ویکتوری بت
پرسپولیسی باشیم

پرسپولیسی باشیم

تاریخ پرسپولیس پر از حکایت های تلخ و شیرین است اما اصالت این تیم همواره بازی جوانمردانه بوده است. پرسپولیس فرزند خلف شاهین است تیمی که ناجوانمردانه از صحنه فو... 5 out of 5 based on 21 ratings.

پرسپولیسی باشیم

نويسنده : تورج عاطف 11 اظهار نظر بازدید [ 4655 ] شنبه, 16 بهمن 1395
:: مقالات
پرسپولیسی باشیم

تاریخ پرسپولیس پر از حکایت های تلخ و شیرین است اما اصالت این تیم همواره بازی جوانمردانه بوده است. پرسپولیس فرزند خلف شاهین است تیمی که ناجوانمردانه از صحنه فو...

ارتش سرخ دات كام :

تاریخ پرسپولیس پر از حکایت های تلخ و شیرین است اما اصالت این تیم همواره بازی جوانمردانه بوده است. پرسپولیس فرزند خلف شاهین است تیمی که ناجوانمردانه از صحنه فوتبال در سالهای پیش از انقلاب محو شد. شاهینی که روزگاری بهترین فرزندن این آب و خاک چون عزیز اصلی و امیر مسعود برومند و برادران وطن خواه و پرویز دهداری و جاسمیان و کلانی و کاشانی و .... را کشف و به فوتبال ایران معرفی کرد اما شاهین را محو کردند. شاهین سوخت و این بار چون مرغ افسانه ای ققنوس از خاکسترش تولدی دیگر یافت. پرسپولیس این پرسپولیس که روزگاری باز خواستند محوش کنند با پیکان اما پیکان رفت باز پرسپولیس ماند.

پرسپولیس تاریخ پر فراز و نشیبی داشته است. مدیران نالایق هم داشته است که بزرگترین اتفاق ها را بر سر این تیم آوردند. نتایج این تیم را برگرداند به هر بهانه ای دربی ها را به نفع رقیب در آوردند. بازی 5 به 2 در برابر شاهین تهران را در بازیهای باشگاه های تهران دهه 60 تبدیل به 3 به 0 کردند تا پرسپولیس را از قهرمانی دور کنند. به همت همین مدیران پرسپولیس با 6 امتیاز جریمه مواجه شد به همت همین آقایان پرونده های چون پرونده ژوره را همین روزها دارد به همت مدیران تیمی که قهرمان جام حذفی بود را به استیلی ها سپردند و ... چرا راه دور رویم مگر در لیگ گذشته پرسپولیس در هفته های اول در قعر جدول نبود؟ اما ققنوس پرسپولیس بال گشود پرسپولیس رنج کشید و پرسپولیسی ها بیشتر.

پرسپولیس همواره خودش قهرمان شد. خودش با استقامت با جوانمردی و با تلاش بسیار پرسپولیس بهترین های تاریخ ایران را پرورش داد. پرسپولیس نمایندگانی به بایرن مونیخ و شاکه و هامبورگ ... فرستاد. پرسپولیس با ده بازیکن در ده دقیقه بازی 2 به هیچ باخته را 3 به 2 کرد پرسپولیس با چه مشقتی نام خودش را نگاه داشت. پرسپولیس همواره پرسپولیس ماند.

امروز تراکتورسازی بعلت سو رفتار مدیرانش مورد غضب است. رفتارهای زشت و قوانین یک طرفه باعث شد این تیم محبوب سالهای دور تیمی که سازنده بود و جمعی از بزرگان فوتبال ایران از جمله ستارگان پرسپولیس آمده ای چون کریم باقری و اسماعیل حلالی و باغمیشه و... را ساخت به یک تیم مصرف کننده و زورگو تبدیل شود. رفتارهای مدیرعامل و سرمربی و برخی از بازیکنان این تیم بسیار بد بود برخی با استفاده از نام تراکتورسازی به مقدسات به ملیت و حتی خلیج همیشه فارس ما توهین کردند. اما از یاد نبریم که همه آذربایجانی های طرفدار تراکتور سازی این گونه نبودند. از یاد نبریم که ما پرسپولیسی هستیم. پرسپولیسی که روز اول در شاهین با شعار اخلاق و تحصیلات و ورزش شکل یافت. پرسپولیس نیاز به ضعف حریف ندارد. پرسپولیس نیاز به بازی ناجوانمردانه ندارد. پرسپولیس نیاز به این دارد که خودش باشد. تیمی که جوانمردانه می برد؛ جوانمردانه قهرمان می شود.

تراکتورسازی و استقلال را مسخره نکنیم. آنها را تحقیر نکنیم. به دنبال قوانین برای آنها نباشیم. ما باید خود قهرمان شویم و خواهیم شد. پس پرسپولیس باشیم یک کلام پرسپولیسی.


مرتبط با موضوع
:: تبلیغات
ویکتوری بت 728
نظرات کاربران :
چيدمان به ترتيب :
 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 01:36 قبل از ظهر

  کیسه ها میرن توی سایت الهلال و از پرسپولیس بدگویی میکنن و وطن فروشی میکنن اون وقت ما باید بهشون احترام بذاریم..این کارها توی فوتبال ایران جواب نمیده

 • omid 110omid 110 :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 01:38 قبل از ظهر

  این رفتارها و افکار تویفوتبال ایران جواب نمیده..کیسه ها رفتن توی سایت الهلا عربستان و وطن فروشی کردن..طرفداران پرشور و بی شعور تراکتور شعارهای جدایی طلبانه سر میدن و حتی به خودشون اجازه میدن مثل اعراب خلیج فارس رو نام ببرن..اون وقت با این همه مشکل و حاشیه ایا باید به اینها احترام گذاشت..ما به اینها بی احترامی نمیکنیم..فقط مثل خودشون باهاشون رفتار میکنیم..لطفا تایید کنید

 • ناشناس ناشناس :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 02:29 قبل از ظهر

  دم اون مدیر عامل هایی گرم که زحمت پرسپولیس رو رحمت دونستن و به سختی دارن و میخواستند پرسپولیس رو اداره کنن ولی اداره کردن پرسپولیس فقط یه راه داره اونم اینه که خصوصی بشه و نصف سهامش بمونه پیش دولت و نصف دیگش به پیشکسوتان و افراد متمول دور و بر باشگاه . اینجوری نه باشگاه مشکل مالی پیدا میکنه ( البته 3090 هم هنوز بمونه ) نه دولت از مالکیت پرسپولیس خارج میشه . ورزشگاه جدید و هتل بزرگ میسازن و یه کمپ عالی واسه اکادمی . اگه خصوصی بشه مشکل حل میشه

 • میلاد رمضانیمیلاد رمضانی :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 09:23 قبل از ظهر

  طرفدار پرسپولیس بودن لازمه ش مرام و معرفته بذارین بقیه هر کاری ک میخوان بکنن...
  ما اگه چند سال گذشته وضعیت خوبی نداشتیم بخاطر نقشه های پشت پرده بوده اما الان ببینید کجان ببینید چ وضعیتی دارن چوب خدا صدا نداره همه چیز رو ب خدا بسپارید فقط

 • دارا توانمنددارا توانمند :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 10:11 قبل از ظهر

  این شرایط به ما گوش زد میکنه که باید به فکر مدیریت برای سال های اینده باشیم .
  یکی از دلایل اصلی موفقیت ما,مدیریت دکتر طاهری هست .
  ایشون طبق قانون دهن پر کن بازنشسگان تا اخر فصل با ما هست
  مگر اینکه دولت اینده هم نظر مثبت روی ایشون داشته باشه .
  برای فصل های اینده ما دو راه بیشتر نداریم.
  1-موندن دکتر طاهری که هیچ منع قانونی ندارد و قانون بازنشستگان فقط برای دهن پر کردن و توجیه هست.
  2-امدن مدیریت جدید که ترجیحا با شرایط پیش امده باید فردی باشه اشنا به مسایل فوتبال .....

 • reza perspolisireza perspolisi :
  شنبه, 16 بهمن 1395 - 05:09 بعد از ظهر

  با عرض پوزش کاملا از ته مخالف این قضیه هستم اونا خوار و ناموس و مقدسات مارو کشیدن به بازی ما پرسپولیس باشیم پدسپولیس جلوی کسی پرسپولیس که احترام وطن و بازیکن هاشو نگه داره نه این لاش خور ها مرگ بر جدایی طلب ها

 • ایبو صامتایبو صامت :
  یکشنبه, 17 بهمن 1395 - 12:41 قبل از ظهر

  نویسنده محترم آقای عاطف
  ازبین تمام کسانی که به پرسپولیس ضربه زده اندفقط نام استیلی راآورده ای
  آیاآقای استیلی به شما هیزم تری فروکرده است؟
  چه گناهی کرده این مادرمرده؟
  استیلی هرچه که هست صدشرف داره به اون دایی که یکی ازمحکم ترین پرسپولیس هارابه خاک سیاه نشاند
  کدام سرمربی درکوران لیگ بمدیرعامل سرشاخ می شودکه دایی شد؟
  کدام سرمربی بازیکنای تیم رادعوت به اغتصاب میکنه که دایی کرد؟
  کدام سرمربی درمصاحبه های مطبوعاتی به جای شخن گفتن به سودتیم به فدراسیون میتازه وقرض خودش راازفدراسیون میخوادکه دایی کرد
  کدام پرسپولیسی بعداخراج آدم اجیرمیکنه تادرورزشگاه هانام اوراصدایزنندوتیم رابه حاشیه ببرند؟
  استیلی حای اگرمربی ضعیفی بود اقلاخائن نبود
  اگرمیخواهیدازکسی نام ببریدنام خائنان رابگویید

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 12:24 قبل از ظهر

  کسانی که میگن باید مثل خودشون باشیم شما باشید! میتونی مثل اونا باشی ولی بقیه پرسپولیسی هستیم و خواهیم ماند!!!
  و خطاب به نویسنده: چرا این همه ضدونقیض و یکطرفه؟!!! شما که دم از اخلاق میزنی چرا حق کشی میکنی؟ دقیقا در دو جمله پشت سرهم دو حرف متضاد میزنید! چرا؟
  فرمودید "تیمی که قهرمان جام حذفی بود را به استیلی ها سپردند و ... چرا راه دور رویم مگر در لیگ گذشته پرسپولیس در هفته های اول در قعر جدول نبود؟ اما ققنوس پرسپولیس بال گشود"!!!
  آیا اگه با پرسپولیس برانکو هم مثل پرسپولیس استیلی از بازی اول رفتار میشد الان اسم برانکو رو بغل اسم استیلی نمیاوردی؟!!! شما حاضری یه قهرمانی لیگ رو با صدتا حذفی عوض کنی؟ اگه معیار مربیگری برای شما جام حذفیه مربی شهرداری یاسوج هم بد نیست!! فینالیست حذفی بوده!
  اگه طرفدار حق هستی چرا ابتدا نگفتی تیمی که داشت با کرانچار تبدیل به پرسپولیس میشد را با... دادند به دایی ها؟!! چرا نگفتی با همین "داعی" پرسپولیس چند باخت پشت سر هم با 4یا 5گل به حریفان داد و بعد از سالها پرسپولیس رو از تیمی هجومی به تیمی دفاعی و معمولی تبدیل کرد؟!!

 • مرتضی پرسپولیسیمرتضی پرسپولیسی :
  چهارشنبه, 20 بهمن 1395 - 12:26 قبل از ظهر

  اول این مطلب و بعد هم شایعه اعتصاب ناخودآگاه آدمو یاد یه مربی میندازه که سخت ناراحته از نتایج پرسپولیس!! و ناراحتتر از این که دیگه حتی نوچه هاش هم نمیتونن تو استادیوم هواداران رو تحریک کنن و شعار "عزت ادعاییییییی" بدن!

 • taranom azadmehrtaranom azadmehr :
  پنجشنبه, 21 بهمن 1395 - 02:51 بعد از ظهر

  ایول به مرام هرچی پرسپولیسی

 • محسن فهیممحسن فهیم :
  جمعه, 22 بهمن 1395 - 12:55 بعد از ظهر

  متن بسیار زیبا و هوشمندانه و بجایی بود. چیزی که من بارها گفتم درسته فوتبال کری خونی هم داره ولی رقیب را تحقیر نکنید. گفتم ممکنه توی یک خونواده داداشت یا یکی از اعضای خونوادت طرفدار استقلال باشند، آیا حاضر داداش خودت را بخاطر فوتبال تحقیر کنی!!؟ ما باید انرژی خودمون را روی حمایت از تیم خودمون بگذاریم همونطور که پارسال در بحرانی ترین شرایط اینکار را کردیم و مدعی درجه یک قهرمانی شدیم. پس از این به بعد هم به بقیه تیمها کاری نداریم و تیم خودمون را حمایت می کنیم.

نظرسنجی

موافق تمدید قرارداد محسن مسلمان برای فصل آینده هستید؟
 • 1 - بله
 • 2 - خیر
ثبت رای مشاهده نتایح

نتیجه بازی ها

بازی قبلی
بازی بعدی
پرسپولیس
پرسپولیس
-
استقلال
استقلال
ورزشگاه : آزادی (سوپرجام ایران)
داور مسابقه : ؟؟؟
جمعه, 29 تیر 1397 / ساعت : 19:00
پرسپولیس
پرسپولیس
2 - 1
الجزیره
الجزیره
ورزشگاه : آزادی
داور مسابقه : ما نینگ (چین)
دوشنبه, 24 اردیبهشت 1397 / ساعت : 19:30

گلزنان برتر پرسپولیس

علی علیپور
# نام بازیکن تعداد گل
1علی علیپور19
2فرشاد احمدزاده6
3کمال کامیابی نیا5
4مهدی طارمی4

گالری تصاویر

Copyright © 2006 - 2018 by arteshesorkh.com.All Right Reserved.
:: طراحی سایت و بهینه سازی وب سایت توسط آی وب