پیش بینی بت 940
طاهری: اگر در فدراسیون کسی را داشتیم پارسال نایب قهرمان نمی شدیم

طاهری: اگر در فدراسیون کسی را داشتیم پارسال نایب قهرمان نمی شدیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه تاکید کرد تیمش از مشکلات داوری بیشترین ضرر را دیده و اگر کسی در فدراسیون فوتبال هوای پرسپولیس را داش... 5 out of 5 based on 25 ratings.

طاهری: اگر در فدراسیون کسی را داشتیم پارسال نایب قهرمان نمی شدیم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 16 اظهار نظر بازدید [ 6740 ] سه شنبه, 12 بهمن 1395
:: خبر ویژه
طاهری: اگر در فدراسیون کسی را داشتیم پارسال نایب قهرمان نمی شدیم

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه تاکید کرد تیمش از مشکلات داوری بیشترین ضرر را دیده و اگر کسی در فدراسیون فوتبال هوای پرسپولیس را داش...

ارتش سرخ دات كام :

سرپرست باشگاه پرسپولیس با اشاره به مشکلات مالی این باشگاه تاکید کرد تیمش از مشکلات داوری بیشترین ضرر را دیده و اگر کسی در فدراسیون فوتبال هوای پرسپولیس را داشت آنها فصل قبل قهرمان می شدند.

علی اکبر طاهری در گفت وگویی درباره وضعیت این روزهای پرسپولیس اظهار کرد: خدا را شکر از نظر نتیجه گیری شرایط خوبی داریم و تیم ما صدرنشین است اما متاسفانه از نظر ساختاری هنوز به اهدافی که مدنظرمان بود نرسیده ایم. متاسفانه هنوز در بخش سامانه هواداری مشکلاتی با صداوسیما داریم. صداوسیما همکاری لازم را در این زمینه با ما ندارد.

وی افزود: قرار بود با دستور آقای تاج، بلیت فروشی بازی ها به باشگاه ها واگذار شود با وجود اینکه خود ایشان هم این موضوع را پیگیری کردند، هنوز به نتیجه نرسیدند و ما در این بخش نمی توانیم خودمان درآمدزایی کنیم. به همین خاطر از نظر درآمد در این بخش ها مشکلاتی برای ما وجود دارد اما در بخش سامانه هواداری فعالیت لازم را انجام می دهیم و با کمک هواداران مشکلات جاری باشگاه برطرف می شود.

او در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد بازیکنان نزدیک به پنج ماه است دریافتی نداشته اند؟ گفت: به هر حال مشکلاتی وجود دارد اما درصددیم این مشکلات را برطرف کنیم. متاسفانه به غیر از هزینه های جاری، بدهی های معوق هم مشکلاتی را برای باشگاه ایجاد کرده است. مطمئنا با کمک هواداران این مشکلات هم به زودی برطرف خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این سوال که پرونده مانوئل ژوزه به کجا رسید هم به صحبت پرداخت و اظهار کرد: آخرین دادخواستمان را به دادگاه تجدیدنظر ارسال کردیم. وکلای ما در آنجا دفاعیات خود را انجام دادند. ان شاءالله که مشکل باشگاه برطرف می شود اما نمی دانیم اگر رای نهایی آمد و باشگاه به پرداخت ۶ میلیارد تومان محکوم شد، از کجا باید این پول را تامین کنیم. امروز هم نامه ای نوشتم که آقای افتخاری هم آن را امضا کرد. نامه را به وزیر ورزش دادیم و در آن نامه از مشکلات مالی دو باشگاه و همین طور معوقاتی که از گذشته گریبانگیر دو باشگاه است، صحبت کردیم. امیدواریم وزارت ورزش هم در این زمینه کمک کند.

طاهری در پاسخ به این سوال که آخرین وضعیت جذب سعد ناطق، مدافع عراقی به کجا رسید نیز گفت: قاعدتا باید پولی در باشگاه باشد تا بتوانیم بازیکن جذب کنیم. مدتی دیگر باید در لیگ قهرمانان آسیا بازی کنیم و فعلا در تدارک و تامین هزینه های این مهم هستیم.

وی در ادامه درباره دیدار حساس روز یکشنبه پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تبریز هم عنوان کرد: برای این دیدار ما فقط به مسابقه فکر می کنیم. درست است حرف و حدیث هایی برخی دوستان ایجاد کردند و کار را به مباحث قومیتی و خارج از منطقه کشاندند ولی ما فقط به فوتبال و رقابت درون زمین فکر می کنیم. همه ایرانی هستیم و چیزی که برایمان اهمیت دارد، ممکلت مان است. این گونه مسابقات و رقابت ها همیشه وجود دارد و به پایان می رسد و دوباره آغاز می شود. به مسائل و حواشی هم که ایجاد کردند، کاری نداریم. امیدوارم روز یکشنبه هواداران ما به دور از حواشی به ورزشگاه بیایند و فقط پرسپولیس را تشویق کنند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در ادامه درباره مباحثی پیرامون دست های پشت پرده که درباره بردهای پرسپولیس مطرح می شود هم خاطرنشان کرد: خیلی ها می گویند تیم ما هواداران زیادی در فدراسیون فوتبال دارد اما سوال من از این دوستان این است که این هواداران سال قبل کجا بودند و چرا به ما کمک نکردند؟ سال قبل که ما از مشکلات داوری بیشترین زیان ها را دیدیم، چرا همین دوستان هوادار به ما کمک نکردند تا قهرمان بشویم؟ فکر می کنم همه این حوادث شایعه و حرف و حدیث است تا برای تیم ایجاد حاشیه کند.

طاهری در پایان درباره حواشی که پیرامون اشتباهات داوری مطرح شده هم گفت: امر داوری بسیاری محترم است. ما هم اعتقاد داریم داوران افرادی منصف هستند اما متاسفانه در بازی های اخیر بیشترین اشتباه داوری گریبانگیر پرسپولیس شده است. در چند بازی اخیر پنالتی ها را روی بازیکنانمان نمی گیرند. ما هم به خاطر همین موضوع نامه اعتراضی خود را به فدراسیون فوتبال ارسال کردیم. مگر چند بار روی یک بازیکن خطا صورت می گیرد که پنالتی اش را نمی گیرند؟


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 10:07 قبل از ظهر

  چقدر ما پارسال بخاطر داوری ضرر کردیم بعدم با تفاضل گل قهرمان نشدیم

  چقدر جنتلمنانه برخورد کردیم اما ترکتول ...

  واقعأ براشون متاسفم

  سرکار آجرگوه

 • محمد زلاتانمحمد زلاتان :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 10:23 قبل از ظهر

  پرسپولیس تو سامانه 3090 500هزار عضو داره که ماهیانه 6 تومن به حسابش واریز میشه. میشه ماهی 3 میلیارد. در سال 36 میلیارد. بنظر نمیرسه باشگاه با این حمایتی که از طرف هواداراش میشه مشکل مالی داشته باشه. تازه اگه هوادارها این بسو مدیریتها رو نمیدیدن قطعا حمایت بیشتری میکردن و شاید تعداد اعضا به 1 میلیون هم میرسید.

 • امیر پرسپولیسیامیر پرسپولیسی :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 11:02 قبل از ظهر

  باید حتما تراکتور رو ببریم و نابود کنیم . فرزاد حاتمی هم اومده حرف بیهوده و تکراری زده . فقط از دایی ناراحتم با این صحبت هاش که باعث شده حاتمی به حرفهاش استناد نمایند. اخه اقای دایی بزرگوار تو زمان برانکو پرسپولیس در ظرف دو سال اخیر بدترین لطمه رو از داوری دیده انقدر زیاده که بیانش باعث تطویل در بحث میشه . ولی تو زمان اقای دایی کلا دو تا موقعیت گل نداشتیم داوری هم انقدر بد نبود ولی شدیدترین اعتراضات به داوری بود. علی کریمی واقعا اسطوره اس و غیرقابل مقایسه با بعضی منفعت طلب ها . ان شالله قهرمان میشم و جام را به کپورچال می بریم . امیدوارم اقای دایی مثل بازی پارسال با صبا که داور اشتباه تاثیرگذاری نداشت و اومد اون حرفهای بد رو زد، بیان نکنه

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 11:32 قبل از ظهر

  واقعا این شش میلیارد پول ژوزه خیلی نگران کننده س آخه از کجا قراره این همه پول تامین بشه،،خدا مدیران قبلی رو لعنت کنه با این قرارداد بستن شون

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 11:36 قبل از ظهر

  بیشترین ضرر روماکردیم اونوقت .......!فرافکنی تاچه حد

 • ناشناس ناشناس :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 12:02 بعد از ظهر

  اگه6-7 سال پیش همچین سامانه ای رو باشگاه راه اندازی میکرد الان بیش از 2 میلیون عضو داشت و باشگاه از نظر مالی تامین میشد ولی الان فقط 500هزار تا عضو داریم و این یعنی ماهی 2-3 میلیارد . این 2-3 میلیارد برای باشگاهی به بزرگی پرسپولیس رقمی کوچیک حساب میشه . پرسپولیس باید ماهی 8 میلیارد یا 10 میلیارد بیاد تو حسابش تا خواسته هوادارا رو بتونن براورده کنن مدیران

 • بهزاد بوشهربهزاد بوشهر :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 12:35 بعد از ظهر

  خدا ک مشکل مالی بر طرف بشه

 • سیدحامد سعادتمندسیدحامد سعادتمند :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 12:40 بعد از ظهر

  آقای طاهری یه شماره حساب برای طلب ژوزه اعلام کن

 • سعید شاسعید شا :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 12:57 بعد از ظهر

  خوب اگه پول نداشتتی. چرا اینقدر دروغ گفتی خبر خوب در راهه. بمب در راهه. چرا دروغ گفتین اقای طاهری اسیا. صبا نیست به قول دوستمونن محمد ماهی سه میلیارد فقط از بیق 3090دارین گفتیم یه شماره حساب بدین. بعدش اگه پول کمه چطور دوملیارد قرار داد مببندین با دوتا اکراینی اونم برای نیمکت.. کسی که به یه ننیمک نشین یه ملیارد قرار داد میبنده نباید بگه پول ن

 • پوریا زارعیپوریا زارعی :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 03:02 بعد از ظهر

  خب هرینه های جاری مثل جاری..هرینه های اردو..هتل..خوارک..پاداش.خرید اتوبوس. کادغنی.بدهی.هرینه ورزشگاه..بار سازی ورزشگاه.فکر نکنم ماهی 3میلیارد بشه..یه کم هم خود 3090بر مداره..

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 04:20 بعد از ظهر

  آقای طاهری شش امتیاز جلوافتادن گول زننده هست. هنوز کیروش در فکر انتقام است. رقبا حاشیه سازی می کنند. ما نباید خودمون به خودمون ضربه بزنیم. جذب یک دفاع وسط از نون شب هم واجب تر است. بعدش هم دفاع چپ. قدرت پرسپولیس بیشتر به خاطر دفاع است و اگر خدای نکرده مصدوم و محرومی داشته باشیم بدجور ضرر می کنیم.

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 04:32 بعد از ظهر

  توی این شرایط خوب خیلی بد میشه اگر مشکل مالی درست بشه...خدا کنه به بازیکنها پول بدن تا روحیشون بره بالا

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 04:59 بعد از ظهر

  اگه باشگاه نتونه پول ژوزه رو بده امتیاز کم میشه لطفا باشگاه حواسش باشه فدراسیون فوتبال زیاد سوتی میده یه وقت نامه ای چیزی ارسال کنه فیفا یه ماه تو فدراسیون میمونه

 • محمد هادیمحمد هادی :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 05:04 بعد از ظهر

  من قبلنم گفتم اگه باشگاه یه شماره حساب یا کارت رسما اعلام کنه هر هوادار نفری 1000تومن به حساب بریزن با احتساب سی میلیون هوادار میشه 30000000000تومان که فکر میکنم خیلی از مشکلات حل میشه بگذریم که کسایی هستن که خیلی بیشترم حاضرن پرداخت کنن دنبال دولتم نمیخواد بگردید

 • abbas mousaviabbas mousavi :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 06:29 بعد از ظهر

  پرسپولیس مظلوم ترین تیم لیگ
  ۱- ۵ مدیرعامل در یک سال
  ۲-گل با دست آرش افشین برای قهرمانی فولاد
  ۳-گرفتن پنالتی یک متر بیرون محوطه برای قهرمانی فولاد در مقابل تراکتور
  ۴-کسر ۱ امتیاز از پرسپولیس برای قهرمانی فولاد
  ۵- تفلب سیستماتیک بیش از سیزده سرباز توسط فولاد
  ۶-رانت بازیکن سرباز توسط تراکتور
  حالا دیشب سعداوی حرف از مکتب فولاد میزد، هر هر....
  اقایان بجای جلوگیری از وطن فروشی افراد معلوم الحال دنبال برد با حاشیه هستند.و رانت هستند.قهرمانی این شکلی ارزشی داره.

 • omid 110omid 110 :
  سه شنبه, 12 بهمن 1395 - 07:41 بعد از ظهر

  جالبه بعضی ها که قبلا میگفتن کیروش برای همکاری با پرسپولیس ملی پوشهای تیم رو از اردوی تیم ملی اخراج کرده حالا متوجه اشتباه خودشون شدن و میگن کیروش میخواد انتقام بگیره...واقعا طاهری خیلی باشخصیته..اصلا با اون یارو اجرلو قابل مقایسه نیست..بچاپ دمت گرم

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب