واکنش نشان داد. او در گفتگویی در خصوص شرایط اخیر صحبت کرده ک... 5 out of 5 based on 12 ratings.

دکتر طاهری: بیشترین بی مهری در داوری به پرسپولیس شده است

نويسنده : امیرحسین قربانی 3 اظهار نظر بازدید [ 4122 ] دوشنبه, 11 بهمن 1395
:: خبر
دکتر طاهری: بیشترین بی مهری در داوری به پرسپولیس شده است

علی اکبر طاهری، مدیرعامل پرسپولیس بالاخره نسبت به مسائل اخیر حول باشگاهش و همچنین بیانیه های رقبا واکنش نشان داد. او در گفتگویی در خصوص شرایط اخیر صحبت کرده ک...

ارتش سرخ دات كام :

علی اکبر طاهری، مدیرعامل پرسپولیس بالاخره نسبت به مسائل اخیر حول باشگاهش و همچنین بیانیه های رقبا واکنش نشان داد. او در گفتگویی در خصوص شرایط اخیر صحبت کرده که در ادامه بخش هایی از آن را می خوانید.

بازیکنان برتری برابر رقبا را باور کرده اند
خوشبختانه روند رو به رشد تیم فوتبال پرسپولیس ادامه دارد و پیروزی های اخیر بیانگر همین مساله است. همانطور که پیش از این نیز اعلام کرده بودیم، یک برنامه ریزی و همفکری کامل از سوی مدیریت و کادر فنی برای این منظور وجود داشت و حالا با تلاش و تعصب بچه ها، درایت کادر فنی و حمایت هواداران در حال نتیجه دادن است. بازیکنان ما به این باور رسیده اند که نه تنها قهرمانی لیگ برتر، بلکه پیروزی و برتری بر تمام حریفان، توانایی و حق آنها است. برای آنها و هواداران بازی بیرون یا داخل خانه فرقی نمی کند. هواداران در هر جایی برای حمایت از پرسپولیس آماده اند و بازیکنان هم در هر میدانی به دنبال اثبات برتری فنی خود هستند. در این مدت مشکل هم برای ما کم به وجود نیاورده اند ولی مشکلات را با حمایت هواداران پشت سر می گذاریم و ضروری است که این همراهی را با تمام قوا ادامه دهند.

دیدار برابر تراکتور مثل بازی ‎های دیگر است
این هم برای ما یک بازی مثل دیگر دیدارهای لیگ برتر است. قطعا حساسیت بیشتری دارد چون جدی ترین رقیب یکدیگر هستیم. در واقع یک حساسیت فوتبالی است و نباید از جهات دیگر به آن دامن زد. طبیعی است که بازی ها در دور برگشت حساس تر هم می شود. قطعا تیم ما با توجه به توانایی های فنی و روانی و حمایت هواداران به دنبال ایجاد فاصله مطمئن تری است و تمام حساسیت این بازی برای ما فقط از این جهت است. طبعا همین احساس بین هواداران ما هم وجود دارد و آنها می خواهند با حضور پرشور خود، حمایت همه جانبه خود را بار دیگر نشان بدهند. چنانکه همیشه و در بازی های گذشته، اینگونه بوده است.

تهران و آذربایجان ندارد، ایرانی هستیم
وقتی تاکید می کنیم تمام حساسیت این بازی برای ما فوتبالی و فنی است، اشاره به همین موضوع است. ما همه ایرانی هستیم، در هر نقطه ای از این مملکت بوده ایم و برای حفظ و سربلندی آن، از جان مایه گذاشته و می گذاریم. قلبمان برای یکدیگر و کشورمان می تپد. در همین چند روز گذشته در پی حادثه ای که در پلاسکو اتفاق افتاد همه با یکدیگر همدرد بودیم. همه با هم برای عزیزانی که از دست رفتند، به ویژه آتش نشانان عزیز متاثر شدیم و اشک ریختیم. اتفاق خوبی هم برای کشورمان بیفتد، با هم خوشحال می شویم. تهران و آذربایجان ندارد. ما همه مردم ایران هستیم و در شرایط گوناگون نشان داده ایم چگونه متحد و منسجم کار می کنیم. سلیقه های متفاوت ما در مسائل گوناگون تاثیری روی این مسایل نمی گذارد. در ورزش هم اینطور است. سلیقه است. یکی از این تیم خوشش می آید و یکی از تیم دیگر. من منطقه ای بودن این موضوع را قبول ندارم. مگر تراکتورسازی در تهران طرفدار ندارد؟ مگر در آذربایجان و تبریز طرفداران پرشمار پرسپولیس را نداریم. اینها جزو زیبایی های فوتبال است. چرا باید زیبایی فوتبال را از مردم گرفت؟ وقتی چنین جوی در فضای مجازی به راه می افتد، این مدیران و مسوولان هستند که باید توانایی و درایت خودشان را نشان بدهند. نباید به این مسائل دامن زد، بلکه باید سوء تفاهم ها را برطرف کرد.
 
برای فرار از مسوولیت نباید مشکل تراشی کرد
بلوغ فکری و حرفه ای مدیران در این عرصه ها معلوم می شود. اینکه بتوانند بدون فرافکنی مشکلات را حل کنند، نه اینکه برای توجیه عملکردها و فرار از مسوولیت آن، مشکل تراشی یا مشکل نمایی کنند. بعضی از ما گاهی فراموش می کنیم اصلا چرا به ما مسوولیت دادند. این مسوولیت برای انجام کارها است نه اینکه برای خودمان بجنگیم. وقتی اینگونه به موضوع نگاه نکنیم، رویکردهای تفرقه انگیز از نگاه ملی هم به وجود می آید. چون به دنبال هر ابزار غیر متعارفی می رویم و در این میان حتی آب به آسیاب دشمنان این مملکت هم می ریزیم و از فوتبالی که قرار است در یک رقابت جوانمردانه و سالم باعث شور و نشاط مردم شود، برای جا انداختن مسائلی استفاده می شود که از بیرون این کشور سعی در تزریق آن دارند.

در زمان مشکلات آن را به هواداران منتقل نمی کنیم
ما تا حد امکان سعی می کنیم مشکلات را برای خودمان نگه داریم و آن را به هواداران خودمان منتقل نکنیم تا آرامش آنها را بر هم نزنیم. این را وظیفه خودمان می دانیم، اما به نظر می رسد بعضی واقعا فکر می کنند هیچ مشکلی وجود ندارد. در همین بخش داوری بیشترین بی مهری ها چه در فصل گذشته و چه در این فصل نسبت به پرسپولیس روا شده است. در نیم فصل اول اینطور بود و در نیم فصل دوم که تشدید شده و به گواه نظرات کارشناسان در تمام بازی های ما، بی وقفه ادامه داشته است. این اشتباهات علیه ما به سود چه کسی تمام می شود؟ معلوم است که به سود رقبای ما است و جالب است که حالا دیگران نسبت به این مساله اعتراض دارند.
 
با هواداران هیچ مشکلی حریف ما نیست
در این شرایط ما از هواداران فقط می خواهیم که به حمایت خودشان به شکل جدی ادامه دهند. برای قهرمانی پرسپولیس روی اختلاف امتیازات به وجود آمده هیچ حسابی نمی کنیم. چون فوتبال بالا و پائین دارد و می بینید که چه حاشیه هایی برای ما ایجاد می کنند. تنها مساله ای که روی آن حساب می کنیم و مهم و سرنوشت ساز است، حمایت آنها است. فقط با حضور آنها در ورزشگاه و طرح های اقتصادی باشگاه می توانیم به هدف برسیم و اگر آنها در صحنه باشند، این مسائل و مشکلات بر پرسپولیس کارگر نخواهد بود.

برابر ظلم به پرسپولیس از ابزار قانونی استفاده می کنیم
هواداران همچنین بدانند که هدف از طرح بعضی مسائل به حاشیه بردن ما است. می خواهند تمرکز ما را بر هم بریزند. به خاطر همین، واکنش های ما همیشه رسانه ای نیست. یعنی تا حد امکان سعی می کنیم چنین نباشد اما مطمئن باشند هر جا منافع پرسپولیس و حق آنها و تیمشان در معرض خطر باشد از تمام ابزارهای رسمی و قانونی برای احقاق آن استفاده می کنیم و به هیچ وجه تصور نکنند که باشگاه کم خواهد گذاشت، چون در انجام وظیفه خودمان در قبال آنها و این امانت جدی هستیم. برای بازی این هفته و هفته های بعد هم تنها خواسته ما این است که با حضور حداکثری در ورزشگاه به تیم انرژی و انگیزه و ثبات بیشتری بدهند.
 
فقط 10 درصد به تراکتورسازی سهمیه سکو می دهیم
چون صلابت پرسپولیس از سکوهایش می آید. تقاضای ما این است که در کنار حفظ نظم و احترام نسبت به حریف ضمن آنکه جلوی هر حاشیه سازی علیه پرسپولیس محبوب خودشان را می گیرند با تمام قوا بچه ها را تشویق کنند و مطمئن باشند باشگاه نیز برای دفاع از حق آنها که قانون تعیین کرده، یعنی اختصاص 90 درصد ظرفیت ورزشگاه به پرسپولیسی ها فرو گذار نمی کند.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • sun boysun boy :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 05:31 بعد از ظهر

  سلام، یقینا باشگاه پرسپولیس محکوم به پرداخت این مبلغ خواهد شد!! ولی واقعا چرا؟؟؟جریمه چهارصد هزار یورویی تبدیل شده به یک میلیون و پانصد هزار یورویی!!! چرا؟؟؟ آقای رویانیان کجایی؟؟ میدونی یک میلیون و پانصد هزار یورو میشه چقدر؟؟ بله با نرخ روز میشود شش میلیارد و یکصدو پنجاه میلیون تومان!!! با این پول چه کارها میشود کرد؟؟؟ آقایون!! مگه ژوزه و دستیاراش چه گلی به سر پرسپولیس زدند؟ آقای رویانیان چرا ژوزه و دستیاراش رو به اون شکل از تمرین پرت کردید بیرون؟؟ چرا محترمانه عذرشون رو نخواستین؟؟چرا باهاشون توافق نکردین؟؟ با این وضعیت پیش اومده، مدیران محترمانه کنونی پرسپولیس از کجا شش میلیارد ویکصد پنجاه میلیون تومان بیارن بدن بابت بی کفایتی حضرتعالی و تیم مدیریتی اون زمان پرسپولیس؟؟؟؟!!!! پول بیت المال مگه از آسمون میباره؟؟ مگه جیب من هوادار،من هموطن،من ایرانی آخور شما بی لیاقت هاست؟؟؟ شش میلیارد و یکصدو پنجاه میلیون تومان!!! چرا؟؟؟؟؟ واگذارتون به خدا........

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 06:23 بعد از ظهر

  (هواداران همچنین بدانند که هدف از طرح بعضی مسائل به حاشیه بردن ما است. می خواهند تمرکز ما را بر هم بریزند)
  ما شما رو قبول داریم اما شما هم باید به بعضی از این حاشیه سازی ها سریعا پاسخ بدید! مثلا حالا که به پیچ سخت لیگ رسیدیم روزنامه های زرد به شکل هماهنگ روی یک پیشنهاد چینی به طارمی کار می کنند! بجز روزنامه پیروزی تقریبا همه به شکلی عجیب متحدالشکل با هم یک مطلب رو کار کردن تا تمرکز توپخانه پرسپولیس رو بهم بریزن! خواهش می کنیم سریعتر پاسخ قاطعی بدهید و در ضمن به آقای ترکاشوند هم بفهمونید که تماس یک ناشناس را بعنوان منبع رسمی مطرح نکنه!

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  دوشنبه, 11 بهمن 1395 - 07:00 بعد از ظهر

  بوی لجن تراکتورها دنیارو برداشته!دمت گرم دکترطاهری

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب