پیش بینی بت 940
پنجعلی: حرمت فوتبال را نگه دارید / صدرنشینی با رانت نمی شود

پنجعلی: حرمت فوتبال را نگه دارید / صدرنشینی با رانت نمی شود

 پیشکسوت تیم پرسپولیس نسبت به مسائل ایجاد شده میان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس واکنش نشان داد. دعواهای رسانه ای میان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولی... 4 out of 5 based on 9 ratings.

پنجعلی: حرمت فوتبال را نگه دارید / صدرنشینی با رانت نمی شود

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 3 اظهار نظر بازدید [ 3247 ] چهارشنبه, 13 بهمن 1395
:: خبر
پنجعلی: حرمت فوتبال را نگه دارید / صدرنشینی با رانت نمی شود

 پیشکسوت تیم پرسپولیس نسبت به مسائل ایجاد شده میان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس واکنش نشان داد. دعواهای رسانه ای میان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولی...

ارتش سرخ دات كام :

 پیشکسوت تیم پرسپولیس نسبت به مسائل ایجاد شده میان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس واکنش نشان داد.

دعواهای رسانه ای میان دو باشگاه تراکتورسازی و پرسپولیس باعث ایجاد حاشیه هایی شده است. محمد پنجعلی پیشکسوت باسابقه پرسپولیسی ها اعتقاد دارد دو باشگاه باید به این فضا پایان دهند. او در این باره اظهار داشت: «متاسفانه این روزها فوتبال اصلاً وضع خوبی ندارد. بازار اتهام زدن و بیانیه دادن در فوتبال داغ شده و بسیار ناراحت کننده است. هیچ کس این روزها حرمت ورزش را نگه نمی دارد و همه به دنبال این هستند که نفعی نصیب خودشان شود. مدیر، مربی، بازیکن و ... هر حرفی که دلشان می خواهد را به زبان می آورند و برایشان مهم نیست ادعاهایشان چه تاثیری روی هواداران می گذارد.»

وی ادامه داد: «رفتارها و الفاظی که این روزها آقایان استفاده می کنند، روی سکوها هم تاثیرگذار است و همین می شود که ورزشگاه ها به جنجال کشیده می شود. ارزش فوتبال به رعایت اصول اخلاقی و پهلوانی است نه این که هر کسی هرچه دلش می خواهد بگوید و هر ادعایی را بدون سند و مدرک مطرح کند. این روزها رقبا در فوتبال ایران با هم دشمنی می کنند و بیشتر از یک تیم رقیب به هم نگاه می کنند. متهم کردن تیم ها و باشگاه ها درست نیست چون این مصداق بازی با آبروی مردم است.»

پنجعلی در ادامه به صدرنشینی پرسپولیس اشاره کرد و گفت: «اگر تیمی توانسته صدرنشین شود و بیشتر از بقیه شانس قهرمانی دارد اینطور نیست که با دست های پشت پرده موفق شده باشد. در فوتبال ایران مثل همه جای دنیا هر تیمی که بهتر باشد می تواند قهرمان شود و هرگز خبری از رانت و فساد نیست. این که فلان باشگاه به فلانی نامه بزند و از بقیه گله کند و مربی و مسئول یک تیم دیگر بیایند جواب او را در رسانه ها بدهند و همدیگر را به کارهای مختلف متهم کنند، تأثیر مخربی در فوتبال دارد. همین رفتارها و اهانت ها جو ورزشگاه ها را هم خراب می کند و به ناآرامی سکوها منجر می شود. همین می شود که در ورزشگاه ها فقط الفاظ رکیک می شنویم و تماشاگران دو تیم جوری با هم رفتار می کنند که انگار دشمن هستند. از مسئولان تیم های پرسپولیس و تراکتور خواهش می کنم در فاصله چند روز مانده تا بازی حساس دو تیم دست از صحبت های جنجالی بردارند تا جو ورزشگاه به هم نریزد.»

پنجعلی در پایان افزود: «هواداران دو تیم به اندازه کافی روی هم حساس هستند این صحبت ها باعث حساسیت بیشتر آنها می شود و ممکن است اتفاقات خطرناکی در ورزشگاه رخ دهد. مایی که مدام درحال انتقاد از هواداران به خاطر رفتار نامناسب در ورزشگاه ها و دنیای مجازی هستیم باید مراقب حرفه ها و رفتارهای خود باشیم تا آنها هم نسبت به رقبا حساس نشوند.»


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 11:54 قبل از ظهر

  تراکتورباتیم کاملش درتبریز به زوروزحمت یک امتیازازماگرفت
  درتهران عمرا
  محصوصاکه چندبازیکن کلیدی اش راهم ندارد
  خودشان خوب می دانندکه درزمین به هیچ عنوان حریف نیستند
  پس میکوشندخارج اززمین بازی راببرند
  مطمئناحاشیه خواهندساخت
  جنگ روانی راکه ازمدتهاپیش شروع کرده اند
  بایدبه هوش باشیم
  تصمیمات داورراهرچه باشدبپذیریم
  به کسی نوهین نکینیم
  وازورودبه بحث های قومیتی پرهیزکنیم
  ولی استادیوم رابرای تراکتورجهنم کنیم
  ازسوت آغازتاسوت پایان یکصداتشویق

 • محمد چوبندمحمد چوبند :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 12:10 بعد از ظهر

  سلام.
  بیایید برای حفظ آرامش و عدم تحریک رقبا که متاسفانه برای رسیدن به هدف دست به هرکاری می زنن .بیایید برای هزارمین بار ثابت کنیم که ما در همه زمینه ها برترینیم.
  رقیب برای آشفته کردن اوضاع دنبال بهانه است واژه کوششی دریغ نمی کند حتی آزمودم کردن مهره های تاثیرگذارما ابایی ندارد زیرا کاملا ناامید شده.
  درود به وطن دوستان.

 • بهنام عصریبهنام عصری :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 12:51 بعد از ظهر

  سال پیش که پرسپولیس با تلاش داوران و حمایت اصفهانیان از آنها امتیاز از دست میداد کمیته ی نه چندان خوشنام فدراسیون به هر گونه اعتراضی نسبت به داوری حساس بود و واکنش نشان میداد اکنون چه شده که کنج عزلت گزیده و نشانی از اقتدار ندارد ، این هرج و مرج رسانه ای مطلوب است یا اقتدار آنچنانی تنها در زمین پرسپولیس قابل اجراست؟

نظرسنجی

از عملکرد مدیران پرسپولیس در نقل و انتقالات راضی بودید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب