بت یاور
ewalk    محل تبلیغ شما
تاج: قرار شد پرسپولیس و تراکتورسازی بیانیه ندهند
+2
3
1

تاج: قرار شد پرسپولیس و تراکتورسازی بیانیه ندهند

رئیس فدراسیون فوتبال ایران می گوید با مدیران دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی توافق کرده که تا زمان بازی این دو تیم کسی بیانیه ندهد. مهدی تاج در اظهاراتی تلوی... 4 out of 5 based on 4 ratings.

تاج: قرار شد پرسپولیس و تراکتورسازی بیانیه ندهند

چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 04:56 بعد از ظهر - 1 February 2017
:: خبر
نويسنده : کانون هواداران پرسپولیس7 نظرات [ 4552 ] بازدید
A-
A+
شناسه خبر : 87109لینک خبر : http://www.arteshesorkh.com/index/post_87109/

ارتش سرخ دات كام :

رئیس فدراسیون فوتبال ایران می گوید با مدیران دو باشگاه پرسپولیس و تراکتورسازی توافق کرده که تا زمان بازی این دو تیم کسی بیانیه ندهد.

مهدی تاج در اظهاراتی تلویزیونی که پیش از بازی استقلال برابر ماشین سازی به صورت زنده از شبکه سوم پخش شد، درباره تغییر ساعت دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی از ساعت 17:30 به 15 گفت: سازمان لیگ نظرش برگزاری بازی در ساعت 17:30 بود ولی شورای تامین برای سهولت تماشاگران و مسائلی از این قبیل گفت که بازی ساعت 15 برگزار شود. شورای تامین می تواند ساعت را عوض کند. ضمن اینکه تراکتور و پرسپولیس هم پیشنهادی برای ساعت نداده بودند. شورای تامین بر اساس شرایط موجود دستگاه هایی که با آنها کار می کند، ساعت بازی را اعلام کرد. داربی هم به همین دلیل ساعتش متفاوت است.

او درباره اینکه چرا داربی در آخر هفته برگزار نشد، گفت: بله همین گونه است و داربی در آخر هفته جذاب تر است ولی جز این چاره ای نبود.

تاج درباره جلسه اش با افتخاری گفت: من به افتخاری گفتم که نامه به فدراسیون آمده بود و ما آن را به باشگاه ابلاغ کردیم. کمیته بین الملل باشگاه ها باید پیگیری کنند. یک سری مسائل مجوز حرفه ای هم هست که باید حتما باشگاه ها توجه کنند وگرنه دچار محرومیت می شوند و این مسئله را هم با افتخاری در میان گذاشتم. در کل معتقدم که باشگاه ها باید بهترین توافق را با بازیکنان خارجی انجام دهند. حتما توجه کنند که در صورت ندادن مطالبات این بازیکنان شکایت می کنند. نمی شود گفت کی این پول را داده و چه کسی گرفته است.

رئیس فدراسیون فوتبال ایران درباره جلسه اش با طاهری و آجرلو، بیان کرد: این جلسه درباره دو موضوع بود. یکی درباره مسائل مالی باشگاه ها بود و می دانید که اخیرا مجلس مصوبه ای  در این زمینه داشته و این مصوبه بخش عمده ای از مشکلات را حل می کند. یک جلسه هم درباره بازی یکشنبه داشتیم. قرار شد هردو طرف تا زمان بازی بیانیه ندهند و در این باره صحبت کردیم. یک بیانیه از آقای آجرلو داده که خیلی خوب بود.  در ضمن مقرر شد که سهمیه ده درصد تیم مهمان در این بازی رعایت شود.

وی درباره وضعیت کی روش، عنوان کرد: کی روش دیروز یک مصاحبه خوبی انجام داد. صلح و دوستی هدف اصلی فدراسیون فوتبال و تیم ملی است. اگر بخواهیم فیفا دی تیم را جمع کنیم خطرناک است و این فقط برای انگلستان و اسپانیا خوب است. ما با رقبایی مثل قطر و ازبک داریم که مدت زمان زیادی تعطیل می کنند و اردوی زیادی می گذارند.

تاج درباره جدایی دستیاران ایرانی کی روش از تیم ملی، گفت: نیاز به دستیار زیاد نیست. او گفته برخی از دستیاران می توانند جدا شوند. بنای ما این است که عین برنامه قبلی را عمل بکنیم تا راه هموار شود و به جام جهانی برویم.

او درباره اعتراضات به برنامه تیم ملی، گفت: یک برنامه ای است که پنج، شش سال است، اجرا می شود. انتظار کی روش این است که وقتی یک برنامه تصویب می شود اجرا شود و این حرف درستی است. ما باید به این مسئله توجه کنیم. مربیان محترم نباید وقتی تیمشان برنامه را تایید کرده اعتراض کنند. راه اعتراض هم مصاحبه نیست. باشگاه ها به هرچیزی اعتراض دارند باید به سازمان لیگ نامه بزند و سازمان لیگ باید یک هفته ای جواب بدهد.

وی درپایان و در پاسخ به این سوال که ایا در قرارداد کی روش به حضور دستیاران ایرانی جهت یادگیری اشاره شده است یا نه، گفت: قرارداد کی روش به گونه ای است که اگر بخواهیم ادامه بدهیم در آن تغییرات می دهیم. با این حال ما باید به قراداد فعلی توجه کنیم. آن بیانیه ها عکس العملی بوده است و ما الان این مسئله را کنترل کرده ایم. کی روش دیروز گفت برای صلح و دوستی تلاش می کند. همه ما به این نتیجه رسیده ایم که راه رفتن به جام جهانی اینگونه است. باید دیگران هم اینگونه باشند. درباره دستیار ایرانی باید بگویم در این زمینه چیزی در قرارداد نیست. در ضمن اگر قرار بود فیفا دی را رعایت کنیم باید چهار روز قبل از قطر تیم تشکیل شود و اساسا زمان برای تعلیم نیست. چهار روز یعنی اینکه یک روز تمرین کنیم و مسابقه بدهیم. این راه خطرناکی است و شاید ما را به هدف نرساند. اگر به جام جهانی نرویم، این مطلوب نیست. ما دنبال مسیر دوم یعنی اجرای مسابقات و اردوهای قبلی هستیم.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
تلگرام ارتش سرخ
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • ALI PERSPOLISI ALI PERSPOLISI :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 05:39 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  8
  0

  چراکمیته اخلاق به فسادهای باشگاه نجس تراکتورورود نمیکنه

 • غلامحسین نخست غلامحسین نخست :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 05:52 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  6
  0

  ولی شورای تامین برای سهولت تماشاگران و مسائلی از این قبیل.....رئیس جان از این قبیل خوب اومدی . حالا کدوم قبیل؟؟؟

 • Amir Mohebbi mh Amir Mohebbi mh :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 06:09 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  8
  1

  فقط دم از حرفه ای گری میزنیم اما در عمل هیچی ، اگر رقبای ما گواتمالا و بورکینافاسو بودن حتما کلا لیگ برگزار نمیکردید چون خیلی از این کشورا لیگ ندارند؟! این چه منظقی هست آخه جناب تاج چون ازبک و قطر حریفای ما هستند باید دوماه لیگ تعطیل بشه ؟! مگه تیم ملی جای تعلیمه ؟ تیم ملی جای جمع بندیه چرا به برنامه کره نگاه نمیکنید که حریف ماس ؟ تیم های درجه سه اروپا مثل لوکزامبورگ و ارمنستان هم یک ماه لیگشون رو تعطیل نمیکنن مکان بازیکن سازی تیم ملی هست ، لطفا جلوی کیروش وایستید و باهاش همراهی نکنید تا وضع بد تر نشده ، اخراج دستیاران ایرانی توهین به مردم ایرانه اگر جا کمه دستیار خارجیش رو اخراج کنه این آدم دنبال یکسری مسائل دیگس

 • جلیل دوست محمدی جلیل دوست محمدی :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 06:58 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  0

  بعد از اینکه تیم حریف همه ی حرفهاش رو زد و دهها بیانیه و مصاحبه علیه پرسپولیس کرد به جای محروم کردنشون تازه یادتون افتاده که نباید بیانیه بدن ؟!!

 • bahman amini bahman amini :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 07:14 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  7
  0

  شرافتان این کجاش به ریس فدراسیون میخوره
  خاک تو سر این فدراسیون

 • آراد پرسپولیس آراد پرسپولیس :
  چهارشنبه, 13 بهمن 1395 - 11:16 بعد از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  2
  1

  درود بر ارتش سرخ منم تازه عضو شدم

 • آراد پرسپولیس آراد پرسپولیس :
  پنجشنبه, 14 بهمن 1395 - 01:32 قبل از ظهر
  گزارش
  پاسخ
  1
  0

  تورو خدا سایت و جوری طراحی کنید که آنلاین باشیم بچه ها اینطوری نمیشه لطفا این همه هوادار این سایت باید لاین بشه .

ارسال نظر جديد ( فقط اعضا )
ورود به حساب کاربري

:: در صورت مشاهده هر گونه تخلف از سوی سایر کاربران لطفا کامنت مربوطه را گزارش دهید .

:: استفاده از حروف انگليسی در نظرات مجاز نمي باشد.

:: در صورت استفاده از کلمات رکیک و گزارش آن توسط کاربران دسترسی شما به طور کامل از سایت قطع خواهد شد !


کد امنيتي بازنگري تصوير
لطفا متن تصوير رو به روي کد امنيتي را در فيلد کد امنيتي وارد نماييد .

نظرسنجی

بهترین بازیکن پرسپولیس در سال 95 ؟
 • 1 - سیدجلال حسینی
 • 2 - محمد انصاری
 • 3 - کمال کامیابی نیا
 • 4 - محسن مسلمان
 • 5 - مهدی طارمی
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
صنعت نفت
صنعت نفت
-
پرسپولیس
پرسپولیس
ورزشگاه : تختی آبادان
داور مسابقه : تورج حق وردی
شنبه, 12 فروردین 1396 / ساعت : 16:30
پرسپولیس
پرسپولیس
1 - 3
الریان قطر
الریان قطر
ورزشگاه : جاسم بن حمد
داور مسابقه : فو مینگ (چین)
سه شنبه, 24 اسفند 1395 / ساعت : 18:55

گلزنان برتر پرسپولیس

مهدی طارمی
# نام بازیکن تعداد گل
1مهدی طارمی13
2وحید امیری6
3رامین رضائیان4
4کمال کامیابی نیا3

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2017 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب