پیش بینی بت 940
سوت شهرآورد به فغانی می رسد

سوت شهرآورد به فغانی می رسد

 این روزها داوران روی لبه تیغ راه می روند. فضای متشنج لیگ باعث شده تا این لبه برنده تر هم شود و هرچه که به روزهای پایانی لیگ نزدیک می شویم این لبه تیز و ... 5 out of 5 based on 7 ratings.

سوت شهرآورد به فغانی می رسد

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 1 اظهار نظر بازدید [ 5235 ] سه شنبه, 12 بهمن 1395
:: خبر
سوت شهرآورد به فغانی می رسد

 این روزها داوران روی لبه تیغ راه می روند. فضای متشنج لیگ باعث شده تا این لبه برنده تر هم شود و هرچه که به روزهای پایانی لیگ نزدیک می شویم این لبه تیز و ...

ارتش سرخ دات كام :

 این روزها داوران روی لبه تیغ راه می روند. فضای متشنج لیگ باعث شده تا این لبه برنده تر هم شود و هرچه که به روزهای پایانی لیگ نزدیک می شویم این لبه تیز و برنده داوران را بیشتر اذیت می کند.
 با این پیش زمینه اما باید داوری های فصل جاری و نحوه مدیریت مردی را بررسی کنیم که هنوز داوری را کنار نگذاشته به خاطر رزومه ای که داشت پشت میز ریاست نشست و حالا مهره های شطرنج داوری را او جابه جا می کند.آنهایی که از نزدیک با حسن کامرانی فر آشنا هستند و می دانند چطور به میز ریاست نزدیک شده می دانند که او برای اینکه به این پست برسد برنامه چند ساله خود در داوری را تحویل کفاشیان و تاج داد و آنها با توجه به اینکه احساس کردند این مرد جوان برنامه تازه ای برای داوری دارد میز ریاست را به او تعارف زدند.برنامه کامرانی فر این بود: «تزریق کردن داوران جوان به لیگ برای اینکه جانشین های مناسبی برای داوران بازنشسته شوند.»

اما وقتی گافهای  داوران جوان باعث دردسر شد  یکی از پروژه های مهم آقای کامرانی فر ناتمام ماند.او قصد داشت در شهرآورد 84 دست به یک شگفتی بزند. اینطور که گفته می شود از مدت ها قبل آقای رییس این بازی را برای بیژن حیدری کنار گذاشته بود و قصد داشت که چهره تازه ای را در این بازی حساس رو کند.تمام شواهد هم نشان می داد که کامرانی فر مصمم به اجرای این تصمیم است اما آنچه این برنامه کامرانی فر را به هم ریخت اعتراض تیم هایی بود که اشتباهات داوری را به دست های پشت پرده ربط می دادند. وقتی انگشت اتهام به طرف داوران نشانه رفت و کمیته داوران هم با بازبینی فیلم های بازی ها متوجه شد که اشتباه داوران نتیجه یکسری از بازی ها را تغییر داده است در نهایت کامرانی فر به این نتیجه رسید که دست به ریسک نزند و او هم در این شرایط حساس مغلوب جو حاکم شد و از اینکه گزینه جوان خود را برای شهرآورد رو کند منصرف شد. به این ترتیب  بیژن حیدری به خاطر اتفاقات اخیر در حالی که گزینه اول و آخر قضاوت بازی شهرآورد بود از گردونه کنار رفت و راه برای حضور داور با تجربه لیگ باز شد.

با این شرایط علیرضا فغانی به دلیل رزومه ای که دارد و در بین تیم ها نیز مقبولیت دارد این بار هم قضاوت شهرآورد را برعهده خواهد داشت.

در عین حال ، اینطور که گفته می شود قضاوت بازی حساس پرسپولیس و تراکتور برعهده بیژن حیدری خواهد بود. بازی پرسپولیس وتراکتور که هر دو تیم برای قهرمانی می جنگند از نظر اهمیت دست کمی از بازی شهرآورد ندارد. خیلی ها حتی معتقد هستند که این بازی به لحاظ جدول از بازی شهرآورد هم مهم تر خواهد بود.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :

نظرسنجی

پرسپولیس برابر ذوب آهن به چه نتیجه ای دست پیدا می کند؟
  • 1 - برد
  • 2 - مساوی
  • 3 - باخت
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب