پیش بینی بت 940
در واکنش به ادعای برخی از مربیان فوتبال ایران/ گزارشی از اشتباهات داوری علیه پرسپولیس

در واکنش به ادعای برخی از مربیان فوتبال ایران/ گزارشی از اشتباهات داوری علیه پرسپولیس

این روزها عده ای به شکل کاملا خودجوش از حمایت دست های پشت پرده از پرسپولیس می گویند و فریاد وا مصیبتا سر داده اند که داوری و برنامه ریزی ها همگی به نفع پرسپول... 5 out of 5 based on 21 ratings.

در واکنش به ادعای برخی از مربیان فوتبال ایران/ گزارشی از اشتباهات داوری علیه پرسپولیس

نويسنده : فرزان ایزدشناس 6 اظهار نظر بازدید [ 11806 ] چهارشنبه, 13 بهمن 1395
:: خبر ویژه
در واکنش به ادعای برخی از مربیان فوتبال ایران/ گزارشی از اشتباهات داوری علیه پرسپولیس

این روزها عده ای به شکل کاملا خودجوش از حمایت دست های پشت پرده از پرسپولیس می گویند و فریاد وا مصیبتا سر داده اند که داوری و برنامه ریزی ها همگی به نفع پرسپول...

ارتش سرخ دات كام :

 این روزها عده ای به شکل کاملا خودجوش از حمایت دست های پشت پرده از پرسپولیس می گویند و فریاد وا مصیبتا سر داده اند که داوری و برنامه ریزی ها همگی به نفع پرسپولیس و علیه رقیبان این تیم است! آنها همه اتفاقات سالهای دور و نزدیک را علیه پرسپولیس از یاد برده اند و فعلا قصد دارند با توجه به منافعی که دارند همه چیز حالا را به نفع پرسپولیس جلوه دهند.

حال تصمیم گرفتیم خاطرات دور و نزدیک پرسپولیس را مرور کنیم و ببینیم پرسپولیس در این همه سال چقدر از داوری ها ضرر دیده است و چطور تصمیمات لحاظ شده پرسپولیس را از جام قهرمانی دور کرده است. بدون تقدم و تاخر در تاریخ رویدادها آنها را مرور می کنیم. اتفاق و مطلبی که پیش از این در مورد استقلال نیز نوشته شد.

*دربی 69 و عکس فتوشاپ! یادتان هست مهرماه 1389 چه اتفاقی افتاد؟

استقلال در حالی دربی پایتخت را با یک گل برد که گل سالم محمد نوری توسط مرتضی کریمی کمک مسعود مرادی به اشتباه آفساید اعلام شد! فردای آن روز از یک عکس فتوشاپ شده استفاده شد که بعدا در برنامه 90 مشخص شد گل درست بوده و عکس هم فتوشاپ!

*به باد رفتن شانس دنیزلی و عذرخواهی مظفری زاده!
فصل 85 را به خاطر بیاورید! پرسپولیس با مربیگری مصطفی دنیزلی می توانست قهرمان شود اما روز آخر 2 امتیاز کم آورد و سوم شد!
این سوم شدن با عذرخواهی سعید مظفری زاده همراه بود. ماجرا از این قرار بود که مظفری زاده در بازی پرسپولیس و سایپا یک پنالتی به اشتباه برای سایپا اعلام کرد و پنالتی مسلم پرسپولیس را ندید و بازی در نهایت مساوی شد. همان دو امتیاز از دست رفته روز آخر شانس قهرمانی را از دنیزلی و پرسپولیس و هوادارانش گرفت و البته این موضوع خیلی به چشم آمد!

*لیگ پانزدهم و کلکسیون اشتباهات داوری!

لیگ پانزدهم باید پرسپولیس قهرمان می شد. بعد از مرگ ناگهانی هادی نوروزی پرسپولیس اوج گرفت اما اشتباهات مرگبار داوری بدجور روز آخر ترمز پرسپولیس را کشید.

در هفته دوم پرسپولیس به مصاف استقلال خوزستان در اهواز رفت. خطای بازیکن خارجی آبی های خوزستان کارت قرمز داشت که محسن ترکی به راحتی از کنار آن گذشت. پرسپولیس آن بازی را باخت و در هفته بعد مقابل سپاهان شکست خورد! محسن زرگر نه هادی عقیلی را به خاطر خطای مسلمش روی طارمی اخراج کرد نه برای پرسپولیس 2 پنالتی مسلم را گرفت. پرسپولیس 4 بر 2 شکست خورد و زرگر هم 4 جلسه محروم شد!

در هفته چهارم نوبت علیرضا فغانی بود که 4 جلسه محروم شود! پنالتی پرسپولیس به خاطر خروج دروازه بان ذوب آهن باید تکرار می شد اما نشد! در دقایق پایانی هم توپ به بدن بنگر برخورد کرد که داور هم پنالتی اعلام کرد هم به بنگر کارت قرمز نشان داد و او را از زمین اخراج نمود!

بعد در هفته ششم و در بازی پرسپولیس و سایپا توپ در دقیقه 60 به سر رامین رضاییان می خورد و داور اعلام پنالتی می کند! به همین راحتی پرسپولیس بازی اش را واگذار می کند!

*هنرنمایی جهانبازی در جام حذفی!
بازی پرسپولیس و ذوب آهن را در جام حذفی فصل قبل به خاطر بیاورید! ایمان صادقی دروازه بان دوم پرسپولیس توپی را بیرون محوطه جریمه با سینه دفع می کند و جهانبازی اعلام هند کرده و به صادقی کارت قرمز نشان داد تا این تیم 100 دقیقه 10 نفره در زمین به دنبال پیروزی باشد. جالب است جهانبازی هم 4 جلسه محروم شد و دست پرسپولیس هم به جایی بند نبود!

*خاطره بازی با عزیز محمدی و فتح ا... زاده!
18 آذر 1390 دربی پایتخت در جام حذفی برگزار شد و پرسپولیس 3 بر صفر بازی را به استقلال واگذار کرد. پرسپولیس با لشگری محروم و مصدوم بارها از سازمان لیگ خواست تا زمان بازی را تغییر دهد اما عزیز محمدی رئیس وقت کمیته انضباطی با این درخواست مخالفت شدید کرد و فتح الله زاده هم به عنوان مدیرعامل استقلال همه تلاشش را به کار گرفت تااین اتفاق نیافتد. بعدا رسانه های وابسته به پرسپولیس و حتی کمیته مبارزه با دوپینگ اعلام کرد که بازیکنان استقلال در این بازی از ماده جک تری دی استفاده کردند و البته اعلام شد که این ماده ممنوعه نیست!

*کلکسیونی از اشتباهات داوری در بازیهای پرسپولیس و سپاهان!
بیایید نگاهی به اشتباهات داوری در بازیهای پرسپولیس و سپاهان در لیگ برتر بیاندازیم. بهمن 81 جلال مرادی به راحتی یک پنالتی اشتباه برای سپاهان گرفت و بعدا مشخص شد او باعث باخت پرسپولیس شده است.

در فینال جام حذفی شهریور 85 هادی عقیلی مانع گلزنی احسان خرسندی مهاجم پرسپولیس می شود و مسعود مرادی این خطا را نمی بیند تا بازی به ضربات پنالتی کشیده شده و پرسپولیس از رسیدن به جام محروم شود.

سال بعد در نیمه نهایی جام حذفی نوبت به محسن قهرمانی می رسد تا با یک اشتباه مسلم شیرازه پرسپولیس را از هم بپاشد. او تمارض حسین پاپی را پنالتی اعلام می کند تا پرسپولیس آشفته تر از قبل به کار ادامه دهد. او پنالتی مسلم روی مهرزاد معدنچی را هم نگرفت تا کار پرسپولیس کاملا بر هم بخورد!

در مورد بازی شهریور 92 هم بهتر است زیاد چیزی نگوییم. محسن قهرمانی میثم حسینی را اخراج می کند و یک پنالتی عجیب برای سپاهان می گیرد تا علی دایی علیه او رسما شورش کند و به قهرمانی اتهام تبانی بدهد و باعث محرومیت این داور شود و البته بعدا هم معلوم نکردند دقیقا قهرمانی چرا محروم شد و چرا برگشت و ...!

اما در فروردین 94 در بازی دو تیم محمدرضا اکبریان داور بازی خطای مسلم روی طارمی را تمارض تشخیص داد تا در برنامه 90 معلوم شود کلا قرار است خطا روی طارمی را تمارض ببینند. در مورد بازی رفت فصل پانزدهم هم که مفصل نوشتیم!

*اسناد مظلومیت!
اتفاقات زیاد است. همین گزارش نشان می دهد پرسپولیس در طول این همه سال چقدر از اشتباهات داوری متضرر شده ، حال سوال این است که برخی از مربیان فوتبال ایران چطور و چگونه ادعا می کنند که مسیر داوری ها در جهت قهرمانی پرسپولیس بوده است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • محمد سرخ دلمحمد سرخ دل :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:28 قبل از ظهر

  ضمن تشکر از نویسنده محترم،این را هم باید یادآور شد که اینها فقط بخشی از اسناد مظلومیت پرسپولیس آنهم فقط از ناحیه داوری بود.اسناد دیگر از قبیل تعیین مدیر عاملی برای این باشگاه که برای تیم رقیب پول خرج می کرد و برای زمین زدن پرسپولیس و دایی این تیم را به ضعیف ترین شکل ممکن بسته بود! یا بازی ناجوانمردانه و غیر اخلاقی رسانه ها ی وابسته در زمستان سال 92 و در شرایطی که تیم در کورس قهرمانی بود،با شخصیت دو جوان ستاره تیم و افول آنها در آن شرایط و راندن تیم در حاشیه،یا بازی غیر اخلاقی با حریم خصوصی یک بازیکن این تیم در زمستان پارسال و بردن تیم به حاشیه آنهم در کورس قهرمانی،سنگ اندازی تیمهای رقیب در جهت آمدن بازیکن به پرسپولیس و سختگیری برای صدور رضایتنامه برای این تیم و در عوض اجازه ی آسان تر برای جذب بازیکنان توسط دیگر رقبا،تحمیل و اجبار سقف قرارداد فقط برای پرسپولیس و آزاد بودن بعضی دیگر از تیمها در دور زدن سقف قرارداد!،انتشار لیست قرارداد بازیکنان تیم در اسفند 92 و در اوج حساسیت لیگ و شانس بالا برای قهرمانی،آنهم توسط وزارت وقت ورزش! و عدم انجام آن کار در همان موقع برای تیم رقیب!تعویض مرتب مدیرعامل و مسئولین این تیم به نحوی که تا مدیری با شرایط باشگاه آشنا و به اصطلاح روی دور می افتاد،عوضش می کردند.بعضا حتی وسط فصل و در اوج رقابت و مدعی بودن تیم!و ....و .... اینها فقط نمونه هایی از مظلومیت های دهه ی نودی این پرطرفدارترین و مردمی ترین و ریشه دار ترین تیم ایران است.تیمی که از کناره های سرسبز دریای کاسپی تا سرزمینهای تفتیده ی جنوب،از سرزمین های کوهستانی آذربایجان تا دشتهای خراسان،از گردنه های کردستان تا هامون بلوچستان،همه جا و همه جا حتی فراتر از ایران و آسیا،هوادارانی پرشمار دارد.درود بر عظمت پرسپولیس کبیر که این همه هجمه ها هم نتوانسته سد راهش شود.به امید قهرمانی شایسته ترین تیم حال حاضر ایران

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:37 قبل از ظهر

  احسنت به جناب ایزدشناس بخطر این گزارش مستند و جالب . اما متعجبم از مسئولین فدراسیون برخوردی تا کنون با این افراد نداشته و جوابی از قبیل اگر پرسپولیس دستی پشت پرده داشت فصل قبل با تفاضل یک گل قهرمانی از دست نمیداد با اونهمه ناداوریها .

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:45 قبل از ظهر

  چه فایده وقتی هیچ کس گوش نمیده نه فدراسیون نه کمیته های مربوطه!

 • هادی واعظهادی واعظ :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 07:12 قبل از ظهر

  همیشه مظلوم بودیم و هستیم.ولی امسال به لطف خدا قهرمانیم.

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 09:26 قبل از ظهر

  گزارش بسیارتاقص است واین قصه سردرازدارد
  سال گذشته 16 تمنیازمان راازمان گرفتند
  دربازی برابر ذوب آهن فغانی 4اشتباه تاثرگذارداشت نه دوتا
  استیلی بیچاره 4بازی اولش رافدای اشتباهات داوری شدتاتیم به بحران برودواوکه میتونست مربی خوبی باشدازچرخه مربیگری کناررفت
  و.
  .
  ..
  .

 • فاطمه میرکریمیفاطمه میرکریمی :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 09:45 قبل از ظهر

  دست های پشت پرده غلط کردن

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب