پیش بینی بت 940
خاطره بازی با مرد تاریخ ساز/ زاید: روزهای اول نمی دانستم چه کار بزرگی کردم

خاطره بازی با مرد تاریخ ساز/ زاید: روزهای اول نمی دانستم چه کار بزرگی کردم

مرد تاریخ ساز داربی های پایتخت دوست دارد یک بار دیگر برای پرسپولیس بازی کند. او دلتنگ دوران حضورش در این تیم است و پیشبینی می کند سرخپوشان داربی هشتاد و چهار ... 5 out of 5 based on 24 ratings.

خاطره بازی با مرد تاریخ ساز/ زاید: روزهای اول نمی دانستم چه کار بزرگی کردم

نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس 9 اظهار نظر بازدید [ 9935 ] چهارشنبه, 13 بهمن 1395
:: خبر ویژه
خاطره بازی با مرد تاریخ ساز/ زاید: روزهای اول نمی دانستم چه کار بزرگی کردم

مرد تاریخ ساز داربی های پایتخت دوست دارد یک بار دیگر برای پرسپولیس بازی کند. او دلتنگ دوران حضورش در این تیم است و پیشبینی می کند سرخپوشان داربی هشتاد و چهار ...

ارتش سرخ دات كام :

مرد تاریخ ساز داربی های پایتخت دوست دارد یک بار دیگر برای پرسپولیس بازی کند. او دلتنگ دوران حضورش در این تیم است و پیشبینی می کند سرخپوشان داربی هشتاد و چهار را از حریف خود ببرند.
ایمون زاید در گفت وگویی در سالروز داربی هفتاد و چهارم پایتخت که با زدن سه گل در آن تاریخ ساز شد از خاطرات خود در آن بازی علاقه اش برای بازگشت به ایران و شرایط کنونی خود صحبت کرد.

* ابتدا از شرایط خودت در تیم ایندی ایلون صحبت کن.  فصل خوبی را در این تیم پشت سر گذاشتی.
من شرایط خیلی خوبی دارم. فصل گذشته واقعا برای من خوب بود. در 31 بازی برای تیمم پانزده گل زدم و فکر می کنم آنقدر خوب بودم که در پایان فصل برای جایزه ارزشمندترین بازیکن فصل نامزد شدم و در نهایت در تیم منتخب فصل قرار گرفتم.  یک سال دیگر با ایندی ایلون قرارداد دارم و می خواهم فصل آینده حتی بهتر باشم. می خواهم در فصل بعد 20 گل بزنم و بهترین بازیکن لیگ باشم و امیدوار باشم که سال بعد از آن بتوانم به ایران برگردم و یک فصل دیگر بازی کنم.

* خیلی جالب است که هنوز علاقه ات نسبت به ایران از دست نداده ای و می خواهی باز هم در لیگ برتر بازی کنی.
من عاشق دوران حضورم در ایران هستم و زمانی که دوستانم، همبازیانم و یا سایر مردم از من در مورد ایران سوال می کنند همیشه چیزهای مثبت می گویم و همیشه وابستگی و علاقه خاصی به ایران و به ویژه پرسپولیس دارم. این رویای من است که یک بار دیگر برای تیم فوتبال پرسپولیس بازی کنم، اما اگر قرار است این رویا به حقیقت بپیوندد باید در همین سال یا نهایتا سال بعد رخ دهد. من رویاهایم را باور دارم.  همانگونه که به داربی ایمان دارم. هیچ وقت از این آرزو دست بر نمی دارم و اگر بتوانم فصل آینده در لیگ NASL بهترین بازیکن باشم و گل های زیادی را بزنم آن وقت پرسپولیس برای من دوباره یک واقعیت خواهد بود نه رویا.

* بازی های پرسپولیس و لیگ ایران را دنبال کرده اید.
من همیشه در طول این چند سال بازی های پرسپولیس را دنبال کرده ام. امسال آنها بسیار قدرتمند بودند و ثبات خاص در بازی این تیم می بینم. شاید در سال های قبل نوسانی در نتایج پرسپولیس وجود داشت، اما فکر می کنم که در فصل گذشته و امسال پرسپولیس به هماهنگی لازم رسیده است و به نظر من در پایان فصل قهرمان خواهند شد.

* پرسپولیس باید در مهم ترین مقطع فصل باید چهار بازی مهم در مقابل تراکتورسازی، استقلال، سپاهان و الهلال انجام دهند. فکر می کنی نتیجه این بازی ها چه خواهد شد؟
هر چهار بازی بسیار سخت و مهم هستند. من سابقه بازی مقابل این چهار تیم را دارم و می دانم که هر کدام از قابلیت هایی برخوردار هستند، اما مطمئن هستم که پرسپولیس نتایج خوبی در این چهار بازی کسب می کند.

* امروز سالگرد آن داربی خاطره انگیز با عملکرد بی نظیر تو است که توانستی با زدن سه گل نام خودت را در تاریخ داربی تهران ثبت کنی.
شاید باورتنان نشود،  ولی من بعد از این که از ایران رفتم روزی نیست که به آن بازی و به آن 10 دقیقه فکر نکنم. یک بار دیگر هم این موضوع را در مصاحبه با شما گفته بودم که در آن بازی قبل از این که گل اولم را بزنم دنیزلی می خواست من را تعویض کند. حسین بادامکی داشت آماده می شد که به جای من به زمین بیاید، اما تصمیم دنیزلی عوض شد و من در زمین ماندم و در عرض دو دقیقه دو گل به استقلال زدم. بعد از بازی در رختکن و همچنین در هتل بازیکنان به من می گفتند که هنوز نمی دانی که چه کار بزرگی انجام داده ای و واقعیت هم این بود که در آن زمان نمی دانستم که چه کاری کرده ام، اما الان که پنج سال از آن شب می گذرد هر روز بیشتر و بیشتر به اهمیت گل هایم در آن بازی پی بردم. من در حال حاضر از طریق اینستاگرام با هواداران پرسپولیس ارتباط دارم. آنها فوق العاده اند. همیشه از من به خوبی یاد می کنند و واقعا برای قرار گرفتن در میان آنها خیلی دلتنگم. دوست دارم برای یک بار دیگر هم که شده برای پرسپولیس و هوادارانش بازی کنم.
پیام های مردم در فضای مجازی واقعا حس خاصی به من می دهد. به همین خاطر نمی توانم به برگشتن به ایران فکر نکنم.

* آیا شناختی از برانکو ایوانکوویچ دارید و عملکرد او را در مقایسه با سایر مربیان پرسپولیس چطور ارزیابی می کنید؟
من شناخت چندانی از ایوانکوویچ ندارم. بنابراین نمی توانم به طور دقیق راجع به او نظری بدهم، اما فقط این را می توانم بگویم که او کار بزرگی در پرسپولیس انجام داده است و در یک جمله فرهنگ بردن را در این تیم جا انداخته است.

* تیم ملی ایران با کارلوس کی روش به دومین صعود متوالی به جام جهانی فکر می کند. نظرت راجع به شرایط ایران چیست؟
ایران در گروهش تا به حال عالی کار کرده است. آنها در آینده سه بازی خانگی دارند که من فکر می کنم در هر سه بازی پیروز خواهند شد به ویژه این که فضای حمایتی در ورزشگاه آزادی کار هر تیمی را مقابل ایران سخت می کند. البته بازی خارج از خانه برابر کره جنوبی بسیار سخت است، اما من حدس می زنم که از پنج بازی باقی مانده ایران در چهار بازی پیروز شود.

* زمزمه هایی مبنی بر کناره گیری کارلوس کی روش از تیم ملی فوتبال ایران به دلیل اختلاف برانکو مشکلات متعددی در برنامه های آماده سازی وجود داشته است. نظر تو راجع به آینده تیم ملی با حضور کی روش چیست؟
فکر نمی کنم کسی در این موضوع شک داشته باشد که کی روش با تیم ملی ایران عالی کار کرده است و تیم ملی به او نیاز دارد. او همه چیز را درباره فوتبال ایران می داند و من فکر می کنم که فدراسیون فوتبال باید واقعا برای ماندن او تلاش کند و کی روش را راضی نگه دارد، چون این به نفع فوتبال ایران است.

* و سوال آخر. پیش بینی ات از داربی هشتاد و سه چیست؟
به نظر من پرسپولیس در این فصل در خیلی از زمینه ها از استقلال بهتر بوده است. با این حال داربی همیشه داربی است و همان طور که ما در داربی پنج سال پیش در جدول رده بندی عقب تر از استقلال بودیم و این تیم را بردیم استقلال هم ممکن است به خاطر شرایط ویژه داربی روند بازی را به سود خود کند، اما پیش بینی من برد پرسپولیس است و قهرمانی این تیم در پایان فصل است.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
پیش بینی بت 740
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • میلاد رمضانیمیلاد رمضانی :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:10 بعد از ظهر

  من یکی ک خیلی طالب برگشتتم و امیدوارم ک نظر مسئولیم و مربی رو جلب کنی

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:25 بعد از ظهر

  حاضرم قسم بخورم تعصب زاید به پرسپولیس از خیلی از اسطوره هامون از جمله دایی خیلی بیشتره

 • meysam Gheisarmeysam Gheisar :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:27 بعد از ظهر

  هنوزم برام جای سواله چرا بازیکنایی مث زاید و حتی عباسزاده که با سر میخوان پرسپولیس رو ول کردیم بعد میریم به منشا پیشنهاد میلیاردی میدیم منشا هیچ چیزی از زاید بیشتر نداره

 • محمد زلاتانمحمد زلاتان :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:47 بعد از ظهر

  خیلی راحت از دستش دادیم. زائد و نیلسون جزو بهترین و متعصب ترین خارجی هامون بودن... جاشون خالیه تو قهرمانی این فصل.

 • ALI PERSPOLISIALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 01:49 بعد از ظهر

  بخدا ایمون زائدوعباس زاده دارن التماس میکنن برگردن پرسپولیس!کاش میشدپروفسورو راضی کرد

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 02:50 بعد از ظهر

  فقط پاسخ یک سوالم راهرگزنگرفتم
  اگرنسی میدونه لطفا بگه
  چرادرسال های بعدکسی به فکرآوردن ایمون نیافتاد
  وچرااصلاگذاشتندکه بره
  ماکه همیشه مشکل گلزنی داشته ایم چرابایدایمون هت تریک رانیاریم؟

 • غلامحسین نخستغلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 03:00 بعد از ظهر

  حالا که یادی از نیلسون شد جا داره از همینجا از زحماتش تشکر کنم . خیلی متعصب و دوستداشتنی از نظر من بعد آلن ویتل پرطرفدارترین یار خارجی بین هواداران

 • ایبو صامتایبو صامت :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 03:05 بعد از ظهر

  راستی
  این پرویزمزلف هرچی هم که ازایمون خوشش نیاد ایمون براش اومدداشته
  بعدمدتی بیکاری درسالگردهت تریک ایمون کارپیداکرد
  رفت پدیده

 • سجاد صبوریانسجاد صبوریان :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 05:10 بعد از ظهر

  یه سال قرار دادداره اگه باشگاه بخواد برا فصل بعد میتونه زاید رو بگیره دمش گرم هرچی پول گرفت تو پرسپولیس نوش جونش

نظرسنجی

بهترين بازيكن پرسپوليس برابر السد كدام بازيكن بود؟
 • 1 - صادق محرمی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - سیامک نعمتی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
ذوب آهن
ذوب آهن
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : فولادشهر
داور مسابقه : حسین زرگر
یکشنبه, 2 اردیبهشت 1397 / ساعت : 18:00
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 0
السد قطر
السد قطر
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : هیتی بیریرا (سنگاپور)
دوشنبه, 27 فروردین 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور18
2فرشاد احمدزاده5
3مهدی طارمی4
4گادوین منشا4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب